Narew Choroszcz | II Liga PLF

Mecze rozegrane 14
Strzelone bramki 169
Stracone bramki 74
II Liga PLF
10 03/2019 17:00
FC ZAMBRÓW 12:9 Narew Choroszcz Zambrów, Prymasa Stefana Wyszyńskiego 6a
38' Kamil Ulman
34' Marcin Dzierżko
32' Marcin Dzierżko
30' Paweł Gosk
30' Marcin Dzierżko
29' Marcin Dzierżko
25' Marcin Dzierżko
25' ROBERT KRASOWSKI
23' Maciej Krawczyk
22' Marcin Dzierżko
20' EMIL GOŁASZEWSKI
18' Maciej Krawczyk
17' ROBERT KRASOWSKI
17' EMIL GOŁASZEWSKI
14' ŁUKASZ FROŁOW
12' Wojciech Kowalczyk
10' Paweł Gosk
6' Wojciech Kowalczyk
6' Wojciech Kowalczyk
5' Arkadiusz Sawicki
3' Wojciech Zalewski
20' EMIL GOŁASZEWSKI
14. kolejka
II Liga PLF "Podlaska"
SZCZEGÓŁY MECZU ›
24 02/2019 18:00
Narew Choroszcz 12:2 MOSiR Grajewo Choroszcz, Powstania Styczniowego 26a
30' Daniel Tuzinowski
39' Damian Zubowski
38' Damian Zubowski
37' Damian Zubowski
37' Damian Zubowski
35' Dawid Jabłoński
34' Damian Zubowski
26' Wojciech Zalewski
24' Damian Zubowski
14' Damian Zubowski
10' KAMIL JACKIEWICZ
9' KAMIL JACKIEWICZ
2' KAMIL JACKIEWICZ
2' Wojciech Zalewski
30' KAMIL JACKIEWICZ
36' FILIP ŚWIĘCIŃSKI
13' Wojciech Zalewski
12. kolejka
II Liga PLF "Podlaska"
SZCZEGÓŁY MECZU ›
17 02/2019 18:00
KS GRABÓWKA 2:23 Narew Choroszcz ul. Powstania Styczniowego -, Choroszcz
40' Damian Zubowski
39' Damian Zubowski
38' MATEUSZ JAREMKIEWICZ
38' MATEUSZ JAREMKIEWICZ
38' Marcin Dzierżko
37' Rafał Ninkiewicz
34' Damian Zubowski
31' Damian Zubowski
31' Damian Zubowski
30' MATEUSZ JAREMKIEWICZ
25' Mateusz Butkiewicz
23' Damian Zubowski
22' Tomasz Dzierzgowski
21' Damian Zubowski
19' MATEUSZ JAREMKIEWICZ
18' MATEUSZ JAREMKIEWICZ
17' MATEUSZ JAREMKIEWICZ
16' Damian Zubowski
15' Wojciech Zalewski
14' PATRYK PRZEMIELEWSKI
14' Damian Zubowski
10' Michał Grzanka
5' Tomasz Dzierzgowski
4' Damian Zubowski
4' Damian Zubowski
11. kolejka
II Liga PLF "Podlaska"
SZCZEGÓŁY MECZU ›
10 02/2019 18:00
Narew Choroszcz 12:5 Urząd Miejski Krynki Choroszcz, Powstania Styczniowego 26a
38' Maciej Jurczenia
35' Marcin Griń
24' Kamil Kasacki
36' KRYSTIAN TAUDUL
2' KRYSTIAN TAUDUL
34' ŁUKASZ ANDZIELEWICZ
30' Tomasz Dzierzgowski
21' Tomasz Dzierzgowski
12' Tomasz Dzierzgowski
38' Wojciech Zalewski
10' Wojciech Zalewski
33' Maciej Krawczyk
5' Maciej Krawczyk
28' Damian Zubowski
9' Damian Zubowski
2' Damian Zubowski
1' Damian Zubowski
10. kolejka
II Liga PLF "Podlaska"
SZCZEGÓŁY MECZU ›
03 02/2019 13:00
MOKS SŁONECZNY STOK II BIAŁYSTOK 2:15 Narew Choroszcz ZSP 5 (Białystok, Magnoliowa 13)
