ORLIK SEPNO | Klasa B

Mecze rozegrane 23
Strzelone bramki 61
Stracone bramki 69
Klasa B
15 06/2019 17:00
ORLIK SEPNO 7:3 GROM Zębowo Orlik Sepno (Sepno, Leśna 6)
87' NORBERT BADURA
86' Radosław Jenek
78' NORBERT BADURA
63' Ariel Witomski
61' ROMUALD KONOPKA
36' Bartosz Garcon
29' Bartosz Garcon
22' WOJCIECH LISEK
21' DANIEL ĆWIOK
9' MARCIN PILC
26. kolejka
Poznań: Klasa B "PROTON" Grupa 3
SZCZEGÓŁY MECZU ›
09 06/2019 15:00
HURAGAN Łomnica 2:3 ORLIK SEPNO Huragan Łomnica (Łomnica )
75' Bartosz Garcon
70' BARTOSZ GIERSZAL
21' Alan Kostański
54' KRZYSZTOF GUCIA
27' Grzegorz Skotarczyk
40' FILIP ŚMIAŁEK
25. kolejka
Poznań: Klasa B "PROTON" Grupa 3
SZCZEGÓŁY MECZU ›
01 06/2019 17:00
ORLIK SEPNO 2:3 DĄB Bolewice Orlik Sepno (Sepno, Leśna 6)
87' Michal Kapelski
68' Michal Kapelski
32' BARTŁOMIEJ DŁUŻYŃSKI
42' Ariel Witomski
3' HUBERT KAŹMIERCZAK
90'+3 BARTOSZ GIERSZAL
24. kolejka
Poznań: Klasa B "PROTON" Grupa 3
SZCZEGÓŁY MECZU ›
26 05/2019 15:00
KORONA Bukowiec 8:2 ORLIK SEPNO L.K.S. KORONA BUKOWIEC (Bukowiec, Nowotomyska 12)
24' Bartosz Garcon
20' Bartosz Garcon
90' PATRYK STRUGAREK
84' WOJCIECH REIMAN
80' PATRYK STRUGAREK
76' Łukasz Piszczygłowa
67' OSKAR KLUJ
36' Łukasz Piszczygłowa
34' MIŁOSZ FLIEGER
27' MIŁOSZ FLIEGER
23. kolejka
Poznań: Klasa B "PROTON" Grupa 3
SZCZEGÓŁY MECZU ›
18 05/2019 16:00
ORLIK SEPNO 6:3 OKOŃ Sapowice Orlik Sepno (Sepno, Leśna 6)
90'+2 Bartosz Garcon
87' KRYSTIAN TYKLEWICZ
84' Alan Kostański
62' Arkadiusz Kandulski
61' Tomasz Jędrzejczak
41' Bartosz Garcon
33' KRZYSZTOF BARTKOWIAK
18' KRZYSZTOF HUMERSKI
17' BARTOSZ GIERSZAL
11' ALEKSANDER KULIŃSKI
76' DANIEL ĆWIOK
73' Alan Kostański
51' ROMUALD KONOPKA
34' OSKAR TOMCZAK
22. kolejka
Poznań: Klasa B "PROTON" Grupa 3
SZCZEGÓŁY MECZU ›
01 05/2019 12:00
ORLIK SEPNO 5:3 PIECZARKA WIELICHOWO Orlik Sepno (Sepno, Leśna 6)
44' HUBERT BEDNARCZYK
35' PAWEŁ PRZEWOŹNY
5' DAMIAN WŁODARCZAK
90'+1 BARTOSZ GIERSZAL
63' BARTOSZ GIERSZAL
61' Bartosz Garcon
47' NORBERT BADURA
33' BARTOSZ GIERSZAL
90' Piotr Zwiernik
39' BARTOSZ WOJCIECHOWSKI
19. kolejka
Poznań: Klasa B "PROTON" Grupa 3
SZCZEGÓŁY MECZU ›
28 04/2019 13:00
JASTRZĄB RUDNIKI 0:1 ORLIK SEPNO Jastrząb Rudniki (Rudniki )
3' Bartosz Garcon
88' MAREK ŚLEDŹ
86' TOMASZ PROKOP
65' MACIEJ DRZYMAŁA
59' NORBERT BADURA
52' Adrian Kortus
43' WOJCIECH PALUCH
42' Ariel Witomski
22' FILIP KAŹMIERCZAK
22' MACIEJ WALKOWSKI
18. kolejka
