POLONIA-STAL ŚWIDNICA | Czwarta liga

Mecze rozegrane 21
Strzelone bramki 74
Stracone bramki 15
IV Liga
16 11/2019 13:30
ORZEŁ PRUSICE 1:1 POLONIA-STAL ŚWIDNICA Orzeł Prusice (Prusice, Powstańców Śląskich 1)
45'+2 EDIL DE SOUZA BARROS
4' GRZEGORZ RAJTER
90' DARIUSZ ZALEWSKI
87' DAWID MOLSKI
60' DAMIAN SIÓDMAK
49' PATRYK PASZKOWSKI
47' ŁUKASZ SAKWA
31' ROBERT MYRTA
15. kolejka
IV Liga "Grupa Wschodnia" Grupa 1
SZCZEGÓŁY MECZU ›
10 11/2019 13:30
POLONIA-STAL ŚWIDNICA 2:1 LECHIA DZIERŻONIÓW Świdnicki Ośrodek Sportu i Rekreacji - ul. Śląska 35 (Świdnica 1)
57' DAWID DOMARADZKI
24' WOJCIECH SZUBA
11' ROBERT MYRTA
90'+3 JAKUB KIERKIEWICZ
83' PATRYK PASZKOWSKI
45' ŁUKASZ KOT
37' WOJCIECH SOWA
14. kolejka
IV Liga "Grupa Wschodnia" Grupa 1
SZCZEGÓŁY MECZU ›
26 10/2019 15:00
POLONIA-STAL ŚWIDNICA 7:0 PIAST ŻERNIKI- WROCŁAW Świdnicki Ośrodek Sportu i Rekreacji - ul. Śląska 35 (Świdnica 1)
78' WOJCIECH SZUBA
77' EDIL DE SOUZA BARROS
67' KAMIL SZCZYGIEŁ
50' SEBASTIAN BIAŁASIK
38' ROBERT MYRTA
23' DAMIAN CHAJEWSKI
11' MARCOS PAULI BAUMGARTEN
12. kolejka
IV Liga "Grupa Wschodnia" Grupa 1
SZCZEGÓŁY MECZU ›
12 10/2019 14:00
POLONIA-STAL ŚWIDNICA 1:0 POLONIA TRZEBNICA Świdnicki Ośrodek Sportu i Rekreacji - ul. Śląska 35 (Świdnica 1)
7' MARCOS PAULI BAUMGARTEN
90'+4 ANDRII DANYLIUK
90'+4 KRYSTIAN JAJKO
83' CEZARY MADEJ
71' MATEUSZ TETŁAK
59' BARTŁOMIEJ SKOWROŃSKI
53' DANIEL ŁUCZAK
10. kolejka
IV Liga "Grupa Wschodnia" Grupa 1
SZCZEGÓŁY MECZU ›
09 10/2019 16:00
POLONIA-STAL ŚWIDNICA 4:3 AKS GRANIT STRZEGOM SA Świdnicki Ośrodek Sportu i Rekreacji - ul. Śląska 35 (Świdnica 1)
84' EDIL DE SOUZA BARROS
80' MARCOS PAULI BAUMGARTEN
44' WOJCIECH SOWA
25' ROLAND EMEKA
60' ANTONIO GOMES CAMACHO JUNIOR
52' SZYMON CUKIER
47' SZYMON CUKIER
89' EDIL DE SOUZA BARROS
89' JAN RYTKO
89' PATRYK PASZKOWSKI
89' PATRYK PASZKOWSKI
86' PATRYK PASZKOWSKI
76' SŁAWOMIR ORZECH
56' SEBASTIAN BIAŁASIK
48' DMYTRO SHEVCHENKO
88' DMYTRO SHEVCHENKO
88' DMYTRO SHEVCHENKO
9' SZYMON CUKIER
6. kolejka
Puchar Polski "WAŁBRZYCH"
SZCZEGÓŁY MECZU ›
06 10/2019 11:00
POLONIA-STAL ŚWIDNICA 3:0 BIELAWIANKA BIELAWA Świdnicki Ośrodek Sportu i Rekreacji - ul. Śląska 35 (Świdnica 1)
80' EDIL DE SOUZA BARROS
47' DAMIAN CHAJEWSKI
33' ROBERT MYRTA
90'+3 BARTŁOMIEJ BŁASZCZYK
84' SEBASTIAN BIAŁASIK
60' PATRYK DROŻYŃSKI
55' JAKUB BIAŁAS
45' PATRYK PASZKOWSKI
39' WOJCIECH SZUBA
9. kolejka
IV Liga "Grupa Wschodnia" Grupa 1
SZCZEGÓŁY MECZU ›
25 09/2019 17:00
MKS SZCZAWNO ZDRÓJ 0:9 POLONIA-STAL ŚWIDNICA MKS SZCZAWNO ZDRÓJ (Szczawno-Zdrój, Topolowa 5)
83' PIOTR FLORIAN
77' MARCOS PAULI BAUMGARTEN
76' ROLAND EMEKA
71' SEBASTIAN BIAŁASIK
68' ROLAND EMEKA
66' SEBASTIAN BIAŁASIK
49' MARCOS PAULI BAUMGARTEN
29' WOJCIECH SZUBA
5' ROLAND EMEKA
2. kolejka
Puchar Polski "WAŁBRZYCH"
SZCZEGÓŁY MECZU ›
