REKORD SSA | Futsal Ekstraklasa

Mecze rozegrane 34
Strzelone bramki 193
Stracone bramki 79
Futsal Ekstraklasa
26 05/2019 18:00
37' Michał Kubik
34' ARTUR POPŁAWSKI
26' KAMIL SURMIAK
23' MICHAŁ MAREK
21' Mateusz Waszak
19' MICHAŁ KAŁUŻA
27' OLEKSANDR BONDAR
27. kolejka
Futsal Ekstraklasa
SZCZEGÓŁY MECZU ›
17 05/2019 19:00
ZKS GATTA 4:3 REKORD SSA Hala sportowa przy SP6 (Zduńska Wola, Złota 67)
39' Michał Marciniak
22' Daniel Krawczyk
18' ARTUR POPŁAWSKI
15' JAN DUDEK
10' Michał Marciniak
8' Daniel Krawczyk
1' OLEKSANDR BONDAR
32' Michał Szymczak
29' Marcin Stanisławski
26' JAN DUDEK
11' Daniel Krawczyk
11' JAN JANOVSKY
26. kolejka
Futsal Ekstraklasa
SZCZEGÓŁY MECZU ›
13 05/2019 20:00
REKORD SSA 5:3 KS Acana Orzeł Futsal Jelcz-Laskowice Rekord SSA (Bielsko-Biała, Startowa 13)
28' MICHAŁ MAREK
26' ARTUR POPŁAWSKI
18' PAWEŁ BUDNIAK
12' OLEKSANDR BONDAR
10' ARTUR POPŁAWSKI
4' MYKOLA MOROZOV
3' VICTOR WILSON DE ANDRADE COELHO
3' SERGIO SOLANO LUCHENA
28' ALEX VIANA DA SILVEIRA JUNIOR
17' NUNO ALEXANDRE DA SILVA BARBOSA
8' JAN DUDEK
25. kolejka
Futsal Ekstraklasa
SZCZEGÓŁY MECZU ›
06 05/2019 20:00
SP CLEAREX - SPORT CHORZÓW 2:3 REKORD SSA Miejski Ośrodek Rekreacji i Sportu (Chorzów, gen. Henryka Dąbrowskiego 113)
37' PAWEŁ BUDNIAK
15' ALEX VIANA DA SILVEIRA JUNIOR
17' Sebastian Leszczak
11' OLEKSANDR BONDAR
2' ADAM WĘDZONY
38' RAFAŁ KRZYŚKA
36' VADYM IVANOV
29' KRZYSZTOF SALISZ
15' Michał Kubik
5' ADAM WĘDZONY
24. kolejka
Futsal Ekstraklasa
SZCZEGÓŁY MECZU ›
01 05/2019 19:00
REKORD SSA 4:4 GLIWICKIE TOWARZYSTWO FUTSALU Rekord SSA (Bielsko-Biała, Startowa 13)
39' DOUGLAS NEUTZLING FERREIRA
32' DOMINIK ŚMIAŁKOWSKI
17' SERGIO PARRA BONILLA
14' MATEUSZ OMYLAK
38' Michał Kubik
29' BARTŁOMIEJ NAWRAT
16' Michał Kubik
8' PAWEŁ BUDNIAK
24' Michał Kubik
9. kolejka
Puchar Polski "Halowy"
SZCZEGÓŁY MECZU ›
27 04/2019 18:00
GLIWICKIE TOWARZYSTWO FUTSALU 2:7 REKORD SSA Arena Gliwice (Gliwice, Akademicka 50)
37' JAN DUDEK
30' ARTUR POPŁAWSKI
23' MAREK BUGAŃSKI
17' ALEX VIANA DA SILVEIRA JUNIOR
16' RAFAŁ FRANZ
14' MICHAŁ MAREK
7' TOMASZ GĄSIOR
5' KAMIL SURMIAK
1' ARTUR POPŁAWSKI
38' MICHAŁ GRECZ
11' JAN JANOVSKY
8. kolejka
Puchar Polski "Halowy"
SZCZEGÓŁY MECZU ›
