MOSP Białystok | CLJ U-19

Mecze rozegrane 30
Strzelone bramki 30
Stracone bramki 76
CLJ U-19
06 05/2018 11:00
MOSP Białystok 1:1 Wisła Płock S.A. Białystok, Świętokrzyska
78' OLIWER OSMAŃSKI
10' DAMIAN ORACZ
90' BARTOSZ ZIELIŃŚKI
86' OLIWER OSMAŃSKI
67' MATEUSZ GRABARZ
22' DAMIAN PŁOTCZYK
9' KRYSTIAN OGRODOWSKI
26. kolejka
CLJ U-19 "Grupa Wschodnia"
SZCZEGÓŁY MECZU ›
29 04/2018 16:30
Legia Warszawa S.A. 8:0 MOSP Białystok Stadion Miejski Legii Warszawa im. Marszałka Józefa Piłsudskiego (Warszawa-Śródmieście, Łazienkowska 3)
88' MIKOŁAJ NEUMAN
86' MIKOŁAJ NEUMAN
78' MATEUSZ GRUDZIŃSKI
61' ŁUKASZ ZJAWIŃSKI
52' ŁUKASZ ZJAWIŃSKI
50' MAKSYMILIAN SITEK
43' MAKSYMILIAN SITEK
3' MACIEJ ROSOŁEK
66' ŁUKASZ KWIATKOWSKI
25. kolejka
CLJ U-19 "Grupa Wschodnia"
SZCZEGÓŁY MECZU ›
21 04/2018 12:00
MOSP Białystok 6:0 Stal Rzeszów S.A. Białystok, Świętokrzyska
89' DAMIAN PŁOTCZYK
84' DAMIAN ORACZ
77' KAROL KUŹMA
67' DAMIAN PŁOTCZYK
46' DAMIAN WYSOCKI
21' KAROL KUŹMA
73' PRZEMYSŁAW KUCA
56' KACPER PENAR
24. kolejka
CLJ U-19 "Grupa Wschodnia"
SZCZEGÓŁY MECZU ›
25 03/2018 13:00
Stomil Olsztyn SA 1:3 MOSP Białystok Mrągowo, Mrongowiusza 1
35' DAMIAN WYSOCKI
30' DAMIAN PŁOTCZYK
25' BARTOSZ GRZYBOWSKI
15' MATEUSZ MĘTLICKI
86' DANIEL MIKOŁAJEWSKI
45' DAMIAN PŁOTCZYK
33' PIOTR SOBÓTKA
20. kolejka
CLJ U-19 "Grupa Wschodnia"
SZCZEGÓŁY MECZU ›
10 03/2018 13:00
MKS Polonia W-wa 4:1 MOSP Białystok POLONIA (Warszawa-Śródmieście, Konwiktorska 6)
90'+1 KACPER WASILEWSKI
65' DAMIAN ORACZ
45'+2 MICHAEL AMEYAW
43' MICHAEL AMEYAW
10' MARIUSZ CHMIELEWSKI
82' DAMIAN WYSOCKI
18. kolejka
CLJ U-19 "Grupa Wschodnia"
SZCZEGÓŁY MECZU ›
25 11/2017 13:30
MOSP Białystok 0:4 SMS Resovia Rzeszów (Białystok, Słoneczna 1)
90' JAKUB KĄDZIOŁKA
69' JAKUB KĄDZIOŁKA
42' ALEKSANDER DROBOT
15' JAKUB KĄDZIOŁKA
66' JAKUB JELESZUK
45' KAROL TWARDOWSKI
45' BARTOSZ GRZYBOWSKI
45' BARTOSZ GRZYBOWSKI
43' BARTOSZ GRZYBOWSKI
17. kolejka
CLJ U-19 "Grupa Wschodnia"
SZCZEGÓŁY MECZU ›
19 11/2017 14:00
ŁKS Łódź 2:1 MOSP Białystok Sztuczne Minerska 9 (Łódź-Polesie, Minerska 9)
