Oronka Orońsko | Klasa A

Mecze rozegrane 29
Strzelone bramki 84
Stracone bramki 29
Klasa A
09 06/2019 14:00
Mogielanka Mogielnica 5:2 Oronka Orońsko Klub Sportowy Mogielanka Mogielnica (Mogielnica, Przylesie 2)
68' Damian Zawadzki
65' Damian Zawadzki
78' MICHAŁ BORKOWSKI
73' Paweł Jaworski
64' PRZEMYSŁAW OSTROWSKI
20' Dariusz Namielski
12' SZYMON PILAREK
88' Sebastian Wichucki
73' Paweł Jaworski
15' Dominik Wyrwiński
29. kolejka
Radom: Klasa A "PINEKS" Grupa 2
SZCZEGÓŁY MECZU ›
02 06/2019 16:00
Oronka Orońsko 0:4 Drogowiec Jedlińsk Stadion GKS Oronka (Orońsko, Brandta 43)
56' Michał Rdzanek
45' Kacper Michalski
37' MYKOLA KHARCHUK
30' Piotr Dobosz
89' Krzysztof Banaszkiewicz
62' PATRYK TOMCZYK
14' Daniel Grymuła
28. kolejka
Radom: Klasa A "PINEKS" Grupa 2
SZCZEGÓŁY MECZU ›
26 05/2019 16:00
Oronka Orońsko 1:1 Błotnica Stadion GKS Oronka (Orońsko, Brandta 43)
44' Kacper Grochala
85' Damian Zawadzki
89' Mariusz Barszcz
66' Damian Boczek
80' ARKADIUSZ SIWAK
55' ARKADIUSZ SIWAK
80' ARKADIUSZ SIWAK
51' JAKUB KUMOCH
27. kolejka
Radom: Klasa A "PINEKS" Grupa 2
SZCZEGÓŁY MECZU ›
18 05/2019 17:00
Orzeł Gielniów 1:9 Oronka Orońsko Boisko Gielniów (Gielniów, Partyzantów 20)
78' Daniel Grymuła
69' Damian Zawadzki
62' Damian Zawadzki
51' ADAM WOŹNIAK
48' Damian Zawadzki
36' PATRYK TOMCZYK
27' ARKADIUSZ SIWAK
15' Krzysztof Banaszkiewicz
7' PATRYK TOMCZYK
4' ARKADIUSZ SIWAK
61' ARTUR STRZELECKI
76' Dominik Wyrwiński
68' PATRYK KOŁODZIEJCZYK
62' DANIEL CHOWANIAK
62' WITOLD KLIER
59' Damian Koptas
43' KACPER MICHURSKI
26. kolejka
Radom: Klasa A "PINEKS" Grupa 2
SZCZEGÓŁY MECZU ›
05 05/2019 15:00
Sokół Przytyk 0:1 Oronka Orońsko STADION GMINNY (Przytyk, Warszawska 23)
77' JAKUB KUMOCH
69' Daniel Grymuła
53' JAKUB PŁUSA
41' ADRIAN ŁĘCKI
28' Damian Koptas
23' KRZYSZTOF BEŁZOWSKI
24. kolejka
Radom: Klasa A "PINEKS" Grupa 2
SZCZEGÓŁY MECZU ›
01 05/2019 17:00
Oronka Orońsko 1:0 SKS POTWORÓW Stadion GKS Oronka (Orońsko, Brandta 43)
86' Marcin Trojanowski
80' Sebastian Wichucki
48' JAROSŁAW POSTEK
39' Łukasz Matyśkiewicz
28' Dominik Wyrwiński
15' Grzegorz Suligowski
65' Grzegorz Suligowski
65' Grzegorz Suligowski
23. kolejka
Radom: Klasa A "PINEKS" Grupa 2
SZCZEGÓŁY MECZU ›
27 04/2019 11:00
Chojniak Wieniawa 0:3 Oronka Orońsko Stadion Wieniawa (Wieniawa, Sportowa 1)
89' MIKOŁAJ SYTA
13' Krzysztof Banaszkiewicz
6' Marcin Trojanowski
61' Krzysztof Porczek
17' Karol Różalski
15' Dominik Wyrwiński
22. kolejka
Radom: Klasa A "PINEKS" Grupa 2
SZCZEGÓŁY MECZU ›
20 04/2019 12:00
Oronka Orońsko 4:2 Zodiak Sucha Stadion GKS Oronka (Orońsko, Brandta 43)
55' JAKUB LICHWIEROWICZ
28' Tomasz Jasiński
90'+5 Marcin Trojanowski
57' PATRYK TOMCZYK
