Kraska Jasieniec | Klasa A

Mecze rozegrane 26
Strzelone bramki 75
Stracone bramki 52
Klasa A
21 06/2015 16:00
LKS POTWORÓW 0:3 Kraska Jasieniec Potworów, Łódzka 67
52' Artur Ucinek
35' PIOTR DĄBROWSKI
20' Andrzej Rogozinski
60' Daniel Nojek
90' KAMIL PANKOWSKI
70' SEBASTIAN STEFAŃCZYK
65' Damian Malinowski
52' Rafał Gawryś
40' Robert Prokopczyk
26. kolejka
Radom: Klasa A Grupa 2
SZCZEGÓŁY MECZU ›
14 06/2015 17:30
74' Tomasz Prokopczyk
38' PIOTR FRANCZAK
10' Artur Ucinek
90'+2 Łukasz Sybilski
90'+2 Piotr Romanek
87' Bartłomiej Szymczak
76' Seweryn Kalinowski
15' PIOTR FRANCZAK
25. kolejka
Radom: Klasa A Grupa 2
SZCZEGÓŁY MECZU ›
07 06/2015 17:30
Kraska Jasieniec 1:2 Zodiak Sucha Jasieniec, Czerska 7
90'+ ADRIAN KWIATKOWSKI
87' ŁUKASZ PUK
64' GRZEGORZ SKOWROŃSKI
90'+3 Artur Ucinek
90'+1 Artur Prasek
90'+1 Konrad Chruściński
85' ŁUKASZ PRASEK
83' Konrad Okolus
25' ŁUKASZ PUK
4' PIOTR DĄBROWSKI
24. kolejka
Radom: Klasa A Grupa 2
SZCZEGÓŁY MECZU ›
23 05/2015 16:00
Kraska Jasieniec 2:1 Sokół Przytyk Czerska 7, Jasieniec
74' Daniel Nojek
55' Michał Soliński
23' Andrzej Rogozinski
90'+3 DANIEL PIETRASIK
89' SEBASTIAN DRABIK
74' Robert Prokopczyk
68' Sławomir Kępka
22. kolejka
Radom: Klasa A Grupa 2
SZCZEGÓŁY MECZU ›
17 05/2015 16:00
Jedlińsk 2:1 Kraska Jasieniec Stadion Jedlińsk (Jedlińsk, Warszawska 1)
86' Bartłomiej Szymczak
75' KRYSTIAN JABŁOŃSKI
20' Karol Żak
86' Damian Malinowski
65' Artur Ucinek
60' KAMIL PŁASKOCIŃSKI
21. kolejka
Radom: Klasa A Grupa 2
SZCZEGÓŁY MECZU ›
10 05/2015 15:00
90' Robert Prokopczyk
88' Daniel Nojek
84' Radosław Natorski
81' Rafał Posmyk
77' Andrzej Rogozinski
72' Rafał Posmyk
69' Andrzej Rogozinski
61' MICHAŁ BĄBA
58' DAMIAN SAPIEJA
52' Artur Ucinek
47' Andrzej Rogozinski
31' Łukasz Sarniak
21' Andrzej Rogozinski
84' Seweryn Kalinowski
45' DAMIAN SAPIEJA
32' Krzysztof Jesionek
20. kolejka
Radom: Klasa A Grupa 2
SZCZEGÓŁY MECZU ›
03 05/2015 11:00
14' Konrad Okolus
9' Mikołaj Czacharowski
88' Konrad Okolus
48' Konrad Chruściński
70' Konrad Chruściński
70' Konrad Chruściński
43' Mariusz Kotański
24' Hubert Baranowski
19. kolejka
Radom: Klasa A Grupa 2
SZCZEGÓŁY MECZU ›
26 04/2015 16:30
90'+2 Tomasz Prokopczyk
88' Tomasz Prokopczyk
83' Wojciech Burzyński
81' Piotr Pikiewicz
80' Sławomir Stelmach
70' Roman Olszewicz
65' Roman Olszewicz
43' Damian Kowalczyk
40' Andrzej Rogozinski
16' Tomasz Prokopczyk
13' Konrad Okolus
64' Piotr Pikiewicz
61' Damian Kowalczyk
42' Konrad Chruściński
18. kolejka
Radom: Klasa A Grupa 2
SZCZEGÓŁY MECZU ›
19 04/2015 16:00
Błotnica 0:1 Kraska Jasieniec Klub Sportowy Błotnica (Stara Błotnica )
55' Damian Malinowski
71' Jan Bińkiewicz
71' Damian Boczek
62' Bartłomiej Szymczak
26' Sylwester Korgul
17. kolejka
Radom: Klasa A Grupa 2
SZCZEGÓŁY MECZU ›
