PODGÓRZE WAŁBRZYCH | B2

Mecze rozegrane 11
Strzelone bramki 20
Stracone bramki 115
B2 Junior Młodszy
16 11/2019 13:00
80' MARCIN MAJERSKI
80' MACIEJ CHOMKO
79' MACIEJ CHOMKO
77' SŁAWOMIR OBRZUD
68' MACIEJ CHOMKO
66' SŁAWOMIR OBRZUD
62' MACIEJ CHOMKO
60' DANIEL TOPOLSKI
55' MACIEJ CHOMKO
26' MAREK KURNYTA
15' MACIEJ CHOMKO
14. kolejka
Wałbrzych: IV liga okręgowa B2 Junior Młodszy Grupa 3
SZCZEGÓŁY MECZU ›
09 11/2019 13:00
GWAREK WAŁBRZYCH 23:2 PODGÓRZE WAŁBRZYCH Jagiellońska 24, Wałbrzych
70' GRACJAN MICHALAK
58' DAWID ŚLIWA
79' GABRIEL MATEUSIAK
77' GABRIEL MATEUSIAK
75' JAKUB BARAŃSKI
74' GABRIEL MATEUSIAK
72' GABRIEL MATEUSIAK
70' JAKUB BARAŃSKI
68' PATRYK DAJERLING
66' PATRYK DAJERLING
63' JAKUB BARAŃSKI
61' PATRYK DAJERLING
57' PATRYK DAJERLING
54' JAKUB BARAŃSKI
52' KACPER RAMZ
50' JAKUB BARAŃSKI
46' PATRYK DAJERLING
39' SYLWESTER WASILEWSKI
36' ALAN DEMBIŃSKI
34' BARTŁOMIEJ LODARSKI
31' GABRIEL MATEUSIAK
21' BARTŁOMIEJ LODARSKI
13' KACPER PLUTA
10' KACPER RAMZ
4' KACPER PLUTA
13. kolejka
Wałbrzych: IV liga okręgowa B2 Junior Młodszy Grupa 3
SZCZEGÓŁY MECZU ›
26 10/2019 11:00
KS WALIM 5:4 PODGÓRZE WAŁBRZYCH WALIM (Walim, Tadeusza Kościuszki 5)
79' DAWID ŚLIWA
67' SEBASTIAN BERNATOWICZ
32' Kacper Akielaszek
23' DAWID ŚLIWA
71' ARIAN ŁUKASZEWSKI
31' PAWEŁ MACIAK
25' FABIAN NITKIEWICZ
19' ARIAN ŁUKASZEWSKI
9' ARIAN ŁUKASZEWSKI
11. kolejka
Wałbrzych: IV liga okręgowa B2 Junior Młodszy Grupa 3
SZCZEGÓŁY MECZU ›
19 10/2019 14:30
BÓBR MARCISZÓW 13:0 PODGÓRZE WAŁBRZYCH Bóbr Arena (Marciszów, Szkolna )
80' JAKUB SEKUŁA
77' SEBASTIAN ADAMCZYK
68' DAWID TRZĄSALSKI
67' JAKUB SEKUŁA
64' JAKUB SEKUŁA
63' SEBASTIAN ADAMCZYK
58' JAKUB SEKUŁA
40' DAWID TRZĄSALSKI
33' SEBASTIAN ADAMCZYK
32' SEBASTIAN ADAMCZYK
22' GABRIEL BĄKOWICZ
21' DAWID TRZĄSALSKI
6' GABRIEL BĄKOWICZ
24' OSKAR WAŁĘSA
66' Kacper Akielaszek
23' ALAN LEICHT
23' DOMINIK ZAJKOWSKI
19' DAWID ŚLIWA
10. kolejka
Wałbrzych: IV liga okręgowa B2 Junior Młodszy Grupa 3
SZCZEGÓŁY MECZU ›
12 10/2019 10:00
80'+6 KAMIL PAWLAK
80'+3 OLAF MAKOWSKI
80' Oliwier Macura
75' PATRYK CZERNIK
70' KACPER WOJTKOWSKI
68' KACPER OBRYCKI
59' KACPER WOJTKOWSKI
55' KACPER OBRYCKI
47' KACPER OBRYCKI
40'+3 PATRYK CZERNIK
54' JAKUB NOWAKOWSKI
72' Oliwier Macura