52' Marcin Trojanowski
37' ARKADIUSZ SIWAK
78' Marcin Spólny
90'+5 KACPER ZIMIŃSKI
78' Kacper Nowak
40' Marcin Trojanowski
32' JACEK WÓJCIK
32' ARKADIUSZ SIWAK
21. kolejka
Radom: Klasa A "PINEKS" Grupa 2
SZCZEGÓŁY MECZU ›
31 03/2019 15:00
MKS WYŚMIERZYCE 0:3 Oronka Orońsko Miejski Stadion MKS Wyśmierzyce (Wyśmierzyce, Stefana Batorego 35)
60' ARKADIUSZ SIWAK
48' Kacper Zepchło
13' ARKADIUSZ SIWAK
76' Krzysztof Banaszkiewicz
35' Daniel Grymuła
18. kolejka
Radom: Klasa A "PINEKS" Grupa 2
SZCZEGÓŁY MECZU ›
04 11/2018 13:00
Oronka Orońsko 0:0 Mogielanka Mogielnica Stadion GKS Oronka (Orońsko, Brandta 43)
90'+3 PRZEMYSŁAW OSTROWSKI
90'+3 WIKTOR GRZYB
90' Mateusz Pawłowski
71' Sebastian Wichucki
61' SZYMON PILAREK
60' PATRYK TOMCZYK
53' Damian Zawadzki
51' Michał Kruk
88' Michał Kruk
88' Michał Kruk
28' Tomasz Jaskólski
13. kolejka
Radom: Klasa A "PINEKS" Grupa 2
SZCZEGÓŁY MECZU ›
27 10/2018 13:00
Drogowiec Jedlińsk 1:0 Oronka Orońsko Ośrodek Sportu i Rekreacji w Jedlińsku (Jedlińsk, Warszawska 1)
54' MYKOLA KHARCHUK
89' MYKOLA KHARCHUK
49' Damian Zawadzki
28' PATRYK TOMCZYK
20' Bartosz Sobkowiak
18' KONRAD TKACZYK
12. kolejka
Radom: Klasa A "PINEKS" Grupa 2
SZCZEGÓŁY MECZU ›
14 10/2018 15:00
Oronka Orońsko 8:1 Orzeł Gielniów Stadion GKS Oronka (Orońsko, Brandta 43)
86' KONRAD STAŃCZYK
77' Damian Zawadzki
69' Grzegorz Suligowski
68' Damian Zawadzki
62' DAWID FAJDEK
52' DAWID FAJDEK
49' DANIEL CHOWANIAK
38' Damian Zawadzki
25' Damian Zawadzki
72' WIKTOR URBAŃCZYK
37' WIKTOR URBAŃCZYK
72' WIKTOR URBAŃCZYK
10. kolejka
Radom: Klasa A "PINEKS" Grupa 2
SZCZEGÓŁY MECZU ›
07 10/2018 15:00
POWAŁA TACZÓW 0:1 Oronka Orońsko Stadion Piłkarski w Taczowie (Taczów )
74' ARKADIUSZ SIWAK
87' JAKUB GRZYB
74' Krzysztof Banaszkiewicz
90'+3 Daniel Grymuła
90'+3 Daniel Grymuła
69' Daniel Grymuła
59' NORBERT IMIOŁEK
58' PATRYK KOŁODZIEJCZYK
9. kolejka
Radom: Klasa A "PINEKS" Grupa 2
SZCZEGÓŁY MECZU ›
30 09/2018 15:00
Oronka Orońsko 4:0 Sokół Przytyk Stadion GKS Oronka (Orońsko, Brandta 43)
85' PATRYK KOŁODZIEJCZYK
65' Damian Zawadzki
63' ARKADIUSZ SIWAK
24' Krzysztof Banaszkiewicz
70' Damian Zawadzki
65' PAWEŁ CZAJKA
58' JAKUB GRZYB
43' ADRIAN ŁĘCKI
36' Paweł Zarębski
8. kolejka
Radom: Klasa A "PINEKS" Grupa 2
SZCZEGÓŁY MECZU ›
23 09/2018 14:00
SKS POTWORÓW 1:2 Oronka Orońsko Stadion Gminny w Potworowie (Potworów )
40' PATRYK KOŁODZIEJCZYK
8' Krzysztof Banaszkiewicz
34' JAROSŁAW GRZYBOWSKI
90'+3 PATRYK KOŁODZIEJCZYK
56' Krzysztof Banaszkiewicz
52' JAKUB LICHWIEROWICZ
51' Piotr Marszałek
36' Damian Zawadzki
30' PATRYK TOMCZYK
25' Daniel Grzybowski
7' JAROSŁAW GRZYBOWSKI
7. kolejka
Radom: Klasa A "PINEKS" Grupa 2
SZCZEGÓŁY MECZU ›
