PŁOMIEŃ II Przyprostynia | Klasa B

Mecze rozegrane 19
Strzelone bramki 52
Stracone bramki 40
Klasa B
05 05/2019 18:00
PŁOMIEŃ II Przyprostynia 5:3 HURAGAN Łomnica sztuczna trawa (Zbąszyń, Senatorska )
83' Daniel Borkowski
86' Daniel Borkowski
48' ŁUKASZ KAŹMIERCZAK
45'+1 ŁUKASZ KAŹMIERCZAK
16' ŁUKASZ KAŹMIERCZAK
24' ANATOLII IVCHUK
17' ADRIAN WRÓBEL
7' Radosław Pawłowicz
85' Tobiasz Basiński
81' KAMIL RZEPA
74' ADAM DARMONOS
66' ARTUR ANTOSZ
58' PATRYK MATYSIAK
23' Rafał Kędzierzyński
20. kolejka
Poznań: Klasa B "PROTON" Grupa 3
SZCZEGÓŁY MECZU ›
20 04/2019 16:00
OKOŃ Sapowice 1:4 PŁOMIEŃ II Przyprostynia Okoń Sapowice (Sapowice, Bukowska 81)
66' KAMIL RZEPA
55' Marcin Adamczak
31' Arkadiusz Kandulski
25' Krzysztof Woźniak
20' Marcin Adamczak
90' Rafał Kędzierzyński
52' Arkadiusz Kandulski
17. kolejka
Poznań: Klasa B "PROTON" Grupa 3
SZCZEGÓŁY MECZU ›
31 03/2019 11:00
PŁOMIEŃ II Przyprostynia 5:3 PIECZARKA WIELICHOWO sztuczna trawa (Zbąszyń, Senatorska )
85' HUBERT BEDNARCZYK
81' DAMIAN WŁODARCZAK
75' Piotr Zwiernik
88' TOMASZ KOWALSKI
64' KAMIL GRUNWALD
60' Marcin Adamczak
51' Tobiasz Basiński
25' Tobiasz Basiński
86' DAMIAN SKRZYPCZAK
84' Marcin Szutta
37' Tomasz Tomiak
14. kolejka
Poznań: Klasa B "PROTON" Grupa 3
SZCZEGÓŁY MECZU ›
24 03/2019 13:00
DĄB Bolewice 2:2 PŁOMIEŃ II Przyprostynia Dąb Bolewice (Bolewice, Sportowa 1)
24' Tobiasz Basiński
22' Tobiasz Basiński
82' BARTŁOMIEJ DŁUŻYŃSKI
62' Michal Kapelski
71' Bartosz Sobiak
60' Przemysław Borkowski
61' Przemysław Borkowski
52' Paweł Szott
35' MIKOŁAJ ŚWIERGIEL
19. kolejka
Poznań: Klasa B "PROTON" Grupa 3
SZCZEGÓŁY MECZU ›
10 11/2018 14:00
PŁOMIEŃ II Przyprostynia 4:4 JASTRZĄB RUDNIKI sztuczna trawa (Zbąszyń, Senatorska )
90'+2 REMIGIUSZ PRZĄDKA
82' REMIGIUSZ PRZĄDKA
66' TOMASZ PROKOP
5' MIKOŁAJ SUTKOWSKI
62' Tomasz Tomiak
56' Martin Mataczyna
30' Przemysław Borkowski
7' Krzysztof Woźniak
87' Martin Mataczyna
55' ADRIAN BOCIAN
48' Adrian Kortus
13. kolejka
Poznań: Klasa B "PROTON" Grupa 3
SZCZEGÓŁY MECZU ›
14 10/2018 13:00
PIAST JABŁONNA 4:3 PŁOMIEŃ II Przyprostynia Piast Jabłonna (Jabłonna, Nowotomyska 9)
80' TOMASZ KOWALSKI
76' Tomasz Tomiak
70' Tomasz Tomiak
59' Mateusz Wojciechowski
57' Dominik Kramski
49' TOBIASZ JASKULSKI
7' TOBIASZ JASKULSKI
86' Adrian Anders
86' Adrian Anders
55' Mateusz Wojciechowski
51' KRYSTIAN NADOBNIK
9. kolejka
Poznań: Klasa B "PROTON" Grupa 3
SZCZEGÓŁY MECZU ›
07 10/2018 11:00
PŁOMIEŃ II Przyprostynia 8:0 GROM Zębowo sztuczna trawa (Zbąszyń, Senatorska )
79' Marcin Szutta
75' Krzysztof Woźniak
70' Krzysztof Woźniak
61' Krzysztof Woźniak
53' Marcin Szutta
50' Marcin Adamczak
35' ŁUKASZ ADAMCZAK
8' Marcin Szutta
8. kolejka
Poznań: Klasa B "PROTON" Grupa 3
SZCZEGÓŁY MECZU ›
30 09/2018 13:00
HURAGAN Łomnica 2:3 PŁOMIEŃ II Przyprostynia Huragan Łomnica (Łomnica )
78' Radosław Pawłowicz
33' MICHAŁ FELIŃSKI
45' Marcin Adamczak
24' Tobiasz Basiński
19' TOMASZ KOWALSKI
87' PATRYK MATYSIAK
82' Marcin Adamczak
61' Martin Mataczyna
38' Tomasz Tomiak
32' ALEKSANDER RZĄD
7. kolejka
Poznań: Klasa B "PROTON" Grupa 3
SZCZEGÓŁY MECZU ›
© PZPN 2014. Wszelkie prawa zastrzeżone. NOWY REGULAMIN ŁNP od 25.03.2019 Regulamin portalu DO 25.03.2019 Polityka prywatności