Płomień Kostrze | Klasa A

Mecze rozegrane 27
Strzelone bramki 42
Stracone bramki 60
Klasa A
15 06/2019 18:00
65' KAMIL WCISŁO
90' PIOTR PROFIC
77' Kamil Sekuła
90'+4 KRYSTIAN SZKARŁAT
75' KRYSTIAN SZKARŁAT
61' DANIEL GUGUŁA
61' Piotr Lelek
85' Piotr Lelek
85' Piotr Lelek
26. kolejka
Kraków: Klasa A "Grupa 3"
SZCZEGÓŁY MECZU ›
08 06/2019 18:00
Bieżanowianka Kraków 2:2 Płomień Kostrze KS Bieżanowianka (Kraków-Podgórze, Wojciecha Lipowskiego 5)
73' GRZEGORZ PISZKIEWICZ
43' VOLODYMYR MYSHKO
39' ANDRZEJ STRYSZOWSKI
30' PAWEŁ SIKORA
86' PAWEŁ SIKORA
70' JAKUB WAŁACH
58' TOMASZ MICHORCZYK
56' TOMASZ CZYŻOWSKI
50' PIOTR PROFIC
25. kolejka
Kraków: Klasa A "Grupa 3"
SZCZEGÓŁY MECZU ›
05 06/2019 18:00
Płomień Kostrze 2:2 Gajowianka Gaj Kraków-Podgórze, Krzewowa 9
61' SZYMON GUCWA
52' JAKUB CHODACKI
21' Marcin Gadocha
14' KRYSTIAN SZKARŁAT
86' KAMIL SPÓLNIK
78' Marcin Gadocha
63' KRYSTIAN SZKARŁAT
89' PIOTR FORYŚ
89' PIOTR FORYŚ
10' PIOTR FORYŚ
24. kolejka
Kraków: Klasa A "Grupa 3"
SZCZEGÓŁY MECZU ›
26 05/2019 17:00
Krakus Swoszowice 0:1 Płomień Kostrze WLKS Krakus (Kraków-Podgórze, Kazimierza Moszyńskiego 9)
59' TOMASZ MICHORCZYK
90' Jakub Dudek
80' KRYSTIAN SZKARŁAT
63' TOMASZ MICHORCZYK
58' Łukasz Matyszczak
58' Filip Byczewski
51' BARTŁOMIEJ ŻUREK
23. kolejka
Kraków: Klasa A "Grupa 3"
SZCZEGÓŁY MECZU ›
11 05/2019 17:30
Tramwaj Kraków 1:0 Płomień Kostrze Arena Tramwaj (Kraków-Podgórze, Praska 61a)
3' SZYMON PACHLOWSKI
45'+2 PIOTR MICHORCZYK
90' ARKADIUSZ JUSZCZYK
87' Łukasz Matyszczak
82' DARIUSZ OSUCH
77' TOMASZ MICHORCZYK
64' SZYMON PACHLOWSKI
62' BARTŁOMIEJ ŻUREK
60' ADAM BRZEŹNIAK
56' MICHAŁ PAL
41' Jakub Dudek
22' Rafał Płuchowski
21. kolejka
Kraków: Klasa A "Grupa 3"
SZCZEGÓŁY MECZU ›
01 05/2019 15:00
Zwierzyniecki Kraków 1:0 Płomień Kostrze Zwierzyniecki KS (Kraków-Krowodrza, Na Błoniach 1)
36' MARCIN RUTKOWSKI
74' Błażej Gajos
43' Filip Leśniewicz
43' PIOTR PROFIC
43' KRYSTIAN SZKARŁAT
39' GRZEGORZ PISZKIEWICZ
36' TOMASZ MICHORCZYK
36' Rafał Płuchowski
19. kolejka
Kraków: Klasa A "Grupa 3"
SZCZEGÓŁY MECZU ›
28 04/2019 17:00
Cedronka Wola Radziszowska 3:1 Płomień Kostrze PKS Cedronka Wola Radziszowska (Wola Radziszowska 6)
54' PIOTR PROFIC
65' TOMASZ GRABOWSKI
42' DAMIAN STAROWICZ
35' TOMASZ GRABOWSKI
75' ADRIAN MICHORCZYK
90'+2 DAMIAN STAROWICZ
76' Rafał Płuchowski
60' PAPE TAMSIR DIAW
58' MICHAŁ PAWEŁCZAK
55' KRYSTIAN SZKARŁAT
34' BARTOSZ PAŁAC
18. kolejka
Kraków: Klasa A "Grupa 3"
SZCZEGÓŁY MECZU ›
13 04/2019 14:30
Podgórze Kraków 2:1 Płomień Kostrze PODGÓRZE (Kraków-Podgórze, Jana Dekerta 21)
84' MARCIN KŁAGISZ
75' MATEUSZ ŚWIERAD
48' KRYSTIAN SZKARŁAT
85' MICHAŁ SIEROŃ
81' KRYSTIAN SZKARŁAT
80' KRYSTIAN SZKARŁAT
81' KRYSTIAN SZKARŁAT
