OKS Sokół Ostróda | Trzecia liga

Mecze rozegrane 35
Strzelone bramki 67
Stracone bramki 50
Trzecia liga
28 05/2016 18:00
OKS Sokół Ostróda 2:1 MKS Rominta Gołdap Stadion Miejski (Ostróda, 3 Maja 19)
90'+3 MICHAŁ JANKOWSKI
40' SEVAK SAFARYAN
6' CEZARY NOWIŃSKI
90' TOMASZ KAMIŃSKI
75' Damian Suszczewicz
70' HUBERT MOLSKI
48' DAWID KOWALSKI
28' Krystian Słowicki
33. kolejka
Trzecia liga "warmińsko-mazursko - podlaska"
SZCZEGÓŁY MECZU ›
21 05/2016 16:00
MLKS Znicz Biała Piska 3:1 OKS Sokół Ostróda Stadion Miejski w Białej Piskiej (Biała Piska, Sportowa 1)
72' DANIEL ŚWIDERSKI
68' CEZARY NOWIŃSKI
42' DANIEL ŚWIDERSKI
7' DANIEL ŚWIDERSKI
88' ŁUKASZ KUŚNIERZ
67' ŁUKASZ GWIAZDA
45'+1 Robert Cychol
32. kolejka
Trzecia liga "warmińsko-mazursko - podlaska"
SZCZEGÓŁY MECZU ›
18 05/2016 20:00
OKS Sokół Ostróda 0:3 ZKS Olimpia Elbląg Stadion Miejski (Ostróda, 3 Maja 19)
90'+4 PAWEŁ PICELUK
26' PAWEŁ PICELUK
12' ANTON KOLOSOV
90'+2 KRZYSZTOF IWANOWSKI
45' PIOTR PICELUK
45' Dawid Kubowicz
30' Krystian Słowicki
25' GRZEGORZ NACZAS
31. kolejka
Trzecia liga "warmińsko-mazursko - podlaska"
SZCZEGÓŁY MECZU ›
03 05/2016 17:00
GKS LZS Wikielec 1:1 OKS Sokół Ostróda Stadion Gminy (Wikielec )
90'+1 MICHAŁ PICELUK
3' ŁUKASZ KUŚNIERZ
90'+3 PIOTR KACPEREK
86' MATEUSZ JAJKOWSKI
65' DAWID KOWALSKI
32' ŁUKASZ KUŚNIERZ
30' PIOTR PICELUK
28. kolejka
Trzecia liga "warmińsko-mazursko - podlaska"
SZCZEGÓŁY MECZU ›
30 04/2016 18:00
OKS Sokół Ostróda 2:2 KKS Granica Kętrzyn Stadion Miejski (Ostróda, 3 Maja 19)
84' TOMASZ ROTENBERG
56' Tomasz Bobrowski
18' ADRIAN KORZENIEWSKI
13' PIOTR PICELUK
70' DAWID KOWALSKI
49' MATEUSZ MICHAŁOWSKI
29' KACPER RAŁOWIEC
27. kolejka
Trzecia liga "warmińsko-mazursko - podlaska"
SZCZEGÓŁY MECZU ›
23 04/2016 16:00
Warmia Grajewo 2:1 OKS Sokół Ostróda Stadion Miejski imienia Witolda Terleckiego (Grajewo, marsz. Józefa Piłsudskiego 30A)
81' PIOTR PICELUK
73' Paweł Matysiewicz
12' Marcin Arciszewski
90' KAMIL PRUSINOWSKI
60' Tomasz Dzierzgowski
55' MICHAŁ JANKOWSKI
31' JAKUB SIERZPUTOWSKI
26. kolejka
Trzecia liga "warmińsko-mazursko - podlaska"
SZCZEGÓŁY MECZU ›
02 04/2016 18:00
OKS Sokół Ostróda 2:0 KS Start Działdowo Stadion Miejski (Ostróda, 3 Maja 19)
59' MICHAŁ JANKOWSKI
33' KAMIL SMYT
93' ANDRZEJ ŁOCHNICKI
86' Marcin Rogoziński
85' SEWERYN ZDYB
42' MIŁOSZ ZDYB
27' Krystian Słowicki
23. kolejka
Trzecia liga "warmińsko-mazursko - podlaska"
