Płomień Kostrze | Klasa A

Mecze rozegrane 14
Strzelone bramki 21
Stracone bramki 50
Klasa A
31 10/2020 11:00
Kabel Kraków 3:0 Płomień Kostrze Kraków-Podgórze, Parkowa 12a
47' Marcin Białas
44' SEBASTIAN BATOR
21' AXEL REDNAU
90'+2 MATEUSZ KOWALSKI
79' PIOTR MICHORCZYK
70' Marcin Białas
67' Łukasz Matyszczak
50' KAMIL KŁUSEK
14. kolejka
Kraków: Klasa A "KEEZA Grupa 3"
SZCZEGÓŁY MECZU ›
24 10/2020 15:00
Gajowianka Gaj 4:0 Płomień Kostrze LKS GAJOWIANKA GA (Gaj, Parkowa 53)
90'+1 PATRYK DYBKA
87' DAWID CHRUSTOWSKI
80' Maciej Kwiecień
67' KAMIL GADOCHA
76' ADRIAN MICHORCZYK
76' Damian Filuciak
70' BARTŁOMIEJ ŻUREK
64' BARTŁOMIEJ POPIEL
24' SZYMON WNĘK
13. kolejka
Kraków: Klasa A "KEEZA Grupa 3"
SZCZEGÓŁY MECZU ›
10 10/2020 15:30
Iskra Krzęcin 6:3 Płomień Kostrze ISKRA (Krzęcin, Krakowska 32)
81' ARKADIUSZ CZWARTEK
62' Sebastian Skorus
46' Sebastian Skorus
49' KAMIL WCISŁO
30' TOMASZ ZIARKO
44' ARKADIUSZ CZWARTEK
29' ARKADIUSZ CZWARTEK
21' KAMIL WCISŁO
20' Sebastian Skorus
71' Adam Świerkosz
63' KAMIL PAŁAC
59' Łukasz Matyszczak
43' NORBERT SZCZYPCZYK
28' Kamil Sekuła
25' Jakub Dudek
11. kolejka
Kraków: Klasa A "KEEZA Grupa 3"
SZCZEGÓŁY MECZU ›
03 10/2020 15:00
Płomień Kostrze 3:3 Rzozovia Rzozów Kraków-Podgórze, Krzewowa 9
89' BARTŁOMIEJ WCISŁO
22' PAWEŁ KUTEK
18' MICHAŁ SKOŁYSZEWSKI
82' Rafał Magiera
81' KAMIL WCISŁO
66' Rafał Magiera
86' MICHAŁ SKOŁYSZEWSKI
83' ARKADIUSZ KŁYŚ
73' DOMINIK KAPUSTA
70' TOMASZ BARANIK
70' Łukasz Matyszczak
90'+5 MATEUSZ SEKUŁA
90'+5 MATEUSZ SEKUŁA
57' MATEUSZ SEKUŁA
45' NORBERT SZCZYPCZYK
10. kolejka
Kraków: Klasa A "KEEZA Grupa 3"
SZCZEGÓŁY MECZU ›
13 09/2020 13:30
Bratniak Kraków 3:2 Płomień Kostrze Prądniczanka Kraków (Kraków-Śródmieście, św. Andrzeja Boboli 5)
75' PAWEŁ PÓŁTORAK
16' DOMINIK SIWEK
90'+4 Marcin Wiśniewski
88' RAFAŁ MIŚ
77' RAFAŁ MIŚ
90'+3 MICHAŁ PAL
90'+3 PIOTR MICHORCZYK
68' BARTŁOMIEJ POPIEL
60' MAROUANE CHALAL
55' Jakub Windak
37' Rafał Magiera
46' Rafał Magiera
46' Rafał Magiera
7. kolejka
Kraków: Klasa A "KEEZA Grupa 3"
SZCZEGÓŁY MECZU ›
05 09/2020 15:00
Płomień Kostrze 5:2 Strzelcy Kraków Kraków-Podgórze, Krzewowa 9
82' Mateusz Potempa
68' BARTŁOMIEJ ŻUREK
43' BARTŁOMIEJ ŻUREK
10' Rafał Płuchowski
6' BARTŁOMIEJ POPIEL
1' Mateusz Kęczkowski
87' MICHAŁ SARGA
75' BARTŁOMIEJ POPIEL
66' PAWEŁ LISZKA
59' Jakub Dudek
45' PAWEŁ WOJTAS
29' BARTŁOMIEJ ŻUREK
12' Krzysztof Konieczny
57' Krzysztof Konieczny
57' Krzysztof Konieczny
6. kolejka
Kraków: Klasa A "KEEZA Grupa 3"
SZCZEGÓŁY MECZU ›
22 08/2020 11:00
Wanda Kraków 7:0 Płomień Kostrze KS Wanda (Kraków-Nowa Huta, Odmogile 1b)
75' ŁUKASZ GŁOWA
48' Mateusz Wolko
39' Krzysztof Ciuśniak
28' Krzysztof Ciuśniak
22' ŁUKASZ GŁOWA
20' BRUNO WESLLEY
2' Krzysztof Ciuśniak
77' PIOTR MICHORCZYK
64' PAWEŁ WOJTAS
62' ADRIAN MICHORCZYK
4. kolejka
Kraków: Klasa A "KEEZA Grupa 3"
SZCZEGÓŁY MECZU ›
16 08/2020 16:30
Płomień Kostrze 1:3 Krakus Swoszowice Kraków-Podgórze, Krzewowa 9
90' Zbigniew Biłka
44' KAMIL WCISŁO
19' KONRAD MOSKAŁA
3' KAMIL KIEŁBASA
53' KRZYSZTOF DĘBOWSKI
35' KRYSTIAN SZKARŁAT
30' KRYSTIAN SZKARŁAT
5' ADRIAN MICHORCZYK
3. kolejka
Kraków: Klasa A "KEEZA Grupa 3"
SZCZEGÓŁY MECZU ›
12 08/2020 18:00
Bieżanowianka Kraków 3:1 Płomień Kostrze KS Bieżanowianka (Kraków-Podgórze, Wojciecha Lipowskiego 5)
24' MICHAŁ PAL
82' JAROSŁAW MOROŃSKI
78' Rafał Płuchowski
56' Przemysław Wojewoda
90' DOMINIK SIWEK
69' JAKUB CHODACKI
59' Dariusz Kuźma
44' VOLODYMYR MYSHKO
40' MICHAŁ KUKLA
10' KRYSTIAN SZKARŁAT
2. kolejka
Kraków: Klasa A "KEEZA Grupa 3"
SZCZEGÓŁY MECZU ›
08 08/2020 17:00
Płomień Kostrze 2:4 Tramwaj Kraków Kraków-Podgórze, Krzewowa 9
83' GRZEGORZ PISZKIEWICZ
78' SZYMON PACHLOWSKI
80' SZYMON PACHLOWSKI
75' PIOTR GRYGIEL
29' KRYSTIAN SZKARŁAT
25' Michał Sikora
83' Łukasz Szewczyk
83' MICHAŁ PAL
55' KRYSTIAN SZKARŁAT
27' BARTOSZ SYNOWIEC
1. kolejka
Kraków: Klasa A "KEEZA Grupa 3"
SZCZEGÓŁY MECZU ›
© PZPN 2014. Wszelkie prawa zastrzeżone. NOWY REGULAMIN ŁNP od 25.03.2019 REGULAMIN PROFILU UŻYTKOWNIKA PZPN Polityka prywatności