KS GÓRNIK PIASKI | Klasa okręgowa

Mecze rozegrane 18
Strzelone bramki 13
Stracone bramki 91
Klasa okręgowa
23 11/2019 13:30
67' MATEUSZ PRYSAK
55' MATEUSZ PRYSAK
48' KAMIL SZYDŁOWSKI
59' SZYMON TOKARZ
18' SZYMON TOKARZ
37' ŁUKASZ DUCKI
33' BARTŁOMIEJ KĘDZIERSKI
24' BARTŁOMIEJ KĘDZIERSKI
26' MATEUSZ MAJCHRZAK
19' MATEUSZ MAJCHRZAK
52' OSKAR KRAWCZYK
31' FILIP DRÓŻDŻ
59' MATEUSZ MAJCHRZAK
37' MIŁOSZ SZCZYRBA
17. kolejka
Klasa okręgowa "ZINA Katowice-Sosnow" Grupa 4
SZCZEGÓŁY MECZU ›
16 11/2019 14:00
73' MATEUSZ SKRZYPEK
70' MATEUSZ SKRZYPEK
49' MATEUSZ SKRZYPEK
40' KAMIL MAJEWSKI
87' SZYMON STOK
69' MATEUSZ SKRZYPEK
50' MACIEJ WĘDZIŃSKI
20' PIOTR SIERCZYŃSKI
16. kolejka
Klasa okręgowa "ZINA Katowice-Sosnow" Grupa 4
SZCZEGÓŁY MECZU ›
02 11/2019 11:00
LKS ORZEŁ MOKRE 2:4 KS GÓRNIK PIASKI LKS Orzeł Mokre (Mikołów, Zamkowa 1a)
80' DAWID BANAŚ
77' RADOSŁAW NOGAL
23' BARTOSZ ZAJĄC
21' BARTOSZ ZAJĄC
62' KAMIL PIOTROWSKI
52' KAMIL PIOTROWSKI
89' PATRYK PIKUTA
90' JAKUB ŻYŁKA
90' JAKUB ŻYŁKA
83' JAKUB ŻYŁKA
81' MATEUSZ MALEC
55' PAWEŁ JANOSZKA
14. kolejka
Klasa okręgowa "ZINA Katowice-Sosnow" Grupa 4
SZCZEGÓŁY MECZU ›
12 10/2019 15:00
89' SEBASTIAN RADOSZ
17' SEBASTIAN RADOSZ
6' SEBASTIAN RADOSZ
32' SEBASTIAN SZWAJA
78' KRYSTIAN FURGACZ
89' DAMIAN GACEK
87' MATEUSZ KOZŁOWSKI
76' BARTOSZ ZAJĄC
71' SEBASTIAN RADOSZ
57' KRYSTIAN FURGACZ
11. kolejka
Klasa okręgowa "ZINA Katowice-Sosnow" Grupa 4
SZCZEGÓŁY MECZU ›
05 10/2019 12:00
LGKS 38 PODLESIANKA KATOWICE 8:0 KS GÓRNIK PIASKI Stadion Podlesianki Katowice (Katowice, Sołtysia 25)
7' PRZEMYSŁAW ŻEMŁA
41' MARCIN ROSIŃSKI
11' JAKUB RZEPA
79' DAWID COLIK
59' DAWID COLIK
55' DAWID COLIK
85' RADOSŁAW KACZMARCZYK
17' MACIEJ STACHOŃ
84' MATEUSZ MALEC
41' MARCIN ROSIŃSKI
10. kolejka
Klasa okręgowa "ZINA Katowice-Sosnow" Grupa 4
SZCZEGÓŁY MECZU ›
28 09/2019 11:00
KS GÓRNIK PIASKI 0:8 MKS GÓRNIK WOJKOWICE KS Górnik Piaski (Czeladź, Adama Mickiewicza )
66' ŁUKASZ STĘPIEŃ
47' ŁUKASZ STĘPIEŃ
22' ŁUKASZ STĘPIEŃ
84' MICHAŁ DYRDA
86' HUBERT TYLEC
74' HUBERT TYLEC
53' HUBERT TYLEC
70' BARTOSZ GARCZARCZYK
85' OSKAR KRAWCZYK
65' JAKUB WIŚNIEWSKI
55' BORYS JAWORSKI
22' DAMIAN GACEK
9. kolejka
Klasa okręgowa "ZINA Katowice-Sosnow" Grupa 4
SZCZEGÓŁY MECZU ›
14 09/2019 16:00
69' MARCIN SMARZYŃSKI
49' MARCIN SMARZYŃSKI
19' MARCIN SMARZYŃSKI
