MGKS Drzewica | Klasa okręgowa

Mecze rozegrane 16
Strzelone bramki 57
Stracone bramki 26
Klasa okręgowa
17 10/2020 15:00
TS Szczerbiec Wolbórz 4:2 MGKS Drzewica Stadion piłkarski w Wolborzu (Wolbórz, Sportowa 32)
50' SEBASTIAN MIĄZEK
30' Łukasz Grzybek
67' ALEKSANDER CIEŚLIK
58' Bartłomiej Wajszczyk
55' ALEKSANDER CIEŚLIK
5' ALEKSANDER CIEŚLIK
85' Bartłomiej Matyja
80' DAWID GOSS
71' RADOSŁAW KACZMAREK
41' KACPER ŚWIĄDER
13. kolejka
Klasa okręgowa "Keeza Piotrków Trybunalski" Grupa 2
SZCZEGÓŁY MECZU ›
11 10/2020 15:00
MGKS Drzewica 6:1 LUKS Gomunice Stadion Miejski w Drzewicy (Drzewica, Kolejowa 27)
84' DAMIAN WOŹNIAK
73' ADAM WOŹNIAK
71' WOJCIECH RUTA
65' Łukasz Grzybek
56' SEBASTIAN MIĄZEK
8' WOJCIECH RUTA
1' SEBASTIAN MIĄZEK
12. kolejka
Klasa okręgowa "Keeza Piotrków Trybunalski" Grupa 2
SZCZEGÓŁY MECZU ›
04 10/2020 15:00
78' SEBASTIAN MIĄZEK
26' Łukasz Grzybek
90' Łukasz Roczek
90'+3 Łukasz Tąder
83' Dawid Barański
90'+3 WOJCIECH RUTA
76' WOJCIECH RUTA
90'+3 WOJCIECH RUTA
71' KACPER ZATORSKI
49' NORBERT WASILEWSKI
11. kolejka
Klasa okręgowa "Keeza Piotrków Trybunalski" Grupa 2
SZCZEGÓŁY MECZU ›
26 09/2020 16:00
MGKS Drzewica 3:1 MUKS STAL NIEWIADÓW Stadion Miejski w Drzewicy (Drzewica, Kolejowa 27)
15' ROBERT ŚWIĄTNICKI
90'+5 ADAM WOŹNIAK
88' Łukasz Grzybek
64' Łukasz Grzybek
84' JAKUB PACHNIEWICZ
80' Przemysław Ścierski
75' Kamil Marciniak
68' NORBERT WASILEWSKI
68' Łukasz Grzybek
24' ROBERT ŚWIĄTNICKI
10. kolejka
Klasa okręgowa "Keeza Piotrków Trybunalski" Grupa 2
SZCZEGÓŁY MECZU ›
19 09/2020 16:00
65' SZYMON RAFALSKI
84' WOJCIECH RUTA
90' PATRYK KACPERSKI
40' Łukasz Grzybek
38' Przemysław Ścierski
75' Stanisław Starus
21' WOJCIECH RUTA
3' Mateusz Pawlak
9. kolejka
Klasa okręgowa "Keeza Piotrków Trybunalski" Grupa 2
SZCZEGÓŁY MECZU ›
13 09/2020 16:00
MGKS Drzewica 2:2 GLKS Włókniarz Moszczenica Stadion Miejski w Drzewicy (Drzewica, Kolejowa 27)
74' MARCIN BRYLIKOWSKI
56' MARCIN BRYLIKOWSKI
69' Łukasz Grzybek
55' SEBASTIAN MIĄZEK
70' BARTOSZ MAZERANT
84' KACPER WIKTOR
44' MARCIN BRYLIKOWSKI
8. kolejka
Klasa okręgowa "Keeza Piotrków Trybunalski" Grupa 2
SZCZEGÓŁY MECZU ›
05 09/2020 16:30
LKS Olimpia Wola Załężna 2:5 MGKS Drzewica Stadion Piłkarski (Wola Załężna 0)
88' Przemysław Ścierski
75' Stanisław Starus
73' WOJCIECH RUTA
71' Arkadiusz Lenart
42' Łukasz Grzybek
19' Łukasz Grzybek
13' Łukasz Grzybek
77' WOJCIECH RUTA
69' MIKOŁAJ KĘPSKI
66' DANIEL STOLARCZYK
61' SZYMON RAFALSKI
59' RADOSŁAW KACZMAREK
7. kolejka
Klasa okręgowa "Keeza Piotrków Trybunalski" Grupa 2
SZCZEGÓŁY MECZU ›
30 08/2020 16:00
MGKS Drzewica 4:3 LZS Świt Kamieńsk Stadion Miejski w Drzewicy (Drzewica, Kolejowa 27)
53' Konrad Szmit
52' Jarosław Bąkowicz
20' Jacek Kuliberda
83' Łukasz Grzybek
47' Łukasz Grzybek
33' RADOSŁAW KACZMAREK
6' WOJCIECH RUTA
90' KACPER ŚWIĄDER
58' WIKTOR MISZTELA
55' MATEUSZ STOBIENIECKI
47' Damian Tkacz
45'+1 RADOSŁAW KACZMAREK
25' Marcin Ozga
6. kolejka
