Pogoń II Skotniki | D1

Mecze rozegrane 17
Strzelone bramki 101
Stracone bramki 24
D1 Młodzik
04 06/2016 13:00
Pogoń II Skotniki 8:0 Radziszowianka Radziszów Kraków-Podgórze, Krzysztofa Kamila Baczyńskiego 13
52' BARTŁOMIEJ MACIĄG
48' JAKUB DĄBROWSKI
33' KACPER SZUŁDRZYŃSKI
30' SZYMON KOŃCZAK
30' KAMIL LIPANOWICZ
33' JAKUB DĄBROWSKI
14' KAMIL LIPANOWICZ
2' JAKUB DĄBROWSKI
10. kolejka
Kraków: III liga okręgowa D1 Młodzik "Grupa 14"
SZCZEGÓŁY MECZU ›
28 05/2016 09:00
Garbarnia II Kraków 3:11 Pogoń II Skotniki Stadion Garbarni (Kraków-Podgórze, Rydlówka 23)
60' SZYMON KOŃCZAK
58' MARCEL BOGUSŁAWSKI
56' OLIWIER KIELIŚ
55' KACPER SZUŁDRZYŃSKI
51' KACPER SZUŁDRZYŃSKI
48' SZYMON KOŃ
47' OLIWER HYLA
45' GABRIEL FILIPOWICZ
41' KACPER SZUŁDRZYŃSKI
36' KAMIL LIPANOWICZ
29' OLIWER HYLA
17' WOJCIECH KRÓL
12' OLIWER HYLA
7' WOJCIECH KRÓL
9. kolejka
Kraków: III liga okręgowa D1 Młodzik "Grupa 14"
SZCZEGÓŁY MECZU ›
21 05/2016 12:00
Pogoń II Skotniki 14:1 Milenium II Skawina Krzysztofa Kamila Baczyńskiego 13, Kraków-Podgórze
58' KACPER SZUŁDRZYŃSKI
57' TOMASZ STRACH
56' MARCEL BOGUSŁAWSKI
53' TOMASZ STRACH
52' SZYMON KOŃCZAK
49' BARTŁOMIEJ MACIĄG
48' SZYMON KOŃCZAK
37' OLIWER HYLA
31' MIKOŁAJ ZAJAC
28' MIKOŁAJ ZAJAC
25' MIKOŁAJ ZAJAC
21' MIKOŁAJ ZAJAC
19' MIKOŁAJ ZAJAC
14' OLIWER HYLA
9' KAMIL LIPANOWICZ
8. kolejka
Kraków: III liga okręgowa D1 Młodzik "Grupa 14"
SZCZEGÓŁY MECZU ›
07 05/2016 12:00
Salos Kraków 1:6 Pogoń II Skotniki Na Błoniach 1, Kraków-Krowodrza
56' SZYMON KOŃCZAK
44' OLIWER HYLA
38' TOMASZ STRACH
25' JAKUB STASZEL
16' OLIWER HYLA
12' KAMIL LIPANOWICZ
6' KAMIL LIPANOWICZ
6. kolejka
Kraków: III liga okręgowa D1 Młodzik "Grupa 14"
SZCZEGÓŁY MECZU ›
05 05/2016 18:30
Pogoń II Skotniki 5:2 Piast Wołowice Kraków-Podgórze, Krzysztofa Kamila Baczyńskiego 13
50' MACIEJ GRZESIAK
1' MACIEJ GRZESIAK
42' KAMIL LIPANOWICZ
54' KACPER SZUŁDRZYŃSKI
9' KACPER SZUŁDRZYŃSKI
59' OLIWER HYLA
57' OLIWER HYLA
5. kolejka
Kraków: III liga okręgowa D1 Młodzik "Grupa 14"
SZCZEGÓŁY MECZU ›
23 04/2016 12:00
Pogoń II Skotniki 6:0 Piast II Skawina Krzysztofa Kamila Baczyńskiego 13, Kraków-Podgórze
50' KACPER SZUŁDRZYŃSKI
44' JAKUB KALBARCZYK
38' OLIWER HYLA
33' SZYMON KOŃCZAK
10' SZYMON KOŃ
21' SZYMON KOŃ
3. kolejka
Kraków: III liga okręgowa D1 Młodzik "Grupa 14"
SZCZEGÓŁY MECZU ›
09 04/2016 12:00
Pogoń II Skotniki 12:0 Sankowia Sanka Krzysztofa Kamila Baczyńskiego 13, Kraków-Podgórze
53' KAMIL LIPANOWICZ
48' OLIWER HYLA
44' MARCEL BOGUSŁAWSKI
41' KAMIL LIPANOWICZ
39' OLIWIER KIELIŚ
36' TOMASZ STRACH
33' KAMIL LIPANOWICZ
32' KAMIL LIPANOWICZ
16' KAMIL LIPANOWICZ
7' KACPER SZUŁDRZYŃSKI
5' MARCEL BOGUSŁAWSKI
3' KAMIL LIPANOWICZ
1. kolejka
Kraków: III liga okręgowa D1 Młodzik "Grupa 14"
SZCZEGÓŁY MECZU ›
03 10/2015 12:30
Pogoń II Skotniki 9:1 Skawinka Skawina Kraków-Podgórze, Krzysztofa Kamila Baczyńskiego 13
57' KAROL PASCHEK
56' JAKUB DĄBROWSKI
52' PIOTR PODOBIŃSKI
49' MATEUSZ WIĘCŁAW
38' KACPER ZEMBOL
38' KAMIL LIPANOWICZ
34' KAMIL LIPANOWICZ
23' JAKUB STECZKO
17' PIOTR PODOBIŃSKI
12' KAMIL LIPANOWICZ
6. kolejka
Kraków: III liga okręgowa D1 Młodzik "grupa 4"
SZCZEGÓŁY MECZU ›
26 09/2015 13:00
Milenium II Skawina 4:8 Pogoń II Skotniki PKS Milenium Skawina (Skawina, Torowa 46)
68' KAMIL LIPANOWICZ
60' KAROL PASCHEK
53' JAKUB DĄBROWSKI
52' BARTŁOMIEJ MACIĄG
50' BARTŁOMIEJ MACIĄG
47' KAROL PASCHEK
29' MATEUSZ BATTEK
26' KAROL PASCHEK
18' IGOR STAROWICZ
10' BARTŁOMIEJ MACIĄG
7' DANIEL WIERZBICKI
1' MATEUSZ BATTEK
5. kolejka
Kraków: III liga okręgowa D1 Młodzik "grupa 4"
SZCZEGÓŁY MECZU ›
23 09/2015 16:30
Pogoń II Skotniki 7:0 Świt Krzeszowice Kraków-Podgórze, Krzysztofa Kamila Baczyńskiego 13
58' WIKTOR WÓJCIK
50' BARTŁOMIEJ MACIĄG
49' TOMASZ STRACH
47' OLIWER HYLA
42' OLIWER HYLA
12' SZYMON KOŃCZAK
1' MATEUSZ WIĘCŁAW
2. kolejka
Kraków: III liga okręgowa D1 Młodzik "grupa 4"
SZCZEGÓŁY MECZU ›
© PZPN 2014. Wszelkie prawa zastrzeżone. NOWY REGULAMIN ŁNP od 25.03.2019 Regulamin portalu DO 25.03.2019 Polityka prywatności