ORLIK SEPNO | Klasa B

Mecze rozegrane 24
Strzelone bramki 37
Stracone bramki 91
Klasa B
17 06/2017 16:00
ORLIK SEPNO 3:3 OGROL SIELINKO Orlik Sepno (Sepno, Leśna 6)
90' KRZYSZTOF BARTKOWIAK
88' Szymon Dyderski
70' Michał Mądroszyk
55' BARTOSZ GIERSZAL
54' RYSZARD HIRT
41' BARTOSZ GIERSZAL
78' Szymon Dyderski
78' Michał Mądroszyk
26. kolejka
Poznań: Klasa B Grupa 3
SZCZEGÓŁY MECZU ›
10 06/2017 18:00
OKOŃ Sapowice 3:2 ORLIK SEPNO Brak adresu o id:0
78' MARIUSZ ZIEMLIŃSKI
67' Ariel Witomski
48' BARTOSZ WOJCIECHOWSKI
44' KAMIL PRZYTUŁA
15' MARIUSZ ZIEMLIŃSKI
90'+3 PATRYK PIOTROWSKI
43' Tomasz Jędrzejczak
90'+3 DANIEL ĆWIOK
66' SEBASTIAN CIESIELSKI
42' KRZYSZTOF BARTKOWIAK
37' KRZYSZTOF JĘDRZEJCZAK
70' PATRYK TOMCZAK
32' PATRYK TOMCZAK
70' PATRYK TOMCZAK
25. kolejka
Poznań: Klasa B Grupa 3
SZCZEGÓŁY MECZU ›
28 05/2017 13:00
ORLIK SEPNO 2:3 ORŁY PLEWISKA Orlik Sepno (Sepno, Leśna 6)
90' JAKUB KRAJEWSKI
79' MACIEJ TROJANOWSKI
65' KAMIL PERZ
24' KAMIL PERZ
7' PATRYK TOMCZAK
88' KRZYSZTOF DANEK
66' MICHAŁ BOBROWSKI
23. kolejka
Poznań: Klasa B Grupa 3
SZCZEGÓŁY MECZU ›
20 05/2017 16:00
ORZEŁ Rostarzewo 3:2 ORLIK SEPNO Orzeł Rostarzewo (Rostarzewo, Polna 15)
85' Dawid Sienkiewicz
80' ARKADIUSZ GROMEK
65' Ariel Witomski
61' Tymoteusz Konopka
45' BARTOSZ GIERSZAL
81' Ariel Witomski
68' Krzysztof Nagórski
34' PATRYK PIOTROWSKI
15' Dawid Sienkiewicz
10' PIOTR NAPIERAŁA
22. kolejka
Poznań: Klasa B Grupa 3
SZCZEGÓŁY MECZU ›
13 05/2017 16:00
ORLIK SEPNO 6:0 PIAST JABŁONNA Orlik Sepno (Sepno, Leśna 6)
89' Krzysztof Nagórski
78' ROMUALD KONOPKA
30' KRZYSZTOF BARTKOWIAK
30' BARTOSZ GIERSZAL
20' KRZYSZTOF BARTKOWIAK
3' PATRYK PIOTROWSKI
24' Adrian Anders
84' MARCIN KEMPA
84' MARCIN KEMPA
71' MARCIN KEMPA
69' ADRIAN BARTKOWIAK
69' ADRIAN BARTKOWIAK
41' PATRYK TOMCZAK
8' Krzysztof Bajonczak
21. kolejka
Poznań: Klasa B Grupa 3
SZCZEGÓŁY MECZU ›
07 05/2017 14:00
PIECZARKA WIELICHOWO 3:1 ORLIK SEPNO Pieczarka Wielichowo (Grodzisk Wielkopolski, Powstańców Chocieszyńskich 52)
60' Rafał Piątek
38' SZYMON NOWAK
34' BARTOSZ GIERSZAL
12' DAMIAN SKRZYPCZAK
87' PIOTR IDZIEJCZAK
70' BARTŁOMIEJ KĄTNY
45'+1 SZYMON NOWAK
