PŁOMIEŃ Przyprostynia | Klasa okręgowa

Mecze rozegrane 28
Strzelone bramki 66
Stracone bramki 38
Klasa okręgowa
18 05/2019 13:45
AP REISSA Tarnowo Podg. Poznań 1:6 PŁOMIEŃ Przyprostynia Akademia Reissa Poznań (Baranowo, Wypoczynkowa 93)
86' JAN ZIMNY
79' ŁUKASZ ROGOWSKI
60' MICHAŁ GUCIA
30' SZYMON JUSZCZAK
12' MICHAŁ GUCIA
10' Mateusz Bąbelek
52' BARTŁOMIEJ IMOSA
40' Mateusz Bąbelek
40' DANIEL ZAŁĘSKI
36' TYMOTEUSZ ZIELEŚKIEWICZ
26. kolejka
Klasa okręgowa "Liga Międzyokręgowa" Grupa 2
SZCZEGÓŁY MECZU ›
12 05/2019 16:30
PŁOMIEŃ Przyprostynia 8:0 LIPNO Stęszew Płomień Przyprostynia (Przyprostynia, Prandoty 138)
90'+1 ŁUKASZ ROGOWSKI
62' ŁUKASZ ROGOWSKI
57' JAKUB WOŚKOWIAK
41' JAKUB WOŚKOWIAK
28' ŁUKASZ ROGOWSKI
20' ŁUKASZ ROGOWSKI
12' JAKUB WOŚKOWIAK
8' ŁUKASZ KAŹMIERCZAK
15' Tomasz Dutkiewicz
25. kolejka
Klasa okręgowa "Liga Międzyokręgowa" Grupa 2
SZCZEGÓŁY MECZU ›
27 04/2019 16:00
RAWIA Rawicz 1:3 PŁOMIEŃ Przyprostynia Stadion OSiR (Rawicz, Spokojna 1)
90'+2 TOMASZ KOWALSKI
37' ŁUKASZ ROGOWSKI
7' PIOTR ŁOSKOT
3' JAKUB WOŚKOWIAK
67' KAMIL GRUNWALD
42' Mateusz Bąbelek
31' Cezary Lorenc
22. kolejka
Klasa okręgowa "Liga Międzyokręgowa" Grupa 2
SZCZEGÓŁY MECZU ›
14 04/2019 15:00
GKS Dopiewo 2:2 PŁOMIEŃ Przyprostynia GKS Dopiewo (Dopiewo, Polna 1)
67' JAKUB BRZOZOWSKI
55' MATEUSZ PIECHOWIAK
35' ADAM JAKOWICZ
10' Kamil Kosicki
72' MICHAŁ KOSTYRA
58' Krzysztof Fleischer
56' JAN BOROWIAK
40' MARCIN KĘDZIORA
27' Maciej Skowroński
22' Mateusz Bąbelek
20. kolejka
Klasa okręgowa "Liga Międzyokręgowa" Grupa 2
SZCZEGÓŁY MECZU ›
07 04/2019 15:00
PŁOMIEŃ Przyprostynia 5:3 GROM Plewiska Płomień Przyprostynia (Przyprostynia, Prandoty 138)
90'+2 ŁUKASZ ROGOWSKI
90' SZYMON JUSZCZAK
66' TOMASZ DEGÓRSKI
62' JAKUB WOŚKOWIAK
52' Artur Bednarczyk
30' TOMASZ DEGÓRSKI
45'+5 SZYMON JUSZCZAK
40' JAKUB BRZOZOWSKI
63' JAKUB WOŚKOWIAK
57' JAKUB BEYER
45' Piotr Brych
43' Kamil Kapałczyński
39' MATEUSZ PIECHOWIAK
19. kolejka
Klasa okręgowa "Liga Międzyokręgowa" Grupa 2
SZCZEGÓŁY MECZU ›
30 03/2019 15:00
KORONA Piaski 3:1 PŁOMIEŃ Przyprostynia Ludowy Klub Sportowy Korona Piaski (Piaski, Dworcowa 23A)
31' ŁUKASZ KAŹMIERCZAK
81' Robert Norkiewicz
79' Łukasz Fabich
10' Robert Norkiewicz
