PŁOMIEŃ Przyprostynia | Klasa okręgowa

Mecze rozegrane 31
Strzelone bramki 67
Stracone bramki 43
Klasa okręgowa
10 06/2018 15:00
PŁOMIEŃ Przyprostynia 1:3 SOKÓŁ Pniewy Płomień Przyprostynia (Przyprostynia, Prandoty 138)
90'+3 Marcin Chorzępa
62' Krzysztof Kmieć
8' Rafał Kubiak
60' Krzysztof Fleischer
90'+3 MARCIN KĘDZIORA
88' Jakub Nowak
74' OSKAR GŁUCHY
76' Kamil Maciejewski
74' Kamil Maciejewski
76' Kamil Maciejewski
72' Krzysztof Fleischer
67' Krzysztof Kmieć
54' Bartłomiej Graczyk
28' MATEUSZ PIECHOWIAK
25. kolejka
Poznań: Klasa okręgowa Grupa zach.
SZCZEGÓŁY MECZU ›
02 06/2018 16:00
SOKÓŁ Rakoniewice 0:6 PŁOMIEŃ Przyprostynia Sokół Rakoniewice (Rakoniewice )
90' JAKUB WOŚKOWIAK
70' MICHAŁ GUCIA
50' SZYMON JUSZCZAK
43' KAMIL DĄBROWSKI
16' JAKUB BEYER
1' Kamil Maciejewski
88' Marcin Adamczak
60' Kamil Maciejewski
45' Oskar Wajs
24. kolejka
Poznań: Klasa okręgowa Grupa zach.
SZCZEGÓŁY MECZU ›
19 05/2018 17:30
SPÓJNIA Strykowo 3:0 PŁOMIEŃ Przyprostynia Spójnia Strykowo Stadion im. Sylwestra Dotki (Strykowo, Bukowska 6)
52' Grzegorz Hojan
32' Grzegorz Hojan
18' ARKADIUSZ SKÓRA
90'+1 KAMIL DĄBROWSKI
90'+1 Łukasz Rajewicz
67' Mateusz Bąbelek
67' Patryk Kurowski
40' Tomasz Pacygon
36' Krystian Kurkowiak
22. kolejka
Poznań: Klasa okręgowa Grupa zach.
SZCZEGÓŁY MECZU ›
13 05/2018 15:00
PŁOMIEŃ Przyprostynia 2:4 TS GMINY Kamieniec Płomień Przyprostynia (Przyprostynia, Prandoty 138)
80' MARCIN FRĄCKOWIAK
69' MARCIN KNOP
60' DMYTRO KOSHAKOV
57' DMYTRO KOSHAKOV
81' MICHAŁ GUCIA
44' Kamil Maciejewski
71' JAN ZIMNY
42' KAMIL DĄBROWSKI
35' Paweł Brzeskot
21. kolejka
Poznań: Klasa okręgowa Grupa zach.
SZCZEGÓŁY MECZU ›
29 04/2018 16:00
LIPNO Stęszew 2:3 PŁOMIEŃ Przyprostynia Lipno Stęszew (Stęszew, Trzebawska 15)
83' Kamil Maciejewski
78' MARCIN KĘDZIORA
32' SZYMON JUSZCZAK
66' Tomasz Woźniak
3' Tomasz Woźniak
90'+3 Norbert Kozłowski
78' Tomasz Dutkiewicz
51' Mateusz Leśny
45'+1 MATEUSZ WOJNOWSKI
34' MICHAŁ GUCIA
17' MARCIN KĘDZIORA
18. kolejka
Poznań: Klasa okręgowa Grupa zach.
SZCZEGÓŁY MECZU ›
22 04/2018 16:00
PŁOMIEŃ Przyprostynia 2:2 SOKÓŁ Duszniki Płomień Przyprostynia (Przyprostynia, Prandoty 138)
25' JAN ZIMNY
12' Mateusz Łowigus
6' Mateusz Łowigus
3' MATEUSZ PIECHOWIAK
84' Daniel Szade
80' Mateusz Bąbelek
42' Piotr Szajkowski
40' HUBERT ADAMCZAK
17. kolejka
Poznań: Klasa okręgowa Grupa zach.
SZCZEGÓŁY MECZU ›
15 04/2018 17:00
OBRA Zbąszyń 1:2 PŁOMIEŃ Przyprostynia Obra Zbąszyń (Zbąszyń, Senatorska )
90'+2 Kamil Maciejewski
74' Kamil Maciejewski
61' JAN ZIMNY
90'+1 Kamil Maciejewski
71' JAKUB BEYER
44' RAFAŁ KOWALSKI
34' Bartosz Sobiak
33' SZYMON JUSZCZAK
16. kolejka
Poznań: Klasa okręgowa Grupa zach.
