LKS Czarni Rząśnia | Klasa okręgowa

Mecze rozegrane 31
Strzelone bramki 95
Stracone bramki 30
Klasa okręgowa
15 06/2019 17:00
LZS Brąszewice 1:4 LKS Czarni Rząśnia Boisko LZS Brąszewice (Brąszewice, Starowiejska 1)
56' DARIUSZ KRĘŻEL
49' Piotr Kokot
32' KAMIL DĄBEK
13' MATEUSZ SZYSZKOWSKI
2' KAMIL DĄBEK
77' Jarosław Gruszel
60' MATEUSZ SZYSZKOWSKI
30. kolejka
Sieradz: Klasa okręgowa
SZCZEGÓŁY MECZU ›
08 06/2019 17:00
LKS Czarni Rząśnia 5:0 GKS Chojne Boisko LKS Czarni Rząśnia (Rząśnia, 1 Maja 37a)
87' Marek Grabowski
56' KAMIL DĄBEK
46' DARIUSZ KRĘŻEL
24' DARIUSZ KRĘŻEL
18' Damian Jasiński
89' MATEUSZ KRAWCZYK
77' PIOTR BILSKI
29. kolejka
Sieradz: Klasa okręgowa
SZCZEGÓŁY MECZU ›
01 06/2019 16:00
KS Tęcza Brodnia 1:3 LKS Czarni Rząśnia Boisko KS Orkan Buczek (Buczek, Spółdzielcza 1)
84' Dawid Mielczarek
81' DARIUSZ KRĘŻEL
58' Szymon Piotrowski
76' BŁAŻEJ WAGA
49' Łukasz Mielczarek
30' MATEUSZ SZYSZKOWSKI
27' DAWID CHEDA
28. kolejka
Sieradz: Klasa okręgowa
SZCZEGÓŁY MECZU ›
25 05/2019 17:00
LKS Czarni Rząśnia 8:0 LKS Masłowice Boisko LKS Czarni Rząśnia (Rząśnia, 1 Maja 37a)
90' KAMIL DĄBEK
74' Damian Jasiński
73' Marek Grabowski
65' Marek Grabowski
58' Marek Grabowski
27' MATEUSZ SZYSZKOWSKI
26' DARIUSZ KRĘŻEL
14' Damian Jasiński
39' RAFAŁ BORUCKI
27. kolejka
Sieradz: Klasa okręgowa
SZCZEGÓŁY MECZU ›
19 05/2019 16:00
TS Janiszewice 2:4 LKS Czarni Rząśnia TS Janiszewice (Janiszewice 17)
84' Szymon Piotrowski
80' DARIUSZ KRĘŻEL
60' Marek Grabowski
18' Damian Jasiński
77' Dawid Kępniak
34' Tomasz Marecki
81' Dawid Kępniak
22' Tomasz Marecki
26. kolejka
Sieradz: Klasa okręgowa
SZCZEGÓŁY MECZU ›
01 05/2019 17:00
LKS Czarni Rząśnia 1:2 LKS Piast Błaszki Boisko LKS Czarni Rząśnia (Rząśnia, 1 Maja 37a)
39' KAMIL MAJCHROWSKI
19' Adrian Sroczyński
37' Damian Jasiński
85' Adrian Sroczyński
79' Tomasz Siewiera
77' Marek Grabowski
77' Marek Grabowski
69' ALBERT KAMAŃCZYK
65' Kamil Piekielny
44' KAMIL MAJCHROWSKI
38' KAMIL MAJCHROWSKI
44' KAMIL MAJCHROWSKI
25' Damian Jasiński
19' TOMASZ POLAK
10' Szymon Piotrowski
23. kolejka
Sieradz: Klasa okręgowa
SZCZEGÓŁY MECZU ›
28 04/2019 16:00
KS KARSZNICE 0:4 LKS Czarni Rząśnia Stadion Miejski (Zduńska Wola, Stefana Okrzei 1)
86' Marek Grabowski
83' Marek Grabowski
71' Szymon Piotrowski
22' SEBASTIAN ROŻNIAKOWSKI
65' Tomasz Adamczuk
17' Tomasz Królikowski
22. kolejka
Sieradz: Klasa okręgowa
SZCZEGÓŁY MECZU ›
20 04/2019 16:00
LKS Czarni Rząśnia 5:1 MULKS Łask Boisko LKS Czarni Rząśnia (Rząśnia, 1 Maja 37a)
88' Dawid Mielczarek
84' Dawid Mielczarek
68' Marek Grabowski
60' KAMIL DĄBEK
47' WOJCIECH OWCZAREK
21' WIKTOR MARCINIAK
21. kolejka
Sieradz: Klasa okręgowa
SZCZEGÓŁY MECZU ›
30 03/2019 15:30
MKS Zduńska Wola 1:4 LKS Czarni Rząśnia Boisko MKS Zduńska Wola (Zduńska Wola, Dolna 41)
90'+3 KRYSTIAN NAGIEŁ
49' KRYSTIAN NAGIEŁ
36' KRYSTIAN NAGIEŁ
18' Marek Grabowski
73' Mateusz Wroński
73' Szymon Piotrowski
57' Mateusz Wroński
52' Marek Grabowski
18. kolejka
Sieradz: Klasa okręgowa
SZCZEGÓŁY MECZU ›
23 03/2019 15:00
LKS Czarni Rząśnia 2:1 LKS Słowian Dworszowice Boisko LKS Czarni Rząśnia (Rząśnia, 1 Maja 37a)
