Piast Wołowice | Klasa okręgowa

Mecze rozegrane 27
Strzelone bramki 35
Stracone bramki 56
Klasa okręgowa
17 06/2017 14:00
88' Dominik Mączyński
83' Jarosław Kania
36' Łukasz Próchno
33' Marcin Czech
20' Piotr Bąk
17' Dominik Mączyński
61' NORBERT RYDZYK
45' Piotr Bąk
35' ADAM MIKA
21' Jakub Sieniawski
26. kolejka
Kraków: Klasa okręgowa Grupa 2
SZCZEGÓŁY MECZU ›
10 06/2017 17:00
AP Kmita Zabierzów 2:2 Piast Wołowice pl. Franciszka Kulczyckiego 2, Krzeszowice
67' KRZYSZTOF KAWAŁEK
54' Grzegorz Widor
42' Grzegorz Widor
23' KRZYSZTOF KAWAŁEK
90' Grzegorz Korczek
88' Grzegorz Widor
66' Jakub Kosek
66' Rafał Przebinda
32' KRZYSZTOF BARCZUK
22' ERYK OCHMAŃSKI
25. kolejka
Kraków: Klasa okręgowa Grupa 2
SZCZEGÓŁY MECZU ›
20 05/2017 17:00
Nadwiślan Kraków 2:1 Piast Wołowice ul. Koletek 20, Kraków-Śródmieście
89' GRZEGORZ BIERNACIK
66' KAMIL ŻYCHOWSKI
60' KONRAD KADULA
90' Jarosław Szumiec
88' Jakub Kosek
71' Rafał Tomczak
52' MICHAŁ KUKLA
28' PAWEŁ FOLTAK
13' Emanuel Kuziel
22. kolejka
Kraków: Klasa okręgowa Grupa 2
SZCZEGÓŁY MECZU ›
07 05/2017 17:00
Świt Krzeszowice 2:3 Piast Wołowice GKS Świt Krzeszowice (Krzeszowice, Franciszka Kulczyckiego 2)
90'+2 BŁAŻEJ ZIARKOWSKI
69' Adrian Nowak
61' Marcin Gala
55' KONRAD KADULA
34' Marcin Gala
41' ERYK OCHMAŃSKI
25' MICHAŁ KOT
21' Rafał Przebinda
20. kolejka
Kraków: Klasa okręgowa Grupa 2
SZCZEGÓŁY MECZU ›
15 04/2017 15:00
89' Daniel Morawski
14' Patryk Stankiewicz
89' Piotr Jakubowski
83' BARTŁOMIEJ CEBULA
77' Daniel Morawski
61' MICHAŁ FILARSKI
55' Jakub Kosek
17. kolejka
Kraków: Klasa okręgowa Grupa 2
SZCZEGÓŁY MECZU ›
08 04/2017 16:30
Borek Kraków 1:0 Piast Wołowice ul. Żywiecka 13, Kraków-Podgórze
58' BARTOSZ ŻAK
90'+3 DAMIAN JASIOŁEK
90'+2 Grzegorz Korczek
90' PIOTR PTAK
64' Jakub Kosek
44' GRZEGORZ KRÓL
16. kolejka
Kraków: Klasa okręgowa Grupa 2
SZCZEGÓŁY MECZU ›
26 03/2017 11:00
Garbarnia II Kraków 2:1 Piast Wołowice Stadion Garbarni (Kraków-Podgórze, Rydlówka 23)
34' Szymon Budziaszek
29' IGOR ARYNIN
6' IGOR ARYNIN
88' ARTUR KRZESZOWIAK
79' DAMIAN PABIŚ
77' ERYK OCHMAŃSKI
77' WOJCIECH GŁUCHACZKA
32' IGOR ARYNIN
14. kolejka
Kraków: Klasa okręgowa Grupa 2
SZCZEGÓŁY MECZU ›
05 11/2016 11:00
Clepardia Kraków 4:1 Piast Wołowice gen. Augusta Fieldorfa-Nila 5, Kraków-Krowodrza
88' Rafał Tomczak
68' Mateusz Mierzwa
54' Bartosz Karpij
44' Piotr Bąk
30' Jarosław Kania
89' Marcin Czech
89' Grzegorz Bębenek
75' Grzegorz Widor
71' Jakub Kosek
63' Rafał Przebinda
57' Jakub Sieniawski
56' Daniel Morawski
13. kolejka