21 09/2019 16:00
POLONIA-STAL ŚWIDNICA 2:1 SOKÓŁ WIELKA LIPA Świdnicki Ośrodek Sportu i Rekreacji - ul. Śląska 35 (Świdnica 1)
29' MICHAŁ WRÓBEL
25' DAMIAN CHAJEWSKI
15' MARCOS PAULI BAUMGARTEN
90'+5 ŁUKASZ IWASZKÓW
90'+5 SEBASTIAN SAWECZKO
90'+5 PATRYK PASZKOWSKI
90'+4 ROLAND EMEKA
90'+4 WOJCIECH SZUBA
90'+3 JAKUB BIAŁAS
75' ANDRII KOZACHENKO
41' EDIL DE SOUZA BARROS
69' EDIL DE SOUZA BARROS
69' EDIL DE SOUZA BARROS
7. kolejka
IV Liga "Grupa Wschodnia" Grupa 1
SZCZEGÓŁY MECZU ›
14 09/2019 16:00
UNIA BARDO 3:0 POLONIA-STAL ŚWIDNICA UNIA BARDO (Bardo, Kolejowa 12)
75' ŁUKASZ SKOWRONEK
52' TOMASZ ZIELIŃSKI
22' MATEUSZ ŁASZCZEWSKI
90'+3 ANDRZEJ WISZOWATY
88' MICHAŁ ŁASKI
60' EDIL DE SOUZA BARROS
55' PATRYK PASZKOWSKI
49' PAWEŁ KOBRZAK
33' DAMIAN CHAJEWSKI
17' SEWERYN RASZPLA
6. kolejka
IV Liga "Grupa Wschodnia" Grupa 1
SZCZEGÓŁY MECZU ›
11 09/2019 17:00
ORZEŁ LUBAWKA 1:6 POLONIA-STAL ŚWIDNICA MKS ORZEŁ (Lubawka, Przyjaciół Żołnierza 6a)
78' ROLAND EMEKA
72' ROLAND EMEKA
70' ROLAND EMEKA
65' WOJCIECH SZUBA
57' MARCOS PAULI BAUMGARTEN
55' ROBERT MYRTA
54' GRACJAN GŁOWACKI
62' DORIAN KRAKOWSKI
56' KACPER SCHABIŃSKI
37' RAFAŁ GRZELAK
5. kolejka
Puchar Polski "WAŁBRZYCH"
SZCZEGÓŁY MECZU ›
07 09/2019 16:00
POLONIA-STAL ŚWIDNICA 4:0 WIWA GOSZCZ Świdnicki Ośrodek Sportu i Rekreacji - ul. Śląska 35 (Świdnica 1)
89' ROBERT MYRTA
63' DAMIAN CHAJEWSKI
61' KACPER ROGALA
18' WOJCIECH SZUBA
55' EDIL DE SOUZA BARROS
17' MATEUSZ MOSKWA
5. kolejka
IV Liga "Grupa Wschodnia" Grupa 1
SZCZEGÓŁY MECZU ›
28 08/2019 17:00
CZARNI WAMAG WAŁBRZYCH 1:11 POLONIA-STAL ŚWIDNICA Stadion przy ul. Dąbrowskiego (Wałbrzych, Jarosława Dąbrowskiego 21a)
77' ROBERT MYRTA
75' SEBASTIAN BIAŁASIK
74' DORIAN KRAKOWSKI
67' ROBERT MYRTA
66' DORIAN KRAKOWSKI
60' DAMIAN CHAJEWSKI
39' ROLAND EMEKA
38' ROLAND EMEKA
37' ROLAND EMEKA
28' KAMIL SZCZYGIEŁ
25' SEBASTIAN BIAŁASIK
90' DAWID DARMOCHWAŁ
11. kolejka
Puchar Polski "WAŁBRZYCH"
SZCZEGÓŁY MECZU ›
15 08/2019 14:00
POLONIA-STAL ŚWIDNICA 2:0 MIRKÓW DŁUGOŁĘKA Świdnicki Ośrodek Sportu i Rekreacji - ul. Śląska 35 (Świdnica 1)
85' KAMIL SZCZYGIEŁ
19' WOJCIECH SZUBA
89' KAMIL SZCZYGIEŁ
70' WOJCIECH SZUBA
58' DAMIAN CHAJEWSKI
44' PAWEŁ PYTEL
26' ROBERT MYRTA
1. kolejka
IV Liga "Grupa Wschodnia" Grupa 1
SZCZEGÓŁY MECZU ›
11 08/2019 11:00
SUDETY DZIEĆMOROWICE 0:11 POLONIA-STAL ŚWIDNICA SUDETY DZIEĆMOROWICE (Dziećmorowice, Strumykowa 121)
77' KAMIL SZCZYGIEŁ
71' KAMIL SZCZYGIEŁ
70' MARCOS PAULI BAUMGARTEN
64' ROLAND EMEKA
57' WOJCIECH SOWA
54' ROLAND EMEKA
45' ROBERT MYRTA
40' ROBERT MYRTA
37' DANIEL ORZECHOWSKI
36' WOJCIECH SZUBA
9' JAKUB SIKORA
10. kolejka
Puchar Polski "WAŁBRZYCH"
SZCZEGÓŁY MECZU ›
© PZPN 2014. Wszelkie prawa zastrzeżone. NOWY REGULAMIN ŁNP od 25.03.2019 Regulamin portalu DO 25.03.2019 Polityka prywatności