Poznań: Klasa B "PROTON" Grupa 3
SZCZEGÓŁY MECZU ›
31 03/2019 13:00
PIAST JABŁONNA 1:2 ORLIK SEPNO Piast Jabłonna (Jabłonna, Nowotomyska 9)
34' KRZYSZTOF HUMERSKI
23' KRZYSZTOF HUMERSKI
35' WŁODZIMIERZ NITSCHKE
76' Dominik Kramski
89' KRZYSZTOF HUMERSKI
75' MAREK NOWACZYK
34' BARTOSZ MATUSKA
14. kolejka
Poznań: Klasa B "PROTON" Grupa 3
SZCZEGÓŁY MECZU ›
11 11/2018 14:00
GROM Zębowo 1:4 ORLIK SEPNO Grom Zębowo (Zębowo, Sportowa 2)
72' Ariel Witomski
51' DANIEL ĆWIOK
7' ADAM NAPIERKOWSKI
3' NORBERT BADURA
40' MARCIN PILC
40' HUBERT KAŹMIERCZAK
13. kolejka
Poznań: Klasa B "PROTON" Grupa 3
SZCZEGÓŁY MECZU ›
21 10/2018 15:00
ORLIK SEPNO 2:7 KORONA Bukowiec Orlik Sepno (Sepno, Leśna 6)
90' Jacek Piecuch
80' PATRYK STRUGAREK
61' Jakub Werner
45' OSKAR KLUJ
37' PATRYK STRUGAREK
20' Jakub Werner
10' Jakub Werner
56' Ariel Witomski
44' NORBERT BADURA
10. kolejka
Poznań: Klasa B "PROTON" Grupa 3
SZCZEGÓŁY MECZU ›
13 10/2018 16:00
OKOŃ Sapowice 1:1 ORLIK SEPNO Okoń Sapowice (Sapowice, Bukowska 81)
51' DOMINIK BOGUSŁAWSKI
10' NORBERT BADURA
78' DANIEL ĆWIOK
88' PATRYK TOMCZAK
61' Ariel Witomski
44' ADAM NAPIERKOWSKI
9. kolejka
Poznań: Klasa B "PROTON" Grupa 3
SZCZEGÓŁY MECZU ›
23 09/2018 14:00
PIECZARKA WIELICHOWO 8:0 ORLIK SEPNO Pieczarka Wielichowo (Wielichowo, Parkowa 4)
84' Piotr Zwiernik
77' Adam Hofman
60' DARIUSZ ŚLEDŹ
51' Adam Hofman
45' BARTOSZ MISIORNY
24' DAMIAN WŁODARCZAK
20' BARTŁOMIEJ KĄTNY
13' DAMIAN WŁODARCZAK
45' PATRYK TOMCZAK
18' Adam Hofman
6. kolejka
Poznań: Klasa B "PROTON" Grupa 3
SZCZEGÓŁY MECZU ›
16 09/2018 16:00
ORLIK SEPNO 4:4 JASTRZĄB RUDNIKI Orlik Sepno (Sepno, Leśna 6)
82' Ariel Witomski
78' Piotr Piotrowski
66' KRZYSZTOF BARTKOWIAK
59' Piotr Piotrowski
51' DANIEL ĆWIOK
39' SŁAWOMIR HUCHWAJDA
7' MACIEJ DRZYMAŁA
3' Krzysztof Nagórski
81' BŁAŻEJ HUMERSKI
5. kolejka
Poznań: Klasa B "PROTON" Grupa 3
SZCZEGÓŁY MECZU ›
25 08/2018 17:00
ORLIK SEPNO 6:5 PIAST JABŁONNA Orlik Sepno (Sepno, Leśna 6)
83' Krzysztof Nagórski
60' Ariel Witomski
49' DANIEL ĆWIOK
47' BARTOSZ MATUSKA
45' WŁODZIMIERZ NITSCHKE
38' Krzysztof Nagórski
33' NORBERT BADURA
32' ŁUKASZ SIENKIEWICZ
29' Dominik Kramski
5' DANIEL ĆWIOK
4' BARTOSZ MATUSKA
68' MARCIN ZANDEK
88' NORBERT BADURA
48' Dawid Młynarek
1. kolejka
Poznań: Klasa B "PROTON" Grupa 3
SZCZEGÓŁY MECZU ›
© PZPN 2014. Wszelkie prawa zastrzeżone. NOWY REGULAMIN ŁNP od 25.03.2019 Regulamin portalu DO 25.03.2019 Polityka prywatności