ORKAN II OBJEZIERZE | E1

Mecze rozegrane 10
Strzelone bramki 16
Stracone bramki 146
E1 Orlik
03 11/2019 11:00
AS ORLIK KAŹMIERZ 17:4 ORKAN II OBJEZIERZE AS Orlik Kaźmierz (Kaźmierz, Gimnazjalna )
49' ALEX KRÓL
46' JULIAN NATURALNY
41' JAKUB SZYMANOWICZ
40' ALEKSANDER NATURALNY
39' ALEX KRÓL
37' ALEX KRÓL
34' JULIAN NATURALNY
33' ALEX KRÓL
32' JAKUB FIGAS
31' JAKUB SZYMANOWICZ
28' GRZEGORZ MIŚKIEWICZ
19' GRZEGORZ MIŚKIEWICZ
18' ALEKSANDER NATURALNY
13' ALEX KRÓL
12' ALEX KRÓL
11' KAMIL CHOJNACKI
10' ALEKSANDER NATURALNY
9' ALEKSANDER NATURALNY
8' ALEKSANDER NATURALNY
6' JAKUB SZYMANOWICZ
4' ALEX KRÓL
10. kolejka
Poznań: III liga okręgowa E1 Orlik Grupa 9
SZCZEGÓŁY MECZU ›
26 10/2019 12:00
ROKITA Rokietnica 19:0 ORKAN II OBJEZIERZE Rokita Rokietnica (Napachanie )
38' WOJCIECH SADOWSKI
29' Mirosław Kubala
48' Piotr Augustyniak
35' Norbert Grzesiak
25' Norbert Grzesiak
23' Norbert Grzesiak
43' Maksymilian Gburczyk
21' Maksymilian Gburczyk
16' Nikodem Thiel
45' Kuba Kalotka
40' Kuba Kalotka
8' Kuba Kalotka
4' Kuba Kalotka
32' Karol Nowaczyk
20' Karol Nowaczyk
12' Karol Nowaczyk
10' Karol Nowaczyk
6' Karol Nowaczyk
2' Karol Nowaczyk
9. kolejka
Poznań: III liga okręgowa E1 Orlik Grupa 9
SZCZEGÓŁY MECZU ›
19 10/2019 10:30
SALEZJANIE POZNAŃ 7:1 ORKAN II OBJEZIERZE Ośrodek Przywodny Rataje (Poznań-Nowe Miasto, Piastowskie 106 A)
16' JAKUB SZYMANOWICZ
49' PIOTR ŁAPACZ
31' SZYMON WŁOCH
23' TYMON STAWIK
18' KAROL ŻARNA
48' JAN WIŚNIEWSKI
9' JAN WIŚNIEWSKI
7' JAKUB ZBĄSZYNIAK
8. kolejka
Poznań: III liga okręgowa E1 Orlik Grupa 9
SZCZEGÓŁY MECZU ›
12 10/2019 10:00
ORKAN II OBJEZIERZE 2:17 LPFA Rokietnica POZNAŃ Orkan Objezierze (Objezierze )
49' Patryk Madaj
40' ANTONI RADOMSKI
46' Nikodem Tomala
29' Nikodem Tomala
27' ALAN WINCASZEK
22' ALAN WINCASZEK
19' Mikołaj Garstecki
25' Wojciech Trzciński
24' Wojciech Trzciński
15' Wojciech Trzciński
13' Wojciech Trzciński
21' Olivier Idziak
14' Olivier Idziak
9' Olivier Idziak
8' Tymoteusz Garstka
7' Tymoteusz Garstka
4' Tymoteusz Garstka
42' Julian Gawłowicz
39' Antoni Goroński
7. kolejka
Poznań: III liga okręgowa E1 Orlik Grupa 9
SZCZEGÓŁY MECZU ›
05 10/2019 16:30
LPFA Strzeszyn POZNAŃ 20:1 ORKAN II OBJEZIERZE Orlik - Strzeszyn (Poznań-Jeżyce, Hezjoda 15)
50' Antoni Wolniewicz
49' Jan Jankowski
48' MAKSYMILIAN NOWAK
41' Wiktor Chaławczuk
41' MARCEL BROSZ
36' Mateusz Wicher
37' MAKSYMILIAN NOWAK
32' MAKSYMILIAN NOWAK
30' Michał Piorunek
25' Antoni Wolniewicz
24' MARCEL BROSZ
23' Stanisław Kaniewski
16' Jan Jankowski
12' Wiktor Chaławczuk