22 03/2015 14:00
88' Mateusz Figarski
86' PIOTR DĄBROWSKI
74' Karol Derlatka
55' Roman Olszewicz
39' Daniel Nojek
15' Andrzej Rogozinski
72' Robert Prokopczyk
38' KAROL BRACHA
14. kolejka
Radom: Klasa A Grupa 2
SZCZEGÓŁY MECZU ›
09 11/2014 14:00
Kraska Jasieniec 7:0 LKS POTWORÓW Jasieniec, Czerska 7
88' Daniel Dawiczewski
53' Andrzej Rogozinski
38' Andrzej Rogozinski
33' Andrzej Rogozinski
22' Andrzej Rogozinski
10' Kamil Sarniak
4' Kamil Sarniak
75' DAMIAN STEFAŃCZYK
53' Damian Malinowski
88' MIROSŁAW WOJCIECHOWSKI
88' MIROSŁAW WOJCIECHOWSKI
49' MIROSŁAW WOJCIECHOWSKI
39' BARTŁOMIEJ GRZEGORCZYK
69' Artur Ucinek
23' Artur Ucinek
69' Artur Ucinek
11' Rafał Gawryś
13. kolejka
Radom: Klasa A Grupa 2
SZCZEGÓŁY MECZU ›
19 10/2014 16:00
Kraska Jasieniec 7:1 POWAŁA TACZÓW Jasieniec, Czerska 7
13' PIOTR SOBOL
90' Andrzej Rogozinski
90' ADAM KARAŚ
70' Damian Malinowski
37' Artur Ucinek
31' Seweryn Kalinowski
11' Daniel Nojek
1' Seweryn Kalinowski
80' JANUSZ STAWCZYK
67' Damian Malinowski
52' Łukasz Sarniak
29' Marcin Jakóbiak
29' KAMIL PYSIAK
10. kolejka
Radom: Klasa A Grupa 2
SZCZEGÓŁY MECZU ›
05 10/2014 14:00
Kraska Jasieniec 2:5 Jedlińsk Jasieniec, Czerska 7
85' TOMASZ JANISZEWSKI
82' Łukasz Sarniak
74' KRYSTIAN JABŁOŃSKI
53' TOMASZ JANISZEWSKI
30' PIOTR DĄBROWSKI
25' TOMASZ JANISZEWSKI
12' KRYSTIAN JABŁOŃSKI
71' MACIEJ KROCZAK
62' Daniel Nojek
49' Konrad Okolus
8. kolejka
Radom: Klasa A Grupa 2
SZCZEGÓŁY MECZU ›
21 09/2014 16:30
Kraska Jasieniec 3:1 GTKKF Jasieniec, Czerska 7
88' VOLODYMYR MAIDACHEVSKYI
88' Łukasz Sarniak
88' Mariusz Kotański
78' Adam Skatulski
66' SEBASTIAN STEFAŃSKI
61' Jakub Nowicki
41' Bartłomiej Szymczak
16' Damian Karls
6. kolejka
Radom: Klasa A Grupa 2
SZCZEGÓŁY MECZU ›
13 09/2014 16:00
44' MACIEJ TKACZYK
90'+4 Piotr Pikiewicz
90'+2 Piotr Pikiewicz
58' Jan Bińkiewicz
37' Wojciech Burzyński
68' Karol Różalski
57' Wojciech Burzyński
42' Bartłomiej Szymczak
25' Robert Prokopczyk
20' Sławomir Stelmach
5. kolejka
Radom: Klasa A Grupa 2
SZCZEGÓŁY MECZU ›
07 09/2014 15:00
Kraska Jasieniec 5:3 Błotnica Czerska 7, Jasieniec
90'+4 Stanisław Pająk
88' Andrzej Rogozinski
83' Piotr Pytka
80' Stanisław Pająk
78' Andrzej Rogozinski
60' Artur Ucinek
38' Karol Rogoliński
3' Konrad Okolus
90'+3 Adam Skatulski
80' Sławomir Stelmach
71' Robert Prokopczyk
66' Karol Rogoliński
4. kolejka
Radom: Klasa A Grupa 2
SZCZEGÓŁY MECZU ›
16 08/2014 14:00
89' Jacek Ralcewicz
71' MIKOŁAJ WIĘCZASEK
69' Konrad Okolus
29' PIOTR DĄBROWSKI
88' Adam Skatulski
73' Łukasz Oczkowicz
66' Łukasz Sarniak
60' Sławomir Stelmach
48' Artur Ucinek
1. kolejka
Radom: Klasa A Grupa 2
SZCZEGÓŁY MECZU ›
© PZPN 2014. Wszelkie prawa zastrzeżone. NOWY REGULAMIN ŁNP od 25.03.2019 Regulamin portalu DO 25.03.2019 Polityka prywatności