20 04/2019 15:00
REKORD SSA 4:1 GLIWICKIE TOWARZYSTWO FUTSALU Rekord SSA (Bielsko-Biała, Startowa 13)
34' ALEX VIANA DA SILVEIRA JUNIOR
31' OLEKSANDR BONDAR
28' MAREK BUGAŃSKI
23' KAMIL SURMIAK
17' PAWEŁ BUDNIAK
32' SEBASTIAN SZADURSKI
28' JAN JANOVSKY
23' BARTŁOMIEJ NAWRAT
23. kolejka
Futsal Ekstraklasa
SZCZEGÓŁY MECZU ›
06 04/2019 18:00
RED DRAGONS PNIEWY 1:4 REKORD SSA Hala Widowiskowo-Sportowa (Pniewy, Wolności 20)
21' OLEKSANDR BONDAR
19' OLEKSANDR BONDAR
13' ARTUR POPŁAWSKI
10' ADAM WACHOŃSKI
4' KAMIL SURMIAK
18' PATRYK HOŁY
16' Adrian Skrzypek
15. kolejka
Futsal Ekstraklasa
SZCZEGÓŁY MECZU ›
03 04/2019 19:00
REKORD SSA 7:2 KU AZS UNIWERSYTETU ŚLĄSKIEGO Rekord SSA (Bielsko-Biała, Startowa 13)
40' Michał Kubik
38' OLEKSANDR BONDAR
36' OLEKSANDR BONDAR
36' ARTUR POPŁAWSKI
35' OLEKSANDR BONDAR
33' MICHAŁ MAREK
17' ARTUR POPŁAWSKI
6' JACEK HEWLIK
2' JACEK HEWLIK
12' MATEUSZ BEDNARCZYK
16' MATEUSZ BEDNARCZYK
16' MATEUSZ BEDNARCZYK
7. kolejka
Puchar Polski "Halowy"
SZCZEGÓŁY MECZU ›
31 03/2019 18:00
REKORD SSA 6:0 ZKS GATTA Rekord SSA (Bielsko-Biała, Startowa 13)
35' ALEX VIANA DA SILVEIRA JUNIOR
34' ALEX VIANA DA SILVEIRA JUNIOR
34' PAWEŁ BUDNIAK
32' OLEKSANDR BONDAR
21' JAN JANOVSKY
6' KAMIL SURMIAK
14. kolejka
Futsal Ekstraklasa
SZCZEGÓŁY MECZU ›
23 03/2019 18:00
AZS UG GDAŃSK (FUTSAL) 3:13 REKORD SSA Centrum Sportu Gdańskiego Uniwersytetu Medycznego (Gdańsk, Dębowa 21)
38' WOJCIECH ŁASAK
33' WOJCIECH ŁASAK
30' MICHAŁ MAREK
24' Mikołaj Kreft
22' JAN JANOVSKY
11' OLEKSANDR BONDAR
9' KAMIL SURMIAK
7' OLEKSANDR BONDAR
5' PAWEŁ BUDNIAK
4' DAWID KAWKA
4' ALEX VIANA DA SILVEIRA JUNIOR
4' KAMIL SURMIAK
3' Michał Kubik
3' Piotr Wardowski
2' MICHAŁ MAREK
1' MICHAŁ MAREK
21' MATEUSZ OSIŃSKI
22. kolejka
Futsal Ekstraklasa
SZCZEGÓŁY MECZU ›
17 03/2019 18:00
REKORD SSA 9:4 RED DEVILS CHOJNICE Rekord SSA (Bielsko-Biała, Startowa 13)
39' ANDRII BURDIUH
38' Patryk Kubiszewski
34' MICHAŁ WERNER
28' BERNARDO LUDOVICE APPLETON FIGUEIRA CRUZ
27' JAKUB KĄKOL
34' MICHAŁ MAREK
24' ALEX VIANA DA SILVEIRA JUNIOR
23' ALEX VIANA DA SILVEIRA JUNIOR
17' ARTUR POPŁAWSKI
15' ARTUR POPŁAWSKI
14' Michał Kubik
9' KAMIL SURMIAK
2' PAWEŁ BUDNIAK
5' JAKUB KĄKOL
21. kolejka
