PIAST JABŁONNA | Klasa B

Mecze rozegrane 26
Strzelone bramki 35
Stracone bramki 96
Klasa B
18 06/2017 11:00
PIAST JABŁONNA 0:7 LAS Puszczykowo Piast Jabłonna (Jabłonna, Nowotomyska 9)
82' MIRON SKOŁUDA
80' Marcin Maciołek
67' Paweł Kowalkiewicz
65' BARTOSZ STRÓŻYK
53' Paweł Kowalkiewicz
8' Paweł Kowalkiewicz
4' Damian Przybylski
52' DAWID PRZĄDKA
66' BARTOSZ STRÓŻYK
14' JAKUB WAŚKOWIAK
5' Adrian Anders
26. kolejka
Poznań: Klasa B Grupa 3
SZCZEGÓŁY MECZU ›
04 06/2017 13:00
PIAST JABŁONNA 0:5 NKS Niepruszewo Piast Jabłonna (Jabłonna, Nowotomyska 9)
85' KRYSTIAN OLEKSZY
65' KRYSTIAN OLEKSZY
50' Bartosz Chmielewski
37' JAKUB BŁASZCZAK
20' Bartosz Chmielewski
69' KACPER SZYMCZAK
24. kolejka
Poznań: Klasa B Grupa 3
SZCZEGÓŁY MECZU ›
27 05/2017 16:00
OGROL SIELINKO 11:0 PIAST JABŁONNA Ogrol Sielinko (Sielinko, Opalenicka 6)
90' RYSZARD HIRT
84' Marek Czekała
79' PAWEŁ ADAMEK
69' RYSZARD HIRT
64' DMYTRO MOLCHANOV
53' RYSZARD HIRT
41' Sebastian Szulc
39' Damian Dybionka
36' Sebastian Szulc
17' Sebastian Szulc
2' Hubert Kaczmarek
87' Dominik Kramski
26' MICHAŁ HARASZCZAK
23. kolejka
Poznań: Klasa B Grupa 3
SZCZEGÓŁY MECZU ›
21 05/2017 13:00
PIAST JABŁONNA 3:2 OKOŃ Sapowice Piast Jabłonna (Jabłonna, Nowotomyska 9)
90'+1 KAMIL PRZYTUŁA
66' Mateusz Wojciechowski
43' MACIEJ REPICH
40' JAKUB WAŚKOWIAK
29' KRZYSZTOF JĘDRZEJCZAK
65' KRZYSZTOF JĘDRZEJCZAK
84' MICHAŁ HARASZCZAK
76' Arkadiusz Kandulski
74' Krzysztof Bajonczak
74' JAKUB KACZMAREK
22. kolejka
Poznań: Klasa B Grupa 3
SZCZEGÓŁY MECZU ›
13 05/2017 16:00
ORLIK SEPNO 6:0 PIAST JABŁONNA Orlik Sepno (Sepno, Leśna 6)
89' Krzysztof Nagórski
78' ROMUALD KONOPKA
30' KRZYSZTOF BARTKOWIAK
30' BARTOSZ GIERSZAL
20' KRZYSZTOF BARTKOWIAK
3' PATRYK PIOTROWSKI
24' Adrian Anders
84' MARCIN KEMPA
71' MARCIN KEMPA
84' MARCIN KEMPA
69' ADRIAN BARTKOWIAK
69' ADRIAN BARTKOWIAK
41' PATRYK TOMCZAK
8' Krzysztof Bajonczak
21. kolejka
Poznań: Klasa B Grupa 3
SZCZEGÓŁY MECZU ›
07 05/2017 15:00
PIAST JABŁONNA 2:1 ORŁY PLEWISKA Piast Jabłonna (Jabłonna, Nowotomyska 9)
84' Adrian Anders
57' GRZEGORZ DAŚ
52' MACIEJ TROJANOWSKI
90'+1 MACIEJ TROJANOWSKI
24' BARTOSZ MATUSKA
20' PAWEŁ ŁUCZAK
20. kolejka
Poznań: Klasa B Grupa 3
SZCZEGÓŁY MECZU ›
03 05/2017 14:00
39' ARKADIUSZ GROMEK
36' ARKADIUSZ GROMEK
90' MICHAŁ HARASZCZAK
72' KRYSTIAN GÓRNY
50' Szymon Bartkowiak
45' MATEUSZ PAJCHROWSKI
44' Dominik Kramski
19. kolejka
Poznań: Klasa B Grupa 3
SZCZEGÓŁY MECZU ›
23 04/2017 14:00
PIECZARKA WIELICHOWO 3:5 PIAST JABŁONNA Pieczarka Wielichowo (Grodzisk Wielkopolski, Powstańców Chocieszyńskich 52)
