ORZEŁ ZĄBKOWICE ŚLĄSKIE | Czwarta liga

Mecze rozegrane 18
Strzelone bramki 40
Stracone bramki 51
IV Liga
09 11/2019 14:00
BIELAWIANKA BIELAWA 6:1 ORZEŁ ZĄBKOWICE ŚLĄSKIE Stadion Miejski w Bielawie (Bielawa, Sportowa )
64' ŁUKASZ MACIEJEWSKI
62' MACIEJ RAKOCZY
47' MACIEJ RAKOCZY
37' BARTŁOMIEJ CEGIEŁKA
35' BARTŁOMIEJ CEGIEŁKA
17' Mateusz Spychalski
1' ADAM BOŃKOWSKI
48' SEWERYN DERBISZ
87' DAWID WASILEWSKI
84' ADAM DRĄG
72' ŁUKASZ GRZYWIŃSKI
56' PAWEŁ KUŚMIEREK
32' REMIGIUSZ KOWERKO
14. kolejka
IV Liga "Grupa Wschodnia" Grupa 1
SZCZEGÓŁY MECZU ›
03 11/2019 14:00
LKS BYSTRZYCA GÓRNA 2:1 ORZEŁ ZĄBKOWICE ŚLĄSKIE Boisko LKS Bystrzyca Górna (Bystrzyca Górna 51b)
58' ŁUKASZ MACIEJEWSKI
44' ERYK KLEMIŃSKI
42' ERYK KLEMIŃSKI
89' ADAM DRĄG
83' ADAM DRĄG
89' ADAM DRĄG
70' ŁUKASZ MACIEJEWSKI
60' PATRYK PYTEL
30' FILIPE GUILHERME DA SILVA
17' MAKSYMILIAN GRALEC
13. kolejka
IV Liga "Grupa Wschodnia" Grupa 1
SZCZEGÓŁY MECZU ›
20 10/2019 12:00
MIRKÓW DŁUGOŁĘKA 1:3 ORZEŁ ZĄBKOWICE ŚLĄSKIE GKS Mirków Długołęka (Mirków, Kiełczowska 11)
78' ŁUKASZ MACIEJEWSKI
71' SZYMON RADZISZEWSKI
41' KAMIL MAŃKOWSKI
32' ŁUKASZ MACIEJEWSKI
90'+2 SZYMON RADZISZEWSKI
74' SEBASTIAN SUPRANIONEK
60' OLEKSANDR NAHAITSEV
51' ARTUR MONASTERSKI
42' IGOR SZWAGRZYK
26' ŁUKASZ MACIEJEWSKI
25' DARIUSZ GÓRAL
11. kolejka
IV Liga "Grupa Wschodnia" Grupa 1
SZCZEGÓŁY MECZU ›
12 10/2019 15:00
ORZEŁ ZĄBKOWICE ŚLĄSKIE 3:1 ORZEŁ PRUSICE KS Ząbkowice Śląskie (Ząbkowice Śląskie, Janusza Kusocińskiego 17)
90'+1 TOMASZ PIĄTKOWSKI
75' ŁUKASZ MACIEJEWSKI
49' SZYMON RADZISZEWSKI
57' KRZYSZTOF OSTROWSKI
90'+4 DAWID MOLSKI
90'+4 ŁUKASZ GRZYWIŃSKI
90'+1 KAROL BUCHLA
90'+1 GRZEGORZ RAJTER
88' KRZYSZTOF OSTROWSKI
88' MAKSYMILIAN GRALEC
81' IGOR SZWAGRZYK
47' LUCAS RODRIGUES MONTEIRO
10. kolejka
IV Liga "Grupa Wschodnia" Grupa 1
SZCZEGÓŁY MECZU ›
05 10/2019 15:00
LECHIA DZIERŻONIÓW 3:3 ORZEŁ ZĄBKOWICE ŚLĄSKIE Lechia Dzierżoniów (Dzierżoniów, Wrocławska 47)
76' SZYMON KUŚNIERZ
37' MATEUSZ MIAZGA
25' SZYMON KUŚNIERZ
75' OLIVEIRA ELTON DOS SANTOS
69' PATRYK CHRAPEK
54' DAWID ZIÓŁKOWSKI
90'+3 OLEKSANDR NAHAITSEV
85' REMIGIUSZ KOWERKO
70' ALDEIR CIRINEU ANDRADE SILVA
9. kolejka
IV Liga "Grupa Wschodnia" Grupa 1
SZCZEGÓŁY MECZU ›
28 09/2019 16:00
ORZEŁ ZĄBKOWICE ŚLĄSKIE 3:6 PIAST NOWA RUDA KS Ząbkowice Śląskie (Ząbkowice Śląskie, Janusza Kusocińskiego 17)
82' BARTOSZ CHABROWSKI
73' BARTOSZ CHABROWSKI
65' ADRIAN JEZIORSKI
64' MARCEL SCHMIDT