15' Tomasz Dryka
20. kolejka
Poznań: Klasa B Grupa 3
SZCZEGÓŁY MECZU ›
03 05/2017 13:00
ORLIK SEPNO 2:6 POGROM LUBOŃ Orlik Sepno (Sepno, Leśna 6)
89' Ariel Witomski
80' MICHAŁ ĆWIOK
78' MATEUSZ LULKA
73' KRYSTIAN KONIECZKA
66' JACEK PEMPERA
57' MACIEJ MATUSZALSKI
53' MACIEJ MATUSZALSKI
20' MACIEJ MATUSZALSKI
19. kolejka
Poznań: Klasa B Grupa 3
SZCZEGÓŁY MECZU ›
23 04/2017 14:00
JASTRZĄB RUDNIKI 2:5 ORLIK SEPNO Jastrząb Rudniki (Rudniki )
90' MICHAŁ ĆWIOK
74' BARTOSZ GIERSZAL
54' REMIGIUSZ PRZĄDKA
53' KRZYSZTOF BARTKOWIAK
51' DANIEL ĆWIOK
39' MICHAŁ PATAN
31' BARTOSZ GIERSZAL
90' BŁAŻEJ HUMERSKI
17. kolejka
Poznań: Klasa B Grupa 3
SZCZEGÓŁY MECZU ›
08 04/2017 16:00
LAS Puszczykowo 5:1 ORLIK SEPNO Brak adresu o id:0
90'+4 Ariel Witomski
80' Andrzej Jazdończyk
65' Marcin Maciołek
44' HUBERT SZYMAŃSKI
28' Paweł Kowalkiewicz
5' Marcin Maciołek
90'+5 Andrzej Szymczak
61' DAWID WAJNERT
32' BŁAŻEJ HUMERSKI
16' PATRYK TOMCZAK
16. kolejka
Poznań: Klasa B Grupa 3
SZCZEGÓŁY MECZU ›
02 04/2017 13:00
ORLIK SEPNO 1:5 KS Gminy Brodnica Manieczki Orlik Sepno (Sepno, Leśna 6)
84' KRZYSZTOF TYLCZYŃSKI
54' DAWID HAUF
41' ARKADIUSZ LEWANDOWICZ
41' Marcin Kosowski
32' MATEUSZ GRABNY
16' DANIEL ĆWIOK
90' BŁAŻEJ HUMERSKI
50' PIOTR NAPIERAŁA
15. kolejka
Poznań: Klasa B Grupa 3
SZCZEGÓŁY MECZU ›
25 03/2017 15:30
NKS Niepruszewo 4:1 ORLIK SEPNO NKS Niepruszewo (Niepruszewo, Starowiejska 17)
65' KRYSTIAN OLEKSZY
59' KRYSTIAN OLEKSZY
35' KRYSTIAN OLEKSZY
30' KRYSTIAN OLEKSZY
14' BARTOSZ GIERSZAL
14' DAWID PIJANOWSKI
14. kolejka
Poznań: Klasa B Grupa 3
SZCZEGÓŁY MECZU ›
12 11/2016 14:00
OGROL SIELINKO 3:0 ORLIK SEPNO Ogrol Sielinko (Sielinko, Opalenicka 6)
86' Sebastian Szulc
81' Sebastian Szulc
41' TOMASZ DOMINIAK
63' DANIEL ĆWIOK
56' KRZYSZTOF BARTKOWIAK
13. kolejka
Poznań: Klasa B Grupa 3
SZCZEGÓŁY MECZU ›
06 11/2016 13:00
ORLIK SEPNO 1:3 OKOŃ Sapowice Orlik Sepno (Sepno, Leśna 6)
78' MARIUSZ ZIEMLIŃSKI
69' SEBASTIAN CIESIELSKI
39' Krzysztof Nagórski
29' KAMIL PRZYTUŁA
81' Arkadiusz Kandulski
69' SEBASTIAN CIESIELSKI
61' Ariel Witomski
12. kolejka
Poznań: Klasa B Grupa 3
SZCZEGÓŁY MECZU ›
23 10/2016 15:00