6' ROBERT NOWAK
63' IGOR SZOPA
90' DAWID WADAS
78' DAWID WADAS
14' Arkadiusz Trzciński
7. kolejka
Klasa okręgowa "ZINA Katowice-Sosnow" Grupa 4
SZCZEGÓŁY MECZU ›
04 09/2019 17:00
87' DAWID MAREK
81' BARTŁOMIEJ KĘDZIERSKI
77' BARTŁOMIEJ KĘDZIERSKI
63' MATEUSZ ARSENIUK
19' ŁUKASZ DUCKI
36' KAMIL SZYDŁOWSKI
31' KAMIL SZYDŁOWSKI
4' KAMIL SZYDŁOWSKI
40' MATEUSZ PRYSAK
6' MATEUSZ PRYSAK
1. kolejka
Puchar Polski "Podokręg Sosnowiec"
SZCZEGÓŁY MECZU ›
31 08/2019 11:00
BKS SPARTA KATOWICE 5:0 KS GÓRNIK PIASKI RAPID (Katowice, Jana Nepomucena Stęślickiego 6)
81' RAFAŁ WAWRZYŃCZOK
73' MARCIN ŁOBODA
85' ŁUKASZ TODORSKI
68' ŁUKASZ TODORSKI
3' ŁUKASZ TODORSKI
41' SEBASTIAN BUBROWSKI
5. kolejka
Klasa okręgowa "ZINA Katowice-Sosnow" Grupa 4
SZCZEGÓŁY MECZU ›
28 08/2019 17:30
83' KAMIL WITKOWSKI
78' KAJETAN BOCEK
75' KAJETAN BOCEK
10' DAMIAN KOWALCZYK
72' BARTOSZ ZAJĄC
86' MARCEL GANDA
82' KAMIL WITKOWSKI
78' MATEUSZ MALEC
78' DAMIAN KOWALCZYK
56' MAREK WALCZAK
30' DAMIAN GACEK
4. kolejka
Klasa okręgowa "ZINA Katowice-Sosnow" Grupa 4
SZCZEGÓŁY MECZU ›
24 08/2019 11:00
UKS MK GÓRNIK KATOWICE 7:2 KS GÓRNIK PIASKI Stadion UKS "MK Górnik" Katowice (Katowice, Tadeusza Boya-Żeleńskiego 96c)
71' OSKAR KRAWCZYK
38' DAMIAN GACEK
90' DANIEL BĄK
88' DANIEL BĄK
58' ŁUKASZ DĄBROWIECKI
23' ŁUKASZ DĄBROWIECKI
72' ARTUR MKRTCHYAN
37' ARTUR MKRTCHYAN
9' ARTUR MKRTCHYAN
84' BORYS JAWORSKI
73' DANIEL LIPOK
3. kolejka
Klasa okręgowa "ZINA Katowice-Sosnow" Grupa 4
SZCZEGÓŁY MECZU ›
17 08/2019 11:00
KS GÓRNIK PIASKI 1:3 KS CYKLON ROGOŹNIK Czeladź, Adama Mickiewicza
72' KAMIL PIOTROWSKI
32' DAWID REWERS
81' MICHAŁ WOŹNIAK
89' MATEUSZ GRUSZKA
45'+1 SEBASTIAN SARZAŁA
90'+3 OSKAR KRAWCZYK
88' BORYS JAWORSKI
76' ADRIAN BIENEK
75' ŁUKASZ NOWAK
43' MATEUSZ MALEC
2. kolejka
Klasa okręgowa "ZINA Katowice-Sosnow" Grupa 4
SZCZEGÓŁY MECZU ›
10 08/2019 11:00
GKS URANIA RUDA ŚLĄSKA 6:1 KS GÓRNIK PIASKI Ruda Śląska, ks. Ludwika Tunkla 12
28' DAWID OGIŃSKI
16' DAWID SEROKA
89' ALBERT BUJNY
88' ALBERT BUJNY
68' ALBERT BUJNY
24' ALBERT BUJNY
29' KACPER BARAN
90' MATEUSZ MALEC
87' ROBERT GRZESIK
38' BARTOSZ ZAJĄC
1. kolejka
Klasa okręgowa "ZINA Katowice-Sosnow" Grupa 4
SZCZEGÓŁY MECZU ›
© PZPN 2014. Wszelkie prawa zastrzeżone. NOWY REGULAMIN ŁNP od 25.03.2019 Regulamin portalu DO 25.03.2019 Polityka prywatności