LPFA Luboń POZNAŃ | E1

Mecze rozegrane 10
Strzelone bramki 36
Stracone bramki 67
E1 Orlik
02 11/2019 09:00
SUCHARY Suchy Las 13:4 LPFA Luboń POZNAŃ Boisko ul.Poziomkowa (Suchy Las, Poziomkowa )
24' FILIP SKOWROŃSKI
48' IGOR ŚWIERKOWSKI
47' FILIP SKOWROŃSKI
45' IGNATI DIAVGO
44' STANISŁAW ILLUKOWICZ
43' IGOR ŚWIERKOWSKI
42' MAREK CZERWIŃSKI
40' IGOR ŚWIERKOWSKI
37' Jan Tomaszyk
35' FILIP SKOWROŃSKI
32' KACPER STARCZEWSKI
22' IGOR ŚWIERKOWSKI
16' FRANCISZEK PRZYBYLSKI
12' FILIP SKOWROŃSKI
9' OLAF WIGOWSKI
6' FILIP SKOWROŃSKI
4' IGNATI DIAVGO
10. kolejka
Poznań: II liga okręgowa E1 Orlik Grupa 6
SZCZEGÓŁY MECZU ›
27 10/2019 12:00
LPFA Luboń POZNAŃ 8:5 UKS Dyskobolia Grodzisk Wlkp. Orlik - Luboń (Luboń, Dojazdowa 1)
46' JAKUB BRUDŁO
48' EMIL ZAWISZA
18' EMIL ZAWISZA
31' IGOR MAĆKOWIAK
23' IGOR MAĆKOWIAK
33' BRUNO PŁOCHARSKI
29' IGNATI DIAVGO
30' Jan Tomaszyk
28' Jan Tomaszyk
9' KACPER STARCZEWSKI
8' KACPER STARCZEWSKI
7' KACPER STARCZEWSKI
2' KACPER STARCZEWSKI
9. kolejka
Poznań: II liga okręgowa E1 Orlik Grupa 6
SZCZEGÓŁY MECZU ›
17 10/2019 18:00
SPARTA Oborniki 3:6 LPFA Luboń POZNAŃ Sparta Oborniki (Oborniki, Objezierska 2)
46' IGOR PŁOCHARSKI
48' JAKUB BORKOWSKI
23' JAKUB BORKOWSKI
40' WOJCIECH CHWAŁ
18' FRANCISZEK ZAWAL
12' FRANCISZEK ZAWAL
44' SZYMON CHWAŁ
29' SZYMON CHWAŁ
10' MIKOŁAJ PIETZ
8. kolejka
Poznań: II liga okręgowa E1 Orlik Grupa 6
SZCZEGÓŁY MECZU ›
05 10/2019 10:00
KORONA ZAKRZEWO 6:3 LPFA Luboń POZNAŃ Skórzewo, Księdza Stanisława Kozierowskiego 1
40' FRANCISZEK ZAWAL
47' EMIL OLEJNIK
34' Jakub Wojciechowski
28' PAWEŁ SADOWSKI
22' FRANCISZEK ZAWAL
14' JAKUB BORKOWSKI
19' Nikodem Gostomski
10' EMIL OLEJNIK
6' Jakub Jaźwiecki
6. kolejka
Poznań: II liga okręgowa E1 Orlik Grupa 6
SZCZEGÓŁY MECZU ›
28 09/2019 12:00
LPFA Luboń POZNAŃ 4:5 WIELKOPOLSKA Komorniki Orlik - Luboń (Luboń, Dojazdowa 1)
50' TOBIASZ RYMANIAK
49' FRANCISZEK NOWAK-KRZYŻAŃSKI
32' FRANCISZEK NOWAK-KRZYŻAŃSKI
33' FRANCISZEK NOWAK-KRZYŻAŃSKI
3' TOBIASZ RYMANIAK
31' JAKUB WOJCIECHOWSKI
39' KACPER STARCZEWSKI
14' KACPER STARCZEWSKI
6' IGNATI DIAVGO
5. kolejka
Poznań: II liga okręgowa E1 Orlik Grupa 6
SZCZEGÓŁY MECZU ›
22 09/2019 11:00
1920 Mosina 11:4 LPFA Luboń POZNAŃ 1920 Mosina (Mosina, Konopnickiej 31)
47' FRANCISZEK SZYDŁOWSKI
30' WOJCIECH KOWALEWSKI
50'+2 ALEKS DOLATA
35' ALEKS DOLATA
27' ALEKS DOLATA
25' MIKOŁAJ KACZMAREK
40' KSAWERY ZIMOWSKI
30' KSAWERY ZIMOWSKI
26' KSAWERY ZIMOWSKI
15' KSAWERY ZIMOWSKI
9' KSAWERY ZIMOWSKI
46' JAKUB BORKOWSKI
43' JAKUB BORKOWSKI
19' KACPER STARCZEWSKI
11' KACPER STARCZEWSKI
4. kolejka
Poznań: II liga okręgowa E1 Orlik Grupa 6
SZCZEGÓŁY MECZU ›
14 09/2019 12:00
OTPS WINOGRADY Poznań 5:3 LPFA Luboń POZNAŃ OTPS Winogrady Poznań (Poznań-Stare Miasto, Wichrowe Wzgórze )
46' TYMOTEUSZ LESIŃSKI
21' KACPER STARCZEWSKI
16' KAMIL PIOTROWSKI
42' BARTOSZ NIEWIEDZIAŁ
34' DAWID BEKAS
27' DAWID BEKAS
49' JAKUB GORCZOWSKI
20' JAKUB GORCZOWSKI
3. kolejka
Poznań: II liga okręgowa E1 Orlik Grupa 6
SZCZEGÓŁY MECZU ›
31 08/2019 11:00
KS Canarinhos II Skórzewo 13:0 LPFA Luboń POZNAŃ Skórzewo (Skórzewo, Księdza Stanisława Kozierowskiego 1)
49' MARCEL MALANOWICZ
43' OSKAR ZAKRZEWSKI
38' OSKAR ZAKRZEWSKI
25' OSKAR ZAKRZEWSKI
23' PATRYK SZUBA
21' OSKAR ZAKRZEWSKI
17' MACIEJ CYTLAK
15' OLIWER SOBKOWSKI
13' ADAM SUTHERLAND
10' OLIWER SOBKOWSKI
7' FRANCISZEK ĆWIRKO
4' OSKAR ZAKRZEWSKI
41' PATRYK SZUBA
1. kolejka
Poznań: II liga okręgowa E1 Orlik Grupa 6
SZCZEGÓŁY MECZU ›
© PZPN 2014. Wszelkie prawa zastrzeżone. NOWY REGULAMIN ŁNP od 25.03.2019 Regulamin portalu DO 25.03.2019 Polityka prywatności