SZCZEGÓŁY MECZU ›
26 03/2016 15:30
MKS Ełk 3:0 OKS Sokół Ostróda Stadion MOSIR (Ełk, marsz. Józefa Piłsudskiego 27)
28' TOMASZ TUTTAS
20' KAMIL JACKIEWICZ
3' Rafał Darda
80' KACPER JAGŁOWSKI
72' Patryk Gondek
40' Łukasz Gryko
22. kolejka
Trzecia liga "warmińsko-mazursko - podlaska"
SZCZEGÓŁY MECZU ›
13 03/2016 14:00
ŁKS 1926 Łomża 1:0 OKS Sokół Ostróda Stadion Miejski (Łomża, Zjazd 18)
49' Marcin Truszkowski
86' ŁUKASZ GWIAZDA
90'+2 Maciej Malinowski
74' KAMIL SMYT
74' Konrad Kamienowski
74' Michał Sadowski
56' KRZYSZTOF FILIPEK
56' Krystian Słowicki
20. kolejka
Trzecia liga "warmińsko-mazursko - podlaska"
SZCZEGÓŁY MECZU ›
21 11/2015 18:00
OKS Sokół Ostróda 3:3 KS Finishparkiet Nowe Miasto Lub. Stadion Miejski (Ostróda, 3 Maja 19)
82' ŁUKASZ GOŹDZIEJEWSKI
77' KAMIL SMYT
73' MICHAŁ MILLER
48' KAMIL STANKIEWICZ
41' JAROSŁAW WIECZOREK
21' ŁUKASZ KUŚNIERZ
90'+1 JAROSŁAW WIECZOREK
88' ARTUR MARCFELD
75' Krystian Słowicki
71' Tomasz Kowalski
51' Tomasz Kowalski
71' Tomasz Kowalski
44' KAMIL SMYT
40' Paweł Sędrowski
37' Paweł Sędrowski
20' KAMIL SZEWCZYK
80' KAMIL SZEWCZYK
80' KAMIL SZEWCZYK
9' MICHAŁ MILLER
19. kolejka
Trzecia liga "warmińsko-mazursko - podlaska"
SZCZEGÓŁY MECZU ›
14 11/2015 18:00
OKS Sokół Ostróda 1:1 MKS Korsze Stadion Miejski (Ostróda, 3 Maja 19)
45'+5 KRZYSZTOF FILIPEK
2' KRZYSZTOF PIWISZKIS
90'+6 DAWID ZIĘBA
90'+5 JACEK GABRUSEWICZ
90'+3 Przemysław Płoszczuk
88' JACEK MIŁEK
74' KAMIL SMYT
49' ŁUKASZ WOŹNIAK
48' KRZYSZTOF PIWISZKIS
18. kolejka
Trzecia liga "warmińsko-mazursko - podlaska"
SZCZEGÓŁY MECZU ›
11 11/2015 17:00
OKS Sokół Ostróda 4:1 KS Wasilków Stadion Miejski (Ostróda, 3 Maja 19)
69' KAROL STYŚ
59' PIOTR PICELUK
50' MICHAŁ JANKOWSKI
30' KRZYSZTOF FILIPEK
18' MICHAŁ JANKOWSKI
84' TOMASZ CHĄDZYŃSKI
73' DAWID KOWALSKI
48' Krystian Słowicki
45'+1 Paweł Naliwajko
23' ŁUKASZ GOŹDZIEJEWSKI
16' Piotr Dąbrowski
17. kolejka
Trzecia liga "warmińsko-mazursko - podlaska"
SZCZEGÓŁY MECZU ›
07 11/2015 14:00
MKS Rominta Gołdap 3:6 OKS Sokół Ostróda Stadion Miejski (Gołdap, Stadionowa 5a)
88' KRZYSZTOF FILIPEK
78' ŁUKASZ GOŹDZIEJEWSKI
76' KRZYSZTOF FILIPEK
62' ŁUKASZ KUŚNIERZ
60' ŁUKASZ GWIAZDA
58' Michał Mościński
55' GRZEGORZ NACZAS
36' Michał Mościński
15' Dawid Paszkowski
85' Krystian Słowicki
68' ŁUKASZ GWIAZDA
67' GRZEGORZ NACZAS
35' KAMIL SMYT
16. kolejka
Trzecia liga "warmińsko-mazursko - podlaska"
SZCZEGÓŁY MECZU ›
