MULKS Łask | Klasa okręgowa

Mecze rozegrane 32
Strzelone bramki 51
Stracone bramki 97
Klasa okręgowa
15 06/2019 17:00
90' DOMINIK GROMADA
32' DOMINIK JANECZEK
39' KAMIL MITUŁA
19' ALEKSANDER ŁAZIŃSKI
17' SZYMON ŚWIERCZYŃSKI
70' MARCIN ROSZCZYK
70' WOJCIECH OWCZAREK
62' DOMINIK GROMADA
30. kolejka
Sieradz: Klasa okręgowa
SZCZEGÓŁY MECZU ›
01 06/2019 15:00
KS KARSZNICE 4:1 MULKS Łask Stadion Miejski (Zduńska Wola, Stefana Okrzei 1)
47' DOMINIK JANECZEK
84' Marcin Antczak
74' MATEUSZ JAWORSKI
34' Marcin Antczak
28' Marcin Antczak
71' Michał Filipczak
60' WIKTOR MARCINIAK
28. kolejka
Sieradz: Klasa okręgowa
SZCZEGÓŁY MECZU ›
25 05/2019 17:00
MULKS Łask 1:3 LZS Brąszewice MULKS Łask (Łask, Armii Krajowej 5)
74' Jakub Śmigiera
69' PAWEŁ ROMEK
6' Jarosław Gruszel
90'+2 DOMINIK JANECZEK
90'+1 SZYMON GRZEGORZEWSKI
74' WOJCIECH OWCZAREK
28' DOMINIK JANECZEK
27. kolejka
Sieradz: Klasa okręgowa
SZCZEGÓŁY MECZU ›
19 05/2019 16:00
MULKS Łask 1:2 LKS Unia Sulmierzyce MULKS Łask (Łask, Armii Krajowej 5)
88' MACIEJ SZYMCZAK
86' Damian Gul
25' BARTOSZ NIZIOŁEK
87' Dominik Brajtenbach
90'+2 KRZYSZTOF SZAFLIK
90'+3 KRZYSZTOF SZAFLIK
86' GRACJAN MICHALSKI
90'+3 GRACJAN MICHALSKI
80' BARTOSZ NIZIOŁEK
70' DOMINIK GROMADA
90'+2 DAWID TOMCZYK
42' DAWID TOMCZYK
90'+2 DAWID TOMCZYK
26. kolejka
Sieradz: Klasa okręgowa
SZCZEGÓŁY MECZU ›
12 05/2019 17:00
LKS ZAPOLE 8:3 MULKS Łask Boisko LKS Zapole (Zapole 25)
87' Adam Grajeta
83' Adam Grajeta
76' ŁUKASZ PIĄTEK
74' JAKUB SĘCZKOWSKI
70' Adam Grajeta
60' JAKUB SĘCZKOWSKI
50' ŁUKASZ PIĄTEK
42' Dominik Brajtenbach
37' DOMINIK MAJEWSKI
12' WIKTOR SZULC
7' ŁUKASZ PIĄTEK
90'+2 WOJCIECH OWCZAREK
90'+1 Mateusz Kuś
22' Paweł Bartecki
25. kolejka
Sieradz: Klasa okręgowa
SZCZEGÓŁY MECZU ›
05 05/2019 16:00
MULKS Łask 1:2 MKS Zduńska Wola MULKS Łask (Łask, Armii Krajowej 5)
86' PIOTR TOMCZYK
31' KAMIL ORNAFEL
9' WIKTOR MARCINIAK
82' WOJCIECH OWCZAREK
79' DAWID TOMCZYK
77' DOMINIK GROMADA
58' JAKUB PILARSKI
24' Dominik Brajtenbach
24' Kajetan Tomczyk
8' RAFAŁ KURZYNOGA
24. kolejka
Sieradz: Klasa okręgowa
SZCZEGÓŁY MECZU ›
01 05/2019 16:00
LKS Słowian Dworszowice 5:3 MULKS Łask Boisko LKS Słowian Dworszowice Pakoszowe (Dworszowice Pakoszowe 49)
78' Rafał Stempniewicz
56' Łukasz Rydz
44' MICHAŁ CZARNECKI
39' Robert Rygalski
37' IGOR PRĘCIKOWSKI
25' MATEUSZ ŁUDCZAK
20' WOJCIECH OWCZAREK
1' Dominik Brajtenbach
88' JAROSŁAW OLCZAK
43' WOJCIECH OWCZAREK
