LKS WISŁA STRUMIEŃ | Klasa okręgowa

Mecze rozegrane 16
Strzelone bramki 27
Stracone bramki 42
Klasa okręgowa
02 11/2019 14:00
88' KAMIL ZORYCHTA
45' DAWID MENCNER
77' PIOTR SZPILAREWICZ
90'+4 SEBASTIAN KARZEŁEK
90'+4 PIOTR SZPILAREWICZ
90'+5 KAMIL ZORYCHTA
90'+5 KAMIL ZORYCHTA
90'+3 KAMIL ZORYCHTA
90'+3 RAFAŁ USTASZEWSKI
85' DARIUSZ INDYK
71' SZYMON KWIATKOWSKI
69' PRZEMYSŁAW BŁAŻEJOWSKI
53' GRACJAN HAKA
14' KAMIL WALECZEK
14. kolejka
Klasa okręgowa "ZINA Skoczów-Żywiec" Grupa 6
SZCZEGÓŁY MECZU ›
26 10/2019 15:00
50' PAWEŁ MICHAŁEK
40' DARIUSZ INDYK
14' DARIUSZ INDYK
11' SEBASTIAN JUROSZEK
90'+3 PIOTR SZPILAREWICZ
90'+1 ARTUR MIŁY
87' DORIAN CHRAPEK
84' WIKTOR TOMALA
65' WIKTOR TOMALA
84' WIKTOR TOMALA
44' DARIUSZ INDYK
43' DAWID ŁYŻWA
13. kolejka
Klasa okręgowa "ZINA Skoczów-Żywiec" Grupa 6
SZCZEGÓŁY MECZU ›
12 10/2019 15:00
33' ARTUR MIŁY
90'+5 DARIUSZ INDYK
80' ŁUKASZ HALAMA
84' ŁUKASZ HALAMA
81' DAWID ŁYŻWA
80' MARCIN URBAŃCZYK
90'+8 BŁAŻEJ BAWOŁ
90'+8 BŁAŻEJ BAWOŁ
57' BŁAŻEJ BAWOŁ
90'+8 ARTUR MIŁY
90'+8 ARTUR MIŁY
48' ARTUR MIŁY
45' KRYSTIAN TEKLA
16' MATEUSZ JANOTA
16' DARIUSZ INDYK
11. kolejka
Klasa okręgowa "ZINA Skoczów-Żywiec" Grupa 6
SZCZEGÓŁY MECZU ›
08 09/2019 15:00
74' BARTOSZ WOJTKÓW
18' BARTOSZ WOJTKÓW
44' ARTUR MIŁY
68' MIKOŁAJ FRANUSIK
52' MIKOŁAJ FRANUSIK
21' MIKOŁAJ FRANUSIK
17' DAMIAN SALACHNA
7' DAMIAN SALACHNA
2' DAMIAN SALACHNA
86' ARTUR MIŁY
6. kolejka
Klasa okręgowa "ZINA Skoczów-Żywiec" Grupa 6
SZCZEGÓŁY MECZU ›
25 08/2019 17:00
70' MATEUSZ WIGEZZI
41' MATEUSZ WIGEZZI
10' MATEUSZ WIGEZZI
43' ANDRZEJ PAPIEROK
65' TOMASZ OLSZAR
16' TOMASZ STASIAK
75' TOMASZ STASIAK
66' MARCIN SOBCZAK
50' PIOTR SZPILAREWICZ
22' MATEUSZ STOKŁOSA
4. kolejka
Klasa okręgowa "ZINA Skoczów-Żywiec" Grupa 6
SZCZEGÓŁY MECZU ›
17 08/2019 17:00
51' DAWID BLUCK
87' DAMIAN SANETRA
43' MICHAŁ GARNCARCZYK
13' MICHAŁ GARNCARCZYK
69' SEBASTIAN PĘPEK
70' KRYSTIAN TEKLA
65' MATEUSZ JANOTA
60' SZYMON NOWAK
88' ARTUR MIŁY
55' ARTUR MIŁY
88' ARTUR MIŁY
31' SZYMON CZAKON
3. kolejka
Klasa okręgowa "ZINA Skoczów-Żywiec" Grupa 6
SZCZEGÓŁY MECZU ›
28 07/2019 17:00
74' ARTUR PRYCZEK
14' MAKSYMILIAN SZCZYPKA
90'+3 TOMASZ SZYPER
65' TOMASZ SZYPER
57' TOMASZ SZYPER
90'+3 ARTUR MIŁY
90'+3 PIOTR SZPILAREWICZ
90'+3 PIOTR SZPILAREWICZ
74' MATEUSZ LIZAK
70' KAMIL GABRYŚ
1. kolejka
Puchar Polski "Skoczów"
SZCZEGÓŁY MECZU ›
© PZPN 2014. Wszelkie prawa zastrzeżone. NOWY REGULAMIN ŁNP od 25.03.2019 Regulamin portalu DO 25.03.2019 Polityka prywatności