KS WALIM | Klasa A

Mecze rozegrane 17
Strzelone bramki 48
Stracone bramki 29
Klasa A
10 11/2019 14:00
SUDETY DZIEĆMOROWICE 3:1 KS WALIM SUDETY DZIEĆMOROWICE (Dziećmorowice, Strumykowa 121)
75' DAMIAN KRAUS
70' PIOTR KURCEK
63' ROBERT RZECZYCKI
53' SEBASTIAN CHOMA
62' KAROL DZIEDZIC
50' MARCIN KWIATKOWSKI
43' MICHAŁ WĄDOŁOWSKI
14. kolejka
Wałbrzych: Klasa A Grupa 1
SZCZEGÓŁY MECZU ›
03 11/2019 12:00
KS WALIM 5:2 UNIA BOGACZOWICE WALIM (Walim, Tadeusza Kościuszki 5)
63' WOJCIECH WOJCECHOWSKI
6' MICHAŁ KOWALCZYK
83' DAMIAN KRAUS
54' ARTUR SŁAPEK
52' DAMIAN KRAUS
9' ADRIAN KRAUS
8' KAMIL DRĄG
85' MATEUSZ RADZIKOWSKI
75' ŁUKASZ MŁOCEK
13. kolejka
Wałbrzych: Klasa A Grupa 1
SZCZEGÓŁY MECZU ›
26 10/2019 15:00
UNIA JAROSZÓW 1:8 KS WALIM Stadion Sportowy Jaroszów (Jaroszów 130)
89' ARTUR SŁAPEK
81' DAMIAN KRAUS
45' ARTUR SŁAPEK
33' ŁUKASZ MŁOCEK
31' ADRIAN KRAUS
28' TOMASZ WARYCH
21' ŁUKASZ MŁOCEK
20' ADRIAN KRAUS
16' ADRIAN KRAUS
12. kolejka
Wałbrzych: Klasa A Grupa 1
SZCZEGÓŁY MECZU ›
06 10/2019 12:00
KS WALIM 1:3 MKS SZCZAWNO ZDRÓJ WALIM (Walim, Tadeusza Kościuszki 5)
65' MARCIN SKOTNICKI
63' Tomasz Czechura
10' FILIP BRZEZIŃSKI
31' DAMIAN KRAUS
85' PAWEŁ RYŚ
85' TOMASZ LEWANDOWSKI
81' PAWEŁ TOBIASZ
65' ARTUR SŁAPEK
65' ARTUR SŁAPEK
37' ARTUR SŁAPEK
9. kolejka
Wałbrzych: Klasa A Grupa 1
SZCZEGÓŁY MECZU ›
29 09/2019 12:00
CZARNI WAMAG WAŁBRZYCH 0:4 KS WALIM Stadion przy ul. Dąbrowskiego (Wałbrzych, Jarosława Dąbrowskiego 21a)
23' ŁUKASZ MŁOCEK
69' ARTUR SŁAPEK
36' ADRIAN KRAUS
17' ŁUKASZ MŁOCEK
84' ŁUKASZ MŁOCEK
76' BARTŁOMIEJ RUDNICKI
62' DAMIAN SĘK
60' MATEUSZ ADAMCZYK
8. kolejka
Wałbrzych: Klasa A Grupa 1
SZCZEGÓŁY MECZU ›
22 09/2019 12:00
KS WALIM 2:2 DARBOR BOLESŁAWICE WALIM (Walim, Tadeusza Kościuszki 5)
90' MARIUSZ MORĄG
27' PAWEŁ CHRZAN
75' ADRIAN KRAUS
32' ŁUKASZ MŁOCEK
89' JAKUB BUCHOLC
71' KAMIL KUSKA
71' KAMIL KUSKA
65' KAMIL KUSKA
65' PAWEŁ MIKLAS
54' ROBERT RZECZYCKI
42' MARCIN GAWRYSZEWSKI
35' KRZYSZTOF BYRSKI
7. kolejka
Wałbrzych: Klasa A Grupa 1
SZCZEGÓŁY MECZU ›
15 09/2019 16:00
GÓRNIK BOGUSZÓW-GORCE 2:2 KS WALIM Stadion XXV Lecia (Boguszów-Gorce, Olimpijska 1)
90' TOMASZ KOWAL
86' MARCIN SKOTNICKI