54' OLAF MAKOWSKI
43' OSKAR WAŁĘSA
9. kolejka
Wałbrzych: IV liga okręgowa B2 Junior Młodszy Grupa 3
SZCZEGÓŁY MECZU ›
28 09/2019 13:00
PODGÓRZE WAŁBRZYCH 3:5 GWAREK WAŁBRZYCH ul. Nowy Dom 1, Wałbrzych
73' JAKUB BARAŃSKI
60' ALAN GĘBSKI
51' DAWID ŚLIWA
34' JAKUB BARAŃSKI
31' ALEXANDER AVECILLA
22' ALEXANDER AVECILLA
16' DAWID ŚLIWA
12' DAWID ŚLIWA
6. kolejka
Wałbrzych: IV liga okręgowa B2 Junior Młodszy Grupa 3
SZCZEGÓŁY MECZU ›
18 09/2019 17:00
PODGÓRZE WAŁBRZYCH 3:3 KS WALIM ul. Nowy Dom 1, Wałbrzych
72' PAWEŁ MACIAK
52' JAKUB BUCHOLC
30' MATEUSZ GAŁECKI
60' GRACJAN MICHALAK
51' Kacper Akielaszek
36' DAWID ŚLIWA
25' SEBASTIAN BERNATOWICZ
4. kolejka
Wałbrzych: IV liga okręgowa B2 Junior Młodszy Grupa 3
SZCZEGÓŁY MECZU ›
14 09/2019 13:00
PODGÓRZE WAŁBRZYCH 4:7 BÓBR MARCISZÓW ul. Nowy Dom 1, Wałbrzych
78' KACPER ŁOZA
75' Krystian Lungowski
70' FILIP SEKUŁA
63' KACPER MARCHEWA
59' FILIP SEKUŁA
52' DAWID ŚLIWA
48' JAKUB SEKUŁA
32' GABRIEL BĄKOWICZ
21' JAKUB SEKUŁA
11' KACPER TODA
5' DAWID ŚLIWA
50' JAKUB SEKUŁA
79' KACPER ŁOZA
76' DOMINIK ZAJKOWSKI
72' OSKAR WAŁĘSA
3. kolejka
Wałbrzych: IV liga okręgowa B2 Junior Młodszy Grupa 3
SZCZEGÓŁY MECZU ›
10 09/2019 13:00
PODGÓRZE WAŁBRZYCH 0:7 GRANIT ROZTOKA Wałbrzych, Nowy Dom 1
79' MATEUSZ NIEMIEC
66' GABRIEL RATAJCZYK
62' GABRIEL RATAJCZYK
54' ALAN KOŁOSOWSKI
35' ADRIAN ŁAPIŃSKI
24' PATRYK KOPCZYŃSKI
3' KACPER BABIAK
17' GRACJAN MICHALAK
1. kolejka
Wałbrzych: IV liga okręgowa B2 Junior Młodszy Grupa 3
SZCZEGÓŁY MECZU ›
07 09/2019 10:30
ZAGŁĘBIE WAŁBRZYCH 20:2 PODGÓRZE WAŁBRZYCH Aqua Zdrój (Wałbrzych, Jarosława Dąbrowskiego 34)
56' SEBASTIAN BERNATOWICZ
57' Patryk Kamiński
47' KACPER WOJTKOWSKI
48' MARCIN GILETA
66' ANTONI WARCHAŁ
62' PATRYK CZERNIK
50' ANTONI WARCHAŁ
60' KACPER OBRYCKI
50' ANTONI WARCHAŁ
45' OLAF MAKOWSKI
43' KACPER OBRYCKI
41' KACPER STARZEC
39' KACPER STARZEC
25' PATRYK CZERNIK
20' KACPER OBRYCKI
11' PATRYK CZERNIK
10' KACPER STARZEC
9' OLAF MAKOWSKI
8' KRYSTIAN CZAJKOWSKI
6' KACPER OBRYCKI
5' KACPER OBRYCKI
12' ANTONI WARCHAŁ
2. kolejka
Wałbrzych: IV liga okręgowa B2 Junior Młodszy Grupa 3
SZCZEGÓŁY MECZU ›
© PZPN 2014. Wszelkie prawa zastrzeżone. NOWY REGULAMIN ŁNP od 25.03.2019 Regulamin portalu DO 25.03.2019 Polityka prywatności