Płomień Kostrze | Klasa A

Mecze rozegrane 16
Strzelone bramki 31
Stracone bramki 46
Klasa A
10 11/2019 11:00
Kabel Kraków 0:1 Płomień Kostrze Centrum Sportu Parkowa (Kraków-Podgórze, Parkowa 12a)
85' ANDRZEJ STRYSZOWSKI
86' BARTŁOMIEJ POPIEL
81' PIOTR MICHORCZYK
81' GRZEGORZ PISZKIEWICZ
81' WALDEMAR HWASTEK
70' MICHAŁ PAL
34' Jakub Sieprawski
13. kolejka
Kraków: Klasa A "Grupa 3"
SZCZEGÓŁY MECZU ›
02 11/2019 14:00
Płomień Kostrze 3:2 Rzozovia Rzozów Kraków-Podgórze, Krzewowa 9
70' MICHAŁ TRELA
60' Mariusz Sekuła
86' KAMIL WCISŁO
34' SERHII PANCHUK
10' ANDRZEJ STRYSZOWSKI
90'+4 JAKUB DUDEK
90'+2 ANDRZEJ STRYSZOWSKI
90' KAMIL DYMEK
87' Łukasz Matyszczak
12. kolejka
Kraków: Klasa A "Grupa 3"
SZCZEGÓŁY MECZU ›
26 10/2019 15:00
Zwierzyniecki Kraków 5:1 Płomień Kostrze Zwierzyniecki KS (Kraków-Krowodrza, Na Błoniach 1)
87' ANDRZEJ STRYSZOWSKI
78' Błażej Gajos
48' Adam Woźniak
45' MARCIN RUTKOWSKI
43' MARCIN RUTKOWSKI
3' JAROSŁAW DZIURA
75' JAROSŁAW DZIURA
70' BARTŁOMIEJ ŻUREK
60' ANDRZEJ STRYSZOWSKI
45' SERHII PANCHUK
19' SZYMON MŁODNICKI
13' KRYSTIAN SZKARŁAT
11. kolejka
Kraków: Klasa A "Grupa 3"
SZCZEGÓŁY MECZU ›
19 10/2019 15:00
Płomień Kostrze 4:0 Bieżanowianka Kraków Kraków-Podgórze, Krzewowa 9
68' Mateusz Potempa
65' ANDRZEJ STRYSZOWSKI
56' TOMASZ MICHORCZYK
35' TOMASZ MICHORCZYK
55' ADAM NOGAJ
55' MATEUSZ SKWARCZEK
44' Rafał Płuchowski
40' SERHII PANCHUK
10. kolejka
Kraków: Klasa A "Grupa 3"
SZCZEGÓŁY MECZU ›
12 10/2019 16:00
Iskra Krzęcin 5:1 Płomień Kostrze ISKRA (Krzęcin, Krakowska 32)
25' Sebastian Skorus
65' Kamil Sekuła
58' DANIEL GUGUŁA
15' DANIEL GUGUŁA
44' ARKADIUSZ CZWARTEK
26' SERHII PANCHUK
82' PIOTR MICHORCZYK
45' Piotr Lelek
27' GRZEGORZ PISZKIEWICZ
8' JAKUB DUDEK
9. kolejka
Kraków: Klasa A "Grupa 3"
SZCZEGÓŁY MECZU ›
05 10/2019 16:00
Płomień Kostrze 2:2 Krakus Swoszowice Kraków-Podgórze, Krzewowa 9
60' KAMIL WCISŁO
35' BARTŁOMIEJ ŻUREK
15' MICHAŁ DZIĘGIEL
7' KONRAD MOSKAŁA
82' Jakub Mączeński
50' Jakub Mączeński
82' Jakub Mączeński
40' JAN RUSZIL
38' BARTŁOMIEJ ŻUREK
30' KRYSTIAN SZKARŁAT
17' KONRAD MOSKAŁA
8. kolejka
Kraków: Klasa A "Grupa 3"
SZCZEGÓŁY MECZU ›
28 09/2019 11:00
Wanda Kraków 1:2 Płomień Kostrze KS Wanda (Kraków-Nowa Huta, Odmogile 1b)
65' SERHII PANCHUK
17' KRYSTIAN SZKARŁAT
81' MICHAŁ KORDECZKA
87' BARTŁOMIEJ POPIEL
85' Rafał Błachut
73' Damian Maleszyk
47' BARTŁOMIEJ ŻUREK
44' JAKUB DUDEK
7. kolejka
Kraków: Klasa A "Grupa 3"
SZCZEGÓŁY MECZU ›
21 09/2019 11:00
Płomień Kostrze 3:0 Strzelcy Kraków Kraków-Podgórze, Krzewowa 9
87' KRYSTIAN SZKARŁAT
70' TOMASZ MICHORCZYK
9' KRYSTIAN SZKARŁAT
83' PIOTR MICHORCZYK
83' PAWEŁ FOLTAK
