MLKS Konopnica | Klasa okręgowa

Mecze rozegrane 32
Strzelone bramki 75
Stracone bramki 61
Klasa okręgowa
15 06/2019 17:00
90' DOMINIK GROMADA
32' DOMINIK JANECZEK
39' KAMIL MITUŁA
19' ALEKSANDER ŁAZIŃSKI
17' SZYMON ŚWIERCZYŃSKI
70' MARCIN ROSZCZYK
70' WOJCIECH OWCZAREK
62' DOMINIK GROMADA
30. kolejka
Sieradz: Klasa okręgowa
SZCZEGÓŁY MECZU ›
08 06/2019 17:00
LKS Unia Sulmierzyce 3:1 MLKS Konopnica Boisko LKS Unia Sulmierzyce (Sulmierzyce, Strażacka 10)
82' JAKUB ŻYŁKA
89' Adam Kajdanek
21' Adam Kajdanek
3' Damian Gul
86' DAMIAN WOŹNIAK
61' MATEUSZ RABENDA
48' Marcin Osiewicz
17' PIOTR DŁUŻEWSKI
29. kolejka
Sieradz: Klasa okręgowa
SZCZEGÓŁY MECZU ›
02 06/2019 11:00
MLKS Konopnica 7:0 LKS ZAPOLE Boisko MLKS Konopnica (Konopnica, Rzeczna 44)
81' MARCIN ROSZCZYK
69' Michał Mieszała
59' SEBASTIAN TRZEPAŁA
51' SEBASTIAN TRZEPAŁA
48' Adrian Ulfik
20' ALEKSANDER ŁAZIŃSKI
10' ALEKSANDER ŁAZIŃSKI
72' Sławomir Sowiński
45'+1 JAKUB BUGAJCZYK
7' KRZYSZTOF ROGAN
28. kolejka
Sieradz: Klasa okręgowa
SZCZEGÓŁY MECZU ›
18 05/2019 17:00
MLKS Konopnica 6:1 LKS Słowian Dworszowice Boisko MLKS Konopnica (Konopnica, Rzeczna 44)
47' MICHAŁ CZARNECKI
90'+2 MARCIN ROSZCZYK
78' SEBASTIAN TRZEPAŁA
32' MARCIN ROSZCZYK
30' KAMIL MITUŁA
24' Adrian Ulfik
20' MARCIN ROSZCZYK
67' Rafał Stempniewicz
26. kolejka
Sieradz: Klasa okręgowa
SZCZEGÓŁY MECZU ›
01 05/2019 13:00
GKS Chojne 0:5 MLKS Konopnica Boisko GKS Chojne (Chojne, Stawowa 4)
71' KAMIL MITUŁA
68' Adrian Ulfik
63' Mateusz Kędzia
55' Mariusz Kalemba
29' Mateusz Kaźmierczak
61' KAMIL MITUŁA
61' Michał Goliński
52' Dariusz Kolebacz
50' PAWEŁ CHLEBICZ
23. kolejka
Sieradz: Klasa okręgowa
SZCZEGÓŁY MECZU ›
27 04/2019 15:00
MLKS Konopnica 1:3 KS Tęcza Brodnia Boisko MLKS Konopnica (Konopnica, Rzeczna 44)
34' KAMIL MITUŁA
57' BŁAŻEJ WAGA
50' BARTŁOMIEJ WRONA
10' Piotr Janik
53' Jakub Faryś
46' DAMIAN CIEPLUCHA
46' Damian Kieraś
22. kolejka
Sieradz: Klasa okręgowa
SZCZEGÓŁY MECZU ›
20 04/2019 11:00
LKS Masłowice 2:5 MLKS Konopnica Boisko LKS Masłowice (Masłowice, Sportowa 8)
90'+3 Mateusz Kaźmierczak
68' Adrian Ulfik
64' Mariusz Kalemba
48' Mateusz Kaźmierczak
37' Mateusz Kaźmierczak
29' BŁAŻEJ GAJĘCKI
8' Krystian Pawłowski
90'+2 Ariel Torchała
74' RAFAŁ BORUCKI
59' Mateusz Kaźmierczak
57' BŁAŻEJ GAJĘCKI
50' Mariusz Kalemba
25' DANIEL GAJĘCKI
7' Dariusz Skurka
21. kolejka
Sieradz: Klasa okręgowa
SZCZEGÓŁY MECZU ›
06 04/2019 16:00
MKS Jutrzenka Warta 4:0 MLKS Konopnica Boisko MKS Jutrzenka Warta (Warta, Deczyńskiego 3)
82' Maciej Dudek