79' Mateusz Bąbelek
67' SZYMON JUSZCZAK
54' ŁUKASZ ROGOWSKI
60' ŁUKASZ ROGOWSKI
60' ŁUKASZ ROGOWSKI
82' MARCIN KĘDZIORA
82' MARCIN KĘDZIORA
53' MARCIN KĘDZIORA
52' Narcyz Gendera
4' JAN ZIMNY
18. kolejka
Klasa okręgowa "Liga Międzyokręgowa" Grupa 2
SZCZEGÓŁY MECZU ›
17 03/2019 14:00
PŁOMIEŃ Przyprostynia 6:1 PROMIEŃ Krzywiń Płomień Przyprostynia (Przyprostynia, Prandoty 138)
90'+2 JAKUB BRZOZOWSKI
88' KAMIL GRUNWALD
82' Andrzej Nowak
76' JAN ZIMNY
44' ŁUKASZ KAŹMIERCZAK
19' ŁUKASZ KAŹMIERCZAK
14' ŁUKASZ ROGOWSKI
88' Andrzej Nowak
88' MICHAŁ SOSNOWSKI
59' ŁUKASZ ROGOWSKI
52' KAMIL ROWIŃSKI
23. kolejka
Klasa okręgowa "Liga Międzyokręgowa" Grupa 2
SZCZEGÓŁY MECZU ›
17 11/2018 13:00
POGOŃ Lwówek 3:0 PŁOMIEŃ Przyprostynia Pogoń Lwówek (Lwówek, Gimnazjalna 1)
85' Damian Kozłowski
63' Hubert Nowaczyk
51' Damian Kozłowski
82' Mateusz Bąbelek
58' ARKADIUSZ SKUZA
37' Krzysztof Fleischer
29' Mateusz Michalski
23' SEBASTIAN RZEPA
16. kolejka
Klasa okręgowa "Liga Międzyokręgowa" Grupa 2
SZCZEGÓŁY MECZU ›
04 11/2018 14:00
PŁOMIEŃ Przyprostynia 3:1 ORKAN Chorzemin Płomień Przyprostynia (Przyprostynia, Prandoty 138)
90'+2 DAWID PROSICKI
77' JAN ZIMNY
25' SZYMON JUSZCZAK
19' Patryk Dominiak
75' MICHAŁ KOSTYRA
71' ARKADIUSZ KASPERSKI
70' Michał Kaczmarek
58' Patryk Buśko
50' KAMIL RZEPA
14. kolejka
Klasa okręgowa "Liga Międzyokręgowa" Grupa 2
SZCZEGÓŁY MECZU ›
27 10/2018 14:00
ORLA Jutrosin 0:2 PŁOMIEŃ Przyprostynia Orla Jutrosin (Jutrosin, Sportowa 13)
65' ŁUKASZ KAŹMIERCZAK
19' JAN ZIMNY
81' MICHAŁ GUCIA
78' DAWID PLOTA
72' SZYMON TYCA
64' JAKUB BRZOZOWSKI
63' KACPER PLEWA
13. kolejka
Klasa okręgowa "Liga Międzyokręgowa" Grupa 2
SZCZEGÓŁY MECZU ›
21 10/2018 15:00
PŁOMIEŃ Przyprostynia 1:1 PKS Racot Płomień Przyprostynia (Przyprostynia, Prandoty 138)
80' MATEUSZ PUDLICKI
75' JAN ZIMNY
88' MARCIN KĘDZIORA
65' Tomasz Bajsztok
88' MICHAŁ SITKOWSKI
82' SZYMON JUSZCZAK
77' JAN ZIMNY
72' Adam Ruminiecki
63' Krzysztof Fleischer
52' Piotr Szczerbal
29' MICHAŁ GUCIA
12. kolejka
Klasa okręgowa "Liga Międzyokręgowa" Grupa 2
SZCZEGÓŁY MECZU ›
07 10/2018 16:00
LIPNO Stęszew 0:2 PŁOMIEŃ Przyprostynia Lipno Stęszew (Stęszew, Trzebawska 15)
52' ŁUKASZ KAŹMIERCZAK
29' ŁUKASZ KAŹMIERCZAK