39' Damian Zubowski
39' Damian Zubowski
38' Damian Zubowski
35' Wojciech Zalewski
32' Wojciech Zalewski
31' Damian Zubowski
29' Marcin Dzierżko
26' Wojciech Zalewski
21' Wojciech Zalewski
11' Marcin Dzierżko
9' Tomasz Dzierzgowski
4' Wojciech Zalewski
2' Michał Łabieniec
1' Michał Łabieniec
1' Tomasz Dzierzgowski
32' Norbert Jendruczek
1' SEBASTIAN ŻEBROWSKI
33' ADRIAN PACKIEWICZ
18' Karol Szczawiński
13' KRYSTIAN DAWIDZIUK
6' SZYMON DANILEWICZ
9. kolejka
II Liga PLF "Podlaska"
SZCZEGÓŁY MECZU ›
01 02/2019 19:30
Narew Choroszcz 12:8 ŻUBR DROHICZYN Choroszcz, Powstania Styczniowego 1
13' WOJCIECH SIELEWONOWSKI
37' ADRIAN JADŁOWSKI
36' SYLWESTER TARARUJ
34' Karol Domalewski
34' Damian Zubowski
32' Michał Łabieniec
31' ADRIAN JADŁOWSKI
30' SYLWESTER TARARUJ
28' Tomasz Dzierzgowski
28' ŁUKASZ BORZYM
27' Damian Zubowski
25' SYLWESTER TARARUJ
24' Kamil Ulman
19' GRZEGORZ SIELEWONOWSKI
16' Damian Zubowski
16' Michał Łabieniec
16' GRZEGORZ SIELEWONOWSKI
14' Wojciech Zalewski
0' Tomasz Dzierzgowski
9' Michał Łabieniec
35' GRZEGORZ SIELEWONOWSKI
8. kolejka
II Liga PLF "Podlaska"
SZCZEGÓŁY MECZU ›
13 01/2019 11:00
37' Tomasz Dzierzgowski
30' Patryk Fabiszewski
23' RAFAŁ BABUL
22' Grzegorz Makal
12' Grzegorz Makal
11' Patryk Fabiszewski
10' ŁUKASZ ANDZIELEWICZ
9' Robert Mioduszewski
8' Wojciech Zalewski
7' RAFAŁ BABUL
7' Michał Łabieniec
5' Marcin Dzierżko
2' Patryk Fabiszewski
35' ŁUKASZ ANDZIELEWICZ
33' Michał Łabieniec
33' Robert Mioduszewski
30' Patryk Fabiszewski
27' Marcin Dzierżko
6. kolejka
II Liga PLF "Podlaska"
SZCZEGÓŁY MECZU ›
29 12/2018 15:00
Narew Choroszcz 18:6 KS GRABÓWKA Choroszcz, Powstania Styczniowego 26a
39' Dawid Jarmoszko
38' Dawid Jarmoszko
38' Michał Łabieniec
37' PATRYK PRZEMIELEWSKI
37' RAFAŁ BABUL
36' Tomasz Dzierzgowski
36' MATEUSZ JAREMKIEWICZ
36' Tomasz Dzierzgowski
35' Tomasz Dzierzgowski
34' Tomasz Dzierzgowski
32' Marcin Dzierżko
31' RAFAŁ BABUL
29' KAMIL DOBREŃKO
28' Wojciech Zalewski
25' Wojciech Zalewski
21' PATRYK PRZEMIELEWSKI
18' KAMIL STANKIEWICZ
13' Wojciech Zalewski
13' RAFAŁ NIEWIAROWSKI
9' RAFAŁ NIEWIAROWSKI
7' Tomasz Dzierzgowski
5' KAMIL STANKIEWICZ
3' Wojciech Zalewski
3' Tomasz Dzierzgowski
4. kolejka
II Liga PLF "Podlaska"
SZCZEGÓŁY MECZU ›
23 12/2018 16:00
Narew Choroszcz 4:3 FC ZAMBRÓW Choroszcz, Powstania Styczniowego 26a
39' EMIL GOŁASZEWSKI
36' Michał Łabieniec
26' KAMIL JACKIEWICZ
19' Michał Łabieniec