90' Adrian Anders
85' DAMIAN WŁODARCZAK
77' DAMIAN WŁODARCZAK
70' Adrian Anders
69' Adrian Anders
58' Adrian Anders
14' SZYMON NOWAK
7' Adrian Anders
67' SZYMON NOWAK
17. kolejka
Poznań: Klasa B Grupa 3
SZCZEGÓŁY MECZU ›
09 04/2017 15:30
POGROM LUBOŃ 4:0 PIAST JABŁONNA Pogrom Luboń (Luboń, Rzeczna 2)
90'+2 DAWID CUBAL
89' KRYSTIAN KONIECZKA
77' MATEUSZ LULKA
43' MACIEJ MATUSZALSKI
90'+2 MACIEJ REPICH
80' ADRIAN BARTKOWIAK
58' JAN WIERZBIŃSKI
58' Adrian Anders
16. kolejka
Poznań: Klasa B Grupa 3
SZCZEGÓŁY MECZU ›
02 04/2017 13:00
PIAST JABŁONNA 1:3 HURAGAN Michorzewo Piast Jabłonna (Jabłonna, Nowotomyska 9)
90' ADAM LEHMANN
78' Kajetan Kozber
68' DAMIAN SZYMKOWIAK
64' DAMIAN SZYMKOWIAK
87' MICHAŁ HARASZCZAK
83' ADRIAN BARTKOWIAK
79' Krzysztof Bajonczak
73' JAKUB CISAK
64' JAKUB WAŚKOWIAK
57' MARCIN KRZYŻANEK
57' Robert Spychała
57' Adrian Anders
31' Adrian Anders
57' Adrian Anders
15. kolejka
Poznań: Klasa B Grupa 3
SZCZEGÓŁY MECZU ›
12 11/2016 13:00
LAS Puszczykowo 2:2 PIAST JABŁONNA Las Puszczykowo s (Puszczykowo, Kościelna )
82' ŁUKASZ SIENKIEWICZ
71' MICHAŁ HARASZCZAK
60' Paweł Wąsowski
27' Mateusz Werbliński
15' Andrzej Jazdończyk
15' Krzysztof Bajonczak
13. kolejka
Poznań: Klasa B Grupa 3
SZCZEGÓŁY MECZU ›
06 11/2016 12:00
PIAST JABŁONNA 3:2 KS Gminy Brodnica Manieczki Piast Jabłonna (Jabłonna, Nowotomyska 9)
75' Szymon Drobiński
63' Mateusz Wojciechowski
44' JAKUB WAŚKOWIAK
12' BARTOSZ WASZAK
10' BARTOSZ MATUSKA
86' MATEUSZ KLIMEK
60' DAWID JAKUBIAK
57' MICHAŁ HARASZCZAK
50' JAKUB WAŚKOWIAK
50' ARKADIUSZ LEWANDOWICZ
48' BARTOSZ MATUSKA
35' PAWEŁ LIMAŃSKI
12. kolejka
Poznań: Klasa B Grupa 3
SZCZEGÓŁY MECZU ›
29 10/2016 15:00
NKS Niepruszewo 7:2 PIAST JABŁONNA NKS Niepruszewo (Niepruszewo, Starowiejska 17)
90' KRYSTIAN OLEKSZY
85' KRYSTIAN OLEKSZY
83' KRYSTIAN OLEKSZY
81' Dawid Leszczyński
75' Dawid Leszczyński
36' JAKUB WAŚKOWIAK
23' KRYSTIAN OLEKSZY
8' Przemysław Pikuła
6' JAKUB WAŚKOWIAK
84' Krzysztof Bajonczak
85' Krzysztof Bajonczak
85' Krzysztof Bajonczak
53' MAREK BŁASZCZAK
48' MICHAŁ HARASZCZAK
27' KRYSTIAN OLEKSZY
11. kolejka
Poznań: Klasa B Grupa 3
SZCZEGÓŁY MECZU ›
23 10/2016 12:00
PIAST JABŁONNA 1:2 OGROL SIELINKO Piast Jabłonna (Jabłonna, Nowotomyska 9)
86' Szymon Szulc
72' Mateusz Wojciechowski
23' Szymon Szulc
88' Damian Dybionka
87' Krzysztof Bajonczak
85' ARTUR NOWAK
56' BARTOSZ MATUSKA
30' Adrian Anders
10. kolejka
Poznań: Klasa B Grupa 3
SZCZEGÓŁY MECZU ›
15 10/2016 15:00
OKOŃ Sapowice 2:2 PIAST JABŁONNA Okoń Sapowice (Sapowice, Bukowska 81)
