KS POLONIA POZNAŃ | Klasa A

Mecze rozegrane 15
Strzelone bramki 43
Stracone bramki 29
Klasa A
16 11/2019 14:00
Sokół MIEŚCISKO 2:1 KS POLONIA POZNAŃ Sokół Mieścisko (Mieścisko, Wągrowiecka 1)
66' Łukasz Tuliszka
22' ŁUKASZ NAWROCKI
2' Michał Witucki
88' KAROL DOBROCHOWSKI
60' Arkadiusz Kaźmierski
37' Adam Kruś
35' PIOTR MANDRYSZ
90'+5 SŁAWOMIR KOTARAK
31' SŁAWOMIR KOTARAK
90'+5 SŁAWOMIR KOTARAK
7' BARTOSZ SZYMAŃSKI
5. kolejka
Klasa A Grupa 9
SZCZEGÓŁY MECZU ›
03 11/2019 16:00
KS POLONIA POZNAŃ 3:6 Formaton PIAST ŁUBOWO Poznań-Nowe Miasto, Gdańska 1
90'+2 MACIEJ ADAMSKI
87' MIKOŁAJ KIDAWA
41' FILIP ADAMSKI
39' MACIEJ ADAMSKI
27' DAMIAN GRZESIAK
5' MACIEJ ADAMSKI
85' BARTOSZ KADRZYŃSKI
68' Adam Kruś
59' Patryk Tyrzyk
89' PATRYK KANCLERZ
68' Arkadiusz Kaźmierski
58' Przemysław Wolniewicz
50' FILIP ADAMSKI
12. kolejka
Klasa A Grupa 9
SZCZEGÓŁY MECZU ›
26 10/2019 13:00
LAS Puszczykowo 2:5 KS POLONIA POZNAŃ Las Puszczykowo (Puszczykowo, Kościelna .)
90'+2 BARTOSZ KADRZYŃSKI
82' Robert Sobkowiak
76' Adam Kruś
56' Patryk Tyrzyk
22' Robert Sobkowiak
85' Hubert Kowalkiewicz
78' Hubert Kowalkiewicz
44' Łukasz Wolniak
43' Paweł Kowalkiewicz
41' Marcin Maciołek
37' Hubert Kowalkiewicz
29' PIOTR MANDRYSZ
11. kolejka
Klasa A Grupa 9
SZCZEGÓŁY MECZU ›
20 10/2019 18:00
KS POLONIA POZNAŃ 2:2 Luboński 1943 Luboń Poznań-Nowe Miasto, Gdańska 1
51' KEVIN KASZTELAN
52' Łukasz Tuliszka
88' Marek Waraczyński
36' Łukasz Tuliszka
83' DENYS SHAMARIN
75' Adam Kruś
67' Patryk Tyrzyk
61' MATEUSZ ADAMEK
53' PIOTR POSZWA
51' WIKTOR STUDZIŃSKI
48' KEVIN KASZTELAN
18' Arkadiusz Kaźmierski
69' ŁUKASZ LEKIER
69' ŁUKASZ LEKIER
12' ŁUKASZ LEKIER
10. kolejka
Klasa A Grupa 9
SZCZEGÓŁY MECZU ›
13 10/2019 14:00
68' Bartosz Kościelniak
64' Łukasz Tuliszka
51' FILIP KWIATKOWSKI
30' Jędrzej Ratajczak
18' Robert Sobkowiak
12' BARTOSZ KADRZYŃSKI
87' PIOTR MANDRYSZ
85' Patryk Tyrzyk
77' Aleksander Hamerski
72' MATEUSZ ADAMEK
70' BARTOSZ KADRZYŃSKI
68' KRYSTIAN MARCINKOWSKI
60' Łukasz Tuliszka
17' MACIEJ GAŁAN
9. kolejka
Klasa A Grupa 9
SZCZEGÓŁY MECZU ›
06 10/2019 18:00
KS POLONIA POZNAŃ 2:0 POZNAŃ FC Poznań-Nowe Miasto, Gdańska 1
48' Łukasz Dobosz
13' Patryk Tyrzyk
90'+1 MATEUSZ ADAMEK
71' Łukasz Dobosz
65' Maciej Szymański
65' Łukasz Tuliszka
23' Marek Waraczyński
8. kolejka
Klasa A Grupa 9
SZCZEGÓŁY MECZU ›
28 09/2019 16:00
WIELKOPOLSKA Komorniki 6:0 KS POLONIA POZNAŃ Wielkopolska Komorniki (Komorniki, Jeziorna 5)
87' MATEUSZ MUSZYŃSKI
84' ALEX MACHNICKI
72' Franciszek Siwek
53' Adam Baranowski
49' MATEUSZ FABISZ
46' Hubert Chełmiński
48' RAFAŁ URBAŃSKI
22' Michał Kaczmarek
20' Arkadiusz Jopek
7. kolejka
Klasa A Grupa 9
SZCZEGÓŁY MECZU ›
22 09/2019 18:00
KS POLONIA POZNAŃ 6:0 POGROM LUBOŃ Poznań-Nowe Miasto, Gdańska 1
41' Jędrzej Ratajczak
32' Patryk Tyrzyk
22' Marek Waraczyński
85' Łukasz Tuliszka
50' Łukasz Tuliszka
2' Łukasz Tuliszka
60' PIOTR MANDRYSZ
47' DAWID CUBAL
6. kolejka
Klasa A Grupa 9
SZCZEGÓŁY MECZU ›
25 08/2019 12:00
WKS OWIECZKI 2:6 KS POLONIA POZNAŃ WKS Owieczki (Owieczki )
86' Jędrzej Ratajczak
80' WIKTOR STUDZIŃSKI
62' Łukasz Tuliszka
44' Łukasz Tuliszka
25' Łukasz Tuliszka
7' Robert Sobkowiak
68' PATRYK MENDYK
17' KAMIL GRZYBOWSKI
67' Łukasz Tuliszka
60' Mateusz Cieśliński
35' Dominik Studziński
19' MATEUSZ STANISZEWSKI
2. kolejka
Klasa A Grupa 9
SZCZEGÓŁY MECZU ›
18 08/2019 17:00
KS POLONIA POZNAŃ 2:1 Antares ZALASEWO Poznań-Nowe Miasto, Gdańska 1
90' Bartosz Lutomski
76' Patryk Tyrzyk
60' Patryk Tyrzyk
86' MATEUSZ BEDNARCZYK
57' Michał Adamski
53' Arkadiusz Kaźmierski
34' Bartosz Lutomski
21' Dominik Studziński
1. kolejka
Klasa A Grupa 9
SZCZEGÓŁY MECZU ›
10 08/2019 17:00
KS POLONIA POZNAŃ 3:1 LAS Puszczykowo Kościelna ., Puszczykowo
90'+1 DOMINIK KACZMAREK
53' SZYMON DEPA
41' Patryk Tyrzyk
19' Marek Waraczyński
56' Łukasz Wolniak
26' Marek Waraczyński
10' Paweł Kowalkiewicz
1. kolejka
Puchar Polski "TOTOLOTEK - Poznań"
SZCZEGÓŁY MECZU ›
© PZPN 2014. Wszelkie prawa zastrzeżone. NOWY REGULAMIN ŁNP od 25.03.2019 Regulamin portalu DO 25.03.2019 Polityka prywatności