Lechia Gdańsk | CLJ U-17

Mecze rozegrane 28
Strzelone bramki 62
Stracone bramki 37
CLJ U-17
22 05/2019 12:00
Lechia Gdańsk 1:1 LECH Poznań MKS Ogniwo - nawierzchnia sztuczna (Sopot, Jana z Kolna 18)
28' FILIP WILAK
48' MAREK NIEWIADOMSKI
80' BARTOSZ BRYLOWSKI
65' BENIAMIN DAMPS
47' KAROL FIETZ
37' KACPER SEZONIENKO
11. kolejka
CLJ U-17 "Grupa B Wiosna"
SZCZEGÓŁY MECZU ›
19 05/2019 12:30
KS Gryf Słupsk 0:3 Lechia Gdańsk Stadion Piłkarski w Słupsku (Słupsk, Zielona 9)
90'+1 ŁUKASZ JANDZIŃSKI
78' MIŁOSZ DZIURZYŃSKI
60' JAKUB KAŁUZIŃSKI
83' FILIP KOŁAKOWSKI
70' KACPER FORMELA
62' BENIAMIN DAMPS
57' TOMASZ PARZYCH
39' MATEUSZ SKURNÓG
38' JAKUB KAŁUZIŃSKI
30' FILIP SZYMAŃSKI
12. kolejka
CLJ U-17 "Grupa B Wiosna"
SZCZEGÓŁY MECZU ›
05 05/2019 14:00
Pogoń Szczecin 2:1 Lechia Gdańsk Stadion Karłowicza 28 (Szczecin, Mieczysława Karłowicza 28)
7' BARTOSZ BRYLOWSKI
70' JAKUB ŚWIDER
22' JAKUB LIS
74' BARTOSZ BRYLOWSKI
65' MAREK NIEWIADOMSKI
10. kolejka
CLJ U-17 "Grupa B Wiosna"
SZCZEGÓŁY MECZU ›
01 05/2019 12:00
Lechia Gdańsk 3:3 AP REISSA Poznań MKS Ogniwo - nawierzchnia sztuczna (Sopot, Jana z Kolna 18)
67' MAREK NYĆKOWIAK
39' MICHAŁ PATALAS
8' JAKUB PIETRZAK
63' JAKUB KAŁUZIŃSKI
60' MAREK NIEWIADOMSKI
36' MICHAŁ SADOWSKI
66' RYSZARD SUMIŃSKI
66' MATEUSZ WZIĘCH
63' JAKUB KAŁUZIŃSKI
9. kolejka
CLJ U-17 "Grupa B Wiosna"
SZCZEGÓŁY MECZU ›
27 04/2019 13:00
Błękitni WRONKI 1:2 Lechia Gdańsk Błękitni Wronki (Popowo )
61' MICHAŁ SADOWSKI
45' KACPER SEZONIENKO
2' FABIAN GRZELKA
90' BENIAMIN DAMPS
59' NIKODEM BILIŃSKI
55' RYSZARD SUMIŃSKI
37' DOMINIK MAJER
8. kolejka
CLJ U-17 "Grupa B Wiosna"
SZCZEGÓŁY MECZU ›
19 04/2019 11:00
Arka Gdynia SSA 1:2 Lechia Gdańsk NSR (Gdynia, Kazimierza Górskiego 10)
84' MACIEJ ZWOLIŃSKI
69' KACPER SEZONIENKO
52' JAKUB KAŁUZIŃSKI
90'+2 MAREK NIEWIADOMSKI
90'+1 KACPER STEC
90'+1 KACPER SEZONIENKO
44' WIKTOR DRZAZGA
7. kolejka
CLJ U-17 "Grupa B Wiosna"
SZCZEGÓŁY MECZU ›
14 04/2019 12:00
Lechia Gdańsk 3:1 WARTA POZNAŃ SA MKS Ogniwo - nawierzchnia sztuczna (Sopot, Jana z Kolna 18)
87' MIŁOSZ DZIURZYŃSKI
84' MAKSYMILIAN LISOWSKI
78' KACPER SEZONIENKO
25' MICHAŁ SADOWSKI
85' KACPER SEZONIENKO
75' MIKOŁAJ RAKOWSKI
42' MAREK NIEWIADOMSKI
23' SZYMON SOIŃSKI
6. kolejka
CLJ U-17 "Grupa B Wiosna"
SZCZEGÓŁY MECZU ›
06 04/2019 12:00
Lechia Gdańsk 4:1 KS Gryf Słupsk MKS Ogniwo - nawierzchnia sztuczna (Sopot, Jana z Kolna 18)
90'+3 HUBERT BUGAJEWSKI
73' WOJCIECH DACKÓW
68' TIM SCHOPIŃSKI
22' JAKUB KAŁUZIŃSKI
10' HUBERT BUGAJEWSKI
79' MATEUSZ SKURNÓG
65' KACPER FORMELA
5. kolejka
CLJ U-17 "Grupa B Wiosna"
SZCZEGÓŁY MECZU ›
21 03/2019 15:30
LECH Poznań 3:3 Lechia Gdańsk Lech Poznań p (Popowo )
78' MIŁOSZ DZIURZYŃSKI
40' MAREK NIEWIADOMSKI
14' HUBERT BUGAJEWSKI
81' OLIVER ZARĘBA
59' OLIVER ZARĘBA
42' DAMIAN KOŁTAŃSKI
90'+4 KACPER WACHOWIAK
90'+4 KACPER WACHOWIAK
89' KACPER WACHOWIAK
75' OLIVER ZARĘBA
72' MIŁOSZ DZIURZYŃSKI
65' KRYSTIAN PALACZ
33' JERZY TOMAL
4. kolejka
CLJ U-17 "Grupa B Wiosna"