30' Filip Jurecki
29' JAKUB CHODACKI
16. kolejka
Kraków: Klasa A "Grupa 3"
SZCZEGÓŁY MECZU ›
30 03/2019 16:00
Wanda Kraków 2:0 Płomień Kostrze KS Wanda (Kraków-Nowa Huta, Odmogile 1b)
45' Rafał Błachut
10' Mateusz Wolko
90'+3 Mateusz Wolko
81' MAREK SKIPIOŁ
81' MAREK SKIPIOŁ
73' MAREK SKIPIOŁ
65' KRYSTIAN SZKARŁAT
57' JAN NĘCIŃSKI
50' PAWEŁ WOJTAS
50' Paweł Bobela
37' Łukasz Matyszczak
14. kolejka
Kraków: Klasa A "Grupa 3"
SZCZEGÓŁY MECZU ›
03 11/2018 14:00
Płomień Kostrze 4:7 Bieżanowianka Kraków Kraków-Podgórze, Krzewowa 9
89' KAMIL POSPUŁA
83' TOMASZ CZYŻOWSKI
81' VOLODYMYR MYSHKO
67' TOMASZ MICHORCZYK
60' TOMASZ MICHORCZYK
55' ANDRZEJ STRYSZOWSKI
39' TOMASZ MICHORCZYK
19' JAROSŁAW MOROŃSKI
10' KONRAD ŁĘCKI
7' JAROSŁAW MOROŃSKI
6' TOMASZ CZYŻOWSKI
47' PIOTR DUSIŁO
12. kolejka
Kraków: Klasa A "Grupa 3"
SZCZEGÓŁY MECZU ›
28 10/2018 14:00
Gajowianka Gaj 1:1 Płomień Kostrze LKS GAJOWIANKA GA (Gaj, Parkowa 53)
42' GRZEGORZ PISZKIEWICZ
74' Krzysztof Foryś
84' Tomasz Jakubczak
57' BARTŁOMIEJ POPIEL
45' GRZEGORZ PISZKIEWICZ
38' PIOTR MICHORCZYK
37' Zbigniew Kluska
18' Krzysztof Foryś
11. kolejka
Kraków: Klasa A "Grupa 3"
SZCZEGÓŁY MECZU ›
21 10/2018 14:00
Płomień Kostrze 1:6 Krakus Swoszowice Kraków-Podgórze, Krzewowa 9
90' MACIEJ ŻUROWSKI
75' MACIEJ MÓŁKA
70' DOMINIK GÓRA
55' KONRAD MOSKAŁA
30' MARCIN CHWASTOWSKI
16' MARCIN CHWASTOWSKI
7' TOMASZ MICHORCZYK
77' MACIEJ MÓŁKA
50' BARTŁOMIEJ ŻUREK
65' GRZEGORZ PISZKIEWICZ
65' GRZEGORZ PISZKIEWICZ
47' GRZEGORZ PISZKIEWICZ
45' Jakub Mączeński
39' Rafał Płuchowski
30' KAMIL SPÓLNIK
15' TOMASZ MICHORCZYK
10. kolejka
Kraków: Klasa A "Grupa 3"
SZCZEGÓŁY MECZU ›
13 10/2018 14:00
Strzelcy Kraków 2:3 Płomień Kostrze Parkowa (Kraków-Podgórze, Parkowa 12a)
47' SEBASTIAN STACHEL
33' Daniel Piórkowski
27' PAWEŁ WOJTAS
85' TOMASZ MICHORCZYK
48' TOMASZ MICHORCZYK
61' Michał Nazim
82' SEBASTIAN SARGA
77' Adrian Górnisiewicz
67' BARTŁOMIEJ ŻUREK
50' KAMIL SPÓLNIK
9. kolejka
Kraków: Klasa A "Grupa 3"
SZCZEGÓŁY MECZU ›
07 10/2018 15:00
Płomień Kostrze 2:1 Tramwaj Kraków Kraków-Podgórze, Krzewowa 9
60' Jakub Osuch
36' TOMASZ MICHORCZYK
23' PIOTR MICHORCZYK
90' DARIUSZ OSUCH
45' Rafał Płuchowski
27' DANIEL MAKOWSKI
27' PIOTR MICHORCZYK
14' KAMIL WCISŁO
8. kolejka
Kraków: Klasa A "Grupa 3"
SZCZEGÓŁY MECZU ›
30 09/2018 15:00
Radziszowianka II Radziszów 2:2 Płomień Kostrze LKS RADZISZOWIANKA (Radziszów, Skawińska 3)
90'+2 TOMASZ KOZIK
89' KAMIL WCISŁO
86' TOMASZ MICHORCZYK
61' KRZYSZTOF BRUZDA
90'+2 KAMIL SPÓLNIK
86' KACPER MŁODZIK
78' Grzegorz Kościelniak
55' JAKUB LELEK
44' ADRIAN MICHORCZYK
7. kolejka
Kraków: Klasa A "Grupa 3"
SZCZEGÓŁY MECZU ›
22 09/2018 15:00
Płomień Kostrze 2:3 Zwierzyniecki Kraków Kraków-Podgórze, Krzewowa 9