81' Maciej Dudek
76' EMILIAN SULGAN
27' Marcin Kobierski
70' KACPER PIPCZYŃSKI
69' Piotr Kobierski
61' PAWEŁ DRĄGOWSKI
40' MICHAŁ ZABIELSKI
19' SZYMON ŚWIERCZYŃSKI
19. kolejka
Sieradz: Klasa okręgowa
SZCZEGÓŁY MECZU ›
24 03/2019 15:00
MLKS Konopnica 2:2 LKS Piast Błaszki Boisko MLKS Konopnica (Konopnica, Rzeczna 44)
66' Adrian Sroczyński
55' KRYSTIAN SOBIŚ
27' MARCIN ROSZCZYK
20' SEBASTIAN TRZEPAŁA
70' KRZYSZTOF ROGAN
63' KAMIL MITUŁA
90' DAMIAN RYMARSKI
62' DAMIAN RYMARSKI
90' DAMIAN RYMARSKI
54' Mateusz Kędzia
30' Mariusz Kalemba
17. kolejka
Sieradz: Klasa okręgowa
SZCZEGÓŁY MECZU ›
17 03/2019 16:00
KS KARSZNICE 2:2 MLKS Konopnica Stadion Miejski (Zduńska Wola, Stefana Okrzei 1)
67' Mariusz Kalemba
52' Mateusz Kędzia
77' JAKUB MAJCHRZAK
48' KAMIL ENDLER
60' PAWEŁ DRĄGOWSKI
58' Jakub Ratajczyk
51' RAFAŁ WENCEL
6' MARCIN JANICKI
16. kolejka
Sieradz: Klasa okręgowa
SZCZEGÓŁY MECZU ›
10 11/2018 14:00
MULKS Łask 2:5 MLKS Konopnica MULKS Łask (Łask, Armii Krajowej 5)
82' SEBASTIAN TRZEPAŁA
49' Adrian Ulfik
47' SEBASTIAN TRZEPAŁA
40' BARTOSZ NIZIOŁEK
12' KRZYSZTOF SZAFLIK
36' DOMINIK GROMADA
8' JAKUB SĘCZKOWSKI
89' BARTOSZ NIZIOŁEK
74' SEBASTIAN TRZEPAŁA
69' Dominik Brajtenbach
64' Mateusz Kaźmierczak
64' DOMINIK GROMADA
64' Tomasz Paroń
29' Kasper Młynarczyk
15. kolejka
Sieradz: Klasa okręgowa
SZCZEGÓŁY MECZU ›
28 10/2018 14:00
LKS ZAPOLE 1:6 MLKS Konopnica Boisko LKS Zapole (Zapole 25)
15' Adam Grajeta
83' KAMIL MITUŁA
79' KAMIL MITUŁA
77' Adrian Ulfik
76' KAMIL MITUŁA
29' Adrian Ulfik
19' Mateusz Kędzia
81' MARCEL KOWALSKI
37' TOMASZ ŁUCZAK
33' DANIEL WĘZIKOWSKI
22' Sławomir Sowiński
13. kolejka
Sieradz: Klasa okręgowa
SZCZEGÓŁY MECZU ›
13 10/2018 16:00
LKS Słowian Dworszowice 2:1 MLKS Konopnica Boisko LKS Słowian Dworszowice Pakoszowe (Dworszowice Pakoszowe 49)
72' Marcin Dwornik
90' Patryk Cybulski
60' Jan Misztela
86' HUBERT ZYRKA
80' Sebastian Król
63' JACEK KAŁUŻNY
55' Patryk Cybulski
51' JAKUB WALOSZCZYK
40' KAMIL MITUŁA
11. kolejka
Sieradz: Klasa okręgowa
SZCZEGÓŁY MECZU ›
06 10/2018 15:00
MLKS Konopnica 3:1 KS Warta Działoszyn Boisko MLKS Konopnica (Konopnica, Rzeczna 44)
40' PAWEŁ PIOTROWSKI
46' KAMIL MITUŁA
36' Adrian Ulfik
34' Marcin Dwornik
90'+1 KACPER DUTKIEWICZ
89' PAWEŁ PIOTROWSKI
89' PAWEŁ PIOTROWSKI
82' PAWEŁ PIOTROWSKI
79' PAWEŁ DRĄGOWSKI
10. kolejka
Sieradz: Klasa okręgowa
SZCZEGÓŁY MECZU ›
22 09/2018 16:00
MLKS Konopnica 3:0 GKS Chojne Boisko MLKS Konopnica (Konopnica, Rzeczna 44)
78' KAMIL MITUŁA
47' Marcin Dwornik
14' Mateusz Kędzia