77' MICHAŁ GUCIA
77' Tomasz Dutkiewicz
38' MATEUSZ WOJNOWSKI
36' Mateusz Bąbelek
28' MATEUSZ BŁAWAT
10. kolejka
Klasa okręgowa "Liga Międzyokręgowa" Grupa 2
SZCZEGÓŁY MECZU ›
26 09/2018 16:30
1920 Mosina 1:5 PŁOMIEŃ Przyprostynia 1920 Mosina (Mosina, Konopnickiej 31)
87' ŁUKASZ KAŹMIERCZAK
70' SZYMON JUSZCZAK
68' SZYMON JUSZCZAK
57' ŁUKASZ KAŹMIERCZAK
34' MICHAŁ GUCIA
65' OSKAR BARANIAK
45' WIKTOR MAĆKOWSKI
43' KAMIL RZEPA
3. kolejka
Puchar Polski "TOTOLOTEK strefa poz"
SZCZEGÓŁY MECZU ›
23 09/2018 14:00
PROMIEŃ Krzywiń 1:2 PŁOMIEŃ Przyprostynia Promień Krzywiń (Krzywiń, Strzelecka 13)
42' ŁUKASZ KAŹMIERCZAK
38' JAKUB WOŚKOWIAK
47' KAMIL ROWIŃSKI
87' PATRYK DOPIERAŁA
85' MARCIN KĘDZIORA
81' KAMIL RZEPA
28' Michał Kaczmarek
17' KAROL DUŁACZ
8. kolejka
Klasa okręgowa "Liga Międzyokręgowa" Grupa 2
SZCZEGÓŁY MECZU ›
05 09/2018 17:30
PŁOMIEŃ Przyprostynia 1:5 POGOŃ Lwówek Płomień Przyprostynia (Przyprostynia, Prandoty 138)
90'+4 Damian Kozłowski
68' MARIUSZ POŁOMKA
59' Damian Kozłowski
49' Tomasz Puncewicz
41' Damian Kozłowski
80' KAMIL GRUNWALD
90'+3 Mateusz Kozłowski
90'+2 Hubert Pawłowski
84' Mateusz Michalski
46' MICHAŁ GUCIA
31' Rafał Szaj
31' Krzysztof Fleischer
27' Damian Kozłowski
23' MIKOŁAJ LINOWSKI
1. kolejka
Klasa okręgowa "Liga Międzyokręgowa" Grupa 2
SZCZEGÓŁY MECZU ›
02 09/2018 16:00
PŁOMIEŃ Przyprostynia 0:1 GKS Dopiewo Płomień Przyprostynia (Przyprostynia, Prandoty 138)
13' Radosław Owsianny
89' MATEUSZ PIECHOWIAK
88' DAMIAN GÓRNY
81' MACIEJ DUSZYŃSKI
66' Łukasz Goiński
64' Michał Kaczmarek
59' Kamil Kosicki
30' MIKOŁAJ FRĘŚKO
5. kolejka
Klasa okręgowa "Liga Międzyokręgowa" Grupa 2
SZCZEGÓŁY MECZU ›
25 08/2018 15:00
GROM Plewiska 1:2 PŁOMIEŃ Przyprostynia Grom Plewiska (Plewiska, Szkolna 132)
72' MICHAŁ GUCIA
5' Marcin Adamczak
26' DARIUSZ WRÓBLEWSKI
90'+2 Michał Kaczmarek
86' Krzysztof Fleischer
60' Kamil Kapałczyński
72' Piotr Brych
72' Piotr Brych
46' Piotr Brych
45'+1 JAKUB BRZOZOWSKI
32' Dawid Czerniejewicz
25' MICHAŁ GUCIA
25' Mateusz Bąbelek
4. kolejka
Klasa okręgowa "Liga Międzyokręgowa" Grupa 2
SZCZEGÓŁY MECZU ›
© PZPN 2014. Wszelkie prawa zastrzeżone. NOWY REGULAMIN ŁNP od 25.03.2019 Regulamin portalu DO 25.03.2019 Polityka prywatności