24 10/2015 15:00
ZKS Olimpia Elbląg 1:0 OKS Sokół Ostróda Stadion MOSIR (Elbląg, Agrykola 8)
7' Łukasz Pietroń
70' Przemysław Płoszczuk
85' MICHAŁ RESSEL
82' Radosław Stępień
68' ADRIAN KORZENIEWSKI
60' ŁUKASZ GWIAZDA
86' ŁUKASZ GWIAZDA
40' Paweł Sędrowski
38' RADOSŁAW BUKACKI
35' KAMIL WENGER
14. kolejka
Trzecia liga "warmińsko-mazursko - podlaska"
SZCZEGÓŁY MECZU ›
17 10/2015 18:00
OKS Sokół Ostróda 1:3 Wissa Szczuczyn Stadion Miejski (Ostróda, 3 Maja 19)
46' Michał Poduch
24' KAMIL SMYT
22' Michał Poduch
10' Kamil Wojtkielewicz
90'+2 MARCIN FIRAŃCZYK
86' MICHAŁ JANKOWSKI
70' Kamil Wojtkielewicz
29' ADRIAN KORZENIEWSKI
28' Adrian Citko
26' Paweł Sędrowski
13. kolejka
Trzecia liga "warmińsko-mazursko - podlaska"
SZCZEGÓŁY MECZU ›
02 10/2015 20:00
OKS Sokół Ostróda 3:2 GKS LZS Wikielec Stadion Miejski (Ostróda, 3 Maja 19)
89' PAWEŁ TOMKIEWICZ
84' Przemysław Płoszczuk
79' KRZYSZTOF FILIPEK
53' Krystian Słowicki
41' PAWEŁ TOMKIEWICZ
87' ŁUKASZ GWIAZDA
84' Przemysław Płoszczuk
62' PAWEŁ TOMKIEWICZ
59' MICHAŁ JANKOWSKI
28' PRZEMYSŁAW KRUSZYŃSKI
25' ŁUKASZ KUŚNIERZ
17' PIOTR ŁYSIAK
71' PIOTR ŁYSIAK
71' PIOTR ŁYSIAK
11. kolejka
Trzecia liga "warmińsko-mazursko - podlaska"
SZCZEGÓŁY MECZU ›
27 09/2015 15:00
KKS Granica Kętrzyn 3:5 OKS Sokół Ostróda Stadion Miejski (Kętrzyn, Bydgoska 20)
74' PAWEŁ ALEKSANDROWICZ
56' KAMIL SMYT
45' ŁUKASZ GWIAZDA
35' ŁUKASZ GWIAZDA
27' KONRAD SZERSZEŃ
16' ŁUKASZ KUŚNIERZ
15' PAWEŁ ALEKSANDROWICZ
4' KAMIL SMYT
90' ŁUKASZ OSTROWSKI
86' PAWEŁ ALEKSANDROWICZ
47' Paweł Sędrowski
43' KACPER RAŁOWIEC
32' MAREK TRAUT
10. kolejka
Trzecia liga "warmińsko-mazursko - podlaska"
SZCZEGÓŁY MECZU ›
19 09/2015 18:00
OKS Sokół Ostróda 3:0 Warmia Grajewo Stadion Miejski (Ostróda, 3 Maja 19)
90'+3 PIOTR PICELUK
90'+1 JAKUB BŁAŻEWICZ
38' Krystian Słowicki
90'+1 KACPER WOJCIECHOWSKI
87' Paweł Matysiewicz
85' Przemysław Płoszczuk
80' ALBERT STANISZEWSKI
70' Paweł Sędrowski
66' Paweł Sypytkowski
58' Maksym Mirva
58' GRZEGORZ NACZAS
57' ŁUKASZ KUŚNIERZ
43' Marcin Mikucki
27' ŁUKASZ GWIAZDA
9. kolejka
Trzecia liga "warmińsko-mazursko - podlaska"
SZCZEGÓŁY MECZU ›
29 08/2015 17:30
KS Start Działdowo 0:5 OKS Sokół Ostróda Stadion MOSIR (Działdowo, Robotnicza 10)
90' KAMIL SMYT
82' KRZYSZTOF FILIPEK
48' MICHAŁ JANKOWSKI
46' ŁUKASZ KUŚNIERZ
44' PIOTR PICELUK
85' MICHAŁ JANKOWSKI
77' PRZEMYSŁAW DĄBROWSKI
70' ANDRZEJ ŁOCHNICKI