Futsal Ekstraklasa
SZCZEGÓŁY MECZU ›
13 03/2019 19:00
REKORD SSA 6:2 KS Acana Orzeł Futsal Jelcz-Laskowice Rekord SSA (Bielsko-Biała, Startowa 13)
33' KACPER KĘDRA
14' ADRIANO FOGLIA
12' ARTUR POPŁAWSKI
12' PAWEŁ BUDNIAK
11' OLEKSANDR BONDAR
6' ARTUR POPŁAWSKI
2' ARTUR POPŁAWSKI
1' JAN JANOVSKY
37' TOMASZ GĄSIOR
20' ALLYSON MENDES AMANTES
19' BARTŁOMIEJ NAWRAT
5. kolejka
Puchar Polski "Halowy"
SZCZEGÓŁY MECZU ›
09 03/2019 18:00
KU AZS UNIWERSYTETU ŚLĄSKIEGO 3:3 REKORD SSA Hala Sportowa Ośrodka Sportowego Szopienice (Katowice, 11 Listopada 16)
31' PAWEŁ BUDNIAK
23' ALEX VIANA DA SILVEIRA JUNIOR
19' DANIEL WOJTYNA
34' TOMASZ SZCZUREK
13' JACEK HEWLIK
7' PIOTR ŁOPUCH
39' MICHAŁ DUBIEL
20. kolejka
Futsal Ekstraklasa
SZCZEGÓŁY MECZU ›
03 03/2019 18:00
REKORD SSA 6:4 GLIWICKIE TOWARZYSTWO FUTSALU Rekord SSA (Bielsko-Biała, Startowa 13)
39' MICHAŁ MAREK
29' MATEUSZ OMYLAK
25' JAN JANOVSKY
24' DOMINIK ŚMIAŁKOWSKI
19' MICHAŁ MAREK
16' SEBASTIAN SZADURSKI
14' DOMINIK ŚMIAŁKOWSKI
11' MICHAŁ MAREK
10' JAN DUDEK
7' OLEKSANDR BONDAR
6' ARTUR POPŁAWSKI
21' DOUGLAS NEUTZLING FERREIRA
19' JAN JANOVSKY
19. kolejka
Futsal Ekstraklasa
SZCZEGÓŁY MECZU ›
16 02/2019 19:00
POGOŃ 04 SZCZECIN 1:5 REKORD SSA MOSR i R (Szczecin, Kazimierza Twardowskiego 12B)
39' Konrad Prawucki
39' ALEX VIANA DA SILVEIRA JUNIOR
25' KAMIL SURMIAK
20' ŁUKASZ BIEL
13' OLEKSANDR BONDAR
5' JAN DUDEK
38' Daniel Maćkiewicz
27' JAN JANOVSKY
10' MATEUSZ GEPERT
17. kolejka
Futsal Ekstraklasa
SZCZEGÓŁY MECZU ›
11 02/2019 20:00
REKORD SSA 5:0 FC TORUŃ Rekord SSA (Bielsko-Biała, Startowa 13)
36' OLEKSANDR BONDAR
16' KAMIL SURMIAK
14' KAMIL SURMIAK
12' PAWEŁ BUDNIAK
12' JAN JANOVSKY
17' Michał Kubik
11' PAWEŁ BUDNIAK
8' JAN JANOVSKY
16. kolejka
Futsal Ekstraklasa
SZCZEGÓŁY MECZU ›
25 01/2019 17:00
KS POLKOWICE 1:3 REKORD SSA Polkowice, Henryka Dąbrowskiego
19' JAN DUDEK
11' TOMASZ GĄSIOR
8' KAMIL SURMIAK
6' DAWID WITEK
25' KAMIL NOWAKOWSKI
25' PAWEŁ BUDNIAK
3. kolejka
Puchar Polski "Halowy"
SZCZEGÓŁY MECZU ›
13 01/2019 16:00
MOKS SŁONECZNY STOK BIAŁYSTOK 4:9 REKORD SSA VI LO (Białystok, Warszawska 8)
39' JAN JANOVSKY
36' MICHAŁ MAREK
33' Mateusz Lisowski
31' Michał Kubik
30' Mateusz Lisowski
