Orzeł Gielniów | Klasa A

Mecze rozegrane 28
Strzelone bramki 56
Stracone bramki 81
Klasa A
25 05/2019 14:00
Mogielanka Mogielnica 5:2 Orzeł Gielniów Klub Sportowy Mogielanka Mogielnica (Mogielnica, Przylesie 2)
80' KRYSTIAN ZIĘBA
78' KAMIL NESKA
50' Paweł Jaworski
45'+1 KAMIL NESKA
44' PRZEMYSŁAW OSTROWSKI
33' PRZEMYSŁAW OSTROWSKI
11' Paweł Jaworski
74' KAMIL NESKA
27. kolejka
Radom: Klasa A "PINEKS" Grupa 2
SZCZEGÓŁY MECZU ›
18 05/2019 17:00
Orzeł Gielniów 1:9 Oronka Orońsko Boisko Gielniów (Gielniów, Partyzantów 20)
78' Daniel Grymuła
69' Damian Zawadzki
62' Damian Zawadzki
51' ADAM WOŹNIAK
48' Damian Zawadzki
36' PATRYK TOMCZYK
27' ARKADIUSZ SIWAK
15' Krzysztof Banaszkiewicz
7' PATRYK TOMCZYK
4' ARKADIUSZ SIWAK
61' ARTUR STRZELECKI
76' Dominik Wyrwiński
68' PATRYK KOŁODZIEJCZYK
62' DANIEL CHOWANIAK
62' WITOLD KLIER
59' Damian Koptas
43' KACPER MICHURSKI
26. kolejka
Radom: Klasa A "PINEKS" Grupa 2
SZCZEGÓŁY MECZU ›
01 05/2019 17:00
Orzeł Gielniów 0:2 POWAŁA TACZÓW Boisko Gielniów (Gielniów, Partyzantów 20)
52' PIOTR KOŁTUN
5' PIOTR KOŁTUN
89' DAWID WITCZAK
58' MICHAŁ BĄBA
31' DANIEL CHOWANIAK
82' KAMIL ŚCIERSKI
23' KAMIL ŚCIERSKI
82' KAMIL ŚCIERSKI
18' PIOTR CHĘĆ
23. kolejka
Radom: Klasa A "PINEKS" Grupa 2
SZCZEGÓŁY MECZU ›
20 04/2019 12:30
Orzeł Gielniów 0:0 SKS POTWORÓW Boisko Gielniów (Gielniów, Partyzantów 20)
89' MICHAŁ CICHAŃSKI
88' ARTUR GRZYBOWSKI
85' Maciej Pyrka
85' Norbert Krzyżanowski
67' MICHAŁ BĄBA
44' MATEUSZ KOT
21. kolejka
Radom: Klasa A "PINEKS" Grupa 2
SZCZEGÓŁY MECZU ›
06 04/2019 16:00
Orzeł Gielniów 1:5 Zodiak Sucha Boisko Gielniów (Gielniów, Partyzantów 20)
71' Bartłomiej Wielgus
42' Bartłomiej Wielgus
38' JACEK WÓJCIK
26' MARCIN STRZELECKI
24' JACEK WÓJCIK
75' MICHAŁ CICHAŃSKI
65' Kacper Nowak
55' PATRYK RACZYŃSKI
19. kolejka
Radom: Klasa A "PINEKS" Grupa 2
SZCZEGÓŁY MECZU ›
30 03/2019 15:00
Młodzik-18 3:1 Orzeł Gielniów UKS Młodzik 18 (Radom, Ofiar Firleja 14)
41' ADAM WOŹNIAK
45' Rafał Jopek
28' JAN GLIŃSKI
7' FILIP JANIK
62' Michał Molga
22' ALBERT WÓJCIK
18. kolejka
Radom: Klasa A "PINEKS" Grupa 2
SZCZEGÓŁY MECZU ›
23 03/2019 15:00
Orzeł Gielniów 8:2 Strażak Wielogóra Boisko Gielniów (Gielniów, Partyzantów 20)
67' ADRIAN KLECZEWSKI
63' KACPER MICHURSKI
50' Przemysław Ścierski
49' Przemysław Ścierski
29' Mateusz Kszczotek
45' KACPER MICHURSKI
31' Przemysław Ścierski
21' PATRYK RACZYŃSKI
16' KACPER MICHURSKI
4' KAMIL NESKA
64' Kamil Godziński
17. kolejka
Radom: Klasa A "PINEKS" Grupa 2
SZCZEGÓŁY MECZU ›
17 03/2019 14:00
MKS WYŚMIERZYCE 1:2 Orzeł Gielniów Miejski Stadion MKS Wyśmierzyce (Wyśmierzyce, Stefana Batorego 35)
72' ADAM WOŹNIAK
45'+1 MICHAŁ CICHAŃSKI
26' NORBERT ŁYSAKOWSKI
90'+4 NORBERT ŁYSAKOWSKI
