LKS BARANOWICE | Klasa A

Mecze rozegrane 17
Strzelone bramki 39
Stracone bramki 52
Klasa A
17 11/2019 13:00
KS GÓRNIK BOGUSZOWICE 4:3 LKS BARANOWICE Stadion (Rybnik, Stanisława Małachowskiego 130)
15' RADOSŁAW REDAS
1' DAWID NIESTRÓJ
71' MICHAŁ DZIERŻĘGA
9' ŁUKASZ ŁUC
90' DAWID LISZKA
59' PAWEŁ MICHALSKI
41' PIOTR TOMECKI
86' PAWEŁ MICHALSKI
85' PIOTR TOMECKI
85' DAMIAN GRESZ
80' ADAM ADAMCZYK
70' MARCIN KŁOSOWSKI
55' Grzegorz Nowak
15. kolejka
Rybnik: Klasa A "FOOTBALL CENTER"
SZCZEGÓŁY MECZU ›
10 11/2019 13:00
90'+2 PIOTR TOMECKI
27' JAKUB KANIA
18' ARTUR KOS
84' DOMINIK KOGUT
83' PAWEŁ MICHALSKI
79' JAROSŁAW OSTRZOŁEK
45'+1 TOMASZ KUNATOWSKI
33' DANIEL CHYCZEWSKI
22' Zbigniew Grochowski
14. kolejka
Rybnik: Klasa A "FOOTBALL CENTER"
SZCZEGÓŁY MECZU ›
02 11/2019 13:00
KS WICHER WILCHWY 0:5 LKS BARANOWICE KS WICHER WILCHWY (Wodzisław Śląski, Jastrzębska 194)
88' RADOSŁAW WOLANT
77' PIOTR TOMECKI
57' PIOTR TOMECKI
28' GRZEGORZ PADOŁ
6' MATEUSZ ZIELONKA
30' BARTOSZ PAWELEC
22' Zbigniew Grochowski
13. kolejka
Rybnik: Klasa A "FOOTBALL CENTER"
SZCZEGÓŁY MECZU ›
19 10/2019 15:00
25' PIOTR TOMECKI
90' SZYMON CICHECKI
Po SZYMON CICHECKI
Po SZYMON CICHECKI
87' DAWID SZYMIK
87' DANIEL ZIELONKA
77' MICHAŁ ADAMCZYK
71' GRZEGORZ PADOŁ
40' DANIEL KUŹNIK
36' MATEUSZ SZWEDA
11. kolejka
Rybnik: Klasa A "FOOTBALL CENTER"
SZCZEGÓŁY MECZU ›
05 10/2019 15:00
MKS 32 RADZIEJÓW - POPIELÓW 3:1 LKS BARANOWICE Młodzieżowy Klub Sportowy MKS 32 Radziejów (Rybnik, Szyb Marcin )
76' DAWID WALA
71' ARTUR SOBALA
8' ARTUR GRABIEC
16' MICHAŁ ADAMCZYK
88' ARTUR GRABIEC
80' JAKUB KANIA
79' KRZYSZTOF BŁĘDOWSKI
54' MIŁOSZ SIERNY
50' DAWID NEPELSKI
22' ADAM ADAMCZYK
22' MICHAŁ ADAMCZYK
9. kolejka
Rybnik: Klasa A "FOOTBALL CENTER"
SZCZEGÓŁY MECZU ›
29 09/2019 16:00
34' DANIEL ZIELONKA
30' DANIEL POLIT
90' DAWID DROZDOWSKI
83' DAWID DROZDOWSKI
67' DAWID DROZDOWSKI
52' DAWID DROZDOWSKI
18' DAWID DROZDOWSKI
26' ARTUR TECLER
80' KAMIL TLAŁKA
73' ARTUR TECLER
8. kolejka
Rybnik: Klasa A "FOOTBALL CENTER"
SZCZEGÓŁY MECZU ›
22 09/2019 16:00
90' GRZEGORZ GOJNY
75' GRZEGORZ GOJNY
58' GRZEGORZ GOJNY
55' GRZEGORZ GOJNY
39' GRZEGORZ GOJNY
52' JAKUB SIKORA
4' JAKUB SIKORA
8' ŁUKASZ KOŹLIŃSKI
90'+1 PIOTR TOMECKI
32' JAKUB KANIA
7. kolejka
Rybnik: Klasa A "FOOTBALL CENTER"
SZCZEGÓŁY MECZU ›
14 09/2019 16:00
90'+2 DANIEL ZIELONKA