29' PAWEŁ BUDNIAK
28' Adrian Citko
23' OLEKSANDR BONDAR
22' MARCIN FIRAŃCZYK
18' OLEKSANDR BONDAR
17' PAWEŁ BUDNIAK
5' ARTUR POPŁAWSKI
4' TOMASZ GĄSIOR
36' Krzysztof Kożuszkiewicz
24' Norbert Jendruczek
7' ARTUR POPŁAWSKI
12. kolejka
Futsal Ekstraklasa
SZCZEGÓŁY MECZU ›
14 12/2018 20:00
ZKS GATTA 6:3 REKORD SSA Hala sportowa przy SP6 (Zduńska Wola, Złota 67)
39' PAWEŁ BUDNIAK
36' MAKSYM PAUTIAK
36' MICHAŁ MAREK
30' Mariusz Milewski
18' Daniel Krawczyk
16' MICHAŁ MAREK
15' Michał Marciniak
12' ARKADIUSZ SZYPCZYŃSKI
11' Daniel Krawczyk
34' Michał Kubik
29' ALEX VIANA DA SILVEIRA JUNIOR
29' ALEX VIANA DA SILVEIRA JUNIOR
19' ALEX VIANA DA SILVEIRA JUNIOR
3. kolejka
Futsal Ekstraklasa
SZCZEGÓŁY MECZU ›
09 12/2018 18:00
REKORD SSA 11:1 AZS UG GDAŃSK (FUTSAL) Rekord SSA (Bielsko-Biała, Startowa 13)
38' TOMASZ GĄSIOR
37' MICHAŁ MAREK
33' OLEKSANDR BONDAR
31' PAWEŁ BUDNIAK
25' Michał Kubik
23' ALEX VIANA DA SILVEIRA JUNIOR
22' JAN JANOVSKY
21' OLEKSANDR BONDAR
16' Michał Kubik
12' Mateusz Wesserling
9' JAN JANOVSKY
1' PAWEŁ BUDNIAK
10' JAKUB DOMŻALSKI
10' KAMIL SURMIAK
11. kolejka
Futsal Ekstraklasa
SZCZEGÓŁY MECZU ›
30 11/2018 20:00
RED DEVILS CHOJNICE 3:7 REKORD SSA Centrum Park Chojnice (Chojnice, Huberta Wagnera 1)
28' ŁUKASZ SOBAŃSKI
25' JAKUB KĄKOL
39' PRZEMYSŁAW LASKOWSKI
27' ŁUKASZ BIEL
21' PAWEŁ BUDNIAK
3' ŁUKASZ SOBAŃSKI
12' MICHAŁ MAREK
11' PAWEŁ BUDNIAK
6' OLEKSANDR BONDAR
1' MICHAŁ MAREK
40' Sebastian Kartuszyński
40' ALEX VIANA DA SILVEIRA JUNIOR
40' Patryk Kubiszewski
11' ŁUKASZ SOBAŃSKI
10. kolejka
Futsal Ekstraklasa
SZCZEGÓŁY MECZU ›
25 11/2018 18:00
REKORD SSA 10:3 KU AZS UNIWERSYTETU ŚLĄSKIEGO Rekord SSA (Bielsko-Biała, Startowa 13)
36' ALEX VIANA DA SILVEIRA JUNIOR
35' TOMASZ GĄSIOR
27' KAMIL MUSIAŁ
23' JACEK HEWLIK
19' ALEX VIANA DA SILVEIRA JUNIOR
17' PAWEŁ BUDNIAK
7' MICHAŁ MAREK
5' OLEKSANDR BONDAR
5' MICHAŁ MAREK
1' MICHAŁ MAREK
1' ARTUR POPŁAWSKI
0' MICHAŁ MAREK
0' ADAM JONCZYK
31' JĘDRZEJ JASIŃSKI
9. kolejka
Futsal Ekstraklasa
SZCZEGÓŁY MECZU ›
09 11/2018 19:00
REKORD SSA 4:3 SP CLEAREX - SPORT CHORZÓW Rekord SSA (Bielsko-Biała, Startowa 13)
38' VADYM IVANOV
35' ŁUKASZ BIEL
33' ALEX VIANA DA SILVEIRA JUNIOR
22' Sebastian Leszczak
