Orzeł Gołubie | Klasa B

Mecze rozegrane 11
Strzelone bramki 40
Stracone bramki 17
Klasa B
09 11/2019 14:00
Gryf Goręczyno 4:3 Orzeł Gołubie Stadion w Goręczynie (Goręczyno, Sportowa 30)
64' Radosław Kabała
50' Jakub Burandt
57' DAWID WICZKOWSKI
26' Marcin Kolka
25' DAWID WICZKOWSKI
24' PIOTR ŻYBKO
12' PIOTR ŻYBKO
90'+2 PIOTR ŻYBKO
90' Radosław Kabała
90'+2 Radosław Kabała
83' ROBERT JERECZEK
82' SZYMON MATEJA
80' DAWID WICZKOWSKI
90'+2 DOMINIK NIKLAS
79' DOMINIK NIKLAS
60' PIOTR ZABOROWSKI
90'+3 PIOTR ZABOROWSKI
43' PATRYCJUSZ ZARACH
11. kolejka
Gdańsk: Klasa B Grupa 4
SZCZEGÓŁY MECZU ›
03 11/2019 12:00
Orzeł Gołubie 4:1 Ceramik Łubiana Stadion (Gołubie, Sambora II )
58' Filip Modrzejewski
90'+2 DOMINIK NIKLAS
90' DOMINIK NIKLAS
77' Nikodem Pastalenc
71' DOMINIK NIKLAS
88' Nikodem Pastalenc
87' DAWID WICZKOWSKI
60' MARCIN ZARACH
59' MARCIN ZARACH
54' Mateusz Bucior
10. kolejka
Gdańsk: Klasa B Grupa 4
SZCZEGÓŁY MECZU ›
27 10/2019 14:00
GKS II Sierakowice 3:3 Orzeł Gołubie Gminny Klub Sportowy Sierakowice (Sierakowice, Kubusia Puchatka 5)
68' Maciej Jóskowski
58' Maciej Jóskowski
50' DOMINIK NIKLAS
14' Radosław Kabała
10' DOMINIK NIKLAS
8' ROBERT DOMAROS
76' MACIEJ LIS
70' JAKUB JOSKOWSKI
57' PIOTR ZABOROWSKI
51' DOMINIK NIKLAS
9. kolejka
Gdańsk: Klasa B Grupa 4
SZCZEGÓŁY MECZU ›
20 10/2019 15:00
Orzeł Gołubie 4:0 BUDMAR Bytonia Stadion (Gołubie, Sambora II )
85' Wojciech Dawidowski
89' DOMINIK NIKLAS
55' DOMINIK NIKLAS
82' Jakub Burandt
73' JAKUB JAWORSKI
56' PRZEMYSŁAW KRIGER
50' KAROL WERRA
41' Radosław Kabała
23' DAWID GUMIŃSKI
8. kolejka
Gdańsk: Klasa B Grupa 4
SZCZEGÓŁY MECZU ›
06 10/2019 12:00
Orzeł Gołubie 3:4 Huragan Nowe Polaszki Stadion (Gołubie, Sambora II )
89' DOMINIK NIKLAS
75' Jakub Burandt
66' ARKADIUSZ MAJKOWSKI
62' Bartosz Szyc
48' ARKADIUSZ MAJKOWSKI
40' WIKTOR OSTROWSKI
28' PATRYCJUSZ ZARACH
90'+2 PIOTR ZABOROWSKI
74' Maciej Knuth
67' Kamil Puzdrowski
66' Jeremiasz Kulwikowski
49' Mateusz Bucior
39' PATRYCJUSZ ZARACH
90'+3 PATRYCJUSZ ZARACH
90'+3 PATRYCJUSZ ZARACH
31' Bartosz Szyc
6. kolejka
Gdańsk: Klasa B Grupa 4
SZCZEGÓŁY MECZU ›
28 09/2019 17:00
89' Wojciech Dawidowski
88' Damian Gronda
84' MARCIN ZARACH
77' Radosław Kabała
19' Radosław Kabała
15' Radosław Kabała
58' ANDRZEJ SKIBA
56' PIOTR ZABOROWSKI
54' PATRYCJUSZ ZARACH
51' DAWID WICZKOWSKI
5. kolejka
Gdańsk: Klasa B Grupa 4
SZCZEGÓŁY MECZU ›
22 09/2019 16:00
Orzeł Gołubie 4:0 Cartusia II Kartuzy Stadion (Gołubie, Sambora II )
64' Radosław Kabała
60' Jakub Burandt
53' Jeremiasz Kulwikowski
34' Jeremiasz Kulwikowski
87' LUCJAN JÓSKOWSKI
74' ŁUKASZ KONKOL
69' Mateusz Bucior
24' MATEUSZ FIERKA
4. kolejka
Gdańsk: Klasa B Grupa 4
SZCZEGÓŁY MECZU ›
08 09/2019 14:00
Słupia Sulęczyno 1:7 Orzeł Gołubie STADION (Sulęczyno, Letnia )
88' MIKOŁAJ BURANDT
67' Radosław Kabała
63' Jakub Burandt
57' Radosław Kabała
55' Radosław Kabała
33' Kamil Puzdrowski
22' Radosław Kabała
48' NIKODEM CYBULA
87' MICHAŁ JERECZEK
70' MACIEJ WICZKOWSKI
39' DAWID ZANDER
2. kolejka
Gdańsk: Klasa B Grupa 4
SZCZEGÓŁY MECZU ›
© PZPN 2014. Wszelkie prawa zastrzeżone. NOWY REGULAMIN ŁNP od 25.03.2019 Regulamin portalu DO 25.03.2019 Polityka prywatności