MOKS SŁONECZNY STOK II BIAŁYSTOK | II Liga PLF

Mecze rozegrane 14
Strzelone bramki 125
Stracone bramki 109
II Liga PLF
10 03/2019 13:00
MOKS SŁONECZNY STOK II BIAŁYSTOK 17:8 KS GRABÓWKA ZSP 5 (Białystok, Magnoliowa 13)
39' Dawid Jarmoszko
39' PATRYK HRYCKIEWICZ
39' MARIUSZ NIEWIAROWSKI
39' Łukasz Jarmoszko
37' MATEUSZ NAKIELSKI
36' SEBASTIAN ŻEBROWSKI
36' MATEUSZ NAKIELSKI
34' RAFAŁ NIEWIAROWSKI
34' KRZYSZTOF MOJSIK
32' Łukasz Jarmoszko
29' KRYSTIAN DAWIDZIUK
29' RAFAŁ NIEWIAROWSKI
28' RAFAŁ NIEWIAROWSKI
25' JAKUB STAŚKIEWICZ
23' KRYSTIAN DAWIDZIUK
19' PATRYK HRYCKIEWICZ
19' PATRYK HRYCKIEWICZ
19' PATRYK HRYCKIEWICZ
11' JAKUB STAŚKIEWICZ
11' RAFAŁ NIEWIAROWSKI
10' SEBASTIAN ŻEBROWSKI
8' SEBASTIAN ŻEBROWSKI
4' DANIEL GAJDZIŃSKI
3' Karol Szczawiński
3' Karol Szczawiński
24' KRZYSZTOF MOJSIK
4' MARIUSZ NIEWIAROWSKI
14. kolejka
II Liga PLF "Podlaska"
SZCZEGÓŁY MECZU ›
23 02/2019 15:30
38' Patryk Fabiszewski
37' ARKADIUSZ WOJNO
33' Patryk Fabiszewski
27' ADRIAN SUSZCZYŃSKI
21' Patryk Fabiszewski
18' Patryk Fabiszewski
17' Robert Mioduszewski
15' Patryk Fabiszewski
14' PATRYK MARGOL
7' ADRIAN SUSZCZYŃSKI
5' Patryk Fabiszewski
3' Patryk Fabiszewski
2' Patryk Fabiszewski
39' DANIEL GAJDZIŃSKI
38' PATRYK HRYCKIEWICZ
20' PATRYK HRYCKIEWICZ
15' DANIEL GAJDZIŃSKI
10' SEBASTIAN ŻEBROWSKI
8' ADRIAN PACKIEWICZ
7' PATRYK HRYCKIEWICZ
6' DANIEL GAJDZIŃSKI
1' MATEUSZ NAKIELSKI
12. kolejka
II Liga PLF "Podlaska"
SZCZEGÓŁY MECZU ›
17 02/2019 13:00
MOKS SŁONECZNY STOK II BIAŁYSTOK 13:5 ŻUBR DROHICZYN ZSP 5 (Białystok, Magnoliowa 13)
35' SYLWESTER TARARUJ
25' ADRIAN JADŁOWSKI
38' MATEUSZ NAKIELSKI
38' Karol Szczawiński
37' MATEUSZ NAKIELSKI
24' PATRYK HRYCKIEWICZ
31' KRYSTIAN DAWIDZIUK
21' PATRYK HRYCKIEWICZ
22' SYLWESTER TARARUJ
22' DAMIAN ZANIEWSKI
19' SYLWESTER TARARUJ
15' ADRIAN PACKIEWICZ
14' SEBASTIAN ŻEBROWSKI
8' Karol Szczawiński
5' DANIEL GAJDZIŃSKI
3' WOJCIECH SIELEWONOWSKI
3' PATRYK HRYCKIEWICZ
1' KRZYSZTOF MOJSIK
35' SZYMON DANILEWICZ
11. kolejka
II Liga PLF "Podlaska"
SZCZEGÓŁY MECZU ›
09 02/2019 17:30
FC ZAMBRÓW 3:6 MOKS SŁONECZNY STOK II BIAŁYSTOK Zambrów, Prymasa Stefana Wyszyńskiego 6
39' Łukasz Wiśniewski
34' JAKUB STAŚKIEWICZ
33' KRZYSZTOF MOJSIK
33' Karol Szczawiński
32' Wojciech Kowalczyk
31' MATEUSZ NAKIELSKI
26' Paweł Gosk
22' PATRYK HRYCKIEWICZ
9' KRZYSZTOF MOJSIK
29' EMIL GOŁASZEWSKI
29' EMIL GOŁASZEWSKI
17' EMIL GOŁASZEWSKI
10. kolejka
II Liga PLF "Podlaska"
SZCZEGÓŁY MECZU ›