SZCZEGÓŁY MECZU ›
31 03/2018 12:00
PŁOMIEŃ Przyprostynia 3:0 SPARTA Szamotuły sztuczna trawa (Zbąszyń, Senatorska )
85' Kamil Maciejewski
76' JAKUB WOŚKOWIAK
74' JAKUB WOŚKOWIAK
90'+2 Rafał Krówczyński
82' Kamil Maciejewski
76' Kacper Szmyt
67' SZYMON JUSZCZAK
60' ADRIAN BARAŃSKI
58' SZYMON SIERŻANT
14. kolejka
Poznań: Klasa okręgowa Grupa zach.
SZCZEGÓŁY MECZU ›
25 03/2018 15:00
PŁOMIEŃ Przyprostynia 2:0 CZARNI Wróblewo sztuczna trawa (Zbąszyń, Senatorska )
77' KAMIL DĄBROWSKI
66' Michał Kaczmarek
68' Daniel Borkowski
68' Dariusz Łożyński
68' Bartłomiej Biedziak
68' Krystian Remisz
68' MICHAŁ GUCIA
43' Kornel Biedziak
32' ŁUKASZ KAŹMIERCZAK
31' DAWID PORTKO
19. kolejka
Poznań: Klasa okręgowa Grupa zach.
SZCZEGÓŁY MECZU ›
11 11/2017 14:00
PŁOMIEŃ Przyprostynia 2:2 ORKAN Konarzewo Płomień Przyprostynia (Przyprostynia, Prandoty 138)
55' TOMASZ PAPRZYCKI
26' BARTŁOMIEJ CMOK
90'+2 MATEUSZ PIECHOWIAK
70' SZYMON JUSZCZAK
60' Daniel Borkowski
45' JAN ZIMNY
41' Krzysztof Fleischer
13. kolejka
Poznań: Klasa okręgowa Grupa zach.
SZCZEGÓŁY MECZU ›
04 11/2017 14:00
SOKÓŁ Pniewy 5:1 PŁOMIEŃ Przyprostynia Stadion Miejski w Pniewach (Pniewy, Konińska 9)
75' MIŁOSZ MADAJ
90' DANIEL HAJDUKIEWICZ
60' DANIEL HAJDUKIEWICZ
48' Robert Sobkowiak
45' Robert Sobkowiak
21' Bartłomiej Graczyk
43' MARCIN KĘDZIORA
24' Michał Ozorkiewicz
12. kolejka
Poznań: Klasa okręgowa Grupa zach.
SZCZEGÓŁY MECZU ›
29 10/2017 14:00
PŁOMIEŃ Przyprostynia 1:3 SOKÓŁ Rakoniewice Płomień Przyprostynia (Przyprostynia, Prandoty 138)
79' Mateusz Kaczmarek
24' ADAM MARCINIAK
23' Piotr Tomiak
37' Daniel Borkowski
90'+2 Mateusz Kaczmarek
70' TOMASZ MIKOŁAJCZAK
60' MATEUSZ PIECHOWIAK
11. kolejka
Poznań: Klasa okręgowa Grupa zach.
SZCZEGÓŁY MECZU ›
21 10/2017 16:00
POGOŃ Lwówek 2:1 PŁOMIEŃ Przyprostynia Pogoń Lwówek (Lwówek, Parkowa 2)
43' SZYMON JUSZCZAK
75' Sebastian Czura
47' Damian Kozłowski
65' Mateusz Bąbelek
44' MATEUSZ PIECHOWIAK
36' Mateusz Michalski
34' Damian Kozłowski
27' Michał Kaczmarek
27' Sebastian Czura
16' Gracjan Pachelski
10. kolejka
Poznań: Klasa okręgowa Grupa zach.