72' MARCEL GOTÓWKO
67' DOMINIK MILCZAREK
89' TOMASZ KOWAL
89' PATRYK SIEMIASZKO
80' PATRYK OSTROWSKI
80' TOMASZ DRZEWIECKI
Po TOMASZ DRZEWIECKI
Po TOMASZ DRZEWIECKI
44' SZYMON FILIP
6. kolejka
Wałbrzych: Klasa A Grupa 1
SZCZEGÓŁY MECZU ›
08 09/2019 12:00
KS WALIM 5:2 ZIELONI MROWINY WALIM (Walim, Tadeusza Kościuszki 5)
88' FILIP CIUBA
57' FILIP CIUBA
85' PATRYK GUT
74' ARTUR SŁAPEK
68' ADRIAN KRAUS
53' MARCIN SKOTNICKI
44' TOMASZ KOWAL
80' KRZYSZTOF WIELG
76' KRZYSZTOF BYRSKI
67' ARTUR SŁAPEK
49' ARTUR NOWAK
31' JAKUB JAGŁA
5. kolejka
Wałbrzych: Klasa A Grupa 1
SZCZEGÓŁY MECZU ›
28 08/2019 17:00
KS WALIM 3:5 MKS SZCZAWNO ZDRÓJ WALIM (Walim, Tadeusza Kościuszki 5)
73' FILIP BRZEZIŃSKI
37' WOJCIECH CHOIŃSKI
25' MICHAŁ KOROŚCIK
23' FILIP BRZEZIŃSKI
15' ADRIAN KRAUS
12' ADRIAN KRAUS
14' ADRIAN DOMINIAK
4' TOMASZ KOWAL
51' ADRIAN DOMINIAK
44' PIOTR ROJEK
43' MARCIN SKOTNICKI
42' ARTUR SŁAPEK
34' JAKUB BUCHOLC
31' WOJCIECH CHOIŃSKI
11. kolejka
Puchar Polski "WAŁBRZYCH"
SZCZEGÓŁY MECZU ›
25 08/2019 17:00
KS WALIM 4:1 HERBAPOL STANOWICE WALIM (Walim, Tadeusza Kościuszki 5)
45'+1 PATRYK MATUSZAK
86' TOMASZ KOWAL
73' ARTUR SŁAPEK
52' ARTUR SŁAPEK
40' TOMASZ KOWAL
80' DAMIAN KRAUS
60' PATRYK MATUSZAK
16' ARTUR SŁAPEK
3. kolejka
Wałbrzych: Klasa A Grupa 1
SZCZEGÓŁY MECZU ›
17 08/2019 17:00
GÓRNIK NM WAŁBRZYCH 4:2 KS WALIM Stadion Nowe Miasto (Wałbrzych, Stanisława Skarżyńskiego 7)
88' ADRIAN GĘBSKI
79' TOMASZ SZYDŁOWSKI
64' SEBASTIAN MISIUŁAJTYS
61' TOMASZ KOWAL
53' ADRIAN MATUŁA
42' KAMIL DRĄG
85' MATEUSZ WROCZYŃSKI
81' ROBERT RZECZYCKI
74' SEBASTIAN MISIUŁAJTYS
65' MARIUSZ FEDYCKI
63' ARTUR SŁAPEK
25' TOMASZ KOWAL
2. kolejka
Wałbrzych: Klasa A Grupa 1
SZCZEGÓŁY MECZU ›
15 08/2019 14:00
WŁÓKNIARZ GŁUSZYCA 1:5 KS WALIM WŁÓKNIARZ GŁUSZYCA (Głuszyca, Dolna 2)
34' TOMASZ KOWAL
82' DAMIAN KRAUS
21' ADRIAN KRAUS
17' TOMASZ KOWAL
4' KAMIL DRĄG
19' SEBASTIAN KOSIOR
88' ARTUR SŁAPEK
75' GRZEGORZ PIETRAS
58' MARCIN SKOTNICKI
48' GRZEGORZ BACHMATIUK
1. kolejka
Wałbrzych: Klasa A Grupa 1
SZCZEGÓŁY MECZU ›
© PZPN 2014. Wszelkie prawa zastrzeżone. NOWY REGULAMIN ŁNP od 25.03.2019 Regulamin portalu DO 25.03.2019 Polityka prywatności