ORLIK SEPNO | Klasa B

Mecze rozegrane 11
Strzelone bramki 23
Stracone bramki 39
Klasa B
03 11/2019 11:00
ROKITA Rokietnica 3:0 ORLIK SEPNO Rokita Rokietnica (Rokietnica, Szamotulska )
82' DAMIAN KURZ
78' DANIEL PRZYBYŁ
65' DANIEL PRZYBYŁ
87' NIKODEM ZDUN
82' DAMIAN KURZ
60' Alan Kostański
56' MAREK NOWACZYK
11. kolejka
Klasa B "PROTON" Grupa 4
SZCZEGÓŁY MECZU ›
26 10/2019 14:00
ORLIK SEPNO 2:9 KS Kąsinowo Orlik Sepno (Sepno, Leśna 6)
90' ŁUKASZ MANIA
87' ŁUKASZ MANIA
67' ARKADIUSZ NOWAK
60' REMIGIUSZ PIŃCZUK
47' KAMIL KAINDUŁA
45' Marcin Kotliński
40' Marek Szafran
28' ŁUKASZ MANIA
10' Wojciech Zaremba
46' Rafał Humerski
33' Krzysztof Nagórski
90' HUBERT KAŹMIERCZAK
84' PIOTR NAPIERAŁA
67' Krzysztof Nagórski
66' Rafał Humerski
26' BŁAŻEJ HUMERSKI
10. kolejka
Klasa B "PROTON" Grupa 4
SZCZEGÓŁY MECZU ›
20 10/2019 16:00
KS STRZESZYN 2:2 ORLIK SEPNO KS Strzeszyn (Poznań-Stare Miasto, Armii Poznań 12)
31' Mateusz Bartkowiak
30' Mateusz Bartkowiak
86' Alan Kostański
8' BARTOSZ GIERSZAL
89' KRZYSZTOF HUMERSKI
80' Alan Kostański
69' KLAUDIUSZ KAPŁON
64' Filip Lewicki
9. kolejka
Klasa B "PROTON" Grupa 4
SZCZEGÓŁY MECZU ›
12 10/2019 16:00
ORLIK SEPNO 0:3 LSS GMINY Grodzisk Wlkp. Orlik Sepno (Sepno, Leśna 6)
57' FILIP FRANKOWSKI
56' FILIP FRANKOWSKI
54' JACEK KOWALSKI
90'+1 NORBERT BADURA
90'+1 SZYMON KURCZEWSKI
74' MARCIN MAJCHRZAK
27' Rafał Humerski
81' Rafał Humerski
81' Rafał Humerski
8. kolejka
Klasa B "PROTON" Grupa 4
SZCZEGÓŁY MECZU ›
06 10/2019 15:00
ARKA Kiekrz 5:4 ORLIK SEPNO Arka Kiekrz (Kiekrz )
68' BARTOSZ GIERSZAL
61' BARTOSZ GIERSZAL
6' BARTOSZ GIERSZAL
26' Krzysztof Nagórski
90'+2 MICHAŁ FRANKOWSKI
58' Bartosz Bocheński
73' MICHAŁ STEFANIAK
24' MICHAŁ STEFANIAK
3' MICHAŁ STEFANIAK
66' Arkadiusz Szpoper
90'+3 JAKUB KLIKS
82' Daniel Kuster
75' BŁAŻEJ HUMERSKI
76' BŁAŻEJ HUMERSKI
76' BŁAŻEJ HUMERSKI
60' JAKUB SEGIEDA
7. kolejka
Klasa B "PROTON" Grupa 4
SZCZEGÓŁY MECZU ›
28 09/2019 15:00
ORLIK SEPNO 1:1 OKOŃ Sapowice Orlik Sepno (Sepno, Leśna 6)
53' DAWID CHOMIAKOWSKI
50' Rafał Humerski
78' ALEKSANDER KULIŃSKI
90'+5 Arkadiusz Kandulski
90' Rafał Humerski
78' Krzysztof Nagórski
78' JAKUB KLUPA
36' NORBERT BADURA
21' ROMUALD KONOPKA
16' MARIUSZ ZIEMLIŃSKI
6. kolejka
Klasa B "PROTON" Grupa 4
SZCZEGÓŁY MECZU ›
21 09/2019 16:00
ORLIK SEPNO 4:4 ODLEW Poznań Orlik Sepno (Sepno, Leśna 6)
60' JAKUB WIKA
40' JAKUB WIKA
31' Paweł Stawisiński
13' JAKUB WIKA
78' Rafał Humerski
68' Bartosz Garcon
25' NORBERT BADURA
22' Bartosz Garcon
60' BŁAŻEJ HUMERSKI
59' Adam Smoliński
38' Rafał Humerski
8' NORBERT BADURA
5. kolejka
Klasa B "PROTON" Grupa 4
SZCZEGÓŁY MECZU ›
15 09/2019 15:00
ORŁY PLEWISKA 3:2 ORLIK SEPNO Orły Plewiska (Plewiska, Szkolna 132)
87' PIOTR NAPIERAŁA
12' Bartosz Garcon
84' Jakub Ciesielski
79' Jakub Ciesielski
35' MACIEJ TROJANOWSKI
90' MATEUSZ KARPICKI
90'+3 MIGUEL ANGEL
42' DAWID NIJAKOWSKI
13' KRZYSZTOF WALKOWIAK
4. kolejka
Klasa B "PROTON" Grupa 4
SZCZEGÓŁY MECZU ›
07 09/2019 16:00
ORLIK SEPNO 2:3 KS Gaj Wielki Orlik Sepno (Sepno, Leśna 6)
80' Remigiusz Sznela
63' Remigiusz Sznela
51' ROBERT WAŚKOWIAK
76' Krzysztof Nagórski
12' BARTOSZ GIERSZAL
61' ROBERT WAŚKOWIAK
3. kolejka
Klasa B "PROTON" Grupa 4
SZCZEGÓŁY MECZU ›
31 08/2019 14:00
GKS Golęczewo 3:2 ORLIK SEPNO GKS Golęczewo (Golęczewo, Dworcowa 59)
71' Seweryn Sroka
49' Seweryn Sroka
51' Amadeusz Ziarnowski
90'+2 BARTOSZ GIERSZAL
67' NORBERT BADURA
90'+2 Paweł Kwitowski
85' Karol Sroka
52' Paweł Przybysławski
49' Rafał Humerski
2. kolejka
Klasa B "PROTON" Grupa 4
SZCZEGÓŁY MECZU ›
25 08/2019 16:00
ORLIK SEPNO 4:3 JADWIŻAŃSKI KS POZNAŃ Orlik Sepno (Sepno, Leśna 6)
90'+4 Wiktor Paczek
77' Kamil Kot
34' Kamil Kot
76' Alan Kostański
73' Rafał Humerski
59' Rafał Humerski
38' NORBERT BADURA
90'+5 Wiktor Paczek
90'+4 BŁAŻEJ HUMERSKI
90' Bartosz Garcon
78' NORBERT BADURA
15' Kamil Kot
1. kolejka
Klasa B "PROTON" Grupa 4
SZCZEGÓŁY MECZU ›
© PZPN 2014. Wszelkie prawa zastrzeżone. NOWY REGULAMIN ŁNP od 25.03.2019 Regulamin portalu DO 25.03.2019 Polityka prywatności