KS WALIM | Klasa A

Mecze rozegrane 24
Strzelone bramki 60
Stracone bramki 69
Klasa A
17 06/2018 11:00
KS WALIM 5:2 ISKRA WITKÓW ŚLĄSKI WALIM (Walim, Tadeusza Kościuszki 5)
86' PIOTR KRUPA
70' ŁUKASZ MŁOCEK
56' ADRIAN KRAUS
31' ADRIAN KRAUS
22' BARTOSZ OGRODNIK
16' TOMASZ KOWAL
8' ŁUKASZ MŁOCEK
56' MATEUSZ PACH
72' PAWEŁ RYŚ
56' PIOTR GROŃ
29' RADOSŁAW ŁATKA
65' RADOSŁAW ŁATKA
29' BARTOSZ OGRODNIK
56' BARTOSZ OGRODNIK
56' BARTOSZ OGRODNIK
29' DANIEL KOŁODZIEJ
26. kolejka
Wałbrzych: Klasa A Grupa 1
SZCZEGÓŁY MECZU ›
10 06/2018 17:00
KŁOS LUTOMIA 4:3 KS WALIM Kłos Lutomia (Lutomia Dolna 1a)
86' GRZEGORZ TYC
84' GRZEGORZ TYC
73' KRZYSZTOF BYRSKI
62' ŁUKASZ KUCIA
34' ADRIAN KRAUS
32' TOMASZ KOWAL
28' ŁUKASZ KUCIA
75' MARIUSZ JANUSZKIEWICZ
81' MARCEL ZIELIŃSKI
77' RAFAŁ MIĘDŁA
73' MATEUSZ POZIEMSKI
64' TOMASZ KOWAL
Przerwa GRZEGORZ TYC
42' TOMASZ MAKAREWICZ
Po RAFAŁ MALISZ
34' RAFAŁ MALISZ
25. kolejka
Wałbrzych: Klasa A Grupa 1
SZCZEGÓŁY MECZU ›
13 05/2018 17:30
GÓRNIK NM WAŁBRZYCH 5:3 KS WALIM Stadion Nowe Miasto (Wałbrzych, Stanisława Skarżyńskiego 7)
23' ADRIAN KRAUS
16' ŁUKASZ MŁOCEK
5' ŁUKASZ MŁOCEK
79' ROBERT DZIEWOŃSKI
46' ROBERT DZIEWOŃSKI
42' PATRYK ROSIŃSKI
35' ROBERT DZIEWOŃSKI
4' MARIUSZ FEDYCKI
64' PAWEŁ KOPECKI
51' MAREK SANIGÓRSKI
49' BARTOSZ WOŹNIAK
20. kolejka
Wałbrzych: Klasa A Grupa 1
SZCZEGÓŁY MECZU ›
28 04/2018 16:00
KS WALIM 1:1 BOXMET PISKORZÓW WALIM (Walim, Tadeusza Kościuszki 5)
40' SEBASTIAN WIŚNIEWSKI
35' BARTOSZ KALISZEWSKI
90'+2 ARTUR MARCZAK
79' RAFAŁ DYLEWSKI
60' RAFAŁ DYLEWSKI
79' RAFAŁ DYLEWSKI
17. kolejka
Wałbrzych: Klasa A Grupa 1
SZCZEGÓŁY MECZU ›
22 04/2018 14:30
CZARNI WAMAG WAŁBRZYCH 1:0 KS WALIM Stadion przy ul. Dąbrowskiego (Wałbrzych, Jarosława Dąbrowskiego 21a)
39' MATEUSZ KASPRZYK
16' PAWEŁ RYŚ
78' WOJCIECH KUMOR
77' MARCEL ZIELIŃSKI
29' DAMIAN SĘK
16. kolejka
Wałbrzych: Klasa A Grupa 1
SZCZEGÓŁY MECZU ›
15 04/2018 16:00
KS WALIM 5:1 DABRO-BAU MAKOWICE WALIM (Walim, Tadeusza Kościuszki 5)
90' TOMASZ KOWAL
65' DAWID BYRSKI
43' MACIEJ PODGÓRSKI
37' TOMASZ KOWAL
9' DAWID BYRSKI
3' BARTOSZ KALISZEWSKI
65' RADOSŁAW PIECH
32' ROBERT KOZAK
12' MARCIN ROGOWSKI
15. kolejka
Wałbrzych: Klasa A Grupa 1
SZCZEGÓŁY MECZU ›
08 04/2018 13:00
UNIA BOGACZOWICE 3:3 KS WALIM LKS Unia Bogaczowice (Stare Bogaczowice, Główna 150)
45' PIOTR KAŁOŃ