ORŁY PLEWISKA 4:0 ORLIK SEPNO Orły Plewiska (Plewiska, Szkolna 132)
90'+3 KAMIL PERZ
66' FABIAN LENARCZYK
55' KAMIL PERZ
37' MACIEJ TROJANOWSKI
54' PATRYK TOMCZAK
87' KRZYSZTOF DANEK
79' MIKOŁAJ STACHOWIAK
6' Daniel Wójcik
59' Daniel Wójcik
59' Daniel Wójcik
10. kolejka
Poznań: Klasa B Grupa 3
SZCZEGÓŁY MECZU ›
09 10/2016 12:00
PIAST JABŁONNA 2:0 ORLIK SEPNO Piast Jabłonna (Jabłonna, Nowotomyska 9)
87' JAKUB WAŚKOWIAK
83' PIOTR NAPIERAŁA
85' JAKUB WAŚKOWIAK
72' PIOTR NAPIERAŁA
52' PRZEMYSŁAW FLISIEWICZ
42' Dominik Kramski
8. kolejka
Poznań: Klasa B Grupa 3
SZCZEGÓŁY MECZU ›
01 10/2016 16:00
ORLIK SEPNO 1:5 PIECZARKA WIELICHOWO Orlik Sepno (Sepno, Leśna 6)
65' PATRYK TOMCZAK
63' DAMIAN SKRZYPCZAK
35' DAMIAN SKRZYPCZAK
30' RAFAŁ BELA
25' RAFAŁ BELA
20' PIOTR IDZIEJCZAK
52' PIOTR NAPIERAŁA
43' BARTOSZ FRĄCKOWIAK
7. kolejka
Poznań: Klasa B Grupa 3
SZCZEGÓŁY MECZU ›
25 09/2016 15:00
POGROM LUBOŃ 9:1 ORLIK SEPNO Pogrom Luboń (Luboń, Rzeczna 2)
82' JACEK PEMPERA
78' JACEK PEMPERA
75' KRYSTIAN ZALEWSKI
70' KRYSTIAN KONIECZKA
45' MARCIN KEMPA
33' BARTOSZ MACHURA
19' BARTOSZ MATUSZALSKI
4' BARTOSZ MATUSZALSKI
2' BARTOSZ MATUSZALSKI
1' MATEUSZ LULKA
39' Ariel Witomski
6. kolejka
Poznań: Klasa B Grupa 3
SZCZEGÓŁY MECZU ›
18 09/2016 16:00
ORLIK SEPNO 1:8 HURAGAN Michorzewo Orlik Sepno (Sepno, Leśna 6)
40' BARTOSZ WOJCIECHOWSKI
89' Adam Skrzypczak
80' Dawid Kowala
67' Remigiusz Spychała
60' MARCIN KRZYŻANEK
50' Robert Spychała
33' MARCIN KRZYŻANEK
25' Remigiusz Spychała
12' MARCIN KRZYŻANEK
48' BŁAŻEJ HUMERSKI
42' MARCIN KRZYŻANEK
36' MATEUSZ LAUFER
5. kolejka
Poznań: Klasa B Grupa 3
SZCZEGÓŁY MECZU ›
10 09/2016 17:00
ORLIK SEPNO 4:3 JASTRZĄB RUDNIKI Orlik Sepno (Sepno, Leśna 6)
89' MARCIN KEMPA
72' MACIEJ DRZYMAŁA
52' Krzysztof Nagórski
35' MICHAŁ PATAN
26' Ariel Witomski
10' SŁAWOMIR HUCHWAJDA
4' MARCIN KEMPA
90' MIKOŁAJ KLIŃSKI
83' MIKOŁAJ KLIŃSKI
90'+5 PATRYK TOMCZAK
71' WOJCIECH BRZÓSKA
56' Ariel Witomski
43' PATRYK PIOTROWSKI
4. kolejka
Poznań: Klasa B Grupa 3
SZCZEGÓŁY MECZU ›
© PZPN 2014. Wszelkie prawa zastrzeżone. NOWY REGULAMIN ŁNP od 25.03.2019 REGULAMIN PROFILU UŻYTKOWNIKA PZPN Polityka prywatności