11' MAKSYMILIAN NOWAK
9' Jan Jankowski
8' Antoni Wolniewicz
8' Antoni Wolniewicz
3' Stanisław Furmański
2' BRUNO LISIAK
40' PAWEŁ CYPLIK
6. kolejka
Poznań: III liga okręgowa E1 Orlik Grupa 9
SZCZEGÓŁY MECZU ›
28 09/2019 12:00
ORKAN II OBJEZIERZE 1:17 AS ORLIK KAŹMIERZ Orkan Objezierze (Objezierze )
47' ALEX KRÓL
45' MIKOŁAJ LIKOWSKI
44' FILIP BARTOSZ
44' PATRYK ADAMCZYK
41' FILIP BARTOSZ
38' FILIP BARTOSZ
35' ALEX KRÓL
34' FILIP BARTOSZ
31' ALEX KRÓL
30' ALEX KRÓL
22' MIKOŁAJ LIKOWSKI
19' PATRYK ADAMCZYK
18' PATRYK ADAMCZYK
17' ALEX KRÓL
10' FILIP BARTOSZ
5' OLIWIA PIETROŃ
3' FILIP BARTOSZ
43' Julian Gawłowicz
5. kolejka
Poznań: III liga okręgowa E1 Orlik Grupa 9
SZCZEGÓŁY MECZU ›
21 09/2019 12:30
46' Piotr Augustyniak
45' Nikodem Thiel
42' Kuba Kalotka
35' WOJCIECH SADOWSKI
31' WOJCIECH SADOWSKI
30' WOJCIECH SADOWSKI
26' Maksymilian Gburczyk
24' Kuba Kalotka
17' KRZYSZTOF TOMCZAK
9' Maksymilian Gburczyk
8' Piotr Augustyniak
7' JAKUB SZYMANOWICZ
5' Norbert Grzesiak
47' PAWEŁ CYPLIK
15' GABRIEL CHUDZIŃSKI
4. kolejka
Poznań: III liga okręgowa E1 Orlik Grupa 9
SZCZEGÓŁY MECZU ›
14 09/2019 10:00
ORKAN II OBJEZIERZE 3:11 SALEZJANIE POZNAŃ Orkan Objezierze (Objezierze )
50' KAROL ŻARNA
45' KAROL ŻARNA
43' KAROL ŻARNA
39' TYMON STAWIK
31' RAFAŁ KISIEL
18' RAFAŁ KISIEL
47' PIOTR ŁAPACZ
23' PIOTR ŁAPACZ
11' PIOTR ŁAPACZ
9' JAN ABAI
3' JAKUB ZBĄSZYNIAK
17' KAROL KOTARA
48' KAMIL CHOJNACKI
46' Antoni Goroński
3. kolejka
Poznań: III liga okręgowa E1 Orlik Grupa 9
SZCZEGÓŁY MECZU ›
07 09/2019 10:00
LPFA Rokietnica POZNAŃ 15:1 ORKAN II OBJEZIERZE Orlik - Napachanie (Napachanie, Poznańska 26)
38' JAKUB HANELIK
50' ANTONI RADOMSKI
49' ANTONI RADOMSKI
41' Dominik Gościniak
29' Tymoteusz Garstka
27' Tymoteusz Garstka
48' Nikodem Tomala
26' Nikodem Tomala
15' ALAN WINCASZEK
10' ALAN WINCASZEK
35' Mikołaj Garstecki
31' Mikołaj Garstecki
23' Mikołaj Garstecki
8' Mikołaj Garstecki
7' Mikołaj Garstecki
1' Olivier Idziak
2. kolejka
Poznań: III liga okręgowa E1 Orlik Grupa 9
SZCZEGÓŁY MECZU ›
31 08/2019 10:00
ORKAN II OBJEZIERZE 1:9 LPFA Strzeszyn POZNAŃ Orkan Objezierze (Objezierze )
48' Jakub Krzyżostaniak
45' Michał Piorunek
42' MARCEL BROSZ
41' Stanisław Kaniewski
38' MARCEL BROSZ
27' MARCEL BROSZ
17' Jan Jankowski
13' Jakub Krzyżostaniak
2' MARCEL BROSZ
24' Antoni Goroński
1. kolejka
Poznań: III liga okręgowa E1 Orlik Grupa 9
SZCZEGÓŁY MECZU ›
© PZPN 2014. Wszelkie prawa zastrzeżone. NOWY REGULAMIN ŁNP od 25.03.2019 Regulamin portalu DO 25.03.2019 Polityka prywatności