78' KAMIL WAŚNIOWSKI
56' MATEUSZ JAWORSKI
19' DAMIAN WYSOCKI
84' DAMIAN WYSOCKI
84' MATEUSZ JASZCZAK
83' MICHAŁ ZAPART
82' MICHAŁ JANIAK
68' KAMIL WAŚNIOWSKI
30' DANIEL SUSKIEWICZ
19' ALEKSANDER MICHALSKI
10' KAROL KUŹMA
16. kolejka
CLJ U-19 "Grupa Wschodnia"
SZCZEGÓŁY MECZU ›
13 10/2017 14:00
Wisła Płock S.A. 1:1 MOSP Białystok Stadion im. K. Górskiego (boisko boczne- sztuczna nawierzchnia) ul. Łukasiewicza 34 (Płock, Ignacego Łukasiewicza 34)
56' ADRIAN SZCZUTOWSKI
55' NORBERT RUTKOWSKI
34' KAROL SZYMAŃSKI
11. kolejka
CLJ U-19 "Grupa Wschodnia"
SZCZEGÓŁY MECZU ›
07 10/2017 12:00
MOSP Białystok 0:4 Legia Warszawa S.A. (Białystok, Świętokrzyska )
75' ŁUKASZ ZJAWIŃSKI
65' MICHAŁ GŁADYSZ
48' MATEUSZ OLEJARKA
44' MATEUSZ SZWED
90'+1 OSKAR WOJTYSIAK
90'+1 BARTŁOMIEJ KUKUŁOWICZ
90'+1 JAKUB JUDZICKI
88' MATEUSZ GRABARZ
85' MICHAŁ MYDLARZ
85' KAROL KUŹMA
76' DAMIAN WYSOCKI
75' ŁUKASZ ZJAWIŃSKI
52' KONRAD MATUSZEWSKI
43' SZYMON ZAWADZKI
10. kolejka
CLJ U-19 "Grupa Wschodnia"
SZCZEGÓŁY MECZU ›
23 09/2017 11:00
MOSP Białystok 1:3 UKS SMS Łódź (Białystok, Świętokrzyska )
86' SZYMON MŁYNARCZYK
80' PATRYK MAKUCH
13' PATRYK MAKUCH
7' DAMIAN ORACZ
88' SZYMON ZAWADZKI
80' KAMIL MRÓZ
62' JAKUB JUDZICKI
8. kolejka
CLJ U-19 "Grupa Wschodnia"
SZCZEGÓŁY MECZU ›
16 09/2017 12:00
MOSP Białystok 0:5 MKS Znicz Pruszków (Białystok, Świętokrzyska )
84' SZYMON ŚMIECIŃSKI
74' MATEUSZ KINAST
63' MIKOŁAJ SZYMAŃSKI
47' FRANCISZEK RATAJCZYK
15' FRANCISZEK RATAJCZYK
70' KAROL SZYMAŃSKI
67' DAMIAN WYSOCKI
57' FRANCISZEK RATAJCZYK
29' PIOTR SZULC
7. kolejka
CLJ U-19 "Grupa Wschodnia"
SZCZEGÓŁY MECZU ›
20 08/2017 14:00
MOSP Białystok 2:6 MKS Polonia W-wa (Białystok, Świętokrzyska )
86' DAMIAN PŁOTCZYK
72' KUBA WARDZYŃSKI
63' PATRYK BARAN
56' JAKUB JELESZUK
33' KACPER ŁOŚ
28' MICHAEL AMEYAW
24' DANIEL PIK
2' DANIEL PIK
Po KAROL KUŹMA
3. kolejka
CLJ U-19 "Grupa Wschodnia"
SZCZEGÓŁY MECZU ›
© PZPN 2014. Wszelkie prawa zastrzeżone. NOWY REGULAMIN ŁNP od 25.03.2019 Regulamin portalu DO 25.03.2019 Polityka prywatności