23. kolejka
Sieradz: Klasa okręgowa
SZCZEGÓŁY MECZU ›
27 04/2019 16:00
MULKS Łask 2:2 KS Warta Działoszyn MULKS Łask (Łask, Armii Krajowej 5)
35' DOMINIK TRZECIAKIEWICZ
7' MACIEJ BRYŁA
49' MARCIN WOŹNIAK
21' GRACJAN MICHALSKI
90'+4 GRACJAN MICHALSKI
90'+1 WIKTOR MARCINIAK
24' JAKUB SĘCZKOWSKI
22. kolejka
Sieradz: Klasa okręgowa
SZCZEGÓŁY MECZU ›
20 04/2019 16:00
LKS Czarni Rząśnia 5:1 MULKS Łask Boisko LKS Czarni Rząśnia (Rząśnia, 1 Maja 37a)
88' Dawid Mielczarek
84' Dawid Mielczarek
68' Marek Grabowski
60' KAMIL DĄBEK
47' WOJCIECH OWCZAREK
21' WIKTOR MARCINIAK
21. kolejka
Sieradz: Klasa okręgowa
SZCZEGÓŁY MECZU ›
14 04/2019 15:00
MULKS Łask 0:4 GKS Chojne MULKS Łask (Łask, Armii Krajowej 5)
72' Michał Goliński
58' Grzegorz Dyja
30' FILIP RYŻEWSKI
7' MICHAŁ PERTKIEWICZ
61' Dominik Brajtenbach
37' GRACJAN MICHALSKI
20. kolejka
Sieradz: Klasa okręgowa
SZCZEGÓŁY MECZU ›
06 04/2019 15:00
KS Tęcza Brodnia 0:1 MULKS Łask Boisko KS Orkan Buczek (Buczek, Spółdzielcza 1)
82' WIKTOR MARCINIAK
88' GRACJAN MICHALSKI
85' WIKTOR TYLCZYŃSKI
78' WIKTOR MARCINIAK
45'+2 Piotr Janik
45'+2 IGOR PRĘCIKOWSKI
6' PAWEŁ STRZESZEWSKI
19. kolejka
Sieradz: Klasa okręgowa
SZCZEGÓŁY MECZU ›
31 03/2019 15:00
MULKS Łask 6:0 LKS Masłowice MULKS Łask (Łask, Armii Krajowej 5)
86' DOMINIK GROMADA
80' WOJCIECH OWCZAREK
62' DOMINIK JANECZEK
46' Dominik Brajtenbach
26' JAKUB SĘCZKOWSKI
25' WOJCIECH OWCZAREK
73' Maciej Błach
70' KRZYSZTOF KANIOS
39' Dominik Brajtenbach
21' DOMINIK GROMADA
18. kolejka
Sieradz: Klasa okręgowa
SZCZEGÓŁY MECZU ›
24 03/2019 15:00
TS Janiszewice 5:0 MULKS Łask TS Janiszewice (Janiszewice 17)
73' Dawid Kępniak
63' GRZEGORZ PLUSKOTA
42' Artur Kanty
20' MATEUSZ SUCHAŃSKI
1' Dawid Kępniak
86' TYMOTEUSZ KARASIŃSKI
35' MARCIN KULAWIECKI
17. kolejka
Sieradz: Klasa okręgowa
SZCZEGÓŁY MECZU ›
17 03/2019 15:00
MULKS Łask 2:3 MKS Jutrzenka Warta MULKS Łask (Łask, Armii Krajowej 5)
81' DOMINIK GROMADA
69' Sylwester Pawlak
53' Marcin Kobierski
6' Robert Jarecki
21' Dominik Brajtenbach
73' KACPER PIPCZYŃSKI
56' WOJCIECH OWCZAREK
52' Mariusz Graczykowski
50' DOMINIK JANECZEK
38' DAWID TOMCZYK
16. kolejka
Sieradz: Klasa okręgowa
SZCZEGÓŁY MECZU ›
10 11/2018 14:00
MULKS Łask 2:5 MLKS Konopnica MULKS Łask (Łask, Armii Krajowej 5)
82' SEBASTIAN TRZEPAŁA
49' Adrian Ulfik
47' SEBASTIAN TRZEPAŁA
40' BARTOSZ NIZIOŁEK
12' KRZYSZTOF SZAFLIK
36' DOMINIK GROMADA
8' JAKUB SĘCZKOWSKI