63' PIOTR RYBCZYŃSKI
54' PAWEŁ DRĄGOWSKI
39' Jakub Śmigiera
33' ERWIN GARBALA
18' FILIP RYŻEWSKI
12' Dariusz Kolebacz
8. kolejka
Sieradz: Klasa okręgowa
SZCZEGÓŁY MECZU ›
15 09/2018 15:30
KS Tęcza Brodnia 3:3 MLKS Konopnica Boisko KS Orkan Buczek (Buczek, Spółdzielcza 1)
90' Marcin Dwornik
85' Marcin Dwornik
43' Adrian Ulfik
60' BŁAŻEJ WAGA
34' PRZEMYSŁAW GABALAK
10' KONRAD PIEKARSKI
55' JAROSŁAW FILIPCZAK
56' SZYMON ŚWIERCZYŃSKI
52' KRZYSZTOF ROGAN
31' Dariusz Kolebacz
31' Łukasz Mielczarek
7' BARTŁOMIEJ MAJDA
7. kolejka
Sieradz: Klasa okręgowa
SZCZEGÓŁY MECZU ›
08 09/2018 16:00
MLKS Konopnica 4:1 LKS Masłowice Boisko MLKS Konopnica (Konopnica, Rzeczna 44)
85' Marcin Sobczak
33' Marcin Sobczak
90'+2 KAMIL URBANEK
66' BARTŁOMIEJ MAJDA
44' Michał Mieszała
85' Marcin Sobczak
48' PIOTR RYBCZYŃSKI
22' Dariusz Kolebacz
18' SZYMON ŚWIERCZYŃSKI
6. kolejka
Sieradz: Klasa okręgowa
SZCZEGÓŁY MECZU ›
26 08/2018 11:00
MLKS Konopnica 2:6 MKS Jutrzenka Warta Boisko MLKS Konopnica (Konopnica, Rzeczna 44)
89' Maciej Dudek
87' Piotr Kobierski
70' Maciej Dudek
64' Mateusz Kędzia
51' Piotr Kobierski
39' Karol Korski
34' Karol Korski
30' Michał Mieszała
86' Mateusz Kaźmierczak
85' Karol Korski
83' PIOTR RYBCZYŃSKI
71' WIKTOR PAPROTA
66' Michał Mieszała
48' WIKTOR BEDNAREK
38' Mariusz Kalemba
33' KRZYSZTOF ROGAN
7' SEBASTIAN TRZEPAŁA
4. kolejka
Sieradz: Klasa okręgowa
SZCZEGÓŁY MECZU ›
18 08/2018 17:00
MLKS Konopnica 2:3 LZS Brąszewice Boisko MLKS Konopnica (Konopnica, Rzeczna 44)
90'+2 Adrian Ulfik
74' SZYMON ŚWIERCZYŃSKI
84' Bartłomiej Wypych
72' Przemysław Czarnecki
47' BARTŁOMIEJ SOBCZAK
87' Adrian Ulfik
77' Michał Mieszała
68' ŁUKASZ BALCERZAK
65' BŁAŻEJ GRZANKA
3. kolejka
Sieradz: Klasa okręgowa
SZCZEGÓŁY MECZU ›
12 08/2018 17:00
MLKS Konopnica 1:1 KS KARSZNICE Boisko MLKS Konopnica (Konopnica, Rzeczna 44)
73' MARCIN ROSZCZYK
45'+2 MARCIN JANICKI
88' Jakub Ratajczyk
77' PATRYK BŁACHUT
74' Krzysztof Cichosz
36' PAWEŁ DRĄGOWSKI
13' KRZYSZTOF ROSIAK
50' KRZYSZTOF ROSIAK
50' KRZYSZTOF ROSIAK
1. kolejka
Sieradz: Klasa okręgowa
SZCZEGÓŁY MECZU ›
05 08/2018 17:00
LKS Unia Sulmierzyce 4:1 MLKS Konopnica Boisko LKS Unia Sulmierzyce (Sulmierzyce, Strażacka 10)
71' Adrian Ulfik
52' ANDRZEJ KOSZUR
34' DAMIAN WOŹNIAK
21' DAMIAN WOŹNIAK
12' Adam Kajdanek
40' PRZEMYSŁAW SOCIK
11' Dariusz Kolebacz
3. kolejka
Puchar Polski "okręg Sieradz"
SZCZEGÓŁY MECZU ›
© PZPN 2014. Wszelkie prawa zastrzeżone. NOWY REGULAMIN ŁNP od 25.03.2019 Regulamin portalu DO 25.03.2019 Polityka prywatności