16 09/2018 16:00
Oronka Orońsko 4:1 Chojniak Wieniawa Stadion GKS Oronka (Orońsko, Brandta 43)
75' Krzysztof Porczek
90'+1 CEZARY NAGLAK
53' KONRAD STAŃCZYK
44' KONRAD STAŃCZYK
11' ARKADIUSZ SIWAK
57' PATRYK KOŁODZIEJCZYK
40' PRZEMYSŁAW TERLECKI
53' ARKADIUSZ SIWAK
53' ARKADIUSZ SIWAK
33' ARKADIUSZ SIWAK
6. kolejka
Radom: Klasa A "PINEKS" Grupa 2
SZCZEGÓŁY MECZU ›
08 09/2018 17:00
Zodiak Sucha 0:2 Oronka Orońsko Boisko Zodiak Sucha (Sucha, Szlachecka 88A)
54' KONRAD STAŃCZYK
26' KONRAD STAŃCZYK
76' MATEUSZ SYTA
90'+4 JAKUB LICHWIEROWICZ
80' BARTŁOMIEJ KOWALCZYK
70' JAKUB GRZYB
53' Daniel Grymuła
5. kolejka
Radom: Klasa A "PINEKS" Grupa 2
SZCZEGÓŁY MECZU ›
02 09/2018 16:00
Oronka Orońsko 3:1 Młodzik-18 Stadion GKS Oronka (Orońsko, Brandta 43)
58' ADRIAN KACPROWICZ
86' MATEUSZ SYTA
44' DAWID FAJDEK
20' PATRYK KOŁODZIEJCZYK
72' KACPER KRÓLIKOWSKI
28' PAWEŁ CIBA
4. kolejka
Radom: Klasa A "PINEKS" Grupa 2
SZCZEGÓŁY MECZU ›
29 08/2018 17:00
76' PATRYK KOŁODZIEJCZYK
72' ARKADIUSZ SIWAK
67' Krzysztof Banaszkiewicz
51' KONRAD STAŃCZYK
44' KONRAD STAŃCZYK
15' PAWEŁ SZCZUROWSKI
90' Daniel Żyła
79' OSKAR CZAJKOWSKI
77' NORBERT BARSZCZ
58' KONRAD STAŃCZYK
39' Rafał Paluch
3. kolejka
Radom: Klasa A "PINEKS" Grupa 2
SZCZEGÓŁY MECZU ›
26 08/2018 15:00
Oronka Orońsko 4:1 MKS WYŚMIERZYCE Stadion GKS Oronka (Orońsko, Brandta 43)
78' RAFAŁ NAPIÓRKOWSKI
67' KONRAD STAŃCZYK
51' Krzysztof Banaszkiewicz
38' ARKADIUSZ SIWAK
10' Krzysztof Banaszkiewicz
80' Dominik Wyrwiński
60' ARKADIUSZ WODZIŃSKI
41' DAMIAN DĄBROWSKI
31' Daniel Grymuła
16' NORBERT ŁYSAKOWSKI
2. kolejka
Radom: Klasa A "PINEKS" Grupa 2
SZCZEGÓŁY MECZU ›
22 08/2018 17:30
Oronka Orońsko 1:2 Orzeł Wierzbica Stadion GKS Oronka (Orońsko, Brandta 43)
80' Paweł Ankurowski
7' PIOTR JAWORSKI
41' MATEUSZ SYTA
81' GRZEGORZ DZIURZYŃSKI
75' Paweł Ankurowski
70' PATRYK KOŁODZIEJCZYK
67' Piotr Różański
67' Dominik Wyrwiński
58' ADRIAN MINDA
3. kolejka
Puchar Polski "OZPN RADOM"
SZCZEGÓŁY MECZU ›
18 08/2018 11:00
Wulkan Zakrzew 2:4 Oronka Orońsko Boisko w Golędzinie (Golędzin )
86' DAWID FAJDEK
85' DAWID FAJDEK
78' Damian Zawadzki
42' Dominik Wyrwiński
77' CEZARY ZAMKOWSKI
15' PAWEŁ MIROS
75' Artur Szczygłowski
1. kolejka
Radom: Klasa A "PINEKS" Grupa 2
SZCZEGÓŁY MECZU ›
05 08/2018 17:00
POSTĘP ŁAZISKA 2:4 Oronka Orońsko Brandta 43, Orońsko
89' KONRAD STAŃCZYK
38' Patryk Zybura
33' Patryk Zybura
69' PATRYK TOMCZYK
21' ARKADIUSZ SIWAK
4' ARKADIUSZ SIWAK
67' ARTUR POPOWICZ
40' Patryk Zybura
1. kolejka
Puchar Polski "OZPN RADOM"
SZCZEGÓŁY MECZU ›
© PZPN 2014. Wszelkie prawa zastrzeżone. NOWY REGULAMIN ŁNP od 25.03.2019 Regulamin portalu DO 25.03.2019 Polityka prywatności