LKS POLONIA PRÓSZKÓW | Klasa B

Mecze rozegrane 22
Strzelone bramki 104
Stracone bramki 25
Klasa B
02 06/2019 17:00
90' MATEUSZ SUCHODOLSKI
81' PIOTR WLOKA
80' MARCIN SUCHODOLSKI
75' MARIUSZ SPARWASSER
74' MATEUSZ SUCHODOLSKI
46' MAREK CICHOŃ
44' Marek Owsiak
43' MARCIN SUCHODOLSKI
38' DAMIAN ŁACIAK
36' MATEUSZ SUCHODOLSKI
12' Damian Zwoliński
24. kolejka
Klasa B Grupa 10
SZCZEGÓŁY MECZU ›
12 05/2019 17:00
87' MATEUSZ SUCHODOLSKI
83' Marek Owsiak
81' MATEUSZ SUCHODOLSKI
80' MARCIN SUCHODOLSKI
75' JAKUB MARCINÓW
69' Marek Owsiak
66' WALDEMAR RIEMER
61' MATEUSZ SUCHODOLSKI
50' WALDEMAR RIEMER
46' MATEUSZ SUCHODOLSKI
40' SZYMON WÓJCICKI
38' JAKUB MARCINÓW
33' MATEUSZ SUCHODOLSKI
22' Damian Zwoliński
19' WALDEMAR RIEMER
16' MATEUSZ SUCHODOLSKI
12' Marek Owsiak
15' KAROL ORŁOWSKI
13' WOJCIECH KRÓL
13' WOJCIECH KRÓL
12' WOJCIECH KRÓL
21. kolejka
Klasa B Grupa 10
SZCZEGÓŁY MECZU ›
05 05/2019 17:00
73' SZYMON WÓJCICKI
64' MATEUSZ SUCHODOLSKI
61' MATEUSZ SUCHODOLSKI
12' WALDEMAR RIEMER
1' MATEUSZ SUCHODOLSKI
70' SEBASTIAN KNIAZIEWICZ
86' MATEUSZ WIENCH
85' JAROSŁAW ŁYSOŃ
51' JAKUB MARCINÓW
20. kolejka
Klasa B Grupa 10
SZCZEGÓŁY MECZU ›
31 03/2019 16:00
18' KAMIL LISOŃ
82' Damian Zwoliński
45'+2 Damian Zwoliński
90'+1 ADAM KOZIOŁ
82' Damian Zwoliński
73' JAROSŁAW ŁYSOŃ
65' FILIP MAJEWSKI
57' MATEUSZ NOWAK
45'+2 JAKUB MARCINÓW
42' Marek Owsiak
30' TOMASZ SURA
16. kolejka
Klasa B Grupa 10
SZCZEGÓŁY MECZU ›
17 03/2019 15:00
73' MATEUSZ SUCHODOLSKI
70' MAKSYM KAPITAN
68' MATEUSZ SUCHODOLSKI
17' JAKUB MARCINÓW
11' MATEUSZ SUCHODOLSKI
6' SZYMON WÓJCICKI
76' MAREK CHUDALA
59' ŁUKASZ SWENDROWSKI
47' TOMASZ SWENDROWSKI
29' MATEUSZ SWENDROWSKI
14. kolejka
Klasa B Grupa 10
SZCZEGÓŁY MECZU ›
08 09/2018 16:00
74' Marek Owsiak
72' Damian Zwoliński
70' WALDEMAR RIEMER
68' MATEUSZ ZALEWSKI
61' VADYM MAKOHON
50' WALDEMAR RIEMER
25' VADYM MAKOHON
10' Damian Zwoliński
55' Dorian Duraj
55' Dorian Duraj
48' Dorian Duraj
38' Damian Zwoliński
33' RADOSŁAW TRACZ
4. kolejka
Klasa B Grupa 10
SZCZEGÓŁY MECZU ›
02 09/2018 17:00
62' Damian Zwoliński
56' Damian Zwoliński
32' PIOTR OCHENDUSZKO
24' MANFRED KAUCZUK
84' TOMASZ MAJEWSKI
52' FILIP MAJEWSKI
50' DAWID SKUPIŃSKI
49' JAROSŁAW ŁYSOŃ
48' JĘDRZEJ MIZIO
34' ADAM KOZIOŁ
25' MARCIN BOBOWSKI
24' ADAM LISICKI
3. kolejka
Klasa B Grupa 10
SZCZEGÓŁY MECZU ›
© PZPN 2014. Wszelkie prawa zastrzeżone. NOWY REGULAMIN ŁNP od 25.03.2019 Regulamin portalu DO 25.03.2019 Polityka prywatności