90' KAMIL PRZYTUŁA
52' Adrian Anders
48' Adrian Anders
27' Arkadiusz Kandulski
45' DAMIAN ANDRZEJAK
73' Dawid Cichy
62' BARTOSZ MATUSKA
51' Krzysztof Bajonczak
42' MACIEJ REPICH
42' MACIEJ REPICH
28' MACIEJ REPICH
9. kolejka
Poznań: Klasa B Grupa 3
SZCZEGÓŁY MECZU ›
09 10/2016 12:00
PIAST JABŁONNA 2:0 ORLIK SEPNO Piast Jabłonna (Jabłonna, Nowotomyska 9)
87' JAKUB WAŚKOWIAK
83' PIOTR NAPIERAŁA
85' JAKUB WAŚKOWIAK
72' PIOTR NAPIERAŁA
52' PRZEMYSŁAW FLISIEWICZ
42' Dominik Kramski
8. kolejka
Poznań: Klasa B Grupa 3
SZCZEGÓŁY MECZU ›
25 09/2016 12:00
PIAST JABŁONNA 5:4 ORZEŁ Rostarzewo Piast Jabłonna (Jabłonna, Nowotomyska 9)
85' Adrian Anders
69' Adrian Anders
57' Dawid Sienkiewicz
43' JAKUB WAŚKOWIAK
28' ADRIAN TOBOTA
19' Dawid Sienkiewicz
16' ADAM GÓRNY
15' ARKADIUSZ NOWAK
10' Adrian Anders
90' JAKUB WAŚKOWIAK
87' Przemysław Markiewicz
82' ADRIAN PRZYBYŁA
77' ARKADIUSZ NOWAK
75' Adrian Anders
10' Dawid Wojtkowski
6. kolejka
Poznań: Klasa B Grupa 3
SZCZEGÓŁY MECZU ›
21 09/2016 17:00
PIAST JABŁONNA 1:2 POGROM LUBOŃ Piast Jabłonna (Jabłonna, Nowotomyska 9)
57' BARTOSZ MATUSZALSKI
54' Adrian Anders
41' DAWID KUBIAK
28' DARIUSZ SKWARYŁO
82' DARIUSZ SKWARYŁO
90'+3 BARTOSZ MACHURA
65' ŁUKASZ KAŁUŻNY
43' ARKADIUSZ NOWAK
20' Krzysztof Bajonczak
3. kolejka
Poznań: Klasa B Grupa 3
SZCZEGÓŁY MECZU ›
11 09/2016 12:00
56' MARCIN FRĄCKOWIAK
46' ARKADIUSZ NOWAK
24' DAMIAN WŁODARCZAK
19' HUBERT BEDNARCZYK
10' DAMIAN WŁODARCZAK
7' DANIEL IDZIEJCZAK
6' ALBERT KOŚCIELNY
55' Dominik Kramski
85' Dominik Kramski
78' BARTOSZ MATUSKA
42' WOJCIECH PASZKOWSKI
4. kolejka
Poznań: Klasa B Grupa 3
SZCZEGÓŁY MECZU ›
04 09/2016 16:00
HURAGAN Michorzewo 8:1 PIAST JABŁONNA Huragan Michorzewo (Michorzewo )
89' MATEUSZ LEHMANN
88' MACIEJ NICKE
71' EMANUEL ŁĘSZCZAK
69' MACIEJ NICKE
54' Remigiusz Spychała
29' MARCIN KRZYŻANEK
26' ADRIAN SKRZYPCZAK
22' Dawid Kowala
12' PATRYK KASPERCZAK
76' MATEUSZ LAUFER
67' BARTOSZ MATUSKA
2. kolejka
Poznań: Klasa B Grupa 3
SZCZEGÓŁY MECZU ›
28 08/2016 12:00
PIAST JABŁONNA 3:2 JASTRZĄB RUDNIKI Piast Jabłonna (Jabłonna, Nowotomyska 9)
81' Krzysztof Bajonczak
72' REMIGIUSZ PRZĄDKA
63' Adrian Anders
31' ARKADIUSZ NOWAK
17' REMIGIUSZ PRZĄDKA
87' ARKADIUSZ NOWAK
69' Adrian Anders
50' Bartosz Janczewski
34' MICHAŁ HARASZCZAK
33' REMIGIUSZ PRZĄDKA
9' ADRIAN BARTKOWIAK
1. kolejka
Poznań: Klasa B Grupa 3
SZCZEGÓŁY MECZU ›
© PZPN 2014. Wszelkie prawa zastrzeżone. NOWY REGULAMIN ŁNP od 25.03.2019 REGULAMIN PROFILU UŻYTKOWNIKA PZPN Polityka prywatności