Klasa okręgowa "Keeza Piotrków Trybunalski" Grupa 2
SZCZEGÓŁY MECZU ›
22 08/2020 17:00
MKS Pilica Przedbórz 2:1 MGKS Drzewica Stadion w Przedborzu (Przedbórz, Sportowa 1)
47' WIKTOR MAJEWSKI
16' DAWID LIZIŃCZYK
7' WOJCIECH RUTA
90'+3 WOJCIECH RUTA
86' TOMASZ FLASZKA
72' Przemysław Kornacki
70' DAMIAN GLENDA
67' KACPER ŚWIĄDER
37' Stanisław Starus
5. kolejka
Klasa okręgowa "Keeza Piotrków Trybunalski" Grupa 2
SZCZEGÓŁY MECZU ›
19 08/2020 17:00
MGKS Drzewica 5:2 KS Paradyż Stadion Miejski w Drzewicy (Drzewica, Kolejowa 27)
89' DAWID RZEPKA
88' Bartłomiej Matyja
83' Mariusz Wrzosek
67' WOJCIECH TYCZYŃSKI
35' SZYMON RAFALSKI
27' SEBASTIAN MIĄZEK
16' Wojciech Pęczek
77' Michał Bańczyk
29' MATEUSZ STOBIENIECKI
60' Wojciech Majewski
28' Wojciech Majewski
60' Wojciech Majewski
4. kolejka
Klasa okręgowa "Keeza Piotrków Trybunalski" Grupa 2
SZCZEGÓŁY MECZU ›
16 08/2020 12:00
GKS II Bełchatów 1:5 MGKS Drzewica GIEKSA Arena (Bełchatów, Sportowa 3)
90'+2 WOJCIECH RUTA
81' Łukasz Grzybek
69' WOJCIECH RUTA
68' KACPER SIONKOWSKI
60' WOJCIECH RUTA
54' Łukasz Grzybek
75' JAN JASZCZAK
57' SEBASTIAN OCHOCKI
45' WOJCIECH RUTA
3. kolejka
Klasa okręgowa "Keeza Piotrków Trybunalski" Grupa 2
SZCZEGÓŁY MECZU ›
12 08/2020 17:00
MGKS Drzewica 0:2 KS Paradyż Stadion Miejski w Drzewicy (Drzewica, Kolejowa 27)
81' Mariusz Koćmin
39' DAWID RZEPKA
59' KACPER ŚWIĄDER
56' Michał Bańczyk
54' SEBASTIAN CIACH
40' Bartłomiej Matyja
3. kolejka
Puchar Polski "Piotrków Trybunalski"
SZCZEGÓŁY MECZU ›
09 08/2020 16:00
MGKS Drzewica 2:2 LKS Astoria Szczerców Stadion Miejski w Drzewicy (Drzewica, Kolejowa 27)
51' Adrian Ulfik
45'+1 MACIEJ MIEDWIEDIEW
90'+4 RADOSŁAW KACZMAREK
60' RADOSŁAW KACZMAREK
72' Patryk Ratajczyk
2. kolejka
Klasa okręgowa "Keeza Piotrków Trybunalski" Grupa 2
SZCZEGÓŁY MECZU ›
01 08/2020 16:00
LKS Lubochnia 0:1 MGKS Drzewica Gminny Stadion w Lubochni (Lubochnia, Łódzka 57a)
24' SEBASTIAN MIĄZEK
90'+4 KACPER ŚWIĄDER
76' WOJCIECH RUTA
76' BARTŁOMIEJ BRANDEBURSKI
45' Krystian Goździk
45' KAMIL SARWA
40' Bartłomiej Matyja
1. kolejka
Klasa okręgowa "Keeza Piotrków Trybunalski" Grupa 2
SZCZEGÓŁY MECZU ›
25 07/2020 16:00
LKS Olimpia Wola Załężna 0:10 MGKS Drzewica Stadion Piłkarski (Wola Załężna 0)
83' Jakub Gulej
74' WOJCIECH RUTA
62' KAMIL SARWA
49' WOJCIECH RUTA
37' SEBASTIAN MIĄZEK
27' WOJCIECH RUTA
17' SEBASTIAN MIĄZEK
15' SEBASTIAN MIĄZEK
13' WOJCIECH RUTA
9' Przemysław Ścierski
2. kolejka
Puchar Polski "Piotrków Trybunalski"
SZCZEGÓŁY MECZU ›
19 07/2020 17:00
LKS Białaczów 1:5 MGKS Drzewica (Białaczów, Piotrkowska 22)
73' WOJCIECH RUTA
48' HUBERT WIKTOROWICZ
46' Łukasz Grzybek
40' KAMIL SARWA
23' SEBASTIAN MIĄZEK
76' Dariusz Parada
84' Dariusz Parada
37' Przemysław Ścierski
22' DAMIAN POPECKI
1. kolejka
Puchar Polski "Piotrków Trybunalski"
SZCZEGÓŁY MECZU ›
© PZPN 2014. Wszelkie prawa zastrzeżone. NOWY REGULAMIN ŁNP od 25.03.2019 REGULAMIN PROFILU UŻYTKOWNIKA PZPN Polityka prywatności