KS Grom Warszawa | Klasa okręgowa

Mecze rozegrane 15
Strzelone bramki 37
Stracone bramki 32
Klasa okręgowa
17 11/2019 11:00
KS Grom Warszawa 2:1 GLKS Nadarzyn Warszawa-Rembertów, Strażacka 121
52' Krzysztof Jędrych
12' RAFAŁ BARZYC
9' KONSTANTYN ŚLĘZAK
90'+2 Krzysztof Jędrych
88' KACPER CHARYTON
80' Amadeusz Maranowski
60' Michał Bruździak
15. kolejka
Warszawa: Klasa okręgowa Grupa 2
SZCZEGÓŁY MECZU ›
09 11/2019 11:00
RKS Okęcie 3:2 KS Grom Warszawa RKS Okęcie Warszawa (Warszawa-Włochy, Radarowa 1)
80' Adrian Zawadka
52' KONSTANTYN ŚLĘZAK
88' PIOTR BALSAM
69' Jakub Sosnowski
42' Piotr Łuczyk
85' KONSTANTYN ŚLĘZAK
71' MARCIN RUSEK
70' Daniel Nawrocki
70' ADRIAN BETA
48' Robert Nowak
14. kolejka
Warszawa: Klasa okręgowa Grupa 2
SZCZEGÓŁY MECZU ›
03 11/2019 10:00
KS Grom Warszawa 5:0 SEMP Ursynów Warszawa-Rembertów, Strażacka 121
85' RAFAŁ BARZYC
82' Daniel Nawrocki
61' Daniel Nawrocki
55' MAKSYMILIAN JOŃCZYK
52' RAFAŁ BARZYC
77' RAFAŁ BARZYC
74' SEBASTIAN DRYGIEL
74' KACPER CHARYTON
13. kolejka
Warszawa: Klasa okręgowa Grupa 2
SZCZEGÓŁY MECZU ›
26 10/2019 11:00
KS Przyszłość Włochy 1:2 KS Grom Warszawa KS "Przyszłość" - Włochy (Warszawa-Włochy, Rybnicka 25)
75' PRZEMYSŁAW WIĘCZEK
88' JAKUB PAWLICKI
24' RAFAŁ BARZYC
27' MACIEJ OLESZCZUK
45'+1 BUZURGMEHR YUSUPOV
45'+1 BUZURGMEHR YUSUPOV
19' BUZURGMEHR YUSUPOV
12. kolejka
Warszawa: Klasa okręgowa Grupa 2
SZCZEGÓŁY MECZU ›
19 10/2019 15:00
KS Grom Warszawa 5:1 LKS Perła Złotokłos Warszawa-Rembertów, Strażacka 121
62' OLIVIER FILIP
69' MAKSYMILIAN JOŃCZYK
47' PRZEMYSŁAW WIĘCZEK
44' Daniel Nawrocki
38' PRZEMYSŁAW WIĘCZEK
11' Szymon Michoński
66' Cezary Kur
56' Michał Bruździak
45'+2 Sebastian Adamczyk
11. kolejka
Warszawa: Klasa okręgowa Grupa 2
SZCZEGÓŁY MECZU ›
13 10/2019 16:00
GKS Pogoń II Grodzisk Maz. 5:2 KS Grom Warszawa Stadion GKS Pogoń (Grodzisk Mazowiecki, Mokronoskich 4)
41' SEBASTIAN MAŁKOWSKI
28' ADRIAN ADAMCZYK
50' FRANCISZEK RATAJCZYK
34' FRANCISZEK RATAJCZYK
27' Jakub Kołaczek
12' Maciej Pietraszek
11' SZYMON LESZCZYŃSKI
88' ADRIAN ADAMCZYK
87' KONRAD LONC
65' MATEUSZ KINAST
51' Adrian Zawadka
43' Bartłomiej Nowak
33' Michał Bruździak
10. kolejka
Warszawa: Klasa okręgowa Grupa 2
SZCZEGÓŁY MECZU ›
05 10/2019 11:00
KS Laura Chylice 5:1 KS Grom Warszawa KS LAURA CHYLICE (Chylice, Dworska 9)
3' RAFAŁ BARZYC
90'+1 HUBERT SKRZYPEK
88' Robert Nowak
57' JAROSŁAW JAMROZIK
30' JAROSŁAW JAMROZIK
26' JAROSŁAW JAMROZIK
85' Marcin Hakowski
73' Łukasz Choiński
71' JAKUB OLESIŃSKI
55' DANIEL PYZA
9. kolejka
Warszawa: Klasa okręgowa Grupa 2