34' DANIEL ZIELONKA
75' Rafał Karolewicz
88' Rafał Karolewicz
75' JAKUB KANIA
44' GRZEGORZ PADOŁ
38' ŁUKASZ BENNEK
34' DANIEL BULA
9' DANIEL KUŹNIK
5' DANIEL ZIELONKA
6. kolejka
Rybnik: Klasa A "FOOTBALL CENTER"
SZCZEGÓŁY MECZU ›
11 09/2019 16:00
37' DANIEL ZIELONKA
9' DANIEL ZIELONKA
55' MICHAŁ ADAMCZYK
82' SŁAWOMIR PALUCH
89' TOBIASZ WODECKI
88' TOBIASZ WODECKI
17' KACPER GÓRKA
83' KAROL PARYŁA
27' KAROL PARYŁA
2. kolejka
Puchar Polski "PODOKRĘG RYBNIK"
SZCZEGÓŁY MECZU ›
08 09/2019 16:00
90'+2 MATEUSZ ZIELONKA
69' DANIEL ZIELONKA
31' DANIEL ZIELONKA
25' DANIEL ZIELONKA
86' MARCIN TLON
55' ARTUR MOŚCICKI
57' SEBASTIAN MARGECIOK
89' KACPER GRYBOŚ
85' MICHAŁ ADAMCZYK
76' ŁUKASZ WOLSKI
71' KRZYSZTOF BRZOSKA
46' ARTUR KOS
21' PATRYK MARGECIOK
21' PATRYK MARGECIOK
11' PATRYK MARGECIOK
4' DANIEL KUŹNIK
5. kolejka
Rybnik: Klasa A "FOOTBALL CENTER"
SZCZEGÓŁY MECZU ›
01 09/2019 11:00
KS DECOR BEŁK II 1:2 LKS BARANOWICE KS DECOR BEŁK (Bełk, Główna 28)
80' PIOTR TOMECKI
64' ARTUR KOS
72' RAFAŁ BRZEZINA
83' KAROL PARYŁA
71' MACIEJ WICHER
70' RAFAŁ BRZEZINA
45'+2 KAMIL PRAGNĄCY
35' BARTOSZ WÓJCIK
4. kolejka
Rybnik: Klasa A "FOOTBALL CENTER"
SZCZEGÓŁY MECZU ›
25 08/2019 17:00
72' DANIEL ZIELONKA
16' DOMINIK WARDENGA
8' DOMINIK WARDENGA
55' KAMIL MAZUR
34' KAMIL MAZUR
24' Jacek Kolorz
2' Jacek Kolorz
87' DAMIAN ADAMCZYK
78' JAKUB KANIA
73' ŁUKASZ KOŹLIŃSKI
45'+2 DOMINIK WARDENGA
34' PAWEŁ TOMAN
29' RAFAŁ PAPLIŃSKI
10' MATEUSZ MIKA
8' SŁAWOMIR MISZCZYK
3. kolejka
Rybnik: Klasa A "FOOTBALL CENTER"
SZCZEGÓŁY MECZU ›
18 08/2019 17:00
73' PAWEŁ MICHALSKI
65' ŁUKASZ KOŹLIŃSKI
32' RAFAŁ KOPERSKI
10' MARCIN BAŃKA
83' MICHAŁ ADAMCZYK
82' MARCIN BAŃKA
69' MATEUSZ PYSZNY
35' DANIEL KUŹNIK
7' JAKUB KANIA
2. kolejka
Rybnik: Klasa A "FOOTBALL CENTER"
SZCZEGÓŁY MECZU ›
11 08/2019 17:00
90'+2 OSKAR BARTOSEK
90' PIOTR TOMECKI
80' PIOTR TOMECKI
77' PIOTR TOMECKI
58' PIOTR TOMECKI
3' MICHAŁ ADAMCZYK
20' BARTOSZ KURPIŃSKI
81' DANIEL ZIELONKA
75' DAWID ŚLIWAK
67' DANIEL KUŹNIK
65' ŁUKASZ KOŹLIŃSKI
71' DAMIAN ADAMCZYK
71' DAMIAN ADAMCZYK
33' DAMIAN ADAMCZYK
24' BARTOSZ BANAŚ
65' BARTOSZ BANAŚ
65' BARTOSZ BANAŚ
12' PATRYK ZARZYNA
1. kolejka
Rybnik: Klasa A "FOOTBALL CENTER"
SZCZEGÓŁY MECZU ›
© PZPN 2014. Wszelkie prawa zastrzeżone. NOWY REGULAMIN ŁNP od 25.03.2019 Regulamin portalu DO 25.03.2019 Polityka prywatności