PŁOMIEŃ Przyprostynia | Klasa okręgowa

Mecze rozegrane 18
Strzelone bramki 25
Stracone bramki 26
Klasa okręgowa
17 11/2018 13:00
POGOŃ Lwówek 3:0 PŁOMIEŃ Przyprostynia Pogoń Lwówek (Lwówek, Gimnazjalna 1)
85' Damian Kozłowski
63' Hubert Nowaczyk
51' Damian Kozłowski
82' Mateusz Bąbelek
58' ARKADIUSZ SKUZA
37' Krzysztof Fleischer
29' Mateusz Michalski
23' SEBASTIAN RZEPA
16. kolejka
Klasa okręgowa "Liga Międzyokręgowa" Grupa 2
SZCZEGÓŁY MECZU ›
04 11/2018 14:00
PŁOMIEŃ Przyprostynia 3:1 ORKAN Chorzemin Płomień Przyprostynia (Przyprostynia, Prandoty 138)
90'+2 DAWID PROSICKI
77' JAN ZIMNY
25' SZYMON JUSZCZAK
19' Patryk Dominiak
75' MICHAŁ KOSTYRA
71' ARKADIUSZ KASPERSKI
70' Michał Kaczmarek
58' Patryk Buśko
50' KAMIL RZEPA
14. kolejka
Klasa okręgowa "Liga Międzyokręgowa" Grupa 2
SZCZEGÓŁY MECZU ›
27 10/2018 14:00
ORLA Jutrosin 0:2 PŁOMIEŃ Przyprostynia Orla Jutrosin (Jutrosin, Sportowa 13)
65' ŁUKASZ KAŹMIERCZAK
19' JAN ZIMNY
81' MICHAŁ GUCIA
78' DAWID PLOTA
72' SZYMON TYCA
64' JAKUB BRZOZOWSKI
63' KACPER PLEWA
13. kolejka
Klasa okręgowa "Liga Międzyokręgowa" Grupa 2
SZCZEGÓŁY MECZU ›
21 10/2018 15:00
PŁOMIEŃ Przyprostynia 1:1 PKS Racot Płomień Przyprostynia (Przyprostynia, Prandoty 138)
80' MATEUSZ PUDLICKI
75' JAN ZIMNY
88' MARCIN KĘDZIORA
65' Tomasz Bajsztok
88' MICHAŁ SITKOWSKI
82' SZYMON JUSZCZAK
77' JAN ZIMNY
72' Adam Ruminiecki
63' Krzysztof Fleischer
52' Piotr Szczerbal
29' MICHAŁ GUCIA
12. kolejka
Klasa okręgowa "Liga Międzyokręgowa" Grupa 2
SZCZEGÓŁY MECZU ›
07 10/2018 16:00
LIPNO Stęszew 0:2 PŁOMIEŃ Przyprostynia Lipno Stęszew (Stęszew, Trzebawska 15)
52' ŁUKASZ KAŹMIERCZAK
29' ŁUKASZ KAŹMIERCZAK
77' MICHAŁ GUCIA
77' Tomasz Dutkiewicz
38' MATEUSZ WOJNOWSKI
36' Mateusz Bąbelek
28' MATEUSZ BŁAWAT
10. kolejka
Klasa okręgowa "Liga Międzyokręgowa" Grupa 2
SZCZEGÓŁY MECZU ›
26 09/2018 16:30
1920 Mosina 1:5 PŁOMIEŃ Przyprostynia 1920 Mosina (Mosina, Konopnickiej 31)
87' ŁUKASZ KAŹMIERCZAK
70' SZYMON JUSZCZAK
68' SZYMON JUSZCZAK
57' ŁUKASZ KAŹMIERCZAK
34' MICHAŁ GUCIA
65' OSKAR BARANIAK
45' WIKTOR MAĆKOWSKI
43' KAMIL RZEPA
3. kolejka
Puchar Polski "strefa poznańska"
SZCZEGÓŁY MECZU ›
23 09/2018 14:00
PROMIEŃ Krzywiń 1:2 PŁOMIEŃ Przyprostynia Promień Krzywiń (Krzywiń, Strzelecka 13)
42' ŁUKASZ KAŹMIERCZAK
38' JAKUB WOŚKOWIAK
47' KAMIL ROWIŃSKI
87' PATRYK DOPIERAŁA
85' MARCIN KĘDZIORA
81' KAMIL RZEPA
28' Michał Kaczmarek
17' KAROL DUŁACZ
8. kolejka
Klasa okręgowa "Liga Międzyokręgowa" Grupa 2
SZCZEGÓŁY MECZU ›
05 09/2018 17:30
PŁOMIEŃ Przyprostynia 1:5 POGOŃ Lwówek Płomień Przyprostynia (Przyprostynia, Prandoty 138)
90'+4 Damian Kozłowski
68' MARIUSZ POŁOMKA
59' Damian Kozłowski
49' Tomasz Puncewicz
41' Damian Kozłowski
80' KAMIL GRUNWALD
90'+3 Mateusz Kozłowski
90'+2 Hubert Pawłowski
84' Mateusz Michalski
46' MICHAŁ GUCIA
31' Rafał Szaj
31' Krzysztof Fleischer
27' Damian Kozłowski
23' MIKOŁAJ LINOWSKI
1. kolejka
Klasa okręgowa "Liga Międzyokręgowa" Grupa 2
SZCZEGÓŁY MECZU ›
02 09/2018 16:00
PŁOMIEŃ Przyprostynia 0:1 GKS Dopiewo Płomień Przyprostynia (Przyprostynia, Prandoty 138)
13' Radosław Owsianny
89' MATEUSZ PIECHOWIAK
88' DAMIAN GÓRNY
81' MACIEJ DUSZYŃSKI
66' Łukasz Goiński
64' Michał Kaczmarek
59' Kamil Kosicki
30' MIKOŁAJ FRĘŚKO
5. kolejka
Klasa okręgowa "Liga Międzyokręgowa" Grupa 2
SZCZEGÓŁY MECZU ›
25 08/2018 15:00
GROM Plewiska 1:2 PŁOMIEŃ Przyprostynia Grom Plewiska (Plewiska, Szkolna 132)
72' MICHAŁ GUCIA
5' Marcin Adamczak
26' DARIUSZ WRÓBLEWSKI
90'+2 Michał Kaczmarek
86' Krzysztof Fleischer
60' Kamil Kapałczyński
72' Piotr Brych
46' Piotr Brych
72' Piotr Brych
45'+1 JAKUB BRZOZOWSKI
32' Dawid Czerniejewicz
25' MICHAŁ GUCIA
25' Mateusz Bąbelek
4. kolejka
Klasa okręgowa "Liga Międzyokręgowa" Grupa 2
SZCZEGÓŁY MECZU ›
© PZPN 2014. Wszelkie prawa zastrzeżone. Regulamin portalu Regulamin portalu 25.05.2018 Regulamin sklepu Regulamin sklepu (2014) Polityka prywatności
Wzór odstąpienia od umowy sprzedaży