59' MATEUSZ POŚWISTAJŁO
38' BARTOSZ CHABROWSKI
75' ERNEST POLAK
80' ŁUKASZ MACIEJEWSKI
68' REMIGIUSZ KOWERKO
90'+4 PATRYK PYTEL
82' ADAM DRĄG
76' KAROL BOHAJCZUK
34' ŁUKASZ MACIEJEWSKI
34' ARTUR OSICKI
8. kolejka
IV Liga "Grupa Wschodnia" Grupa 1
SZCZEGÓŁY MECZU ›
14 09/2019 16:00
ORZEŁ ZĄBKOWICE ŚLĄSKIE 4:3 POGOŃ PIESZYCE KS Ząbkowice Śląskie (Ząbkowice Śląskie, Janusza Kusocińskiego 17)
90'+3 ŁUKASZ MACIEJEWSKI
85' JAKUB STAŃKO
82' ADRIAN JASIŃSKI
76' ADRIAN JASIŃSKI
65' SZYMON KUŚNIERZ
48' SZYMON KUŚNIERZ
27' REMIGIUSZ KOWERKO
87' KAROL BOHAJCZUK
30' REMIGIUSZ KOWERKO
6. kolejka
IV Liga "Grupa Wschodnia" Grupa 1
SZCZEGÓŁY MECZU ›
11 09/2019 17:00
SKAŁKI STOLEC 2:2 ORZEŁ ZĄBKOWICE ŚLĄSKIE Stadion w Stolcu (Stolec )
0' SZYMON RADZISZEWSKI
0' TOMASZ PIĄTKOWSKI
0' REMIGIUSZ KOWERKO
0' IGOR SZWAGRZYK
0' MATEUSZ FUDALI
0' DAMIAN IWANICKI
0' TOMASZ WIŚNIOWSKI
0' KAMIL KRUPIŃSKI
0' BARTOSZ ZALOT
0' ŁUKASZ GŁOWAK
0' PIOTR SATANOWSKI
77' SZYMON KUŚNIERZ
64' ROBERT HERDY
56' PIOTR SATANOWSKI
36' PIOTR SATANOWSKI
89' KAMIL KRUPIŃSKI
66' DAMIAN KIJAK
41' PATRYK PYTEL
5. kolejka
Puchar Polski "WAŁBRZYCH"
SZCZEGÓŁY MECZU ›
07 09/2019 16:00
POLONIA TRZEBNICA 1:2 ORZEŁ ZĄBKOWICE ŚLĄSKIE Stadion Fair Play Arena (Trzebnica, Sportowa 1)
85' DAMIAN BŁOŃSKI
26' KRYSTIAN JAJKO
13' ŁUKASZ MACIEJEWSKI
89' MAKSYMILIAN GRALEC
80' ŁUKASZ MACIEJEWSKI
75' PRZEMYSŁAW STASIAK
52' REMIGIUSZ KOWERKO
48' JAKUB BANASIK
5. kolejka
IV Liga "Grupa Wschodnia" Grupa 1
SZCZEGÓŁY MECZU ›
28 08/2019 17:00
POLONIA ZĄBKOWICE ŚLĄSKIE 1:1 ORZEŁ ZĄBKOWICE ŚLĄSKIE KS Ząbkowice Śląskie (Ząbkowice Śląskie, Janusza Kusocińskiego 17)
0' OLEKSANDR NAHAITSEV
0' ŁUKASZ GRZYWIŃSKI
0' MATEUSZ SZABATOWSKI
0' TOMASZ PIĄTKOWSKI
0' MATEUSZ FUDALI
0' DAMIAN MIKULSKI
0' TOMASZ RYNG
0' ANDRZEJ SZCZEPANIAK
0' ŁUKASZ LISIECKI
83' MATEUSZ SZABATOWSKI
58' PRZEMYSŁAW MADEJ
90'+3 ANDRZEJ SZCZEPANIAK
11. kolejka
Puchar Polski "WAŁBRZYCH"
SZCZEGÓŁY MECZU ›
17 08/2019 16:00
ORZEŁ ZĄBKOWICE ŚLĄSKIE 1:1 SOKÓŁ WIELKA LIPA KS Ząbkowice Śląskie (Ząbkowice Śląskie, Janusza Kusocińskiego 17)
80' ARTUR KIERAT
22' REMIGIUSZ KOWERKO
64' DAMIAN SZACIŁO
61' REMIGIUSZ KOWERKO
45'+1 ŁUKASZ GRZYWIŃSKI
43' MATEUSZ JANAS
18' KAROL CHWASTYK
8' PIOTR CZARNECKI
4' SZYMON RADZISZEWSKI
2. kolejka
IV Liga "Grupa Wschodnia" Grupa 1
SZCZEGÓŁY MECZU ›
© PZPN 2014. Wszelkie prawa zastrzeżone. NOWY REGULAMIN ŁNP od 25.03.2019 Regulamin portalu DO 25.03.2019 Polityka prywatności