SZCZEGÓŁY MECZU ›
17 10/2017 16:00
NAP NOWY TOMYŚL 3:3 PŁOMIEŃ Przyprostynia NAP Nowy Tomyśl (Nowy Tomyśl, Ogrodowa 22)
0' MARCIN KĘDZIORA
0' DAWID KUHNKE
0' JAKUB WOŚKOWIAK
0' Michał Kaczmarek
0' MARCIN WALDA
0' Dawid Dziamski
35' MATEUSZ PIECHOWIAK
40' Dawid Dziamski
15' ŁUKASZ KAŹMIERCZAK
20' Dawid Dziamski
7' MARCIN KĘDZIORA
10' ALBERT KOSTANIAK
80' MARCIN WALDA
5. kolejka
Puchar Polski "strefa poznańska"
SZCZEGÓŁY MECZU ›
07 10/2017 16:00
TS GMINY Kamieniec 5:4 PŁOMIEŃ Przyprostynia TS Gminy Kamieniec (Kamieniec, Grodziska )
90'+3 PRZEMYSŁAW GAWRON
88' Paweł Brzeskot
80' Bartosz Garcon
75' SZYMON JUSZCZAK
55' JAN ZIMNY
48' Daniel Borkowski
38' JAN ZIMNY
65' DARIUSZ KOZA
22' PRZEMYSŁAW GAWRON
35' KAMIL PIETEREK
8. kolejka
Poznań: Klasa okręgowa Grupa zach.
SZCZEGÓŁY MECZU ›
01 10/2017 16:00
PŁOMIEŃ Przyprostynia 4:0 Błękitni WRONKI Płomień Przyprostynia (Przyprostynia, Prandoty 138)
90'+3 JAKUB WOŚKOWIAK
90'+1 MIŁOSZ MADAJ
87' SZYMON JUSZCZAK
55' Krzysztof Fleischer
75' MATEUSZ PIECHOWIAK
60' FILIP PAWLAK
57' Kamil Maciejewski
55' Tomasz Majer
10' Stanisław Piotrowski
7. kolejka
Poznań: Klasa okręgowa Grupa zach.
SZCZEGÓŁY MECZU ›
17 09/2017 16:00
PŁOMIEŃ Przyprostynia 5:1 LIPNO Stęszew Płomień Przyprostynia (Przyprostynia, Prandoty 138)
90' JAKUB WOŚKOWIAK
51' JAN ZIMNY
46' Kamil Maciejewski
45' Kamil Maciejewski
32' SZYMON JUSZCZAK
3' Tomasz Woźniak
87' Mateusz Leśny
59' KAMIL DĄBROWSKI
45' Grzegorz Trenda
5. kolejka
Poznań: Klasa okręgowa Grupa zach.
SZCZEGÓŁY MECZU ›
09 09/2017 16:00
SOKÓŁ Duszniki 0:2 PŁOMIEŃ Przyprostynia Sokół Duszniki (Duszniki, Sportowa 2)
72' Kamil Maciejewski
58' ŁUKASZ KAŹMIERCZAK
62' Mateusz Bąbelek
61' BARTOSZ PIGLA
82' Mateusz Łowigus
38' Mateusz Łowigus
82' Mateusz Łowigus
30' MATEUSZ PIECHOWIAK
4. kolejka
Poznań: Klasa okręgowa Grupa zach.
SZCZEGÓŁY MECZU ›
03 09/2017 16:00
PŁOMIEŃ Przyprostynia 1:1 OBRA Zbąszyń Płomień Przyprostynia (Przyprostynia, Prandoty 138)
14' MARCIN KĘDZIORA
6' Paweł Kaczmarek
78' KAMIL DĄBROWSKI
61' Krzysztof Fleischer
56' SZYMON JUSZCZAK
36' ROBERT TURKOWIAK
3. kolejka
Poznań: Klasa okręgowa Grupa zach.
SZCZEGÓŁY MECZU ›
26 08/2017 15:30
AP REISSA Tarnowo Podgórne Poznań 1:2 PŁOMIEŃ Przyprostynia Akademia Reissa Poznań (Baranowo, Wypoczynkowa 93)
90'+4 Krzysztof Fleischer
71' Krzysztof Fleischer
19' ADRIAN REISS
90'+4 SZYMON JUSZCZAK
73' Jakub Nowak
73' Mateusz Bąbelek
73' TYMOTEUSZ ZIELEŚKIEWICZ
73' ADRIAN WARTECKI
90'+4 ADRIAN WARTECKI
90'+4 ADRIAN WARTECKI
68' MARCIN KĘDZIORA
62' Marek Bączyk
61' TOMASZ AMBROSZKO
90'+4 ADRIAN KLEMCZAK
51' ADRIAN KLEMCZAK
2. kolejka
Poznań: Klasa okręgowa Grupa zach.
SZCZEGÓŁY MECZU ›
© PZPN 2014. Wszelkie prawa zastrzeżone. Regulamin portalu Regulamin portalu 25.05.2018 Regulamin sklepu Regulamin sklepu (2014) Polityka prywatności
Wzór odstąpienia od umowy sprzedaży