ORZEŁ LUBAWKA | Klasa okręgowa

Mecze rozegrane 11
Strzelone bramki 32
Stracone bramki 25
Klasa okręgowa
13 10/2019 15:00
ORZEŁ LUBAWKA 3:1 GROM WITKÓW MKS ORZEŁ (Lubawka, Przyjaciół Żołnierza 6a)
4' RAFAŁ JĘDRASIEWICZ
87' KRZYSZTOF MUSIAŁ
20' KRZYSZTOF MUSIAŁ
2' KRZYSZTOF MUSIAŁ
89' KAROL KRÓLAK
54' REMIGIUSZ DEPTA
25' KONRAD ZWOLENIK
7' MARCIN MICHNICKI
10. kolejka
Wałbrzych: Klasa okręgowa
SZCZEGÓŁY MECZU ›
05 10/2019 15:00
VENUS NOWICE 1:3 ORZEŁ LUBAWKA VENUS NOWICE (Nowice 44)
78' KRZYSZTOF MUSIAŁ
53' KRZYSZTOF MUSIAŁ
34' KONRAD ZWOLENIK
32' MAKSYM FILIPOW
90' KAROL KRÓLAK
42' TOMASZ SZYSZKA
37' DAMIAN ROMAN
25' PIOTR GLEB
9. kolejka
Wałbrzych: Klasa okręgowa
SZCZEGÓŁY MECZU ›
22 09/2019 15:00
ORZEŁ LUBAWKA 5:2 GRANIT ROZTOKA MKS ORZEŁ (Lubawka, Przyjaciół Żołnierza 6a)
45' KAROL LENIO
13' WOJCIECH KULASA
78' RYSZARD BEJNAROWICZ
65' KAMIL DUDA
57' KRZYSZTOF MUSIAŁ
54' KONRAD ZWOLENIK
14' KONRAD ZWOLENIK
65' ARKADIUSZ PYDA
49' PRZEMYSŁAW GROSIAK
7. kolejka
Wałbrzych: Klasa okręgowa
SZCZEGÓŁY MECZU ›
14 09/2019 16:00
ZJEDNOCZENI ŻARÓW 5:3 ORZEŁ LUBAWKA Zjednoczeni Żarów (Żarów, Zamkowa 2)
87' GRACJAN GŁOWACKI
35' GRACJAN GŁOWACKI
25' KONRAD ZWOLENIK
90'+2 ROMAN KHVOSTENKO
85' MATEUSZ ANDRZEJEWSKI
82' MATEUSZ KOŁODZIEJ
75' GRZEGORZ CHŁOPEK
65' ROMAN KHVOSTENKO
89' KACPER SCHABIŃSKI
81' KAROL KRÓLAK
78' MATEUSZ KOŁODZIEJ
68' DAWID MARZEC
19' GRACJAN GŁOWACKI
6. kolejka
Wałbrzych: Klasa okręgowa
SZCZEGÓŁY MECZU ›
11 09/2019 17:00
ORZEŁ LUBAWKA 1:6 POLONIA-STAL ŚWIDNICA MKS ORZEŁ (Lubawka, Przyjaciół Żołnierza 6a)
78' ROLAND EMEKA
72' ROLAND EMEKA
70' ROLAND EMEKA
65' WOJCIECH SZUBA
57' MARCOS PAULI BAUMGARTEN
55' ROBERT MYRTA
54' GRACJAN GŁOWACKI
62' DORIAN KRAKOWSKI
56' KACPER SCHABIŃSKI
37' RAFAŁ GRZELAK
5. kolejka
Puchar Polski "WAŁBRZYCH"
SZCZEGÓŁY MECZU ›
08 09/2019 16:00
ORZEŁ LUBAWKA 1:2 ZDRÓJ JEDLINA ZDRÓJ MKS ORZEŁ (Lubawka, Przyjaciół Żołnierza 6a)
75' MARCIN MICHNICKI
65' MATEUSZ KAŁWAK
30' MATEUSZ KAŁWAK
88' MARCIN CHOŁUJ
