MKS SIEMIANOWICZANKA | B1

Mecze rozegrane 28
Strzelone bramki 33
Stracone bramki 142
B1 Junior Młodszy
09 06/2018 09:30
MKS SIEMIANOWICZANKA 7:0 KP WARTA ZAWIERCIE STADION MOSIR "PSZCZELNIK" (Siemianowice Śląskie, Pszczelnik )
66' DANIEL KUCPER
53' DANIEL KUCPER
54' DANIEL RURAŃSKI
74' KACPER KOWALCZYK
31' JAKUB BLACHNIK
47' ADRIAN KUCHTA
23' ADRIAN KUCHTA
13. kolejka
III liga wojewódzka B1 Junior Młodszy "KATAWICE-SOS.-WIOSNA" Grupa 4 (RW)
SZCZEGÓŁY MECZU ›
03 06/2018 17:00
LKS POGOŃ IMIELIN 2:4 MKS SIEMIANOWICZANKA Miejski stadion piłkarski (Imielin, Józefa Hallera 37A)
73' DANIEL KUCPER
70' JAKUB BLACHNIK
23' JAKUB BLACHNIK
17' MACIEJ ŻORAWIK
16' KRZYSZTOF SZYŁEJKO
11' KAMIL KUDERA
62' BARTOSZ HUMSKI
12. kolejka
III liga wojewódzka B1 Junior Młodszy "KATAWICE-SOS.-WIOSNA" Grupa 4 (RW)
SZCZEGÓŁY MECZU ›
26 05/2018 13:00
UKS RUCH II CHORZÓW 6:0 MKS SIEMIANOWICZANKA Kompleks Sportowy Kresy (Chorzów, Wolności 139)
66' BARTOSZ FAFIŃSKI
27' BARTŁOMIEJ LENERT
12' JAKUB SZYMAŃSKI
42' KAMIL WĄS
43' MATEUSZ BŁASZCZYK
1' MATEUSZ BŁASZCZYK
10. kolejka
III liga wojewódzka B1 Junior Młodszy "KATAWICE-SOS.-WIOSNA" Grupa 4 (RW)
SZCZEGÓŁY MECZU ›
12 05/2018 11:00
AKS NIWKA w SOSNOWCU 3:2 MKS SIEMIANOWICZANKA AKS GÓRNIK NIWKA SSNOWIEC (Sosnowiec, Orląt Lwowskich 70)
56' ALEKSANDER KUKLOK
48' MATEUSZ URBAŃCZYK
79' WOJCIECH KOŁODZIEJCZYK
35' WOJCIECH KOŁODZIEJCZYK
27' WOJCIECH KOŁODZIEJCZYK
8. kolejka
III liga wojewódzka B1 Junior Młodszy "KATAWICE-SOS.-WIOSNA" Grupa 4 (RW)
SZCZEGÓŁY MECZU ›
09 05/2018 17:45
KP WARTA ZAWIERCIE 3:6 MKS SIEMIANOWICZANKA "ORZEŁ" (Zawiercie, Stanisława Moniuszki 10)
72' ADRIAN KUCHTA
4' DANIEL RURAŃSKI
63' ALEKSANDER KUKLOK
51' ALEKSANDER KUKLOK
77' DANIEL KUCPER
54' DANIEL KUCPER
76' WIKTOR BOLDA
63' WIKTOR BOLDA
50' KRZYSZTOF JAKUBUS
6. kolejka
III liga wojewódzka B1 Junior Młodszy "KATAWICE-SOS.-WIOSNA" Grupa 4 (RW)
SZCZEGÓŁY MECZU ›
05 05/2018 09:00
MKS SIEMIANOWICZANKA 0:8 ZAGŁĘBIE S.A. II SOSNOWIEC STADION MOSIR "PSZCZELNIK" (Siemianowice Śląskie, Pszczelnik )
61' FILIP NOWAK
11' FILIP NOWAK
73' MARCIN PISAREK
63' MARCIN PISAREK
32' JAKUB WILK
14' DAWID GURAWSKI
63' MAKSYM NIEMIEC
55' DAWID NYCZ
7. kolejka
III liga wojewódzka B1 Junior Młodszy "KATAWICE-SOS.-WIOSNA" Grupa 4 (RW)
SZCZEGÓŁY MECZU ›
22 04/2018 09:00
MKS SIEMIANOWICZANKA 3:1 LKS POGOŃ IMIELIN STADION MOSIR "PSZCZELNIK" (Siemianowice Śląskie, Pszczelnik )
57' KAMIL KUDERA
48' JAKUB BLACHNIK
40'+1 KRZYSZTOF SZYŁEJKO
70' DOMINIK SWAKOŃ
5. kolejka
III liga wojewódzka B1 Junior Młodszy "KATAWICE-SOS.-WIOSNA" Grupa 4 (RW)
SZCZEGÓŁY MECZU ›
07 04/2018 15:30
MKS SIEMIANOWICZANKA 0:5 UKS RUCH II CHORZÓW STADION MOSIR "PSZCZELNIK" (Siemianowice Śląskie, Pszczelnik )
79' JAKUB SZYMAŃSKI
42' DANIEL PRÓBA
73' BARTŁOMIEJ LENERT
60' BARTŁOMIEJ LENERT
49' BARTŁOMIEJ LENERT
3. kolejka