66' Marcin Rogoziński
64' KRYSTIAN JASIK
62' ADRIAN BĄBALICKI
6. kolejka
Trzecia liga "warmińsko-mazursko - podlaska"
SZCZEGÓŁY MECZU ›
26 08/2015 18:00
OKS Sokół Ostróda 3:2 MKS Ełk Stadion Miejski (Ostróda, 3 Maja 19)
80' PATRYK ROSOLIŃSKI
74' Mateusz Butkiewicz
68' ADRIAN KORZENIEWSKI
60' JAKUB BŁAŻEWICZ
18' Przemysław Płoszczuk
89' KAMIL SMYT
89' KAMIL SMYT
85' KAMIL SMYT
76' WOJCIECH KURIATA
73' TOMASZ CHĄDZYŃSKI
58' Łukasz Gryko
34' Paweł Sędrowski
34' Przemysław Płoszczuk
3' KACPER JAGŁOWSKI
82' KACPER JAGŁOWSKI
82' KACPER JAGŁOWSKI
5. kolejka
Trzecia liga "warmińsko-mazursko - podlaska"
SZCZEGÓŁY MECZU ›
21 08/2015 17:00
MKS Olimpia Olsztynek 1:2 OKS Sokół Ostróda Stadion MKS Olimpia Olsztynek (Olsztynek, 22 Lipca 0)
68' Przemysław Płoszczuk
63' KAMIL SMYT
47' MATEUSZ RÓŻOWICZ
87' MATEUSZ RÓŻOWICZ
83' GRZEGORZ NACZAS
77' MATEUSZ ZEJER
60' CEZARY SOBOLEWSKI
45' MARCIN WRONKA
4. kolejka
Trzecia liga "warmińsko-mazursko - podlaska"
SZCZEGÓŁY MECZU ›
16 08/2015 18:00
OKS Sokół Ostróda 2:1 ŁKS 1926 Łomża Stadion Miejski (Ostróda, 3 Maja 19)
42' Michał Sadowski
41' ŁUKASZ KUŚNIERZ
24' ŁUKASZ KUŚNIERZ
90'+5 Przemysław Przysowa
90'+5 GRZEGORZ NACZAS
90'+2 ŁUKASZ KUŚNIERZ
90'+2 Przemysław Płoszczuk
78' JAKUB KAMIŃSKI
53' Konrad Kamienowski
40' Paweł Sędrowski
37' MATEUSZ LEŚNIEWSKI
3. kolejka
Trzecia liga "warmińsko-mazursko - podlaska"
SZCZEGÓŁY MECZU ›
12 08/2015 17:00
KS Finishparkiet Nowe Miasto Lub. 2:1 OKS Sokół Ostróda MOSiR (Nowe Miasto Lubawskie, Jagiellońska 20)
54' Marcin Kajca
49' ŁUKASZ GOŹDZIEJEWSKI
23' MICHAŁ MILLER
92' MICHAŁ MILLER
87' Marcin Kajca
92' Krystian Słowicki
85' Krystian Słowicki
92' Krystian Słowicki
77' ADRIAN KORZENIEWSKI
53' DAWID KOWALSKI
38' Tomasz Kowalski
2. kolejka
Trzecia liga "warmińsko-mazursko - podlaska"
SZCZEGÓŁY MECZU ›
08 08/2015 17:00
MKS Korsze 1:3 OKS Sokół Ostróda Stadion Miejski (Korsze, Wojska Polskiego 39)
90' MICHAŁ JANKOWSKI
33' KRZYSZTOF FILIPEK
28' PAWEŁ KOWALEWSKI
24' MICHAŁ JANKOWSKI
64' Paweł Sędrowski
90'+3 PIOTR SIKORA
90'+3 PAWEŁ SAWICKI
85' ADRIAN KORZENIEWSKI
79' ADAM GĄSIOROWSKI
76' KAROL ROSZKIEWICZ
63' Przemysław Płoszczuk
52' RAFAŁ SOLECKI
42' ADAM KRAJEWSKI
31' Krystian Słowicki
1. kolejka
Trzecia liga "warmińsko-mazursko - podlaska"
SZCZEGÓŁY MECZU ›
© PZPN 2014. Wszelkie prawa zastrzeżone. NOWY REGULAMIN ŁNP od 25.03.2019 Regulamin portalu DO 25.03.2019 Polityka prywatności