70' ADRIAN KRAUS
67' KRZYSZTOF BYRSKI
42' ŁUKASZ MŁOCEK
32' PIOTR KAŁOŃ
3' PIOTR KAŁOŃ
45' JAROSŁAW GRZESIAK
75' JAROSŁAW GRZESIAK
75' JAROSŁAW GRZESIAK
14. kolejka
Wałbrzych: Klasa A Grupa 1
SZCZEGÓŁY MECZU ›
11 11/2017 14:30
ISKRA WITKÓW ŚLĄSKI 5:2 KS WALIM Stadion Iskra Witków (Witków 13)
75' KAMIL ŚMIAŁOWSKI
40' MICHAŁ IGRAS
37' DAMIAN ZBEREDA
34' KAMIL ŚMIAŁOWSKI
26' DAMIAN ZBEREDA
17' RADOSŁAW ŁATKA
15' DAMIAN ZBEREDA
37' KRZYSZTOF BYRSKI
35' ROBERT RZECZYCKI
13. kolejka
Wałbrzych: Klasa A Grupa 1
SZCZEGÓŁY MECZU ›
05 11/2017 14:00
KS WALIM 4:4 KŁOS LUTOMIA WALIM (Walim, Tadeusza Kościuszki 5)
90'+4 ROBERT KOZAK
85' TOMASZ KOWAL
67' BARTOSZ KALISZEWSKI
58' ADRIAN KRAUS
53' GRZEGORZ TYC
44' TOMASZ BARAŃSKI
31' KAMIL KUSKA
20' MATEUSZ POZIEMSKI
85' MATEUSZ POZIEMSKI
71' ADRIAN KRAUS
70' MARIUSZ JANUSZKIEWICZ
60' ŁUKASZ KUCIA
12. kolejka
Wałbrzych: Klasa A Grupa 1
SZCZEGÓŁY MECZU ›
29 10/2017 14:00
KS WALIM 3:3 BIAŁY ORZEŁ MIEROSZÓW WALIM (Walim, Tadeusza Kościuszki 5)
67' MATEUSZ PIEŃKOWSKI
64' RAFAŁ GRZELAK
10' JAROSŁAW WASZAK
75' KAMIL ŚMIAŁOWSKI
44' ŁUKASZ MŁOCEK
25' KAMIL ŚMIAŁOWSKI
40' WOJCIECH KOWAL
70' MATEUSZ PIEŃKOWSKI
48' MICHAŁ KOŁODZIEJCZYK
11. kolejka
Wałbrzych: Klasa A Grupa 1
SZCZEGÓŁY MECZU ›
22 10/2017 15:00
PODGÓRZE WAŁBRZYCH 3:4 KS WALIM Wałbrzych, Nowy Dom 1
73' KRZYSZTOF BYRSKI
48' ROBERT KOZAK
17' KAMIL ŚMIAŁOWSKI
3' ADRIAN KRAUS
69' MARCIN KOBYLAŃSKI
42' MARCIN KOBYLAŃSKI
35' KAMIL MOCYDLARZ
90'+3 KAMIL ŚMIAŁOWSKI
90'+1 SEBASTIAN AJCHEL
90' RAFAŁ ZELEK
67' ŁUKASZ WAWRZYNIAK
65' PAWEŁ WROCZYŃSKI
39' KAMIL MOCYDLARZ
10. kolejka
Wałbrzych: Klasa A Grupa 1
SZCZEGÓŁY MECZU ›
15 10/2017 15:00
KS WALIM 0:3 POGOŃ PIESZYCE WALIM (Walim, Tadeusza Kościuszki 5)
83' SŁAWOMIR GORZĄD
71' ADRIAN JASIŃSKI
29' RADOSŁAW DRĄŻCZYK
87' MARIUSZ ŚMIAŁOWSKI
59' SŁAWOMIR GORZĄD
50' BARTOSZ KALISZEWSKI
9. kolejka
Wałbrzych: Klasa A Grupa 1
SZCZEGÓŁY MECZU ›
08 10/2017 15:00
SUDETY DZIEĆMOROWICE 3:6 KS WALIM SUDETY DZIEĆMOROWICE (Dziećmorowice, Strumykowa 121)
87' ŁUKASZ MŁOCEK
79' KRZYSZTOF BYRSKI
76' PIOTR KAŁOŃ
71' PIOTR OSIECKI
34' DAMIAN BARAN
26' KRZYSZTOF BYRSKI
23' ŁUKASZ MŁOCEK
16' ŁUKASZ MŁOCEK
9' TOMASZ KOWAL
62' TOMASZ KOWAL
8. kolejka
Wałbrzych: Klasa A Grupa 1
SZCZEGÓŁY MECZU ›
01 10/2017 15:00
KS WALIM 1:4 GÓRNIK NM WAŁBRZYCH WALIM (Walim, Tadeusza Kościuszki 5)