SZCZEGÓŁY MECZU ›
29 09/2019 16:00
KS Grom Warszawa 4:1 KS Milan Milanówek Warszawa-Rembertów, Strażacka 121
90'+3 Adrian Zawadka
90'+1 ŁUKASZ JANIK
35' PRZEMYSŁAW WIĘCZEK
20' Szymon Michoński
6' Daniel Nawrocki
90'+2 MACIEJ KOZDRÓJ
81' KRZYSZTOF URBANEK
75' Rafał Polakowski
61' Radosław Jankiewicz
59' Daniel Nawrocki
8. kolejka
Warszawa: Klasa okręgowa Grupa 2
SZCZEGÓŁY MECZU ›
15 09/2019 13:00
KS Grom Warszawa 0:3 KS Teresin Warszawa-Rembertów, Strażacka 121
88' Jakub Antczak
73' Kamil Bartosiewicz
53' BARTOSZ BUKOWSKI
66' KAMIL SMOLIŃSKI
52' VITALII MANDRYK
37' GRZEGORZ WĘSEK
6. kolejka
Warszawa: Klasa okręgowa Grupa 2
SZCZEGÓŁY MECZU ›
08 09/2019 11:00
KS Ursus II W-wa 5:3 KS Grom Warszawa KS Ursus (Warszawa-Ursus, gen. Kazimierza Sosnkowskiego 3)
89' DMYTRO KHOLODKEVYCH
82' ADRIAN ADAMCZYK
74' MATEUSZ OSTROWSKI
69' MICHAŁ DRABIK
65' MATEUSZ OSTROWSKI
55' WOJCIECH BERNACIK
41' PRZEMYSŁAW WIĘCZEK
11' Daniel Nawrocki
87' DANIEL BIAŁEK
72' MAKSYMILIAN JOŃCZYK
55' Oleksii Tarasov
44' IGOR RUCIŃSKI
5. kolejka
Warszawa: Klasa okręgowa Grupa 2
SZCZEGÓŁY MECZU ›
31 08/2019 15:30
KS Grom Warszawa 3:1 LKS Chlebnia Warszawa-Rembertów, Strażacka 121
55' MACIEJ ZAWITAJ
90'+1 ADRIAN ADAMCZYK
49' Adrian Zawadka
34' IGOR RUCIŃSKI
90'+2 MAKSYMILIAN JOŃCZYK
81' DANIEL PACIORKOWSKI
60' ADRIAN ADAMCZYK
4. kolejka
Warszawa: Klasa okręgowa Grupa 2
SZCZEGÓŁY MECZU ›
25 08/2019 11:00
KS Błonianka II 2:3 KS Grom Warszawa KLUB SPORTOWY BŁONIANKA (Błonie, Legionów 3a)
61' Adrian Zawadka
52' Daniel Nawrocki
47' Szymon Michoński
59' MARCIN BONARSKI
26' BARTŁOMIEJ WOJTASIK
86' MARCIN BONARSKI
80' HAYK AVANESYAN
70' ADRIAN ADAMCZYK
57' Daniel Nawrocki
50' PRZEMYSŁAW WIĘCZEK
3. kolejka
Warszawa: Klasa okręgowa Grupa 2
SZCZEGÓŁY MECZU ›
18 08/2019 11:00
KS Grom Warszawa 2:0 LKS Ryś Laski Warszawa-Rembertów, Strażacka 121
90'+2 PRZEMYSŁAW WIĘCZEK
51' Daniel Nawrocki
90'+2 DOMINIK FLUDER
90' Daniel Nawrocki
87' KAMIL PRZYBYSZ
83' BARTŁOMIEJ BOCHENEK
53' Łukasz Choiński
45' MARCIN GONCZAREK
24' Kamil Więch
2. kolejka
Warszawa: Klasa okręgowa Grupa 2
SZCZEGÓŁY MECZU ›
14 08/2019 17:30
LKS Sparta Jazgarzew 3:2 KS Grom Warszawa LKS Sparta - Bisk Jazgarzew (Wólka Kozodawska, Źródlana 9A)
50' Kamil Domański
79' ADRIAN ADAMCZYK
5' MARCIN ZARADNY
36' WOJCIECH GAJOWNIK
1' ARKADIUSZ RYŚ
57' JAN GŁOWACKI
31' Javier Zamora
30' WOJCIECH GAJOWNIK
1. kolejka
Warszawa: Klasa okręgowa Grupa 2
SZCZEGÓŁY MECZU ›
© PZPN 2014. Wszelkie prawa zastrzeżone. NOWY REGULAMIN ŁNP od 25.03.2019 Regulamin portalu DO 25.03.2019 Polityka prywatności