Orzeł Witkowice | Klasa A

Mecze rozegrane 11
Strzelone bramki 23
Stracone bramki 28
Klasa A
26 10/2019 14:30
Orzeł Witkowice 1:3 Soła Łęki Orzeł Witkowice (Witkowice, Dworska 5)
70' Krzysztof Karnas
23' BARTŁOMIEJ AMROZI
2' MAREK MATEJKO
39' Waldemar Szypuła
82' Krzysztof Karnas
75' DANIEL WAWRZYCZEK
43' Krzysztof Pawlusiak
37' MAREK MATEJKO
7' DAMIAN JEDLIŃSKI
11. kolejka
Oświęcim: Klasa A
SZCZEGÓŁY MECZU ›
19 10/2019 15:00
70' Bartłomiej Jasiński
64' Łukasz Łukaszczyk
35' MAKSYMILIAN NOWAK
30' Łukasz Łukaszczyk
90'+2 ADRIAN WANDOR
89' Tomasz Borowczyk
82' Łukasz Herma
81' Artur Opala
53' Damian Romanek
34' Sylwester Brzeziński
9' BARTŁOMIEJ DRABCZYK
10. kolejka
Oświęcim: Klasa A
SZCZEGÓŁY MECZU ›
12 10/2019 13:00
Orzeł Witkowice 4:4 Sygnał Włosienica Orzeł Witkowice (Witkowice, Dworska 5)
27' ADRIAN WANDOR
90'+3 Bartłomiej Jasiński
75' SZYMON HANKUS
23' Waldemar Szypuła
88' Michał Sulkiewicz
41' Michał Sulkiewicz
9' Michał Oczkowski
15' DAWID KORWIN
78' DAMIAN JEKIEŁEK
75' SZYMON STACHURA
65' DAMIAN WALUS
58' Michał Oczkowski
35' SZYMON RUSINEK
26' Przemysław Szpiegla
7' Zygmunt Bąba
9. kolejka
Oświęcim: Klasa A
SZCZEGÓŁY MECZU ›
05 10/2019 11:00
TEAM SPORT HEJNAŁ KĘTY 5:5 Orzeł Witkowice Hejnał Kęty (Kęty, Jana III Sobieskiego 36)
83' DAMIAN JEKIEŁEK
66' Arkadiusz Achinger
61' SZYMON HANKUS
49' ADRIAN WANDOR
10' Bartłomiej Jasiński
30' JAKUB KUNICKI
38' Damian Flisek
81' Seweryn Jaromin
59' Seweryn Jaromin
14' Seweryn Jaromin
90'+2 DAMIAN JEKIEŁEK
88' SZYMON RUSINEK
72' SZYMON HANKUS
68' GRZEGORZ SAMEK
47' DAMIAN WALUS
41' Arkadiusz Achinger
35' Seweryn Jaromin
32' Zygmunt Bąba
68' Zygmunt Bąba
68' Zygmunt Bąba
32' KRYSTIAN DEREJKO
8. kolejka
Oświęcim: Klasa A
SZCZEGÓŁY MECZU ›
28 09/2019 11:00
Orzeł Witkowice 0:1 LKS Bobrek Orzeł Witkowice (Witkowice, Dworska 5)
55' PIOTR BOCZARSKI
85' JAKUB CHOWANIEC
90'+4 Bartłomiej Jasiński
90'+2 DARIUSZ ŁUKASZKA
79' DAMIAN WALUS
65' SZYMON RUSINEK
33' Tomasz Kulig
25' KRYSTIAN NOWOTARSKI
7. kolejka
Oświęcim: Klasa A
SZCZEGÓŁY MECZU ›
21 09/2019 16:30
83' Bartłomiej Jasiński
74' JAKUB PAŹDZIOR
46' Waldemar Szypuła
15' ADRIAN WANDOR
75' Paweł Frączek
35' MACIEJ MARSOWICZ
30' Bartłomiej Jasiński
13' PAWEŁ ŻMUDA
6. kolejka
Oświęcim: Klasa A
SZCZEGÓŁY MECZU ›
07 09/2019 17:00
Górnik Brzeszcze 5:0 Orzeł Witkowice KS Górnik Brzeszcze (Brzeszcze, Ofiar Oświęcimia 68)
14' KAMIL WÓJCIK
77' MATEUSZ PIWOWAR
67' TOMASZ KOZIEŁ
29' TOMASZ KOZIEŁ
30' Michał Baraniak
83' KAJETAN KOJM
80' Marcin Drabczyk
4. kolejka
Oświęcim: Klasa A
SZCZEGÓŁY MECZU ›
24 08/2019 11:00
Orzeł Witkowice 6:2 POGÓRZE GIERAŁTOWICE Orzeł Witkowice (Witkowice, Dworska 5)
52' SZYMON HANKUS
47' Bartłomiej Jasiński
46' Waldemar Szypuła
45' Waldemar Szypuła
19' Bartłomiej Jasiński
12' DAMIAN WALUS
62' Dawid Szewczuk
23' ADRIAN DZIUGA
42' ADRIAN DZIUGA
17' Rafał Nowak
2. kolejka
Oświęcim: Klasa A
SZCZEGÓŁY MECZU ›
© PZPN 2014. Wszelkie prawa zastrzeżone. NOWY REGULAMIN ŁNP od 25.03.2019 Regulamin portalu DO 25.03.2019 Polityka prywatności