78' KRYSTIAN NAGIEŁ
38' Szymon Piotrowski
14' Patryk Smolarz
90' KACPER TORCHALSKI
85' Rafał Stempniewicz
82' Marek Grabowski
78' SEBASTIAN ROŻNIAKOWSKI
75' Krzysztof Żak
43' Szymon Piotrowski
17. kolejka
Sieradz: Klasa okręgowa
SZCZEGÓŁY MECZU ›
17 03/2019 14:00
KS Warta Działoszyn 1:2 LKS Czarni Rząśnia KS Warta Działoszyn (Działoszyn, Grota-Roweckiego 11)
50' Marek Grabowski
45'+1 KAMIL DĄBEK
25' Bartosz Kurpet
81' Szymon Piotrowski
81' TOMASZ LEWANDOWSKI
81' TOMASZ LEWANDOWSKI
65' TOMASZ LEWANDOWSKI
62' MARIUSZ BANASZEWSKI
57' MACIEJ BRYŁA
22' DOMINIK TRZECIAKIEWICZ
16. kolejka
Sieradz: Klasa okręgowa
SZCZEGÓŁY MECZU ›
04 11/2018 14:00
GKS Chojne 2:4 LKS Czarni Rząśnia Boisko KS Chojne (Chojne, Stawowa 4)
70' KAMIL DĄBEK
40' Marek Grabowski
26' SEBASTIAN ROŻNIAKOWSKI
22' Damian Jasiński
30' Jakub Śmigiera
4' Marcin Kamiński
90'+1 Tomasz Siewiera
79' Tomasz Królikowski
56' KAMIL DĄBEK
26' Bartosz Wuszt
21' FILIP RYŻEWSKI
14. kolejka
Sieradz: Klasa okręgowa
SZCZEGÓŁY MECZU ›
27 10/2018 15:30
LKS Czarni Rząśnia 2:1 KS Tęcza Brodnia Boisko LKS Czarni Rząśnia (Rząśnia, 1 Maja 37a)
56' IGOR SZCZEPANIAK
61' SEBASTIAN ROŻNIAKOWSKI
51' Marek Grabowski
90' Damian Kieraś
83' Sebastian Kieraś
67' WIKTOR TYLCZYŃSKI
55' Szymon Piotrowski
34' KACPER TORCHALSKI
25' Tomasz Królikowski
13. kolejka
Sieradz: Klasa okręgowa
SZCZEGÓŁY MECZU ›
13 10/2018 16:00
LKS Czarni Rząśnia 5:0 TS Janiszewice Boisko LKS Czarni Rząśnia (Rząśnia, 1 Maja 37a)
85' KRYSTIAN NAGIEŁ
67' DARIUSZ KRĘŻEL
26' MATEUSZ SZYSZKOWSKI
9' MATEUSZ SZYSZKOWSKI
3' KAMIL DĄBEK
78' Artur Kanty
64' DAMIAN KOLĘDA
13' Damian Jasiński
11. kolejka
Sieradz: Klasa okręgowa
SZCZEGÓŁY MECZU ›
15 09/2018 16:00
LKS Czarni Rząśnia 1:0 KS KARSZNICE Boisko LKS Czarni Rząśnia (Rząśnia, 1 Maja 37a)
7' DARIUSZ KRĘŻEL
87' RAFAŁ WENCEL
79' Łukasz Światowy
62' Tomasz Adamczuk
45'+2 Szymon Piotrowski
42' Michał Filipczak
7. kolejka
Sieradz: Klasa okręgowa
SZCZEGÓŁY MECZU ›
08 09/2018 16:00
MULKS Łask 1:2 LKS Czarni Rząśnia MULKS Łask (Łask, Armii Krajowej 5)
28' DOMINIK GROMADA
74' SEBASTIAN ROŻNIAKOWSKI
8' DARIUSZ KRĘŻEL
90'+4 Tomasz Królikowski
50' WIKTOR MARCINIAK
26' DARIUSZ KRĘŻEL
19' Damian Jasiński
6. kolejka
Sieradz: Klasa okręgowa
SZCZEGÓŁY MECZU ›
25 08/2018 17:00
LKS ZAPOLE 1:3 LKS Czarni Rząśnia Boisko LKS Zapole (Zapole 25)
42' Marek Grabowski
35' DARIUSZ KRĘŻEL
12' MATEUSZ SZYSZKOWSKI
27' DAWID PAWŁOWSKI
86' DANIEL WĘZIKOWSKI
74' Szymon Piotrowski
42' Paweł Siwczak
32' MARCEL KOWALSKI
29' DAWID PAWŁOWSKI
20' TOMASZ ŁUCZAK
4. kolejka
Sieradz: Klasa okręgowa
SZCZEGÓŁY MECZU ›
18 08/2018 15:00
LKS Czarni Rząśnia 3:3 MKS Zduńska Wola Boisko LKS Czarni Rząśnia (Rząśnia, 1 Maja 37a)
79' PIOTR TOMCZYK
78' PIOTR TOMCZYK
48' Szymon Ratajczyk
53' DARIUSZ KRĘŻEL
50' DARIUSZ KRĘŻEL
44' Tomasz Siewiera
90'+2 PIOTR TOMCZYK
83' JAKUB PILARSKI
80' Kamil Piekielny
30' RAFAŁ KURZYNOGA
3. kolejka
Sieradz: Klasa okręgowa
SZCZEGÓŁY MECZU ›
© PZPN 2014. Wszelkie prawa zastrzeżone. NOWY REGULAMIN ŁNP od 25.03.2019 Regulamin portalu DO 25.03.2019 Polityka prywatności