III liga wojewódzka B1 Junior Młodszy "KATAWICE-SOS.-WIOSNA" Grupa 4 (RW)
SZCZEGÓŁY MECZU ›
25 03/2018 09:30
33' JAKUB KNAP
62' KORDIAN RUSZ
52' KORDIAN RUSZ
47' FILIP STATKIEWICZ
53' BARTOSZ DUDEK
51' PATRYK CHROBOK
43' PATRYK CHROBOK
39' JAKUB KNAP
38' MICHAŁ KORUS
33' PIOTR NOCOŃ
31' KACPER ŻOŁNA
29' KACPER ŻOŁNA
27' JAKUB KNAP
25' MICHAŁ KORUS
23' JAKUB KNAP
14' MICHAŁ KORUS
9' JAKUB KNAP
6' FILIP BOCIAN
3' FILIP BOCIAN
2. kolejka
III liga wojewódzka B1 Junior Młodszy "KATAWICE-SOS.-WIOSNA" Grupa 4 (RW)
SZCZEGÓŁY MECZU ›
11 11/2017 09:00
MKS SIEMIANOWICZANKA 1:9 GKS GIEKSA II KATOWICE SA STADION MOSIR "PSZCZELNIK" (Siemianowice Śląskie, Pszczelnik )
78' PIOTR NOCOŃ
74' KAMIL JURSKI
43' KAMIL JURSKI
72' ADRIAN KOCIUBA
38' MICHAŁ KORUS
20' NICOLAS SPRUS
16' MARCEL LUDWIKOWSKI
2' MARCEL LUDWIKOWSKI
27' KACPER ŻOŁNA
24' KONRAD RUDNICKI
70' KAMIL JURSKI
67' JAKUB BLACHNIK
58' ADRIAN KOSTYRA
13. kolejka
III liga wojewódzka B1 Junior Młodszy "Katowice-Sos- jesień" Grupa 4
SZCZEGÓŁY MECZU ›
02 11/2017 14:30
LKS POGOŃ IMIELIN 7:0 MKS SIEMIANOWICZANKA Miejski stadion piłkarski (Imielin, Józefa Hallera 37A)
50' BARTOSZ MACEK
32' BARTOSZ MACEK
70' KAROL NAWROCKI
78' MARCIN SZLUZY
76' MARCIN SZLUZY
23' MARCIN SZLUZY
14' MARCIN SZLUZY
68' KACPER RÓG
59' MARCIN SZLUZY
34' MIRON GODULA
12. kolejka
III liga wojewódzka B1 Junior Młodszy "Katowice-Sos- jesień" Grupa 4
SZCZEGÓŁY MECZU ›
14 10/2017 09:30
MKS SIEMIANOWICZANKA 0:5 BKS SARMACJA BĘDZIN STADION MOSIR "PSZCZELNIK" (Siemianowice Śląskie, Pszczelnik )
75' MAREK KOCOT
70' KAROL GÓRAL
68' BARTOSZ GRZEGORCZYK
40' JAKUB PIOTROWICZ
36' ADRIAN KUCHTA
9. kolejka
III liga wojewódzka B1 Junior Młodszy "Katowice-Sos- jesień" Grupa 4
SZCZEGÓŁY MECZU ›
09 09/2017 09:00
UKS RUCH II CHORZÓW 7:1 MKS SIEMIANOWICZANKA Kompleks Sportowy Kresy (Chorzów, Wolności 139)
73' PAWEŁ KAWCZYK
52' NIKODEM ANDRACZKE
51' KRZYSZTOF KARDAS
45' NIKODEM ANDRACZKE
38' NIKODEM ANDRACZKE
32' NIKODEM ANDRACZKE
3' NIKODEM ANDRACZKE
2' NIKODEM ANDRACZKE
49' MARTIN HOVSEPYAN
4. kolejka
III liga wojewódzka B1 Junior Młodszy "Katowice-Sos- jesień" Grupa 4
SZCZEGÓŁY MECZU ›
06 09/2017 17:00
80'+1 NIKODEM RAK
68' BARTOSZ JURCZAK
47' JAKUB BLACHNIK
33' JAN KŁOSOWSKI
27' WIKTOR BOLDA
25' KAROL LARA
13' ADRIAN KUCHTA
6' WIKTOR BOLDA
20' JAN KŁOSOWSKI
3. kolejka
III liga wojewódzka B1 Junior Młodszy "Katowice-Sos- jesień" Grupa 4
SZCZEGÓŁY MECZU ›
26 08/2017 10:00
MKS SIEMIANOWICZANKA 1:3 AKS NIWKA w SOSNOWCU STADION MOSIR "PSZCZELNIK" (Siemianowice Śląskie, Pszczelnik )
77' WOJCIECH KOŁODZIEJCZYK
65' JAKUB KRUEGER
36' JAKUB BLACHNIK
27' JAKUB KRUEGER
75' JAKUB BLACHNIK
57' WOJCIECH KOŁODZIEJCZYK
1. kolejka
III liga wojewódzka B1 Junior Młodszy "Katowice-Sos- jesień" Grupa 4
SZCZEGÓŁY MECZU ›
© PZPN 2014. Wszelkie prawa zastrzeżone. NOWY REGULAMIN ŁNP od 25.03.2019 Regulamin portalu DO 25.03.2019 Polityka prywatności