81' BARTŁOMIEJ WAL
62' Mateusz Kęczkowski
62' Daniel Piórkowski
62' Daniel Piórkowski
20' Daniel Piórkowski
6. kolejka
Kraków: Klasa A "Grupa 3"
SZCZEGÓŁY MECZU ›
15 09/2019 15:30
Płomień Kostrze 3:2 Tramwaj Kraków Kraków-Podgórze, Krzewowa 9
77' SZYMON PACHLOWSKI
45' KACPER WŁODAREK
56' Mateusz Potempa
31' KRYSTIAN SZKARŁAT
6' KRYSTIAN SZKARŁAT
90'+3 ADRIAN MICHORCZYK
90' JAKUB DUDEK
88' PIOTR PROFIC
69' BARTOSZ SYNOWIEC
64' BARTŁOMIEJ POPIEL
28' KRYSTIAN SZKARŁAT
25' TOMASZ MICHORCZYK
21' Łukasz Szewczyk
5. kolejka
Kraków: Klasa A "Grupa 3"
SZCZEGÓŁY MECZU ›
10 09/2019 16:30
Płomień Kostrze 0:7 Słomniczanka Słomniki ul. Krzewowa 1, Kraków-Podgórze
83' Sebastian Wszołek
59' NEISON ANTUNES PEREIRA
90' BARTOSZ KOZIEŁ
52' BARTOSZ KOZIEŁ
68' PIOTR CISZEWSKI
65' PIOTR CISZEWSKI
10' PIOTR CISZEWSKI
56' KRYSTIAN SZKARŁAT
8' JAKUB BERLIŃSKI
2' DAWID WARCHOŁ
4. kolejka
Puchar Polski "Rejon Kraków"
SZCZEGÓŁY MECZU ›
07 09/2019 12:00
Podgórze Kraków 7:0 Płomień Kostrze PODGÓRZE (Kraków-Podgórze, Jana Dekerta 21)
90' Jan Kowalik
75' Michał Kierot
57' GRZEGORZ PATER
42' GRZEGORZ PATER
39' GRZEGORZ PATER
26' GRZEGORZ PATER
6' Krzysztof Niemirski
56' MICHAŁ MALARZ
43' PRZEMYSŁAW POLNY
39' KRYSTIAN SZKARŁAT
29' TOMASZ MICHORCZYK
9' DAWID BRATEK
4. kolejka
Kraków: Klasa A "Grupa 3"
SZCZEGÓŁY MECZU ›
04 09/2019 17:30
Płomień Kostrze 0:2 Gajowianka Gaj Kraków-Podgórze, Krzewowa 9
38' KAMIL GADOCHA
5' PIOTR FORYŚ
90'+2 MIKOŁAJ MERCHUT
88' DAWID BRATEK
80' TOMASZ MICHORCZYK
77' Ryszard Cąber
60' Marcin Gadocha
53' PIOTR FORYŚ
45' BARTŁOMIEJ ŻUREK
3. kolejka
Kraków: Klasa A "Grupa 3"
SZCZEGÓŁY MECZU ›
01 09/2019 17:00
Cedronka Wola Radziszowska 5:1 Płomień Kostrze PKS Cedronka Wola Radziszowska (Wola Radziszowska 6)
30' GRZEGORZ PISZKIEWICZ
90' TONY AMARA OFOMA
65' TONY AMARA OFOMA
64' KAMIL MYŚLIWIEC
20' KAMIL MYŚLIWIEC
5' TONY AMARA OFOMA
88' Łukasz Matyszczak
14' MICHAŁ FUGIEL
7' PAWEŁ WOJTAS
2. kolejka
Kraków: Klasa A "Grupa 3"
SZCZEGÓŁY MECZU ›
28 08/2019 17:00
Płomień Kostrze 3:3 Garbarnia II Kraków ul. Krzewowa 9, Kraków-Podgórze
0' Łukasz Matyszczak
0' ARTUR KRZESZOWIAK
0' MICHAŁ PAL
0' PAWEŁ KLOC
0' KRYSTIAN SZKARŁAT
0' ANDRZEJ STRYSZOWSKI
0' MATEUSZ GRZYBOWSKI
0' TOMASZ MICHORCZYK
71' KRYSTIAN SZKARŁAT
63' PAWEŁ KLOC
61' MATEUSZ GRZYBOWSKI
39' FILIP SARGA
34' Mateusz Potempa
13' KRYSTIAN SZKARŁAT
68' PAWEŁ KLOC
55' KAMIL TROJAN
45' Łukasz Matyszczak
38' TOMASZ MICHORCZYK
24' DAWID SERMAK
3. kolejka
Puchar Polski "Rejon Kraków"
SZCZEGÓŁY MECZU ›
© PZPN 2014. Wszelkie prawa zastrzeżone. NOWY REGULAMIN ŁNP od 25.03.2019 REGULAMIN PROFILU UŻYTKOWNIKA PZPN Polityka prywatności