86' DOMINIK TŁUŚCIK
81' KAROL KRÓLAK
75' MATEUSZ TROJAK
60' JAROSŁAW PIĄTEK
80' JAROSŁAW PIĄTEK
80' JAROSŁAW PIĄTEK
55' KRZYSZTOF BEDNARZ
47' TOMASZ SZYSZKA
40' PAWEŁ ZASADA
30' ŁUKASZ SAMIEC
90'+2 ŁUKASZ SAMIEC
90'+2 ŁUKASZ SAMIEC
23' KACPER SCHABIŃSKI
5. kolejka
Wałbrzych: Klasa okręgowa
SZCZEGÓŁY MECZU ›
31 08/2019 17:00
KRYSZTAŁ STRONIE ŚLĄSKIE 1:1 ORZEŁ LUBAWKA KRYSZTAŁ STRONIE ŚLĄSKIE (Stronie Śląskie, Sportowa 3)
90'+3 TOMASZ HAYDON
32' KRZYSZTOF MUSIAŁ
85' RAFAŁ GRZELAK
75' MARIUSZ KOWALEWSKI
87' MARIUSZ KOWALEWSKI
87' MARIUSZ KOWALEWSKI
60' TOMASZ HAYDON
47' KRZYSZTOF MUSIAŁ
34' PRZEMYSŁAW KOWALEWSKI
27' MIŁOSZ BUŁACIŃSKI
4. kolejka
Wałbrzych: Klasa okręgowa
SZCZEGÓŁY MECZU ›
24 08/2019 16:00
ORZEŁ LUBAWKA 4:1 DABRO-BAU MAKOWICE MKS ORZEŁ (Lubawka, Przyjaciół Żołnierza 6a)
73' WOJCIECH FURMANKIEWICZ
71' MARCIN MICHNICKI
40' GRZEGORZ WROCZYŃSKI
16' RYSZARD BEJNAROWICZ
7' MARCIN MICHNICKI
80' RADOSŁAW PIECH
67' PIOTR GLEB
21' KACPER MATWIEJKO
11' KONRAD ZWOLENIK
9' KRZYSZTOF DUMA
3. kolejka
Wałbrzych: Klasa okręgowa
SZCZEGÓŁY MECZU ›
18 08/2019 15:00
TROJAN LĄDEK ZDRÓJ 2:3 ORZEŁ LUBAWKA TROJAN LĄDEK ZDRÓJ (Lądek-Zdrój, Kłodzka 45)
77' KACPER SCHABIŃSKI
40' KRZYSZTOF MUSIAŁ
38' JACEK STĘPIEŃ
10' KRZYSZTOF MUSIAŁ
11' MARCIN POŚWISTAJŁO
87' RAFAŁ GRZELAK
75' MICHAŁ WOJTASZEK
75' KACPER SCHABIŃSKI
65' PAWEŁ SKOWRON
56' TOMASZ SZYSZKA
42' KAROL ZIMNY
22' MARCIN SAŁDYKA
2. kolejka
Wałbrzych: Klasa okręgowa
SZCZEGÓŁY MECZU ›
11 08/2019 18:00
GÓRNIK NM WAŁBRZYCH 3:6 ORZEŁ LUBAWKA Stadion Nowe Miasto (Wałbrzych, Stanisława Skarżyńskiego 7)
86' ARKADIUSZ WALCZAK
82' KRZYSZTOF MUSIAŁ
76' KACPER SCHABIŃSKI
71' MARCIN MICHNICKI
68' MARCIN MICHNICKI
6' MARCIN MICHNICKI
70' ROBERT DZIEWOŃSKI
65' PATRYK ROSIŃSKI
29' ROBERT DZIEWOŃSKI
81' MARIUSZ FEDYCKI
72' GRACJAN GŁOWACKI
11. kolejka
Puchar Polski "WAŁBRZYCH"
SZCZEGÓŁY MECZU ›
© PZPN 2014. Wszelkie prawa zastrzeżone. NOWY REGULAMIN ŁNP od 25.03.2019 Regulamin portalu DO 25.03.2019 Polityka prywatności