PLATAN SIEDLCE | Klasa B

Mecze rozegrane 9
Strzelone bramki 43
Stracone bramki 29
Klasa B
10 11/2019 11:00
RELAKS SZKLARY DOLNE 2:7 PLATAN SIEDLCE WTS Relaks Szklary Dolne (Szklary Dolne -)
86' PRZEMYSŁAW FIJAŁKOWSKI
78' PIOTR PAŁYS
61' PRZEMYSŁAW FIJAŁKOWSKI
43' PIOTR PAŁYS
28' PRZEMYSŁAW FIJAŁKOWSKI
10' MICHAŁ PAŁYS
4' MACIEJ MALIK
73' Filip Duda
34' PIOTR MOKRZYCKI
68' GRZEGORZ MACHELSKI
45' MARCIN BLICHARSKI
44' ŁUKASZ KOREŃ
26' GRZEGORZ BAJOR
11. kolejka
Legnica: Klasa B Grupa 2
SZCZEGÓŁY MECZU ›
03 11/2019 14:00
PLATAN SIEDLCE 8:0 KOMORNIKI k/POLKOWIC KS Platan Siedlce (Siedlce Boisko Sportowe)
87' Grzegorz Duda
80' PIOTR PAŁYS
60' PIOTR SOKOŁOWSKI
39' MICHAŁ PAŁYS
58' PRZEMYSŁAW FIJAŁKOWSKI
33' PRZEMYSŁAW FIJAŁKOWSKI
55' ROBERT MAŚLIŃSKI
5' ROBERT MAŚLIŃSKI
53' ADAM STAŃCZYSZYN
20' GRZEGORZ JACH
10. kolejka
Legnica: Klasa B Grupa 2
SZCZEGÓŁY MECZU ›
27 10/2019 11:00
86' PRZEMYSŁAW FIJAŁKOWSKI
80' PRZEMYSŁAW FIJAŁKOWSKI
78' PRZEMYSŁAW FIJAŁKOWSKI
90'+2 Marek Zdobych
63' SEBASTIAN RADŁOWSKI
53' MARCIN WOLSKI
44' KAROL NOWICKI
43' WOJCIECH OSTROWSKI
41' MARCIN WOLSKI
34' KRZYSZTOF OSTROWSKI
29' MARCIN WOLSKI
19' SEBASTIAN RADŁOWSKI
18' MARCIN WOLSKI
9. kolejka
Legnica: Klasa B Grupa 2
SZCZEGÓŁY MECZU ›
20 10/2019 14:00
PLATAN SIEDLCE 6:3 KUPRYT SUCHA GÓRNA KS Platan Siedlce (Siedlce Boisko Sportowe)
65' PRZEMYSŁAW FIJAŁKOWSKI
61' PATRYK ADAMCZYK
60' Kacper Bajserowicz
55' KAMIL GŁĄB
43' PRZEMYSŁAW FIJAŁKOWSKI
39' PRZEMYSŁAW FIJAŁKOWSKI
21' Hubert Ciechanowicz
10' ANDRZEJ JUGO
5' ROBERT SOROKOPAS
8. kolejka
Legnica: Klasa B Grupa 2
SZCZEGÓŁY MECZU ›
29 09/2019 14:00
PLATAN SIEDLCE 5:3 GÓRNIK II LUBIN KS Platan Siedlce (Siedlce Boisko Sportowe)
83' MACIEJ KUSZTAL
88' PIOTR SOKOŁOWSKI
70' PRZEMYSŁAW FIJAŁKOWSKI
59' WIKTOR BURDZY
54' PIOTR SOKOŁOWSKI
14' KRYSTIAN KISIEL
11' MACIEJ KUSZTAL
22' BARTOSZ PODNIŻNY
89' MICHAŁ WACH
85' PIOTR PAŁYS
70' PRZEMYSŁAW FIJAŁKOWSKI
66' PATRYK SOBCZAK
64' DAMIAN KACZANOWSKI
53' KAMIL DENIS
5. kolejka
Legnica: Klasa B Grupa 2
SZCZEGÓŁY MECZU ›
22 09/2019 11:00
53' PATRYK NAJDEK
41' PRZEMYSŁAW FIJAŁKOWSKI
6' KAMIL GŁĄB
51' Rafał Baryczkowski
45'+1 Rafał Baryczkowski
44' ERYK STANKIEWICZ
39' Rafał Baryczkowski
90'+2 ERYK STANKIEWICZ
40' MATEUSZ LASEK
4. kolejka
Legnica: Klasa B Grupa 2
SZCZEGÓŁY MECZU ›
15 09/2019 14:00
PLATAN SIEDLCE 2:2 VICTORIA NIEMSTÓW KS Platan Siedlce (Siedlce Boisko Sportowe)
80' DAMIAN MOROCH
30' DAMIAN MOROCH
23' PRZEMYSŁAW FIJAŁKOWSKI
6' RAFAŁ LESICKI
85' PIOTR PAŁYS
49' DAWID SIKORA
47' PATRYK BOROWCZYK
41' ANDRZEJ JUGO
36' MATEUSZ STACHY
36' PRZEMYSŁAW FIJAŁKOWSKI
15' PIOTR POLANSKI
3. kolejka
Legnica: Klasa B Grupa 2
SZCZEGÓŁY MECZU ›
08 09/2019 14:00
HUZAR RASZÓWKA 1:2 PLATAN SIEDLCE LKS Huzar Raszówka (Raszówka Przy ul. Świerczewskiego)
48' MARCIN LOREK
25' PRZEMYSŁAW FIJAŁKOWSKI
37' PAWEŁ DONIEC
73' RAFAŁ TWARDOWSKI
78' GRZEGORZ ZUBER
60' MICHAŁ PAŁYS
36' ANDRZEJ JUGO
2. kolejka
Legnica: Klasa B Grupa 2
SZCZEGÓŁY MECZU ›
01 09/2019 12:00
PLATAN SIEDLCE 4:1 ISKRA II KSIĘGINICE KS Platan Siedlce (Siedlce Boisko Sportowe)
87' KAMIL GŁĄB
68' PRZEMYSŁAW FIJAŁKOWSKI
51' ŁUKASZ SZYMAŃSKI
44' PRZEMYSŁAW FIJAŁKOWSKI
38' ROBERT MAŚLIŃSKI
66' MICHAŁ PAŁYS
32' TOMASZ SULEMAN
1. kolejka
Legnica: Klasa B Grupa 2
SZCZEGÓŁY MECZU ›
© PZPN 2014. Wszelkie prawa zastrzeżone. NOWY REGULAMIN ŁNP od 25.03.2019 Regulamin portalu DO 25.03.2019 Polityka prywatności