82' ADAM WOŹNIAK
75' Przemysław Ścierski
68' GRZEGORZ DĄBROWSKI
62' KAMIL NESKA
27' KACPER MICHURSKI
16. kolejka
Radom: Klasa A "PINEKS" Grupa 2
SZCZEGÓŁY MECZU ›
17 11/2018 13:00
Orzeł Gielniów 3:1 MKS WYŚMIERZYCE Boisko Gielniów (Gielniów, Partyzantów 20)
69' MICHAŁ BĄBA
20' Radosław Natorski
1' KACPER MICHURSKI
10' RAFAŁ NAPIÓRKOWSKI
85' ADAM WOŹNIAK
80' NORBERT ŁYSAKOWSKI
15. kolejka
Radom: Klasa A "PINEKS" Grupa 2
SZCZEGÓŁY MECZU ›
11 11/2018 11:00
Wulkan Zakrzew 1:0 Orzeł Gielniów Boisko w Golędzinie (Golędzin )
53' PATRYK GŁOGOWSKI
81' TOMASZ SZCZODRY
74' ADAM ORACZ
85' Krzysztof Jesionek
85' Krzysztof Jesionek
70' Krzysztof Jesionek
67' KACPER MEUSZYŃSKI
43' MARCIN MICHAŁOWICZ
23' DANIEL CHOWANIAK
14. kolejka
Radom: Klasa A "PINEKS" Grupa 2
SZCZEGÓŁY MECZU ›
04 11/2018 14:00
Orzeł Gielniów 2:1 Kraska Jasieniec Boisko Gielniów (Gielniów, Partyzantów 20)
57' Jakub Baduła
69' Przemysław Ścierski
31' Radosław Natorski
87' PATRYK RACZYŃSKI
76' KACPER MICHURSKI
59' MICHAŁ BĄBA
13. kolejka
Radom: Klasa A "PINEKS" Grupa 2
SZCZEGÓŁY MECZU ›
20 10/2018 14:00
Orzeł Gielniów 1:1 Mogielanka Mogielnica Boisko Gielniów (Gielniów, Partyzantów 20)
78' KACPER MICHURSKI
37' Paweł Jaworski
74' Łukasz Ławrecki
66' Krzysztof Jesionek
61' KACPER MICHURSKI
45'+1 Michał Kruk
4' Bartłomiej Grymuła
11. kolejka
Radom: Klasa A "PINEKS" Grupa 2
SZCZEGÓŁY MECZU ›
14 10/2018 15:00
Oronka Orońsko 8:1 Orzeł Gielniów Stadion GKS Oronka (Orońsko, Brandta 43)
86' KONRAD STAŃCZYK
77' Damian Zawadzki
69' Grzegorz Suligowski
68' Damian Zawadzki
62' DAWID FAJDEK
52' DAWID FAJDEK
49' DANIEL CHOWANIAK
38' Damian Zawadzki
25' Damian Zawadzki
72' WIKTOR URBAŃCZYK
72' WIKTOR URBAŃCZYK
37' WIKTOR URBAŃCZYK
10. kolejka
Radom: Klasa A "PINEKS" Grupa 2
SZCZEGÓŁY MECZU ›
07 10/2018 14:00
Orzeł Gielniów 2:1 Błotnica Boisko Gielniów (Gielniów, Partyzantów 20)
70' DOMINIK BERNAŚ
53' DAMIAN SAPIEJA
8' DAMIAN SAPIEJA
90'+3 KAMIL DĘBSKI
87' DOMINIK BERNAŚ
87' KACPER MICHURSKI
80' KAMIL PŁASKOCIŃSKI
60' Krzysztof Jesionek
9. kolejka
Radom: Klasa A "PINEKS" Grupa 2
SZCZEGÓŁY MECZU ›
23 09/2018 16:00
POWAŁA TACZÓW 10:0 Orzeł Gielniów Stadion Piłkarski w Taczowie (Taczów )
90' DAWID GOŁĘBIOWSKI
83' MICHAŁ JERZYNA
72' PIOTR KOŁTUN
71' KACPER KOSOWSKI
63' PIOTR CHĘĆ
53' Przemysław Kostrzewa
41' DAWID GOŁĘBIOWSKI
35' DAWID GOŁĘBIOWSKI
28' MICHAŁ ADAMCZYK
13' DAWID GOŁĘBIOWSKI
75' KACPER KOSOWSKI
52' Krzysztof Jesionek
31' DAWID WITCZAK
23' MICHAŁ JAKÓBIAK
7. kolejka
Radom: Klasa A "PINEKS" Grupa 2
SZCZEGÓŁY MECZU ›
16 09/2018 16:00
Orzeł Gielniów 6:1 Sokół Przytyk Boisko Gielniów (Gielniów, Partyzantów 20)
75' Marcin Korgul
82' KAMIL ŚCIERSKI
79' Przemysław Ścierski
