KS SOŚNICA GLIWICE | Klasa okręgowa

Mecze rozegrane 17
Strzelone bramki 26
Stracone bramki 27
Klasa okręgowa
26 10/2019 14:00
MKS CONCORDIA KNURÓW 2:2 KS SOŚNICA GLIWICE Concordia (Knurów, Dworcowa 28)
89' ŁUKASZ KUJAWA
80' WOJCIECH POPIEL
15' ROBERT LOBAN
66' PATRYK NALEPA
69' DAMIAN FICEK
69' MARCIN KIEŁPIŃSKI
57' Dawid Piórkowski
55' DAWID SKUTNIK
47' DAWID SKUTNIK
55' DAWID SKUTNIK
12. kolejka
Klasa okręgowa "ZINA Bytom-Zabrze" Grupa 1
SZCZEGÓŁY MECZU ›
12 10/2019 15:00
UKS UNIA STRZYBNICA 3:1 KS SOŚNICA GLIWICE Unia Strzybnica (Tarnowskie Góry, Armii Krajowej 24)
65' MARIUSZ KRUPA
50' ŁUKASZ GAD
12' MATEUSZ URBAŃSKI
8' MATEUSZ URBAŃSKI
87' KRZYSZTOF BOROWIEC
Po KRZYSZTOF BOROWIEC
70' DAMIAN RÓŻAŃSKI
58' BARTOSZ CHRYST
21' GABREIL CIECHAŃSKI
10. kolejka
Klasa okręgowa "ZINA Bytom-Zabrze" Grupa 1
SZCZEGÓŁY MECZU ›
05 10/2019 13:00
KS SOŚNICA GLIWICE 0:2 LKS PRZYSZŁOŚĆ CIOCHOWICE Łabędy (Gliwice, Fiołkowa 26)
47' KEWIN JONIK
34' KEWIN JONIK
90'+2 MICHAŁ KUŹNIK
90'+3 MICHAŁ KUŹNIK
90'+3 MICHAŁ KUŹNIK
89' DAWID MATERLA
84' MATEUSZ SZARUGA
66' ŁUKASZ GAD
45'+2 MARCIN KIEŁPIŃSKI
3' KRZYSZTOF BOROWIEC
9. kolejka
Klasa okręgowa "ZINA Bytom-Zabrze" Grupa 1
SZCZEGÓŁY MECZU ›
14 09/2019 16:00
KS GÓRNIK BOBROWNIKI ŚLĄSKIE 4:1 KS SOŚNICA GLIWICE KS Górnik Bobrowniki Śląskie (Tarnowskie Góry, Piotra Skargi 15)
42' ŁUKASZ GAD
77' DARIUSZ KOSAK
90'+2 PIOTR DZIUK
8' MAKSYMILIAN TOMALA
6' DANIEL BRZEZINA
83' MAKSYMILIAN TOMALA
78' REMIGIUSZ SOBEK
72' DARIUSZ KOSAK
52' MATEUSZ SZARUGA
45' SŁAWOMIR ŻYDEK
6. kolejka
Klasa okręgowa "ZINA Bytom-Zabrze" Grupa 1
SZCZEGÓŁY MECZU ›
11 09/2019 16:30
KS SOŚNICA GLIWICE 1:4 LKS WILKI WILCZA ul. Grzonki 13a, Wilcza
86' MARCIN LESZCZYŃSKI
80' PRZEMYSŁAW STEBEL
69' KAMIL WAWOCZNY
16' WOJCIECH KĘDZIORA
76' KRZYSZTOF BOROWIEC
90'+2 MICHAŁ TOMCZYK
60' SEBASTIAN KUBIK
52' MARCIN KIEŁPIŃSKI
35' SZYMON GÓRECKI
4' ALEKSANDER BARTECZKO
3. kolejka
Puchar Polski "PP ZABRZE - JATTA"
SZCZEGÓŁY MECZU ›
08 09/2019 16:00
KS SOŚNICA GLIWICE 4:0 KS 94 RACHOWICE Łabędy (Gliwice, Fiołkowa 26)
90' TOMASZ PIECUCH
67' TOMASZ DURA
41' TOMASZ DURA
33' TOMASZ SZCZUREK
83' ŁUKASZ GAD
50' PAWEŁ ZJEŻDŻAŁKA
29' WOJCIECH POPIEL
29' ADAM PIECHOCKI
5. kolejka
Klasa okręgowa "ZINA Bytom-Zabrze" Grupa 1
SZCZEGÓŁY MECZU ›
© PZPN 2014. Wszelkie prawa zastrzeżone. NOWY REGULAMIN ŁNP od 25.03.2019 Regulamin portalu DO 25.03.2019 Polityka prywatności