Płomień Kostrze | Klasa B

Mecze rozegrane 22
Strzelone bramki 33
Stracone bramki 76
Klasa B
18 06/2016 18:00
89' DAMIAN WAŚNIK
65' RADOSŁAW KULIG
33' MACIEJ KLIMKOWICZ
25' KRZYSZTOF KĘDZIERSKI
79' ADRIAN MICHORCZYK
76' BARTŁOMIEJ ŻUREK
47' DOMINIK SIWEK
32' PIOTR MICHORCZYK
24. kolejka
Kraków: Klasa B "Grupa 3"
SZCZEGÓŁY MECZU ›
28 05/2016 17:00
79' Łukasz Chudy
65' MACIEJ KOZIEŁ
59' ARTUR MĘZIK
50' DOMINIK SIWEK
45' JAKUB DUDEK
39' GRZEGORZ CHMIOŁEK
18' GRZEGORZ CHMIOŁEK
82' PIOTR MICHORCZYK
62' KRYSTIAN SZKARŁAT
44' GRZEGORZ PISZKIEWICZ
40' JAKUB DUDEK
35' PRZEMYSŁAW KOZŁOWSKI
25' MACIEJ KOZIEŁ
21. kolejka
Kraków: Klasa B "Grupa 3"
SZCZEGÓŁY MECZU ›
14 05/2016 17:30
89' JAKUB KNAPIK
85' Andrzej Tyński
80' Andrzej Tyński
78' BARTŁOMIEJ ŻUREK
74' BARTŁOMIEJ ŻUREK
70' KRZYSZTOF NOWAKOWSKI
67' JAKUB DUDEK
65' BARTŁOMIEJ ŻUREK
35' ŁUKASZ KOPYCKI
30' DARIUSZ MADEJ
20' Andrzej Tyński
15' JAKUB KNAPIK
5' BARTŁOMIEJ ŻUREK
73' DOMINIK SIWEK
19. kolejka
Kraków: Klasa B "Grupa 3"
SZCZEGÓŁY MECZU ›
08 05/2016 11:00
Kliny Kraków 2:0 Płomień Kostrze Kraków-Podgórze, dr. Józefa Babińskiego 29
67' MACIEJ KRÓL
47' MACIEJ KRÓL
83' WOJCIECH PRZYBYŁOWICZ
83' MICHAŁ BALON
83' MICHAŁ BALON
82' MICHAŁ BALON
77' MACIEJ KRÓL
72' KRYSTIAN SZKARŁAT
18. kolejka
Kraków: Klasa B "Grupa 3"
SZCZEGÓŁY MECZU ›
30 04/2016 17:00
Orzeł 2012 Sidzina 2:3 Płomień Kostrze Centrum Sportu i Kultury "Sidzina" (Kraków-Podgórze, Stanisława Działowskiego 1)
60' BARTŁOMIEJ NIESSNER
50' Konrad Klimczyk
47' JAROSŁAW KOWALIK
40' PAWEŁ WOJTAS
5' Andrzej Tyński
79' KRZYSZTOF STAFFA
75' PIOTR MICHORCZYK
71' RADOSŁAW WRONA
70' STANISŁAW KUTEK
66' KRYSTIAN SZKARŁAT
65' PAWEŁ WOJTAS
25' BARTŁOMIEJ NIESSNER
17. kolejka
Kraków: Klasa B "Grupa 3"
SZCZEGÓŁY MECZU ›
23 04/2016 17:00
75' KONRAD ŁĘCKI
65' KONRAD ŁĘCKI
60' BARTŁOMIEJ KURZEJA
61' KRYSTIAN SZKARŁAT
38' PIOTR JASIOŁEK
27' PAWEŁ WOJTAS
90' DAWID ŁĘCKI
88' PIOTR MICHORCZYK
86' PAWEŁ BUCZEK
61' KRYSTIAN SZKARŁAT
12' BARTŁOMIEJ KURZEJA
16. kolejka
Kraków: Klasa B "Grupa 3"
SZCZEGÓŁY MECZU ›
09 04/2016 17:00
65' GRZEGORZ JELEŃ
60' GRZEGORZ JELEŃ
55' GRZEGORZ JELEŃ
50' ŁUKASZ BALICKI
19' GRZEGORZ JELEŃ
10' KAMIL MRZYGŁÓD
4' Marek Pałach
76' Piotr Mrozek
56' PAWEŁ WOJTAS
40' GRZEGORZ PISZKIEWICZ
14. kolejka