03 02/2019 13:00
MOKS SŁONECZNY STOK II BIAŁYSTOK 2:15 Narew Choroszcz ZSP 5 (Białystok, Magnoliowa 13)
39' Damian Zubowski
39' Damian Zubowski
38' Damian Zubowski
35' Wojciech Zalewski
32' Wojciech Zalewski
31' Damian Zubowski
29' Marcin Dzierżko
26' Wojciech Zalewski
21' Wojciech Zalewski
11' Marcin Dzierżko
9' Tomasz Dzierzgowski
4' Wojciech Zalewski
2' Michał Łabieniec
1' Michał Łabieniec
1' Tomasz Dzierzgowski
32' Norbert Jendruczek
1' SEBASTIAN ŻEBROWSKI
33' ADRIAN PACKIEWICZ
18' Karol Szczawiński
13' KRYSTIAN DAWIDZIUK
6' SZYMON DANILEWICZ
9. kolejka
II Liga PLF "Podlaska"
SZCZEGÓŁY MECZU ›
27 01/2019 16:00
39' Andrzej Doliwa
34' KRZYSZTOF MOJSIK
30' JACEK PŁASKOWICKI
29' SEBASTIAN ŻEBROWSKI
28' RADOSŁAW JURCZYK
27' RADOSŁAW JURCZYK
25' RADOSŁAW JURCZYK
23' SEBASTIAN ŻEBROWSKI
9' Marcin Mikucki
9' Wojciech Koszczuk
6' Ireneusz Piwko
5' MATEUSZ NAKIELSKI
4' Wojciech Koszczuk
3' ADRIAN PACKIEWICZ
36' RADOSŁAW JURCZYK
11' ADRIAN PACKIEWICZ
7' MATEUSZ CYBULSKI
8. kolejka
II Liga PLF "Podlaska"
SZCZEGÓŁY MECZU ›
25 01/2019 17:30
KS GRABÓWKA 7:14 MOKS SŁONECZNY STOK II BIAŁYSTOK ul. Magnoliowa 13, Białystok
36' JAKUB STAŚKIEWICZ
34' RAFAŁ NIEWIAROWSKI
32' MAREK NIEWIAROWSKI
30' Łukasz Jarmoszko
30' PAWEŁ KLIMIUK
28' SEBASTIAN ŻEBROWSKI
28' KRZYSZTOF MOJSIK
25' JAKUB STAŚKIEWICZ
24' JAKUB STAŚKIEWICZ
23' KRZYSZTOF MOJSIK
19' SEBASTIAN ŻEBROWSKI
18' KRZYSZTOF MOJSIK
17' SEBASTIAN ŻEBROWSKI
16' DANIEL GAJDZIŃSKI
13' PAWEŁ KLIMIUK
13' MATEUSZ NAKIELSKI
10' KRZYSZTOF MOJSIK
9' RAFAŁ NIEWIAROWSKI
9' SEBASTIAN ŻEBROWSKI
6' RAFAŁ NIEWIAROWSKI
4' SEBASTIAN ŻEBROWSKI
25' DAWID TUR
7. kolejka
II Liga PLF "Podlaska"
SZCZEGÓŁY MECZU ›
13 01/2019 11:00
39' KRYSTIAN DAWIDZIUK
37' KRYSTIAN DAWIDZIUK
32' Karol Szczawiński
30' PATRYK HRYCKIEWICZ
27' SEBASTIAN ŻEBROWSKI
21' KRZYSZTOF MOJSIK
20' KRZYSZTOF MOJSIK
18' DAMIAN ZANIEWSKI
16' PATRYK HRYCKIEWICZ
15' KRYSTIAN DAWIDZIUK
12' MATEUSZ NAKIELSKI
8' SEBASTIAN ŻEBROWSKI
36' Marcin Griń
1' Maciej Jurczenia
6' KRZYSZTOF MOJSIK
35' Karol Szczawiński
35' Karol Szczawiński
6. kolejka
II Liga PLF "Podlaska"
SZCZEGÓŁY MECZU ›
06 01/2019 11:00
39' Tomasz Rogowski
37' Patryk Fabiszewski
33' Damian Grabowski
33' PATRYK HRYCKIEWICZ
31' MARCIN FIRAŃCZYK
30' Patryk Fabiszewski
30' MARCIN FIRAŃCZYK
29' Damian Grabowski
28' MARCIN FIRAŃCZYK
28' Patryk Fabiszewski
28' Damian Grabowski
27' Grzegorz Makal
26' Grzegorz Makal
25' Patryk Fabiszewski
24' Patryk Fabiszewski
