MBKS Victoria Bartoszyce | Klasa okręgowa

Mecze rozegrane 32
Strzelone bramki 54
Stracone bramki 50
Klasa okręgowa
15 06/2019 17:00
MKS Polonia Lidzbark Warmiński 5:2 MBKS Victoria Bartoszyce Stadion Miejski (Lidzbark Warmiński, Bartoszycka 24)
78' SEBASTIAN ZAJĄCZKOWSKI
51' SERGEY GUROV
45' MATEUSZ GUT
28' PAWEŁ GAJKOWSKI
20' PAWEŁ GAJKOWSKI
18' DANIEL BORUCKI
6' SEBASTIAN ZAJĄCZKOWSKI
90'+2 PAWEŁ GAJKOWSKI
82' BARTŁOMIEJ RODZEŃSKI
27' WOJCIECH WOJCIECHOWSKI
17' KAMIL KOZERA
30. kolejka
Klasa okręgowa Grupa 1
SZCZEGÓŁY MECZU ›
29 05/2019 17:00
MBKS Victoria Bartoszyce 6:1 LKS Różnowo Stadion Miejski (Bartoszyce, Sportowa 23)
69' RAFAŁ MALICKI
63' BŁAŻEJ JODKO
10' BŁAŻEJ JODKO
4' BŁAŻEJ JODKO
81' KAMIL RUBAŻEWICZ
77' KAMIL RUBAŻEWICZ
17' Damian Fidurski
50' RADOSŁAW PRYSZCZEPKO
27. kolejka
Klasa okręgowa Grupa 1
SZCZEGÓŁY MECZU ›
20 04/2019 17:00
MBKS Victoria Bartoszyce 1:1 LKS Łyna Sępopol Stadion Miejski (Bartoszyce, Sportowa 23)
48' SZYMON RENTKOWSKI
18' RADOSŁAW PRYSZCZEPKO
90'+3 SEBASTIAN WARCHOLAK
90'+3 RAFAŁ MALICKI
90'+3 RAFAŁ NARUSZEWICZ
78' PRZEMYSŁAW KALISZUK
59' KAROL SNOPKOWSKI
45' MATEUSZ ŁAŻEWSKI
37' MAREK MILCZAREK
23' MATEUSZ ORŁOWSKI
21. kolejka
Klasa okręgowa Grupa 1
SZCZEGÓŁY MECZU ›
30 03/2019 16:00
MBKS Victoria Bartoszyce 4:1 LKS Mazur Wydminy Stadion Miejski (Bartoszyce, Sportowa 23)
67' RAFAŁ MALICKI
60' KAMIL KOZERA
49' PAWEŁ SZYMAŃSKI
37' ROBERT DAWIDZIUK
30' Tomasz Bobrowski
73' ROBERT DAWIDZIUK
69' KAMIL KOZERA
48' MAREK MILCZAREK
21' KAMIL RENGEL
18. kolejka
Klasa okręgowa Grupa 1
SZCZEGÓŁY MECZU ›
17 11/2018 13:00
MBKS Victoria Bartoszyce 3:0 GKS Cresovia Górowo Iławeckie Stadion Miejski (Bartoszyce, Sportowa 23)
86' RAFAŁ MALICKI
80' KAMIL KOZERA
6' PAWEŁ SZYMAŃSKI
86' RAFAŁ MALICKI
78' CEZARY DWORZAŃSKI
70' PIOTR BOGDZIEWICZ
68' PRZEMYSŁAW MIKULAK
65' BARTOSZ RZEŹNIK
65' PAWEŁ GAJKOWSKI
61' ERNEST TUCHOLSKI
42' PAWEŁ SZYMAŃSKI
23' ADAM DANILEWICZ
16. kolejka
Klasa okręgowa Grupa 1
SZCZEGÓŁY MECZU ›
20 10/2018 15:00
LKS Różnowo 1:1 MBKS Victoria Bartoszyce Boisko Wiejskie (Różnowo 0)
90'+5 DACJUSZ TUCHOLSKI
43' ARTUR BODALSKI
88' BŁAŻEJ JODKO
81' Paweł Sędrowski
80' MAHAMADOU BAH
78' BARTŁOMIEJ CZERNIAKOWSKI
78' PATRYK CZOKAŁO
47' PIOTR WOBOLEWICZ
26' MATEUSZ KURAJ
12. kolejka
Klasa okręgowa Grupa 1
SZCZEGÓŁY MECZU ›
18 08/2018 17:00
LKS Mazur Wydminy 3:1 MBKS Victoria Bartoszyce Boisko Gminne (Wydminy, Szkolna 5)
50' PIOTR ROMAN
34' ROBERT DAWIDZIUK
16' KRZYSZTOF KUDLICKI
9' PAWEŁ SZYMAŃSKI
65' ROBERT DAWIDZIUK
65' MAREK MILCZAREK
51' KAMIL GIEŁAŻYS
61' PIOTR ROMAN
61' PIOTR ROMAN
45' PIOTR ROMAN
36' KAROL RODZIEWICZ
34' DACJUSZ TUCHOLSKI
3. kolejka
Klasa okręgowa Grupa 1
SZCZEGÓŁY MECZU ›
15 08/2018 17:00
MBKS Victoria Bartoszyce 0:2 GKS Pisa Barczewo Stadion Miejski (Bartoszyce, Sportowa 23)
80' PAWEŁ KAPUSTA
76' ANDRZEJ SKINDEL
88' ŁUKASZ BORAS
88' MAREK MILCZAREK
88' PAWEŁ SZYMAŃSKI
87' ADRIAN WŁODARCZYK
72' SEBASTIAN KRZYWICKI
67' RAFAŁ WYTRYKOWSKI
2. kolejka
Klasa okręgowa Grupa 1
SZCZEGÓŁY MECZU ›
12 08/2018 16:00
GKS Cresovia Górowo Iławeckie 4:1 MBKS Victoria Bartoszyce Stadion Miejski (Górowo Iławeckie, gen. Sikorskiego 11)
60' JAKUB FIGAT
72' MATEUSZ BOJARSKI
53' DANIEL WIERZBOWSKI
44' DANIEL WIERZBOWSKI
20' MATEUSZ BOJARSKI
90'+1 SZYMON SZYPCZYŃSKI
65' PAWEŁ SZYMAŃSKI
60' ŁUKASZ BORAS
47' MAREK MILCZAREK
45'+1 MATEUSZ WIERZBOWSKI
44' BŁAŻEJ JODKO
17' TOMASZ SZAFRAN
1. kolejka
Klasa okręgowa Grupa 1
SZCZEGÓŁY MECZU ›
© PZPN 2014. Wszelkie prawa zastrzeżone. NOWY REGULAMIN ŁNP od 25.03.2019 Regulamin portalu DO 25.03.2019 Polityka prywatności