KS POLONIA MARKLOWICE | Klasa okręgowa

Mecze rozegrane 17
Strzelone bramki 41
Stracone bramki 31
Klasa okręgowa
16 11/2019 13:30
86' NATAN SKRABA
16' BARTŁOMIEJ SIKORSKI
28' JAROSŁAW PAWELEC
89' MACIEJ SACHS
87' PAWEŁ MIĄSIK
79' SZYMON GRUD
67' BARTŁOMIEJ SIKORSKI
62' JAROSŁAW PAWELEC
60' MAREK FOJCIK
54' KRZYSZTOF SZEWCZYK
44' MARCIN PLURA
27' MARCIN POCHCIOŁ
17. kolejka
Klasa okręgowa "ZINA Racibórz-Rybnik" Grupa 3
SZCZEGÓŁY MECZU ›
05 10/2019 15:00
49' MARCIN STASIOWSKI
32' MARIUSZ FRYDRYK
15' ROBERT KUŚKA
75' MARCIN OŚLIŹLOK
47' MARCIN OŚLIŹLOK
81' MARCIN STASIOWSKI
61' MATEUSZ BUGDOŁ
45'+1 PIOTR GÓRNICKI
38' MARCIN POCHCIOŁ
11. kolejka
Klasa okręgowa "ZINA Racibórz-Rybnik" Grupa 3
SZCZEGÓŁY MECZU ›
28 09/2019 16:00
76' MARCIN OŚLIŹLOK
68' JAROSŁAW PAWELEC
7' JAROSŁAW PAWELEC
90'+1 SZYMON GARDAWSKI
Po SZYMON GARDAWSKI
90'+1 RADOSŁAW ŻBIKOWSKI
28' MARCIN POCHCIOŁ
13' DAWID MICHALAK
10. kolejka
Klasa okręgowa "ZINA Racibórz-Rybnik" Grupa 3
SZCZEGÓŁY MECZU ›
22 09/2019 16:00
KS ROW II 1964 RYBNIK 0:5 KS POLONIA MARKLOWICE WIELOPOLE (Rybnik, Podleśna 26)
67' MARCIN OŚLIŹLOK
55' MARCIN PLURA
50' SZYMON GAŁECKI
4' MARCIN OŚLIŹLOK
2' JAROSŁAW PAWELEC
77' MATEUSZ JURASZCZYK
74' MATEUSZ KOKOT
65' JAROSŁAW PIETRZAK
39' MARCIN OŚLIŹLOK
9. kolejka
Klasa okręgowa "ZINA Racibórz-Rybnik" Grupa 3
SZCZEGÓŁY MECZU ›
08 09/2019 16:00
33' TOMASZ CZERNIAK
44' JAKUB LEGIERSKI
30' JAKUB LEGIERSKI
65' ŁUKASZ STANIEK
83' MARCIN POCHCIOŁ
83' KACPER POWIECKO
83' RADOSŁAW KALISZ
81' ŁUKASZ STANIEK
63' KAMIL KOMRAUS
53' TOMASZ STELEBLAK
7. kolejka
Klasa okręgowa "ZINA Racibórz-Rybnik" Grupa 3
SZCZEGÓŁY MECZU ›
04 09/2019 17:30
LKS POLONIA ŁAZISKA 0:4 KS POLONIA MARKLOWICE POLONIA ŁAZISKA (Łaziska, Skotnicka )
90'+1 MARIUSZ PIETRZAK
70' MARCIN OŚLIŹLOK
3' JAROSŁAW PAWELEC
45' MICHAŁ SKUPIEŃ
85' MATEUSZ SOSNA
80' DANIEL GOJNY
76' KACPER POWIECKO
45' RAFAŁ HERDA
44' DAWID KUŹDUB
5. kolejka
Klasa okręgowa "ZINA Racibórz-Rybnik" Grupa 3
SZCZEGÓŁY MECZU ›
24 08/2019 17:00
20' JAROSŁAW WIECZOREK
73' MARCIN OŚLIŹLOK
32' MARCIN OŚLIŹLOK
18' PAWEŁ MICZEK
89' BARTŁOMIEJ KRAKOWCZYK
65' BARTŁOMIEJ KRAKOWCZYK
89' BARTŁOMIEJ KRAKOWCZYK
65' KAJETAN FLORKOWSKI
58' KACPER ŚWIERZEWSKI
50' MICHAŁ SKUPIEŃ
22' MARCIN POCHCIOŁ
12' ŁUKASZ KUBICA
4. kolejka
Klasa okręgowa "ZINA Racibórz-Rybnik" Grupa 3
SZCZEGÓŁY MECZU ›
10 08/2019 11:00
KS POLONIA MARKLOWICE 2:2 KS UNIA RACIBÓRZ OSiR Marklowice (Marklowice, Wiosny Ludów )
49' MARCIN OŚLIŹLOK
42' MARCIN OŚLIŹLOK
16' DAWID MIGUS
2' DAWID MIGUS
67' MICHAŁ SKUPIEŃ
64' KACPER ZIEMKIEWICZ
19' DANIEL GOJNY
2. kolejka
Klasa okręgowa "ZINA Racibórz-Rybnik" Grupa 3
SZCZEGÓŁY MECZU ›
© PZPN 2014. Wszelkie prawa zastrzeżone. NOWY REGULAMIN ŁNP od 25.03.2019 Regulamin portalu DO 25.03.2019 Polityka prywatności