POGOŃ GÓRA | Klasa okręgowa

Mecze rozegrane 16
Strzelone bramki 40
Stracone bramki 35
Klasa okręgowa
13 03/2021 15:00
82' Rafał Kiernicki
42' KRZYSZTOF MAKOWSKI
37' KRZYSZTOF MAKOWSKI
28' KEWIN KLASA
22' KEWIN KLASA
17' KEWIN KLASA
90'+4 DANIEL GŁÓWKA
71' Leszek Mazur
30' MATEUSZ WITKOWSKI
17. kolejka
Legnica: Klasa okręgowa "KEEZA"
SZCZEGÓŁY MECZU ›
15 11/2020 14:00
POGOŃ GÓRA 2:2 GÓRNIK LUBIN MKS Pogoń Góra (Góra, Sportowa 1)
86' TOMASZ KOTARSKI
64' KAROL GRACZ
50' MICHAŁ TYCKI
46' GRZEGORZ LASEK
90'+3 MICHAŁ TYCKI
76' MACIEJ KUSZTAL
60' ADRIAN DZIADKIEWICZ
15. kolejka
Legnica: Klasa okręgowa "KEEZA"
SZCZEGÓŁY MECZU ›
07 11/2020 14:00
ISKRA KSIĘGINICE 5:2 POGOŃ GÓRA LKS ISKRA Księginice (Księginice 46a)
80' KAROL JANKOWIAK
71' PIOTR KARCZEWSKI
67' ADAM KOCOT
64' PIOTR KARCZEWSKI
39' MACIEJ ZASADNI
69' SZYMON TUPIEC
27' ADRIAN DZIADKIEWICZ
13. kolejka
Legnica: Klasa okręgowa "KEEZA"
SZCZEGÓŁY MECZU ›
11 10/2020 15:00
POGOŃ GÓRA 1:4 ZAWISZA SERBY BUILDEX MKS Pogoń Góra (Góra, Sportowa 1)
78' AMADEUSZ ŻAK
34' AMADEUSZ ŻAK
25' MARCIN ZDZIECHOWICZ
5' DAWID CIECHELSKI
52' TOMASZ KOTARSKI
71' DAMIAN ŻMIJOWSKI
71' MARCIN POLAŃSKI
89' SZYMON TUPIEC
72' TOMASZ KOTARSKI
70' DAWID CIECHELSKI
53' MIŁOSZ BATOR
37' MIŁOSZ BATOR
53' MIŁOSZ BATOR
34' MARCIN TUPIEC
10. kolejka
Legnica: Klasa okręgowa "KEEZA"
SZCZEGÓŁY MECZU ›
03 10/2020 16:00
ISKRA KOCHLICE 0:2 POGOŃ GÓRA KS Iskra Kochlice (Kochlice, Polna 9)
82' Rafał Kiernicki
62' SZYMON TUPIEC
90'+2 MIŁOSZ KOZIOŁ
87' BARTŁOMIEJ GULEWICZ
75' MARCIN TUPIEC
55' ADRIAN DZIADKIEWICZ
41' ADRIAN SOBOLEWSKI
9. kolejka
Legnica: Klasa okręgowa "KEEZA"
SZCZEGÓŁY MECZU ›
27 09/2020 11:00
POGOŃ GÓRA 1:1 PRZYSZŁOŚĆ PRUSICE MKS Pogoń Góra (Góra, Sportowa 1)
36' MAREK POPIELARZ
23' KRZYSZTOF MAKOWSKI
89' SZYMON TUPIEC
90' ADRIAN DZIADKIEWICZ
86' ADRIAN DZIADKIEWICZ
90' ADRIAN DZIADKIEWICZ
80' TOMASZ KOTARSKI
74' JAKUB HUZAR
40' PATRYK SREBNIAK
8. kolejka
Legnica: Klasa okręgowa "KEEZA"
SZCZEGÓŁY MECZU ›
19 09/2020 16:00
79' MATEUSZ PASIAK
38' ADAM FURMAN
33' PATRYK LASZCZOWSKI
81' DOMINIK WASIEŃKO
77' MARCIN POLAŃSKI
53' KRYSTIAN WOŹNIAK
40' MICHAŁ TYCKI
27' KRZYSZTOF MAKOWSKI
7. kolejka
Legnica: Klasa okręgowa "KEEZA"
SZCZEGÓŁY MECZU ›
05 09/2020 16:00
KS MERT GWARDIA BIAŁOŁĘKA 2:2 POGOŃ GÓRA Gwardia Białołęka (Białołęka Boisko przy szkole)
74' Rafał Kiernicki
54' ADRIAN DZIADKIEWICZ
45' ŁUKASZ STACHÓW
13' MACIEJ ĆWIK
87' PAWEŁ KUBIŃSKI
80' KACPER GIL
60' TOMASZ KOTARSKI
33' SZYMON TUPIEC
13' Konrad Kosmala
5. kolejka
Legnica: Klasa okręgowa "KEEZA"
SZCZEGÓŁY MECZU ›
29 08/2020 17:00
40' ADRIAN DZIADKIEWICZ
75' SZYMON TUPIEC
80' Rafał Kiernicki
65' SZYMON TUPIEC
60' KAMIL DELUGA
55' ADRIAN DZIADKIEWICZ
51' Rafał Kiernicki
33' ADRIAN DZIADKIEWICZ
25' ADRIAN DZIADKIEWICZ
19' Rafał Kiernicki
12' TOMASZ KOTARSKI
85' KAMIL CZEPIEL
38' MARIUSZ BACZMAŃSKI
38' MARIUSZ BACZMAŃSKI
17' ADRIAN BACZMAŃSKI
Po ADRIAN BACZMAŃSKI
4. kolejka
Legnica: Klasa okręgowa "KEEZA"
SZCZEGÓŁY MECZU ›
15 08/2020 17:00
88' Rafał Kiernicki
85' Rafał Kiernicki
77' TOMASZ KOTARSKI
72' KAMIL DELUGA
32' ADRIAN DZIADKIEWICZ
84' ŁUKASZ STANASIUK
84' DANIEL GŁÓWKA
41' MIŁOSZ BATOR
27' MICHAŁ TYCKI
2. kolejka
Legnica: Klasa okręgowa "KEEZA"
SZCZEGÓŁY MECZU ›
© PZPN 2014. Wszelkie prawa zastrzeżone. NOWY REGULAMIN ŁNP od 25.03.2019 REGULAMIN PROFILU UŻYTKOWNIKA PZPN Polityka prywatności