66' Przemysław Ścierski
57' Radosław Natorski
54' ARKADIUSZ STĘPIEŃ
35' DAMIAN SAPIEJA
79' SEBASTIAN DRABIK
26' DAMIAN SAPIEJA
6. kolejka
Radom: Klasa A "PINEKS" Grupa 2
SZCZEGÓŁY MECZU ›
08 09/2018 13:00
SKS POTWORÓW 2:2 Orzeł Gielniów Stadion Gminny w Potworowie (Potworów )
85' DAMIAN SAPIEJA
22' DAMIAN SAPIEJA
79' FILIP MACIERZYŃSKI
33' DAWID LUBECKI
86' JAROSŁAW POSTEK
86' JAROSŁAW GRZYBOWSKI
83' KACPER MOSKWA
63' ADAM ORACZ
50' Krzysztof Jesionek
17' FILIP MACIERZYŃSKI
5. kolejka
Radom: Klasa A "PINEKS" Grupa 2
SZCZEGÓŁY MECZU ›
05 09/2018 17:00
Orzeł Gielniów 1:3 Szydłowianka Boisko Gielniów (Gielniów, Partyzantów 20)
85' Cezary Bursa
60' DAMIAN SAPIEJA
44' CEZARY ŚLEDŹ
15' Michał Bednarek
89' KACPER MICHURSKI
86' WIKTOR SADZA
3. kolejka
Puchar Polski "OZPN RADOM"
SZCZEGÓŁY MECZU ›
02 09/2018 15:00
Orzeł Gielniów 1:1 Chojniak Wieniawa Boisko Gielniów (Gielniów, Partyzantów 20)
90'+2 Łukasz Lipiński
63' KACPER MICHURSKI
87' MATEUSZ BĄBA
81' MICHAŁ CHARZEWSKI
55' Krzysztof Jesionek
28' MICHAŁ CICHAŃSKI
4. kolejka
Radom: Klasa A "PINEKS" Grupa 2
SZCZEGÓŁY MECZU ›
29 08/2018 17:30
Zodiak Sucha 6:3 Orzeł Gielniów Sucha, Szlachecka 88A
81' BARTŁOMIEJ KOWALCZYK
60' Bartłomiej Wielgus
55' Bartłomiej Wielgus
47' ROMAN BLYZNAK
30' JACEK WÓJCIK
17' Waldemar Wołąkiewicz
72' Waldemar Wołąkiewicz
38' Radosław Natorski
8' Radosław Natorski
Po DAMIAN SAPIEJA
81' Mateusz Glegoła
53' Sebastian Cybulski
34' ADAM ORACZ
3. kolejka
Radom: Klasa A "PINEKS" Grupa 2
SZCZEGÓŁY MECZU ›
25 08/2018 15:00
Orzeł Gielniów 4:1 Młodzik-18 Boisko Gielniów (Gielniów, Partyzantów 20)
75' KACPER KRÓLIKOWSKI
79' DAMIAN SAPIEJA
76' DAMIAN SAPIEJA
50' Przemysław Ścierski
42' Radosław Natorski
85' ADAM ORACZ
78' Przemysław Ścierski
50' Maciej Hajduk
2. kolejka
Radom: Klasa A "PINEKS" Grupa 2
SZCZEGÓŁY MECZU ›
18 08/2018 18:00
Strażak Wielogóra 2:5 Orzeł Gielniów Domowy (Wielogóra, Kwiatowa 1)
70' MATEUSZ STĘPNIKOWSKI
79' ADAM WOŹNIAK
65' ARKADIUSZ STĘPIEŃ
60' DAMIAN SAPIEJA
50' DAMIAN SAPIEJA
30' Dominik Gołąbek
15' KACPER MICHURSKI
60' Przemysław Ścierski
39' KACPER MICHURSKI
1. kolejka
Radom: Klasa A "PINEKS" Grupa 2
SZCZEGÓŁY MECZU ›
11 08/2018 18:00
SKS POTWORÓW 2:2 Orzeł Gielniów Stadion Gminny w Potworowie (Potworów )
0' Waldemar Wołąkiewicz
0' DAMIAN SAPIEJA
0' Krzysztof Jesionek
0' Rafał Gawryś
84' KACPER MICHURSKI
69' KACPER MICHURSKI
52' DAWID LUBECKI
74' Rafał Gawryś
54' BARTŁOMIEJ GRZEGORCZYK
83' BARTŁOMIEJ GRZEGORCZYK
83' BARTŁOMIEJ GRZEGORCZYK
38' Krzysztof Jesionek
1. kolejka
Puchar Polski "OZPN RADOM"
SZCZEGÓŁY MECZU ›
© PZPN 2014. Wszelkie prawa zastrzeżone. NOWY REGULAMIN ŁNP od 25.03.2019 Regulamin portalu DO 25.03.2019 Polityka prywatności