19' OLEKSANDR BONDAR
19' ARTUR POPŁAWSKI
12' MARIUSZ SEGET
35' MACIEJ MIZGAJSKI
34' Michał Kubik
23' ALEX VIANA DA SILVEIRA JUNIOR
7. kolejka
Futsal Ekstraklasa
SZCZEGÓŁY MECZU ›
03 11/2018 17:00
REKORD SSA 13:5 POGOŃ 04 SZCZECIN Rekord SSA (Bielsko-Biała, Startowa 13)
38' PAWEŁ BUDNIAK
35' KAMIL SURMIAK
32' Konrad Prawucki
31' MICHAŁ MAREK
31' PAWEŁ BUDNIAK
27' MATEUSZ GEPERT
22' Konrad Prawucki
21' MICHAŁ MAREK
19' OLEKSANDR BONDAR
18' Mateusz Jakubiak
15' ALEX VIANA DA SILVEIRA JUNIOR
9' KAMIL SURMIAK
8' Konrad Prawucki
7' Konrad Prawucki
6' Konrad Prawucki
3' ALEX VIANA DA SILVEIRA JUNIOR
2' ARTUR POPŁAWSKI
1' ARTUR POPŁAWSKI
22' JAN DUDEK
6. kolejka
Futsal Ekstraklasa
SZCZEGÓŁY MECZU ›
22 10/2018 20:00
FC TORUŃ 2:1 REKORD SSA Uniwersyteckie Centrum Sportowe (Toruń 17)
27' ARTUR POPŁAWSKI
23' Tomasz Kriezel
5' Remigiusz Spychalski
31' DAWID WĘDOŁOWSKI
26' Remigiusz Spychalski
5. kolejka
Futsal Ekstraklasa
SZCZEGÓŁY MECZU ›
14 10/2018 18:00
REKORD SSA 6:0 RED DRAGONS PNIEWY Rekord SSA (Bielsko-Biała, Startowa 13)
38' MICHAŁ MAREK
38' MICHAŁ MAREK
24' ALEX VIANA DA SILVEIRA JUNIOR
21' MICHAŁ MAREK
15' MICHAŁ MAREK
14' OLEKSANDR BONDAR
35' ROMAN VAKHULA
1' Oskar Stankowiak
4. kolejka
Futsal Ekstraklasa
SZCZEGÓŁY MECZU ›
29 09/2018 20:00
KS Acana Orzeł Futsal Jelcz-Laskowice 1:5 REKORD SSA Hala Sportowa Centrum Sportu i Rekreacji (Jelcz-Laskowice, Oławska 46)
38' MICHAŁ MAREK
28' ARTUR POPŁAWSKI
18' PAWEŁ BUDNIAK
7' ARTUR POPŁAWSKI
5' ALEX VIANA DA SILVEIRA JUNIOR
14' VICTOR WILSON DE ANDRADE COELHO
29' JAN JANOVSKY
23' ALLYSON MENDES AMANTES
22' KAMIL KUCHARSKI
9' Michał Kubik
2. kolejka
Futsal Ekstraklasa
SZCZEGÓŁY MECZU ›
17 09/2018 20:00
REKORD SSA 7:2 MOKS SŁONECZNY STOK BIAŁYSTOK Rekord SSA (Bielsko-Biała, Startowa 13)
39' ARTUR POPŁAWSKI
39' OLEKSANDR BONDAR
37' Michał Kubik
34' MICHAŁ MAREK
33' OLEKSANDR BONDAR
14' MICHAŁ MAREK
14' ARTUR POPŁAWSKI
13' PAWEŁ BUDNIAK
9' MICHAŁ MACIĄG
38' ARTUR POPŁAWSKI
30' MICHAŁ MACIĄG
28' MARCIN FIRAŃCZYK
25' JAN DUDEK
1. kolejka
Futsal Ekstraklasa
SZCZEGÓŁY MECZU ›
© PZPN 2014. Wszelkie prawa zastrzeżone. NOWY REGULAMIN ŁNP od 25.03.2019 Regulamin portalu DO 25.03.2019 Polityka prywatności