PŁOMIEŃ Przyprostynia | Klasa okręgowa

Mecze rozegrane 13
Strzelone bramki 18
Stracone bramki 17
Klasa okręgowa
07 10/2018 16:00
LIPNO Stęszew 0:2 PŁOMIEŃ Przyprostynia Lipno Stęszew (Stęszew, Trzebawska 15)
52' ŁUKASZ KAŹMIERCZAK
29' ŁUKASZ KAŹMIERCZAK
77' MICHAŁ GUCIA
77' Tomasz Dutkiewicz
38' MATEUSZ WOJNOWSKI
36' Mateusz Bąbelek
28' MATEUSZ BŁAWAT
10. kolejka
Klasa okręgowa "Liga Międzyokręgowa" Grupa 2
SZCZEGÓŁY MECZU ›
26 09/2018 16:30
1920 Mosina 1:5 PŁOMIEŃ Przyprostynia 1920 Mosina (Mosina, Konopnickiej 31)
87' ŁUKASZ KAŹMIERCZAK
70' SZYMON JUSZCZAK
68' SZYMON JUSZCZAK
57' ŁUKASZ KAŹMIERCZAK
34' MICHAŁ GUCIA
65' OSKAR BARANIAK
45' WIKTOR MAĆKOWSKI
43' KAMIL RZEPA
3. kolejka
Puchar Polski "strefa poznańska"
SZCZEGÓŁY MECZU ›
23 09/2018 14:00
PROMIEŃ Krzywiń 1:2 PŁOMIEŃ Przyprostynia Promień Krzywiń (Krzywiń, Strzelecka 13)
42' ŁUKASZ KAŹMIERCZAK
38' JAKUB WOŚKOWIAK
47' KAMIL ROWIŃSKI
87' PATRYK DOPIERAŁA
85' MARCIN KĘDZIORA
81' KAMIL RZEPA
28' Michał Kaczmarek
17' KAROL DUŁACZ
8. kolejka
Klasa okręgowa "Liga Międzyokręgowa" Grupa 2
SZCZEGÓŁY MECZU ›
05 09/2018 17:30
PŁOMIEŃ Przyprostynia 1:5 POGOŃ Lwówek Płomień Przyprostynia (Przyprostynia, Prandoty 138)
90'+4 Damian Kozłowski
68' MARIUSZ POŁOMKA
59' Damian Kozłowski
49' Tomasz Puncewicz
41' Damian Kozłowski
80' KAMIL GRUNWALD
90'+3 Mateusz Kozłowski
90'+2 Hubert Pawłowski
84' Mateusz Michalski
46' MICHAŁ GUCIA
31' Rafał Szaj
31' Krzysztof Fleischer
27' Damian Kozłowski
23' MIKOŁAJ LINOWSKI
1. kolejka
Klasa okręgowa "Liga Międzyokręgowa" Grupa 2
SZCZEGÓŁY MECZU ›
02 09/2018 16:00
PŁOMIEŃ Przyprostynia 0:1 GKS Dopiewo Płomień Przyprostynia (Przyprostynia, Prandoty 138)
13' Radosław Owsianny
89' MATEUSZ PIECHOWIAK
88' DAMIAN GÓRNY
81' MACIEJ DUSZYŃSKI
66' Łukasz Goiński
64' Michał Kaczmarek
59' Kamil Kosicki
30' MIKOŁAJ FRĘŚKO
5. kolejka
Klasa okręgowa "Liga Międzyokręgowa" Grupa 2
SZCZEGÓŁY MECZU ›
25 08/2018 15:00
GROM Plewiska 1:2 PŁOMIEŃ Przyprostynia Grom Plewiska (Plewiska, Szkolna 132)
72' MICHAŁ GUCIA
5' Marcin Adamczak
26' DARIUSZ WRÓBLEWSKI
90'+2 Michał Kaczmarek
86' Krzysztof Fleischer
60' Kamil Kapałczyński
72' Piotr Brych
72' Piotr Brych
46' Piotr Brych
45'+1 JAKUB BRZOZOWSKI
32' Dawid Czerniejewicz
25' MICHAŁ GUCIA
25' Mateusz Bąbelek
4. kolejka
Klasa okręgowa "Liga Międzyokręgowa" Grupa 2
SZCZEGÓŁY MECZU ›
© PZPN 2014. Wszelkie prawa zastrzeżone. Regulamin portalu Regulamin portalu 25.05.2018 Regulamin sklepu Regulamin sklepu (2014) Polityka prywatności
Wzór odstąpienia od umowy sprzedaży