84' SEBASTIAN MISIUŁAJTYS
82' KAMIL ŚMIAŁOWSKI
72' KAMIL MISIAK
63' KAMIL MISIAK
50' SEBASTIAN MISIUŁAJTYS
74' MARCIN WROCZYŃSKI
32' ŁUKASZ STEC
7. kolejka
Wałbrzych: Klasa A Grupa 1
SZCZEGÓŁY MECZU ›
23 09/2017 16:00
WŁÓKNIARZ GŁUSZYCA 3:3 KS WALIM WŁÓKNIARZ GŁUSZYCA (Głuszyca, Dolna 2)
78' TOMASZ KOWAL
62' KAMIL ŚMIAŁOWSKI
60' KAMIL ŚMIAŁOWSKI
87' DARIUSZ DYDRYCH
75' SEBASTIAN KOSIOR
47' KACPER KULIK
30' PAWEŁ RYŚ
30' BARTOSZ IWANIDIS
6. kolejka
Wałbrzych: Klasa A Grupa 1
SZCZEGÓŁY MECZU ›
10 09/2017 11:00
BOXMET PISKORZÓW 3:0 KS WALIM BOXMET PISKORZÓW (Pieszyce, Piskorzów 37)
84' TOMASZ ŚLEPECKI
82' DANIEL PISZCZEK
68' DANIEL PISZCZEK
52' DAWID SZCZYBELSKI
52' JAKUB LISTWAN
37' PIOTR POKORSKI
36' KAROL IWACHÓW
32' TOMASZ ŚLEPECKI
29' RAFAŁ DYLEWSKI
4. kolejka
Wałbrzych: Klasa A Grupa 1
SZCZEGÓŁY MECZU ›
03 09/2017 17:00
KS WALIM 5:2 CZARNI WAMAG WAŁBRZYCH WALIM (Walim, Tadeusza Kościuszki 5)
86' GRZEGORZ WROCZYŃSKI
77' ADRIAN KRAUS
69' KRZYSZTOF BYRSKI
64' PATRYK KONSEWICZ
56' KAMIL ŚMIAŁOWSKI
51' KAMIL ŚMIAŁOWSKI
26' KAMIL ŚMIAŁOWSKI
60' KRZYSZTOF BYRSKI
3. kolejka
Wałbrzych: Klasa A Grupa 1
SZCZEGÓŁY MECZU ›
26 08/2017 16:00
DABRO-BAU MAKOWICE 3:1 KS WALIM DABRO BAU MAKOWICE (Makowice )
90' MICHAŁ MORAWSKI
70' KRZYSZTOF BYRSKI
85' RADOSŁAW PIECH
16' WOJCIECH FURMANKIEWICZ
90' RADOSŁAW PIECH
80' ŁUKASZ MŁOCEK
3' KAMIL ŚMIAŁOWSKI
2. kolejka
Wałbrzych: Klasa A Grupa 1
SZCZEGÓŁY MECZU ›
20 08/2017 17:00
KS WALIM 2:4 UNIA BOGACZOWICE WALIM (Walim, Tadeusza Kościuszki 5)
90'+1 JAROSŁAW GRZESIAK
89' TOMASZ KOHLSCHREIBER
87' GRACJAN LASKOWSKI
78' GRACJAN LASKOWSKI
65' TOMASZ KOWAL
19' WOJCIECH WOJCECHOWSKI
61' JAROSŁAW GRZESIAK
1. kolejka
Wałbrzych: Klasa A Grupa 1
SZCZEGÓŁY MECZU ›
15 08/2017 11:00
KS WALIM 2:5 CZARNI WAMAG WAŁBRZYCH WALIM (Walim, Tadeusza Kościuszki 5)
85' DAWID DARMOCHWAŁ
80' KAMIL ŚMIAŁOWSKI
70' MACIEJ ŁUKASIK
53' GRZEGORZ WROCZYŃSKI
41' ŁUKASZ MISIAK
28' GRZEGORZ WROCZYŃSKI
2' KAMIL ŚMIAŁOWSKI
55' DAMIAN SĘK
45'+1 MARIUSZ POKORA
50' DAWID GOŁEK
45' KAMIL ŚMIAŁOWSKI
40' ROBERT RZECZYCKI
32' KRZYSZTOF JANIAK
26' RADOSŁAW BRZEZIŃSKI
2. kolejka
Puchar Polski "PPN WAŁBRZYCH"
SZCZEGÓŁY MECZU ›
© PZPN 2014. Wszelkie prawa zastrzeżone. NOWY REGULAMIN ŁNP od 25.03.2019 Regulamin portalu DO 25.03.2019 Polityka prywatności