89' BARTOSZ NIZIOŁEK
74' SEBASTIAN TRZEPAŁA
69' Dominik Brajtenbach
64' Mateusz Kaźmierczak
64' DOMINIK GROMADA
64' Tomasz Paroń
29' Kasper Młynarczyk
15. kolejka
Sieradz: Klasa okręgowa
SZCZEGÓŁY MECZU ›
04 11/2018 14:00
LKS Piast Błaszki 5:1 MULKS Łask LKS PIAST BŁASZKI (Błaszki, Sportowa 1)
83' ADAM DOBRUCHOWSKI
78' Szymon Machała
68' Marcin Stradomski
62' Kasper Młynarczyk
44' Adrian Sroczyński
36' Marcin Stradomski
43' KAMIL KURCBUCH
43' PAWEŁ NOWAK
37' WOJCIECH OWCZAREK
14. kolejka
Sieradz: Klasa okręgowa
SZCZEGÓŁY MECZU ›
27 10/2018 14:00
MULKS Łask 0:2 KS KARSZNICE MULKS Łask (Łask, Armii Krajowej 5)
90'+4 KAMIL ENDLER
86' Łukasz Światowy
55' Krzysztof Cichosz
28' KAMIL ENDLER
25' Michał Filipczak
13. kolejka
Sieradz: Klasa okręgowa
SZCZEGÓŁY MECZU ›
21 10/2018 14:00
LZS Brąszewice 5:0 MULKS Łask Boisko LZS Brąszewice (Brąszewice, Starowiejska 1)
85' SZYMON BRAŚ
65' Przemysław Czarnecki
60' BARTŁOMIEJ SOBCZAK
55' BARTŁOMIEJ SOBCZAK
52' BARTŁOMIEJ SOBCZAK
90'+2 DAWID MŁYNARCZYK
89' Piotr Kokot
89' Piotr Kokot
80' DOMINIK GROMADA
74' WOJCIECH OWCZAREK
40' WIKTOR MARCINIAK
12. kolejka
Sieradz: Klasa okręgowa
SZCZEGÓŁY MECZU ›
13 10/2018 15:00
LKS Unia Sulmierzyce 3:2 MULKS Łask Boisko LKS Unia Sulmierzyce (Sulmierzyce, Strażacka 10)
54' WOJCIECH OWCZAREK
21' IGOR PRĘCIKOWSKI
30' Adam Kajdanek
15' Adam Kajdanek
11' Dawid Berg
90'+3 Dawid Berg
66' MATEUSZ RABENDA
39' Marcin Osiewicz
11. kolejka
Sieradz: Klasa okręgowa
SZCZEGÓŁY MECZU ›
06 10/2018 15:00
MULKS Łask 3:0 LKS ZAPOLE MULKS Łask (Łask, Armii Krajowej 5)
73' Kasper Młynarczyk
33' Mateusz Drąg
30' BARTOSZ NIZIOŁEK
68' JAKUB SĘCZKOWSKI
60' WOJCIECH OWCZAREK
56' Sławomir Sowiński
45'+1 MARCEL KOWALSKI
10. kolejka
Sieradz: Klasa okręgowa
SZCZEGÓŁY MECZU ›
29 09/2018 16:00
MKS Zduńska Wola 3:1 MULKS Łask Boisko MKS Zduńska Wola (Zduńska Wola, Dolna 41)
86' DAWID MŁYNARCZYK
74' JAN SIWEK
58' RAFAŁ KURZYNOGA
53' RAFAŁ KURZYNOGA
90'+1 IGOR PRĘCIKOWSKI
76' BARTOSZ NIZIOŁEK
67' Dominik Brajtenbach
61' JAKUB PILARSKI
43' RAFAŁ KURZYNOGA
31' Mateusz Wroński
9. kolejka
Sieradz: Klasa okręgowa
SZCZEGÓŁY MECZU ›
08 09/2018 16:00
MULKS Łask 1:2 LKS Czarni Rząśnia MULKS Łask (Łask, Armii Krajowej 5)
28' DOMINIK GROMADA
74' SEBASTIAN ROŻNIAKOWSKI
8' DARIUSZ KRĘŻEL
90'+4 Tomasz Królikowski
50' WIKTOR MARCINIAK
26' DARIUSZ KRĘŻEL
19' Damian Jasiński
6. kolejka
Sieradz: Klasa okręgowa
SZCZEGÓŁY MECZU ›
