ORZEŁ WITOSZÓW DOLNY | Klasa A

Mecze rozegrane 15
Strzelone bramki 25
Stracone bramki 60
Klasa A
15 11/2020 13:30
89' ŁUKASZ TRZPIL
60' HEORMII DZHYBLADZE
52' ŁUKASZ DYMITRUK
46' MARCIN OSTASZEWSKI
41' SYLWESTER KONIECZNY
13' DARIUSZ ZBOCH
67' ŁUKASZ DYMITRUK
59' Szymon Goździejewski
40' MARCIN DUDEK
15. kolejka
Wałbrzych: Klasa A Grupa 1
SZCZEGÓŁY MECZU ›
11 11/2020 14:00
KS WALIM 2:4 ORZEŁ WITOSZÓW DOLNY WALIM (Walim, Tadeusza Kościuszki 5)
90' MARCIN OSTASZEWSKI
85' MICHAŁ LIPSKI
47' MAKSYM TATUŚKO
41' HEORMII DZHYBLADZE
35' TOMASZ KOWAL
14' DAMIAN KRAUS
65' ARTUR SŁAPEK
50' DAWID DOLINNY
14. kolejka
Wałbrzych: Klasa A Grupa 1
SZCZEGÓŁY MECZU ›
08 11/2020 13:30
90'+2 ŁUKASZ PAŃSKI
71' ŁUKASZ PAŃSKI
60' MICHAŁ KRYNICKI
25' MICHAŁ LIPSKI
22' ARKADIUSZ FELICH
11' MARCIN OSTASZEWSKI
76' MAKSYM TATUŚKO
75' TOMASZ KĘPIŃSKI
67' MARCIN OSTASZEWSKI
51' ŁUKASZ TRZPIL
50' ANDRZEJ PRZEWIĘDA
13. kolejka
Wałbrzych: Klasa A Grupa 1
SZCZEGÓŁY MECZU ›
18 10/2020 15:00
PODGÓRZE WAŁBRZYCH 10:1 ORZEŁ WITOSZÓW DOLNY ul. Nowy Dom 151, Wałbrzych
85' ŁUKASZ PIĄTEK
79' JAROSŁAW GROBARCZYK
71' KAMIL MOCYDLARZ
63' PAWEŁ WROCZYŃSKI
54' MARCIN HERTMANOWICZ
52' MARCIN HERTMANOWICZ
30' MARCIN HERTMANOWICZ
21' MICHAŁ LIPSKI
16' JAROSŁAW GROBARCZYK
15' KAMIL MOCYDLARZ
3' ŁUKASZ TRZPIL
10. kolejka
Wałbrzych: Klasa A Grupa 1
SZCZEGÓŁY MECZU ›
04 10/2020 15:00
GÓRNIK BOGUSZÓW-GORCE 6:3 ORZEŁ WITOSZÓW DOLNY Stadion XXV Lecia (Boguszów-Gorce, Olimpijska 1)
89' JAKUB CIĄGŁO
82' RAFAŁ KRAWCZYŃSKI
69' Patryk Nerka
59' WIKTOR GARWOL
47' PATRYK OSTROWSKI
37' MAREK PRYK
13' HEORMII DZHYBLADZE
10' MAREK PRYK
7' HEORMII DZHYBLADZE
88' Patryk Nerka
77' MAREK PRYK
75' MAKSYM TATUŚKO
31' DAWID ŚLUSARCZYK
15' ARKADIUSZ FELICH
8. kolejka
Wałbrzych: Klasa A Grupa 1
SZCZEGÓŁY MECZU ›
30 08/2020 17:00
84' FILIP BRZEZIŃSKI
72' Tomasz Czechura
59' FILIP BRZEZIŃSKI
56' JAROSŁAW MALISZEWSKI
27' WOJCIECH KUMOR
34' FILIP BRZEZIŃSKI
8' PAWEŁ TOBIASZ
82' PAWEŁ TOBIASZ
76' FILIP BRZEZIŃSKI
57' JAKUB BOREK
3. kolejka
Wałbrzych: Klasa A Grupa 1
SZCZEGÓŁY MECZU ›
23 08/2020 11:00
ZIELONI MOKRZESZÓW 8:1 ORZEŁ WITOSZÓW DOLNY STADION WIEJSKI W MOKRZESZOWIE (Mokrzeszów 37)
18' GRZEGORZ FURMANKIEWICZ
85' PIOTR NOWOWIEJSKI
69' MATEUSZ MELAŃCZUK
52' FILIP OLSZÓWKA
40' PIOTR NOWOWIEJSKI
39' FILIP OLSZÓWKA
36' PIOTR NOWOWIEJSKI
32' DANIEL WEBER
25' MICHAŁ CZEMERZYŃSKI
2. kolejka
Wałbrzych: Klasa A Grupa 1
SZCZEGÓŁY MECZU ›
© PZPN 2014. Wszelkie prawa zastrzeżone. NOWY REGULAMIN ŁNP od 25.03.2019 REGULAMIN PROFILU UŻYTKOWNIKA PZPN Polityka prywatności