SZCZEGÓŁY MECZU ›
18 11/2018 13:00
Arka Gdynia SSA 3:3 Lechia Gdańsk NSR (Gdynia, Kazimierza Górskiego 10)
54' MARCEL WSZOŁEK
80'+2 KACPER KSIĄŻKIEWICZ
51' BARTOSZ KAMIŃSKI
36' KACPER SEZONIENKO
18' DOMINIK MAJER
12' KORNEL PRZYBOROWSKI
79' JAKUB ŻYCZYŃSKI
33' RYSZARD SUMIŃSKI
14. kolejka
CLJ U-17 "Grupa B Jesień"
SZCZEGÓŁY MECZU ›
11 11/2018 12:00
Lechia Gdańsk 1:2 LECH Poznań MKS Ogniwo - nawierzchnia sztuczna (Sopot, Jana z Kolna 18)
21' PATRYK GOGÓŁ
12' PATRYK GOGÓŁ
5' JAKUB KAŁUZIŃSKI
79' RYSZARD SUMIŃSKI
76' JAKUB BARAŃSKI
73' FILIP DYMERSKI
53' KACPER WACHOWIAK
40'+1 JAKUB KAPUŚCIŃSKI
13. kolejka
CLJ U-17 "Grupa B Jesień"
SZCZEGÓŁY MECZU ›
07 11/2018 14:00
Pogoń Szczecin 1:2 Lechia Gdańsk Stadion Karłowicza 28 (Szczecin, Mieczysława Karłowicza 28)
72' HUBERT BUGAJEWSKI
16' MICHAŁ SADOWSKI
63' SZYMON CYBULSKI
80' MAREK NIEWIADOMSKI
20' KAMIL KORT
8' FILIP BALCEWICZ
12. kolejka
CLJ U-17 "Grupa B Jesień"
SZCZEGÓŁY MECZU ›
14 10/2018 15:00
Lechia Gdańsk 3:0 FASE Szczecin MKS Ogniwo - nawierzchnia sztuczna (Sopot, Jana z Kolna 18)
53' FILIP DYMERSKI
49' MAREK NIEWIADOMSKI
36' BENIAMIN DAMPS
76' DOMINIK MAJER
50' TIM SCHOPIŃSKI
50' MARCEL PIETRYKOWSKI
6' SZYMON SZOL
9. kolejka
CLJ U-17 "Grupa B Jesień"
SZCZEGÓŁY MECZU ›
29 09/2018 12:00
Lechia Gdańsk 4:1 Arka Gdynia SSA MKS Ogniwo - nawierzchnia sztuczna (Sopot, Jana z Kolna 18)
80'+1 KACPER STEC
77' ŁUKASZ JANDZIŃSKI
48' BENIAMIN DAMPS
40' KACPER SEZONIENKO
28' JAKUB KAPUŚCIŃSKI
77' OLIWIER DOBEK
76' KACPER SEZONIENKO
36' RYSZARD SUMIŃSKI
24' KASPER WŁASNY
7. kolejka
CLJ U-17 "Grupa B Jesień"
SZCZEGÓŁY MECZU ›
22 09/2018 15:00
LECH Poznań 5:3 Lechia Gdańsk Lech Poznań p (Popowo )
60' MAREK NIEWIADOMSKI
54' JAKUB KAPUŚCIŃSKI
26' KACPER SEZONIENKO
80'+1 ADRIAN RATAJCZYK
77' ADRIAN RATAJCZYK
69' ADRIAN RATAJCZYK
53' JAKUB BARAŃSKI
7' FILIP WILAK
67' MARCEL WSZOŁEK
65' MAREK NIEWIADOMSKI
65' JAKUB BARAŃSKI
6. kolejka
CLJ U-17 "Grupa B Jesień"
SZCZEGÓŁY MECZU ›
07 09/2018 18:00
CWZS Bydgoszcz 0:6 Lechia Gdańsk CWZS Zawisza (Bydgoszcz, Gdańska 163)
77' ŁUKASZ JANDZIŃSKI
64' BENIAMIN DAMPS
61' JAKUB KAŁUZIŃSKI
42' JAKUB KAŁUZIŃSKI
16' MICHAŁ SADOWSKI
12' BENIAMIN DAMPS
60' FILIP MAISON
4. kolejka
CLJ U-17 "Grupa B Jesień"
SZCZEGÓŁY MECZU ›
02 09/2018 12:00
Lechia Gdańsk 3:0 Błękitni WRONKI MKS Ogniwo - nawierzchnia sztuczna (Sopot, Jana z Kolna 18)
66' MICHAŁ SADOWSKI
60' TIM SCHOPIŃSKI
6' JAKUB KAŁUZIŃSKI
78' ŁUKASZ JANDZIŃSKI
64' MICHAŁ SADOWSKI
34' KACPER LUTYŃSKI
3. kolejka
CLJ U-17 "Grupa B Jesień"
SZCZEGÓŁY MECZU ›
26 08/2018 17:00
FASE Szczecin 1:3 Lechia Gdańsk Stadion Miejski (Szczecin, Pomarańczowa 31)
76' TIM SCHOPIŃSKI
74' MAREK NIEWIADOMSKI
52' SZYMON STRÓŻYŃSKI
22' MICHAŁ SADOWSKI
80' JAKUB UZAR
68' MAREK NIEWIADOMSKI
54' JERZY KRASOŃ
25' BENIAMIN DAMPS
2. kolejka
CLJ U-17 "Grupa B Jesień"
SZCZEGÓŁY MECZU ›
© PZPN 2014. Wszelkie prawa zastrzeżone. NOWY REGULAMIN ŁNP od 25.03.2019 Regulamin portalu DO 25.03.2019 Polityka prywatności