16' DARIUSZ KORYTKOWSKI
15' DARIUSZ KORYTKOWSKI
0' Łukasz Gryko
24' Wojciech Zalewski
22' Łukasz Gryko
8' Tomasz Dzierzgowski
7. kolejka
II Liga PLF "Podlaska"
SZCZEGÓŁY MECZU ›
21 12/2018 17:30
MOSiR Grajewo 8:13 Narew Choroszcz Grajewo, Strażacka 2
39' MATEUSZ CYBULSKI
39' MATEUSZ CYBULSKI
38' KAMIL JACKIEWICZ
38' KAMIL JACKIEWICZ
37' EDISON FERNANDES DA SILVA JUNIOR
35' Damian Zubowski
34' Michał Łabieniec
22' MATEUSZ JAREMKIEWICZ
22' Ireneusz Piwko
19' MATEUSZ JAREMKIEWICZ
18' Paweł Górski
17' Michał Łabieniec
16' Tomasz Dzierzgowski
15' Damian Zubowski
8' RADOSŁAW JURCZYK
7' Marcin Mikucki
7' Tomasz Dzierzgowski
6' Wojciech Koszczuk
3' KAMIL JACKIEWICZ
0' Damian Zubowski
0' KAMIL JACKIEWICZ
15' Dawid Jabłoński
15' EDISON FERNANDES DA SILVA JUNIOR
14' Tomasz Dzierzgowski
5. kolejka
II Liga PLF "Podlaska"
SZCZEGÓŁY MECZU ›
14 12/2018 19:00
Urząd Miejski Krynki 4:14 Narew Choroszcz Hala sportowa przy ZSS w Krynkach (Krynki, Aleja Szkolna 10)
39' KAMIL JACKIEWICZ
38' Tomasz Dzierzgowski
35' PIOTR SEWASTIANOWICZ
35' KAMIL STANKIEWICZ
33' Michał Łabieniec
31' KAMIL JACKIEWICZ
20' Tomasz Dzierzgowski
19' KAMIL JACKIEWICZ
18' KAMIL JACKIEWICZ
17' SEBASTIAN TAUDUL
15' Mateusz Butkiewicz
14' Mateusz Butkiewicz
13' PIOTR SEWASTIANOWICZ
11' KAMIL JACKIEWICZ
9' Wojciech Zalewski
8' KRYSTIAN TAUDUL
4' Wojciech Zalewski
2' KAMIL STANKIEWICZ
34' PIOTR SEWASTIANOWICZ
3. kolejka
II Liga PLF "Podlaska"
SZCZEGÓŁY MECZU ›
06 12/2018 19:30
Narew Choroszcz 8:5 MOKS SŁONECZNY STOK II BIAŁYSTOK ul. Powstania Styczniowego 26a, Choroszcz
37' Wojciech Zalewski
34' KAMIL JACKIEWICZ
32' KRYSTIAN DAWIDZIUK
31' Tomasz Dzierzgowski
29' Tomasz Dzierzgowski
28' Mateusz Butkiewicz
27' MATEUSZ NAKIELSKI
24' KAMIL JACKIEWICZ
22' JAKUB STAŚKIEWICZ
17' Karol Szczawiński
16' Mateusz Butkiewicz
15' KAMIL JACKIEWICZ
11' Karol Szczawiński
2. kolejka
II Liga PLF "Podlaska"
SZCZEGÓŁY MECZU ›
02 12/2018 18:00
ŻUBR DROHICZYN 3:10 Narew Choroszcz ul. Warszawska 51, Drohiczyn
30' KAROL JANIK
22' Mateusz Butkiewicz
20' MATEUSZ JAREMKIEWICZ
15' Damian Zubowski
14' Łukasz Gryko
14' Łukasz Gryko
11' Damian Zubowski
9' MATEUSZ JAREMKIEWICZ
8' Wojciech Zalewski
7' Damian Zubowski
12' MICHAŁ MARCINIAK
6' SYLWESTER TARARUJ
3' SYLWESTER TARARUJ
24' Damian Zubowski
1. kolejka
II Liga PLF "Podlaska"
SZCZEGÓŁY MECZU ›
© PZPN 2014. Wszelkie prawa zastrzeżone. NOWY REGULAMIN ŁNP od 25.03.2019 REGULAMIN PROFILU UŻYTKOWNIKA PZPN Polityka prywatności