Kraków: Klasa okręgowa Grupa 2
SZCZEGÓŁY MECZU ›
30 10/2016 14:00
68' SZYMON TYRAŁA
59' Rafał Tomczak
51' Szymon Budziaszek
48' ADAM MIKA
38' Szymon Budziaszek
35' Paweł Gawęcki
84' Wiktor Ramut
72' PATRYK MUCHA
67' DAMIAN JASIOŁEK
63' Grzegorz Korczek
12. kolejka
Kraków: Klasa okręgowa Grupa 2
SZCZEGÓŁY MECZU ›
16 10/2016 15:30
75' MICHAŁ JASZCZYŃSKI
56' Hubert Owca
51' DAMIAN JASIOŁEK
55' JAKUB RYŚ
86' Maciej Malec
79' KONRAD KADULA
77' Michał Kuć
72' Rafał Tomczak
10. kolejka
Kraków: Klasa okręgowa Grupa 2
SZCZEGÓŁY MECZU ›
25 09/2016 16:00
55' MATEUSZ TRĘDOTA
33' Rafał Tomczak
17' MATEUSZ TRĘDOTA
7' Dominik Dąbek
6' NORBERT RYDZYK
90'+2 Daniel Morawski
87' Mateusz Mirek
68' KONRAD KADULA
51' Jakub Kosek
7. kolejka
Kraków: Klasa okręgowa Grupa 2
SZCZEGÓŁY MECZU ›
17 09/2016 16:30
82' Hubert Owca
71' PRZEMYSŁAW JASIOŁEK
61' KRZYSZTOF ŻYŁA
59' Rafał Tomczak
57' ZBIGNIEW LUDWIKOWSKI
78' Grzegorz Widor
53' DAMIAN JASIOŁEK
62' DAMIAN JASIOŁEK
62' DAMIAN JASIOŁEK
45'+1 Piotr Pyla
75' NORBERT RYDZYK
75' NORBERT RYDZYK
36' NORBERT RYDZYK
31' KRZYSZTOF ŻYŁA
12' MIROSLAV RUDENKO
43' MIROSLAV RUDENKO
43' MIROSLAV RUDENKO
6. kolejka
Kraków: Klasa okręgowa Grupa 2
SZCZEGÓŁY MECZU ›
03 09/2016 17:00
Prokocim Kraków 0:1 Piast Wołowice Klub Sportowy Kolejarz Prokocim Kraków (Kraków-Podgórze, Na Wrzosach 4)
29' Grzegorz Widor
82' Mateusz Łobodziński
76' Marcin Marut
66' Mateusz Olszański
36' Grzegorz Widor
4. kolejka
Kraków: Klasa okręgowa Grupa 2
SZCZEGÓŁY MECZU ›
31 08/2016 17:00
Bieżanowianka Kraków 4:2 Piast Wołowice Wojciecha Lipowskiego 5, Kraków-Podgórze
90'+1 ERYK OCHMAŃSKI
79' ROBERT AUGUSTYN
67' DAWID NOWAK
62' TOMASZ CZYŻOWSKI
61' MATEUSZ ORENTA
12' DAMIAN JASIOŁEK
78' ERYK OCHMAŃSKI
45'+1 PIOTR DUSIŁO
37' Michał Kuć
35' KAMIL POSPUŁA
14' DAMIAN JASIOŁEK
3. kolejka
Puchar Polski "PPN Kraków"
SZCZEGÓŁY MECZU ›
24 08/2016 17:30
90'+3 Mateusz Ząbczyk
67' MICHAŁ KOZIK
53' Mateusz Ząbczyk
40' KRYSTIAN ŻAKOWICZ
35' Grzegorz Widor
23' Daniel Morawski
86' Jan Kowalik
43' KRYSTIAN ŻAKOWICZ
1. kolejka
Kraków: Klasa okręgowa Grupa 2
SZCZEGÓŁY MECZU ›
21 08/2016 14:00
90'+1 DORIAN FIJAK
81' Szymon Budziaszek
69' Rafał Tomczak
63' Daniel Goczał
57' Rafał Tomczak
33' Daniel Goczał
89' SZYMON POJEDYNIEC
65' DAMIAN JASIOŁEK
60' KRZYSZTOF ZAWORA
44' DYMITR ENMANOV
42' Jakub Kosek
2. kolejka
Kraków: Klasa okręgowa Grupa 2
SZCZEGÓŁY MECZU ›
© PZPN 2014. Wszelkie prawa zastrzeżone. NOWY REGULAMIN ŁNP od 25.03.2019 Regulamin portalu DO 25.03.2019 Polityka prywatności