Kraków: Klasa B "Grupa 3"
SZCZEGÓŁY MECZU ›
25 10/2015 14:30
Płomień Kostrze 1:1 Kliny Kraków Centrum Sportu i Kultury "Sidzina" (Kraków-Podgórze, Stanisława Działowskiego 1)
65' ADAM AUGUSTYN
40' BARTŁOMIEJ ŻUREK
90'+2 PIOTR MICHORCZYK
86' KONRAD STOLARSKI
62' Krzysztof Filipczyk
51' GRZEGORZ PISZKIEWICZ
44' PAWEŁ WOJTAS
10. kolejka
Kraków: Klasa B "Grupa 3"
SZCZEGÓŁY MECZU ›
11 10/2015 16:00
Płomień Kostrze 2:9 Borkowianka Borek Szlachecki Centrum Sportu i Kultury "Sidzina" (Kraków-Podgórze, Stanisława Działowskiego 1)
90' Dawid Piwowarczyk
85' MARIUSZ TOMALA
75' DAWID DZIUBA
68' JAKUB KNAPIK
67' ŁUKASZ KOPYCKI
57' JAKUB GRUCA
54' MATEUSZ LELEK
36' ŁUKASZ KOPYCKI
21' JAKUB KNAPIK
12' ŁUKASZ KOPYCKI
5' JAKUB KNAPIK
21' Andrzej Tyński
17' PIOTR MICHORCZYK
10' BARTŁOMIEJ ŻUREK
8. kolejka
Kraków: Klasa B "Grupa 3"
SZCZEGÓŁY MECZU ›
26 09/2015 16:30
Płomień Kostrze 2:5 Strzelcy Kraków Centrum Sportu i Kultury "Sidzina" (Kraków-Podgórze, Stanisława Działowskiego 1)
79' Michał Nazim
68' BARTŁOMIEJ ŻUREK
55' Mateusz Kęczkowski
44' Michał Konieczny
31' Krzysztof Filipczyk
23' SEBASTIAN STACHEL
5' Mateusz Kęczkowski
35' Krzysztof Filipczyk
6. kolejka
Kraków: Klasa B "Grupa 3"
SZCZEGÓŁY MECZU ›
13 09/2015 17:00
Płomień Kostrze 1:1 Orzeł 2012 Sidzina Centrum Sportu i Kultury "Sidzina" (Kraków-Podgórze, Stanisława Działowskiego 1)
53' GRZEGORZ PISZKIEWICZ
44' GRZEGORZ DURMAN
77' Grzegorz Torba
76' ADAM BALON
45' Dariusz Marczuk
20' Robert Dziwisz
18' BARTŁOMIEJ ŻUREK
4. kolejka
Kraków: Klasa B "Grupa 3"
SZCZEGÓŁY MECZU ›
06 09/2015 16:00
Tyniec Kraków 6:0 Płomień Kostrze KLUB SPORTOWY TYNIEC (Kraków-Podgórze, Juranda ze Spychowa )
84' RAFAŁ SZYC
69' Łukasz Szostak
35' RAFAŁ SZYC
23' PRZEMYSŁAW KOZŁOWSKI
19' MICHAŁ KOT
2' RAFAŁ SZYC
66' GRZEGORZ FLOREK
3. kolejka
Kraków: Klasa B "Grupa 3"
SZCZEGÓŁY MECZU ›
23 08/2015 17:30
Płomień Kostrze 1:4 Wisła Czernichów Stanisława Działowskiego 1, Kraków-Podgórze
85' MATEUSZ ZELEK
44' PIOTR MICHORCZYK
64' MICHAŁ SZURA
24' Jakub Kuś
10' PAWEŁ WOJTAS
56' Rafał Płuchowski
41' GRZEGORZ PISZKIEWICZ
1. kolejka
Kraków: Klasa B "Grupa 3"
SZCZEGÓŁY MECZU ›
© PZPN 2014. Wszelkie prawa zastrzeżone. NOWY REGULAMIN ŁNP od 25.03.2019 Regulamin portalu DO 25.03.2019 Polityka prywatności