01 09/2018 17:00
GKS Chojne 5:0 MULKS Łask Boisko KS Chojne (Chojne, Stawowa 4)
79' KONRAD KAŁUŻNY
71' Michał Goliński
65' Michał Goliński
23' Jakub Śmigiera
17' ŁUKASZ LAMECKI
56' IGOR PRĘCIKOWSKI
5. kolejka
Sieradz: Klasa okręgowa
SZCZEGÓŁY MECZU ›
26 08/2018 17:00
MULKS Łask 1:6 KS Tęcza Brodnia MULKS Łask (Łask, Armii Krajowej 5)
90' PRZEMYSŁAW GABALAK
89' Jakub Kopa
61' MATEUSZ PABISIAK
48' Jakub Kopa
39' DAMIAN CIEPLUCHA
14' Piotr Janik
45' DOMINIK GROMADA
89' KRZYSZTOF SZAFLIK
76' Łukasz Mielczarek
68' DAWID RÓŻYCKI
59' Jakub Faryś
57' Piotr Janik
16' IGOR PRĘCIKOWSKI
4. kolejka
Sieradz: Klasa okręgowa
SZCZEGÓŁY MECZU ›
19 08/2018 11:00
LKS Masłowice 0:3 MULKS Łask Boisko LKS Masłowice (Masłowice, Sportowa 8)
84' DOMINIK JANECZEK
72' DOMINIK JANECZEK
41' DOMINIK JANECZEK
77' Maciej Błach
89' Krystian Pawłowski
83' IGOR PRĘCIKOWSKI
60' Marcin Sobczak
28' BARTOSZ PAWLAK
3. kolejka
Sieradz: Klasa okręgowa
SZCZEGÓŁY MECZU ›
15 08/2018 14:00
MULKS Łask 3:2 TS Janiszewice MULKS Łask (Łask, Armii Krajowej 5)
90'+4 Tomasz Marecki
3' ADRIAN FLORCZAK
76' DOMINIK GROMADA
24' WIKTOR MARCINIAK
16' DOMINIK GROMADA
32' MARCIN KANIECKI
17' WIKTOR MARCINIAK
2. kolejka
Sieradz: Klasa okręgowa
SZCZEGÓŁY MECZU ›
10 08/2018 18:00
MKS Jutrzenka Warta 6:1 MULKS Łask Boisko MKS Jutrzenka Warta (Warta, Deczyńskiego 3)
79' Maciej Dudek
66' Piotr Kobierski
60' Maciej Dudek
49' Piotr Kobierski
11' Piotr Kobierski
6' KACPER PIPCZYŃSKI
27' Dominik Brajtenbach
90' WIKTOR MARCINIAK
1. kolejka
Sieradz: Klasa okręgowa
SZCZEGÓŁY MECZU ›
05 08/2018 17:00
MULKS Łask 1:2 LZS Brąszewice ORLIK Łask (Łask, Szkolna 1)
117' Jarosław Gruszel
88' DAWID MŁYNARCZYK
1' BART LOMIEJ KOTULSKI
118' PRZEMYSŁAW MAREK
118' KAMIL KURCBUCH
118' WOJCIECH OWCZAREK
117' WIKTOR MARCINIAK
94' SZYMON KOKOT
70' GRACJAN MICHALSKI
69' Kamil Kielek
68' Jarosław Gruszel
54' TOMASZ GRUSZEL
34' Dominik Brajtenbach
3. kolejka
Puchar Polski "okręg Sieradz"
SZCZEGÓŁY MECZU ›
29 07/2018 17:00
LZS Wrońsko 1:5 MULKS Łask RKS Rychłocice (Rychłocice 1)
67' Mateusz Drąg
65' Kasper Młynarczyk
55' Dominik Brajtenbach
25' RAFAŁ ZAJĄCZKOWSKI
21' Dominik Brajtenbach
2' Dominik Brajtenbach
75' WOJCIECH OWCZAREK
46' Michał Kowalczyk
2. kolejka
Puchar Polski "okręg Sieradz"
SZCZEGÓŁY MECZU ›
© PZPN 2014. Wszelkie prawa zastrzeżone. NOWY REGULAMIN ŁNP od 25.03.2019 Regulamin portalu DO 25.03.2019 Polityka prywatności