23' MARCIN FIRAŃCZYK
22' MARCIN FIRAŃCZYK
19' Daniel Fiedorczuk
17' DANIEL GAJDZIŃSKI
15' Damian Grabowski
14' Mateusz Lisowski
12' Damian Grabowski
11' MARCIN FIRAŃCZYK
9' SEBASTIAN ŻEBROWSKI
5' Damian Grabowski
5' Patryk Fabiszewski
5' JAKUB STAŚKIEWICZ
19' Daniel Fiedorczuk
5. kolejka
II Liga PLF "Podlaska"
SZCZEGÓŁY MECZU ›
30 12/2018 18:00
39' Karol Szczawiński
39' MATEUSZ ŁUKASIEWICZ
38' SYLWESTER TARARUJ
35' ŁUKASZ BORZYM
34' SYLWESTER TARARUJ
33' GRZEGORZ SIELEWONOWSKI
31' DOMINIK ZAGUBIEŃ
28' MATEUSZ NAKIELSKI
27' GRZEGORZ SIELEWONOWSKI
25' GRZEGORZ SIELEWONOWSKI
23' PATRYK PERLEJEWSKI
13' GRZEGORZ SIELEWONOWSKI
8' MICHAŁ MARCINIAK
6' PATRYK HRYCKIEWICZ
6' PATRYK HRYCKIEWICZ
5' SYLWESTER TARARUJ
2' MATEUSZ ŁUKASIEWICZ
2' MATEUSZ NAKIELSKI
1' SYLWESTER TARARUJ
37' Karol Szczawiński
32' MATEUSZ ŁUKASIEWICZ
30' DOMINIK ZAGUBIEŃ
23' PATRYK PERLEJEWSKI
4. kolejka
II Liga PLF "Podlaska"
SZCZEGÓŁY MECZU ›
20 12/2018 19:30
MOKS SŁONECZNY STOK II BIAŁYSTOK 6:10 FC ZAMBRÓW XIV LO (Białystok, Upalna 26)
39' ŁUKASZ FROŁOW
39' MATEUSZ NAKIELSKI
38' Paweł Gosk
37' MATEUSZ NAKIELSKI
36' Karol Szczawiński
22' KRZYSZTOF MIECZKOWSKI
21' EMIL GOŁASZEWSKI
19' MATEUSZ ŁUKASIEWICZ
18' KRZYSZTOF MOJSIK
17' Łukasz Wiśniewski
17' DARIUSZ KORYTKOWSKI
13' Arkadiusz Sawicki
11' ŁUKASZ FROŁOW
6' Wojciech Kowalczyk
1' ŁUKASZ FROŁOW
0' MATEUSZ ŁUKASIEWICZ
3. kolejka
II Liga PLF "Podlaska"
SZCZEGÓŁY MECZU ›
06 12/2018 19:30
Narew Choroszcz 8:5 MOKS SŁONECZNY STOK II BIAŁYSTOK ul. Powstania Styczniowego 26a, Choroszcz
37' Wojciech Zalewski
34' KAMIL JACKIEWICZ
32' KRYSTIAN DAWIDZIUK
31' Tomasz Dzierzgowski
29' Tomasz Dzierzgowski
28' Mateusz Butkiewicz
27' MATEUSZ NAKIELSKI
24' KAMIL JACKIEWICZ
22' JAKUB STAŚKIEWICZ
17' Karol Szczawiński
16' Mateusz Butkiewicz
15' KAMIL JACKIEWICZ
11' Karol Szczawiński
2. kolejka
II Liga PLF "Podlaska"
SZCZEGÓŁY MECZU ›
02 12/2018 13:30
MOKS SŁONECZNY STOK II BIAŁYSTOK 7:4 MOSiR Grajewo ZSP 5 (Białystok, Magnoliowa 13)
21' Paweł Górski
23' Marcin Mikucki
14' Marcin Mikucki
17' MATEUSZ CYBULSKI
25' DANIEL GAJDZIŃSKI
22' SEBASTIAN ŻEBROWSKI
39' SEBASTIAN ŻEBROWSKI
22' ADRIAN PACKIEWICZ
7' ADRIAN PACKIEWICZ
12' ADRIAN PACKIEWICZ
1' MATEUSZ ŁUKASIEWICZ
16' Andrzej Doliwa
12' KAROL SIEMINIUK
1. kolejka
II Liga PLF "Podlaska"
SZCZEGÓŁY MECZU ›
© PZPN 2014. Wszelkie prawa zastrzeżone. NOWY REGULAMIN ŁNP od 25.03.2019 Regulamin portalu DO 25.03.2019 Polityka prywatności