KS 1920 II Mosina | E2

Mecze rozegrane 9
Strzelone bramki 79
Stracone bramki 30
E2 Orlik
16 06/2019 16:30
LPFA Strzeszyn POZNAŃ 3:6 KS 1920 II Mosina Poznań-Jeżyce, Hezjoda 15
46' FILIP SŁOCIŃSKI
40' WOJCIECH KOWALEWSKI
35' KSAWERY ZIMOWSKI
14' OSKAR WOJTYNIAK
19' SERGIUSZ GRENDEL
13' SERGIUSZ GRENDEL
31' Stanisław Furmański
7' Michał Wróblewski
1' Mateusz Wicher
10. kolejka
Poznań: III liga okręgowa E2 Orlik Grupa 5 (RW)
SZCZEGÓŁY MECZU ›
09 06/2019 11:00
KS 1920 II Mosina 10:5 ORKAN Konarzewo 1920 Mosina (Mosina, Konopnickiej 31)
49' PAWEŁ NOWAK
21' PAWEŁ NOWAK
18' PAWEŁ NOWAK
12' Maksymilian Gajewski
9' MICHAŁ KRYNICKI
48' PATRYK KRECZMER-SOBKOWIAK
38' SERGIUSZ GRENDEL
42' Tymoteusz Torzewski
35' Tymoteusz Torzewski
20' FILIP SŁOCIŃSKI
32' OSKAR WOJTYNIAK
29' OSKAR WOJTYNIAK
8' OSKAR WOJTYNIAK
6' OSKAR WOJTYNIAK
5' OSKAR WOJTYNIAK
9. kolejka
Poznań: III liga okręgowa E2 Orlik Grupa 5 (RW)
SZCZEGÓŁY MECZU ›
31 05/2019 19:00
KS 1920 II Mosina 6:1 WIELKOPOLSKA Komorniki 1920 Mosina (Mosina, Konopnickiej 31)
31' Tymoteusz Torzewski
50' KSAWERY ZIMOWSKI
13' KSAWERY ZIMOWSKI
9' KSAWERY ZIMOWSKI
5' WOJCIECH KOWALEWSKI
3' WOJCIECH KOWALEWSKI
35' DAWID MALINOWSKI
8. kolejka
Poznań: III liga okręgowa E2 Orlik Grupa 5 (RW)
SZCZEGÓŁY MECZU ›
19 05/2019 11:00
KS 1920 II Mosina 15:1 VICTORIA WYSOGOTOWO 1920 Mosina (Mosina, Konopnickiej 31)
26' OLAF ORGANISTA
45' MIKOŁAJ GUŹNICZAK
41' Tymoteusz Torzewski
21' Tymoteusz Torzewski
32' WOJCIECH KOWALEWSKI
9' WOJCIECH KOWALEWSKI
50' FILIP SŁOCIŃSKI
47' FILIP SŁOCIŃSKI
48' JAN FORNAH
45' JAN FORNAH
24' OSKAR WOJTYNIAK
21' OSKAR WOJTYNIAK
18' OSKAR WOJTYNIAK
29' SERGIUSZ GRENDEL
16' SERGIUSZ GRENDEL
15' SERGIUSZ GRENDEL
6. kolejka
Poznań: III liga okręgowa E2 Orlik Grupa 5 (RW)
SZCZEGÓŁY MECZU ›
11 05/2019 11:00
KS 1920 II Mosina 7:8 LPFA Strzeszyn POZNAŃ 1920 Mosina (Mosina, Konopnickiej 31)
50'+1 Antoni Wolniewicz
47' SERGIUSZ GRENDEL
44' SERGIUSZ GRENDEL
43' Jakub Krzyżostaniak
41' Stanisław Furmański
33' Jakub Krzyżostaniak
27' MARCEL BROSZ
26' MARCEL BROSZ
25' MIKOŁAJ KACZMAREK
16' PATRYK SZULC
10' SERGIUSZ GRENDEL
7' MARCEL BROSZ
5' SERGIUSZ GRENDEL
2' Antoni Wolniewicz
1' KSAWERY ZIMOWSKI
5. kolejka
Poznań: III liga okręgowa E2 Orlik Grupa 5 (RW)
SZCZEGÓŁY MECZU ›
04 05/2019 11:00
ORKAN Konarzewo 5:15 KS 1920 II Mosina Orkan Konarzewo (Konarzewo, Poznańska 8)
45' OSKAR WOJTYNIAK
20' Wiktor Cieślik
49' OSKAR WOJTYNIAK
48' MICHAŁ KRYNICKI
42' PAWEŁ NOWAK
40' OSKAR WOJTYNIAK
37' TYMOTEUSZ SENTFTLEBEN
32' SERGIUSZ GRENDEL
23' OSKAR WOJTYNIAK
21' OSKAR WOJTYNIAK
18' PATRYK KRECZMER-SOBKOWIAK
16' BARTOSZ MIEDZIAREK
14' SERGIUSZ GRENDEL
13' OSKAR WOJTYNIAK
11' BARTOSZ MIEDZIAREK
10' Patryk Wolski
5' MICHAŁ KRYNICKI
4' Tymoteusz Torzewski
3' Tymoteusz Torzewski
1' MICHAŁ KRYNICKI
4. kolejka
Poznań: III liga okręgowa E2 Orlik Grupa 5 (RW)
SZCZEGÓŁY MECZU ›
27 04/2019 12:00
WIELKOPOLSKA Komorniki 2:8 KS 1920 II Mosina Wielkopolska Komorniki (Plewiska, Szkolna 132)
49' JAN ZIELIŃSKI
45' JAN ZIELIŃSKI
37' SERGIUSZ GRENDEL
36' SERGIUSZ GRENDEL
25' JAN ZIELIŃSKI
19' JAN ZIELIŃSKI
16' ALEKS DOLATA
5' SERGIUSZ GRENDEL
21' WIKTOR JASIŃSKI
18' KUBA PIEKIELNIAK
3. kolejka
Poznań: III liga okręgowa E2 Orlik Grupa 5 (RW)
SZCZEGÓŁY MECZU ›
06 04/2019 11:00
VICTORIA WYSOGOTOWO 3:8 KS 1920 II Mosina Victoria Wysogotowo (Wysogotowo, Długa .)
40' WOJCIECH KOWALEWSKI
33' WOJCIECH KOWALEWSKI
25' REMIGIUSZ KORALEWSKI
23' REMIGIUSZ KORALEWSKI
14' TYMOTEUSZ SENTFTLEBEN
50' Tymoteusz Torzewski
36' Tymoteusz Torzewski
7' Tymoteusz Torzewski
41' PIOTR RYSIUKIEWICZ
35' OLAF ORGANISTA
30' FRANCISZEK KANIEWSKI
1. kolejka
Poznań: III liga okręgowa E2 Orlik Grupa 5 (RW)
SZCZEGÓŁY MECZU ›
© PZPN 2014. Wszelkie prawa zastrzeżone. NOWY REGULAMIN ŁNP od 25.03.2019 Regulamin portalu DO 25.03.2019 Polityka prywatności