82' MARCIN RUTKOWSKI
62' MARCIN RUTKOWSKI
20' SZYMON MŁODNICKI
90'+2 TOMASZ MICHORCZYK
54' MICHAŁ PAL
89' KAMIL SPÓLNIK
70' SZYMON FILIPOWSKI
31' PIOTR MICHORCZYK
6. kolejka
Kraków: Klasa A "Grupa 3"
SZCZEGÓŁY MECZU ›
16 09/2018 17:00
Płomień Kostrze 0:2 Cedronka Wola Radziszowska Kraków-Podgórze, Krzewowa 9
75' TOMASZ GRABOWSKI
20' DAMIAN STAROWICZ
85' MICHAŁ PAL
80' PIOTR MICHORCZYK
80' PAWEŁ WOJTAS
58' GRZEGORZ PISZKIEWICZ
49' Sławomir Trojanowski
58' Rafał Płuchowski
58' Rafał Płuchowski
45'+2 Rafał Płuchowski
29' KACPER MICHALSKI
5. kolejka
Kraków: Klasa A "Grupa 3"
SZCZEGÓŁY MECZU ›
08 09/2018 17:00
Wawel Kraków 1:3 Płomień Kostrze Stadion WKS Wawel (Kraków-Krowodrza, Podchorążych 3)
82' KAMIL WAŁASZEK
67' KAMIL WCISŁO
59' ANDRZEJ STRYSZOWSKI
18' Maciej Zajder
88' Tomasz Mianowski
52' Paweł Rechemtiuk
12' Kamil Janus
4. kolejka
Kraków: Klasa A "Grupa 3"
SZCZEGÓŁY MECZU ›
29 08/2018 17:00
Płomień Kostrze 2:5 Piast Wołowice ul. Krzewowa 1, Kraków-Podgórze
89' Rafał Tomczak
88' ADAM MIKA
87' PIOTR PANEK
68' KAMIL WCISŁO
15' PIOTR PANEK
10' PIOTR PANEK
6' PIOTR MICHORCZYK
80' NORBERT RYDZYK
64' PIOTR MICHORCZYK
61' JAKUB KUCHARZ
51' DAMIAN JASIOŁEK
38' PIOTR PANEK
3. kolejka
Puchar Polski "PPN Kraków"
SZCZEGÓŁY MECZU ›
25 08/2018 17:00
Dąbski Kraków 2:2 Płomień Kostrze Kraków-Śródmieście, Dąbska 1
72' ARTUR TURCZYK
70' TOMASZ MICHORCZYK
47' KAMIL WCISŁO
12' MICHAŁ JAKUBIEC
90' ARTUR TURCZYK
84' BARTŁOMIEJ ŻUREK
26' TOMASZ NOWAK
21' Sławomir Madyda
2. kolejka
Kraków: Klasa A "Grupa 3"
SZCZEGÓŁY MECZU ›
18 08/2018 17:00
Płomień Kostrze 3:1 Wanda Kraków Kraków-Podgórze, Krzewowa 9
60' ANDRZEJ PRUSAK
77' ANDRZEJ STRYSZOWSKI
22' TOMASZ MICHORCZYK
8' Jakub Dudek
90'+1 KRYSTIAN SZKARŁAT
63' DARIUSZ ŻÓŁCIAK
20' PIOTR MICHORCZYK
1. kolejka
Kraków: Klasa A "Grupa 3"
SZCZEGÓŁY MECZU ›
12 08/2018 17:00
Płomień Kostrze 2:2 Krakus Swoszowice ul. Krzewowa 1, Kraków-Podgórze
0' KONRAD MOSKAŁA
0' Jakub Mączeński
0' BARTŁOMIEJ ŻUREK
0' KAMIL WCISŁO
0' PAWEŁ DUDEK
0' KACPER MICHALSKI
0' MARCIN CHWASTOWSKI
81' PRZEMYSŁAW GĄDEK
79' KACPER MICHALSKI
65' MARCIN CHWASTOWSKI
64' PRZEMYSŁAW GĄDEK
68' GRZEGORZ PISZKIEWICZ
68' GRZEGORZ PISZKIEWICZ
66' PAWEŁ WOJTAS
38' PAWEŁ NOWAK
2. kolejka
Puchar Polski "PPN Kraków"
SZCZEGÓŁY MECZU ›
05 08/2018 17:00
Błękitni II Modlnica 0:1 Płomień Kostrze Stadion LKS "Błękitni" Modlnica (Modlnica, Sportowa 19)
59' BARTŁOMIEJ POPIEL
90' ADRIAN MICHORCZYK
90' PAWEŁ WOJTAS
53' KRYSTIAN SZKARŁAT
53' KRYSTIAN SZKARŁAT
52' KRYSTIAN SZKARŁAT
19' DAWID KRĘŻOŁEK
1. kolejka
Puchar Polski "PPN Kraków"
SZCZEGÓŁY MECZU ›
© PZPN 2014. Wszelkie prawa zastrzeżone. NOWY REGULAMIN ŁNP od 25.03.2019 REGULAMIN PROFILU UŻYTKOWNIKA PZPN Polityka prywatności